Muž písal 19 ročnej babe "nevhodné slová"

beja456
25. mar 2014

Ahojte,radsej som novo registrovana....

Moj muz robi v bare a ja s nim tiez.Asi pred mesiacom sa tam zoznamil (prisla tam za partiou a z casu na cas tam dochadza,lebo tu ma rodinu(mimochodom,cela rodina tam chodi chlastat 😅 -inak byva 200 km daleko)...s jednou pubertalnou 19-kou....to je ok,ale ide o to ,ze si ju pridal na facebooku do priatelov a pisal si snou pre mna nevhodnym sposobom.Ta jej partia su muzovi kamarati...

Prisla som na to nahodou,ked sa zabudol v PC odlhasit a ja som sla na svoj profil a otvoril sa mi ten jeho a vyskocila na mna sprava od nej.....tak som si zo zvedavosti precitala celu ich konverzaciu a doteraz sa neviem z toho spamatat.....nebola to len jednorazova konverzacia,lebo v priebehu par dni to nadvazovalo...ona ho oslovovala zlatko ,a take hovadiny,ako sa tesi do baru,ako je to jej druhy domov a tak...a on ju oslovoval mojko,ze si zozenie aj lietadlo,len aby ju do toho baru dostal(byva daleko a koli peniazom sa jej zle cestovalo),ze bez nej to v bare nie je ono,ze tam chyba,ze je suprova....potom si tam planovala robit oslavu 19-ky,ze bude vypekat kolace a pod...a muz jej na to povedal -"od teba mi bude chutit vsetko".....

on mi tvrdi,ze ona je pre neho nepodstatna,ze neni jeho typ,ze sa mu nepaci,je mu lahostajna a tak...

tak kto je podla vas ten blby...ja ci on?

Lebo podla mna nie je vhodne,aby 34 rocny zenaty muz s 2- detmi pisal taketo veci 19 rocnej zabe,ktorej zmysel zivota je "ruka hore".....ani ak to ma byt len v ramci kamaratstva,alebo slusnosti,ci ako to nazvat?

Dakujem,tuto diskusiu mu dam precitat.

guinevre
25. mar 2014

Uff, ja by som ani taketo nieco nevedela rozdychat... Uz by som mu neverila, take veci jej pisal preco? Keby povedala, ze podme sa vyspat, tak si myslis, ze by jej povedal nie?

saimaa
25. mar 2014

Jasné, že je to divné...Teda, každý sme iný a každý máme hranice inde, tu sa ťažko radí, ked nikoho z vás nepoznáme. Ale mne by sa tiež nepáčilo, keby moj muž si takéto veci s niekým písal, a vhodné sa mi to nezdá.
Jemu sa takýto štýl komunikácie vhodný zdá? Rozpráva sa podobne aj s Tebou alebo inými?
(niektorí takéto reči a zdrobnelinky používajú bežne, preto sa pýtam, ale teda vacsinou sú to baby, mladé).
Nemusí byť za tým nič hrozné, prinajmenšom si myslím, že takéto reči vyzerajú ako oblbovanie mladej baby, hlavne, ked sa tak rozprávajú aj medzi inými, ako to vyzerá...
Pekný deň...

sissy27
25. mar 2014

@beja456 odkaz pre manžela - nerob druhým to, čo nechceš aby robili oni tebe...
a tak ti poviem jak je - čo si čakala? že sa prizná, že mu hučí v gulách keď ju zbadá? jasné, že mu to lichotí, keď nejaká 19nástka je z neho hotová, len škoda, že si nedovidí na špičku nosa - lebo jej o vzťah asi nejde, ale nájsť si nejakého koreňa, ktorý ju bude sponzorovať za trošku telocviku kdesi na zadnom sedadle auta, to by asi vydržala, že? keby mu bola tak strašne ľahostajná ako sa tvári, tak sa na ňu bude milo usmievať v práci (čo je vzhľadom k práci v bare normálne, predsa len sa zákazníci majú cítiť príjemne), ale nemusí s ňou komunikovať v súkromí... a z iného uhla - nemusí byť na tom nič zlé, možno je fakt len krátkozraký, nahluchlý a nechápavý a vôbec to nemyslí tak ako to pre teba vyznieva, ale ak ti to vadí, tak by to mal rešpektovať a dodržiavať určité hranice...

saimaa
25. mar 2014

Alebo by mohol odpovedať na otázku, či by sa jemu páčilo, keby sa takto TY bavíš s nejakým iným chlapom.

beja456
autor
25. mar 2014

@saimaa praveze on sa so mnou takto nerozpraval,mozno pred 16 rokmi,ked ma balil.....zdrobneliny u neho nepoznam....

najviac ma zarazila veta...ze od teba mi bude chutit vsetko....to slovicko "od teba"

beja456
autor
25. mar 2014

@saimaa povedal,ze by mu to nevadilo....sak len raz sa naserem 😅

beja456
autor
25. mar 2014

@sissy27 ved toto sa mu snazim povedat,a riadim sa tym aj ja...ze v praci ked treba sa treba aj pretvarovat,proste byt mily k zaaznikom a ale nie sa hned s kazdym rodinkovat a tykat si....a taktymto ritolezectvom si nahnat novych ludi....

oktobermimi
25. mar 2014

@beja456 beja povedz manželovi že 20ročná splana mu odkazuje že je riadne SPROSTÝ!

pretože také typi boli moje spolužiačky(zlatokopky)
líškali sa , vtíraly , chválili ,všetko, stažovali si ako im je za tým človkom smutno...
nechali si po dakom čase platit VŠETKO!!!
Inak mladú by som vifackala na tvojom mieste nech vie kočka de je jej misto!! ! 😀 🙄
Sorry gramatika neni moj kamoš .. ale isto pochopilas moje slova

lentilka1506
25. mar 2014

úplne nevhodne sa správa, robila som v bare, viem, ake keci sa tam "dristajú", ale toto už je ozaj silná káva, najlepšie, keby tam ani jeden z Vás nerobil 😅

beja456
autor
25. mar 2014

a on ma este tu drzost mi povedat,ze to vlastne ani nepisal on,ale cez jeho profil s nou komunikovali ti jej kamarati....

jasne a zretelne kazda jedna sprava nadvazovala medzi nimi dvoma

asi jej fakt poslem jeho spinave pradlo k*** jednej

gabrielkaa
25. mar 2014

Vobec to nie je vhodné...evidentne to medzi nimi iskri,len slepý by to nevidel. Ak si ta aspoň trochu váži ako ženu,mal by s tým prestat... a nevadilo čo? Že by si si takto pisala s niekym? ...😉
@beja456

billam
25. mar 2014

@beja456 porozpravaj sa so šéfom, aby jej dal zákaz do toho baru - razny krok, ale potom uvidis, či mu je lahostajna a nebude vyhľadávať sposob kontaktu - rovnako nech ju odstrani z FB..

beja456
autor
25. mar 2014

@gabrielkaa ano,ze mam volne pole....ale on vie,ze ja vysoko rubem,co sa tyka chlapov (teda,ze by som si bars koho nenamotala)

saimaa
25. mar 2014

@beja456 tak tomu neverím, že by mu to nevadilo...

jadodka
25. mar 2014

No okolo 40 tky to muzom vie prepnut 🙂, nas spolocny znamy si nabrnkal 18 rocnu, on ma 43....to co je toto za svet??? Ja som zvedava co mi nachysta ten moj fesak...lebo 40 tka sa blizi 🙂,,,, len aby som aj vtedy mala usmev na tvari

oktobermimi
25. mar 2014

@beja456 Namotaj si mná 😀
Som skromná nepotrebujem toho vela sem tam granulky, a podsietlu vyčistit 😀

lucinka2811
25. mar 2014

@beja456 no necitala som co hore zeny pisali, ale moj nazor je ze vobec mu neni lahostajna... keby bola nepisal by si s nou a neriskovat "rozpad" (srry za zvelicenie) manzelstva ... a uz vobec nie ked su tam deti pane boze... takych chlapov by som zavesila za gule do prievanu ze si nevazia co maju doma a potrebuju si daco dokazovat inde..mozno ma niektore zeny odsudia ale podla mna aj pisanie je dost hakliva tema..daktore zeny to netrapi..davaju mu prilis velku volnost ..ale zas ja som presny opak a riadim sa tym ze CO NECHCES ABY ROBILI TEBE, NEROB ANI TY .. 🙂)) a ked ta miluje a vazi si co ma doma tak to necha a uvedomi sa .. vela stastia 🙂

beja456
autor
25. mar 2014
beja456
autor
25. mar 2014

to ze ona po nom ide si tam vsimla aj jeho sestra,bola tam len raz kuknut ... ☹

sono2
25. mar 2014

@beja456 ja som včera našla v našej obývačkovej vysokej vitríne kondómy zabalené krabička. A že sú moje potom že už dávno ich má potom že nejakej návštevy, ktoru sme nemali asi viacej nás tu je na hlavu mužíčkovia sú múdre exempláre.

beja456
autor
25. mar 2014

@oktobermimi
@sissy27
@saimaa ..najnovsie este mi vravel...ze on len chce aby sa tam dvihaly trzby tak sa snazi aby tam radi chodili vsetci (hlavne ta partia,lebo vela vypiju,aj s nou)...boze ako sa im moze takymto sposobom vtierat,totalneho chuja zo seba robi....trzby za kazdu cenu,aj to ,ze vyzera v tych spravach ako nadrzany pedofil(teda ak tie jeho slova boli prazdne a pisal jej,len aby ju namotal na chlastanie)

gabrielkaa
25. mar 2014

@beja456 no nech sa teda spamata a to rychlo,lebo ako som pochopila vracat mu to rovnakou zbranou nebudeš....ale zas tolerovat tiež nie. To si ako predstavuje teraz,že on si bude takto flirtovat a ty sa budeš tvarit,že všetko je o.k.? Potom je asi padnuty na hlavu..

lanela
25. mar 2014

@beja456 možno nie som až taká skúsená, som vydatá len dva mesiace, ale vzťah mám už 5 ročný, a nikdy by som chlapovi niečo takéto netolerovala.. Jasne by som mu dala na výber, a každý normálny chlap si vyberie svoju ženu a rodinu...pokiaľ sa mu páči nezáväznosť a flirt tak načo sa zaväzoval?

beja456
autor
25. mar 2014

kocky musim ist....uvidim,co s nim este predebatujem,lebo tuto diskusiu mu dam pekne krasne precitat 😖

kiki68
25. mar 2014

34 a 19? to je somar sprosty....ta sa na neho vykasle pri prvej prilezitosti, aspon sa pouci,ze na mlade zaby netreba skakat!
ale ked robi v bare,tak to chapem, zaba chce mat asi zadara drinkya parties...
ale tolerovat mu to netreba,dobre ze si to nasla, aspon bude vediet,ze zabku mas na muske 😉

sissy27
25. mar 2014

@beja456 nech už je radšej ticho, lebo sám sebe kope jamu... tieto výhovorky mu zožerie asi tak tá 19nástka, aj to by som si nebola celkom istá...

mysicka36
25. mar 2014

Haha no som zvedavá čo povie. 😀 ono pracovať na tom aby sa zdvihli tržby sa dá aj inak. Jasné že barman - čašník, musí biť milý a úslužný sem tam dať kompliment aby sa zákazníci radi vracali a aby doniesli nových zákazníkov. Tiež idem radšej niekam, kde je milý čašník ako tam kde mi švacne jedlo na stôl a ani mi do očí nepozrie. Ale to písanie by tam byť nemuselo. To už zaváňa prúserom. To pomôže len debata a vrátiť chlapa do reality, prečo ho vlastne mladá namotáva? No predsa že už je zrelý chlap a má aj nejaké peniaze na pozornosti.

stefka33
25. mar 2014

Na tvojom mieste sa s ním porozprávam o tom či je s tebou a vaším životom spokojný. Či mu voľačo nechýba, čo by chcel zmeniť. Ide o to, že zrejme u nej nachádza niečo, čo mu vo vzťahu s tebou chýba. Často je dôvod jednoduchý napr. málo intímností, milé slovo. Počula som aj o prípade, že manželka bola príliš dobrá, láskavá a pozorná, tak si našiel mršku, čo sa s ním vadila a robila scény, ale pri nej mohol byť viac sám sebou bez výčitiek svedomia. A riešila by som aj ju, ale štýlom -spravím ti peklo zo života-. Kontaktuj jej rodinu, povedz čo robí.

calin
25. mar 2014

najvacsi previnilec je tu ON, co riesite to dieta ( 19 )... som toho nazoru, ze ak muz zacne pozerat inam...rozpravanie nepomoze.. pre nho je to zase to nove okukovanie..spoznavanie a navyse mu pripomina to co straca mladost.
@beja456 Ty zostan hrdou zenou..nesklanaj sa pred nim.. ked chce nech si ide..by som mu to tiez vratila a flirtovala s inymi...nech sa pozera.

monicm
25. mar 2014

-bud je totálne blbý a sprostý (zvyšovanie tržieb sa dá síce tolerovať,ale všetko má svoje hranice a on ich nieže prekročil,on ich preskočil sedemmíľovými čižmami),

-alebo je totálny chrapúň,ked kvôli nejakej 19-tke chce prísť o rodinu.

byť tebou,tak trvám na tom,aby si ju odstránil z priateľov,nech jej to vysvetlí ako chce,ale na rovinu poviem,dôvera by si u mňa získaval späť len veľmi ťažko.tu nejde o to,že by ťa podviedol,alebo niečo podobné,ale u mňa by bola dôvera riadne narušená,pretože manžel sa takto môže správať len a len ku mne,resp. k tomu,na kom mu viac než len záleží.

slová sú síce len slová,ale občas sú ostrejšie ako meč a rany zanechajú riadne hlboko.len škoda,že väčšina chlapov si to vôbec neuvedomuje.