Muž sa mi neozýva zo služobky

puncovyrez
25. apr 2014

Je v zahraničí aj s pracovnou skupinou, kde sú aj pekné kolegyne ☹. Som mu písala, videla som, že si to prečítal, ale neodpísal. Myslela som že spal, pozrel na to a spal ďalej, má inak náročnú prácu a neodchádza z hotela po pracovnej dobe, radšej oddychuje v izbe. O hodinu som mu napísala dobrú noc a zasa to isté. Pozrel si to a neodpísal. Už som mu nepísala nič ☹. Iste si pomyslíte že som chorobne žiarlivá, ale nie som ☹. Neviemčo ma to pochytilo,normálne asi nezaspím, mohla by som mu zavolať, ale viem že skoro vstáva, nechcem ho budiť. Iba ma ničí tá predstava, že čo ak si práve s nejakou užíva.Tie ženské sú ako zmije ☹.A včera sa mi snívalo, že som ho prichytila s kolegynou ako fajčia cigaretu a rozpravaju sa a on nemal nohavice ☹. Napíšte mi že som neni normálna ... neviem prečo mám taký zlý pocit.

winka99
25. apr 2014

a kam si mu pisala? na fb? nemoze byt, ze ma otvorene chatove okno ale vobec nieje pri pc...takze ty to vidis ako precitane, ale pritom to necital? mozno nechal zapnute a zaspal...zbytocne stresujes a keby si aj uzival, nic s tym neurobis, takze zas zbytone stresujes

candy23
25. apr 2014

Heeej zena! Dychaj hlavne! Si ziarliva, nikto nepovie, ze nie, ked ti po neodpisanej sms takto pracuje fantazia a prave tymto smerom. 🙂 uprimne? Aj ja som! Ale vies preco , lebo ja vzdy ked si zacnem namyslat, ze co robi s tamtou a hentou a toto a preco mi neodpise a tak... Si poviem. Sudim teba podla seba! Najskor to na co myslim by som robila ja na jeho mieste. A potom ma z toho "fantazirovania" vykopnu moje deti a poviem si, mne nic nechyba! V nich mam vsetko! V manzelovi oporu. A ak by on zvazoval ulety... Nech si ide! Nik nieje lepsi ako ja a MOJE deti.
🙂 zmen myslienky... Zamestnaj ruky, mysel niecim inym. Dobru nocku.

sissy27
25. apr 2014

@puncovyrez ak ťa bude chcieť podviesť, tak to spraví aj keď ho budeš 24hod denne držať za vtáka... a keďže žiadna z nás nie teraz s tvojim mužom v hoteli, tak ti žiadna nepovie, čo sa tam teraz deje...
chcelo by to viac dôvery - aj manželovi, aj sebe... uvedomuješ si, že on je na tom úplne rovnako? tiež si môže povedať, že moja žena je sama doma, vie, že som ďaleko, tak si môže hocijakého amanta zavolať na návštevu... 😉

puncovyrez
autor
25. apr 2014

@winka99 na vajber 🙂 tam to ukaze videne, iba ked si to pozrie. ☹ doteraz sa mi to nestalo odpísal vždy.

elina25
25. apr 2014

Ja niekedy tiež prečítam a odpíšem až kedy-vtedy nestresuj 😉

puncovyrez
autor
25. apr 2014

@sissy27 no veď presne nad tým som uvažovala, ale on nie je žiarlivý, a vždy mi povedal, keby náhodou, že mu o tom nemám hovoriť a mám si dať kondom, no nešlaktrafilo by ťa? :-/

@candy23 ano, máš pravdu, už som kludnejšia, aj keď my nemáme deti, zatiaľ.

winka99
25. apr 2014

@puncovyrez vajber? co to je? to som este ani nepocula

inffinity
25. apr 2014

@puncovyrez me se uz x krat stalo ze sem drahemu psala na viber ukazalo se mi prectene pritom nemel vubec elefon u sebe jen mel viber zapnuty a automaticky to vypisovalo prectene... nevysiluj..bud mu veris nebo ne..me by ani nenapadlo myslet na takove veci a to ja sem ted akurat s malou u nasich v cr a drahy je v sr nekde na diskoteke 😉 vztahy jsou o duvere na to treba myslet 😉 dobrou noc 🙂

puncovyrez
autor
25. apr 2014

@winka99 v i b e r

puncovyrez
autor
25. apr 2014

@inffinity to ma nenapadlo, že to môže mať otvorené možno od poslednej komunikácie... chudák, určite máte pravdu, on spí a ja tu nervačím a obvinujem ho na forach ☹

marikaema
25. apr 2014

nestresuj🙂 sice lahko sa mi to hovori ale ja by som nevedela tiez spat....ja osobne ako sa poznam urcite by som mu zavolala...by som asi vymyslela nejaku zamienku🙂) ale ja som trafena🙂

inffinity
25. apr 2014

@puncovyrez jj je to tak mel to zapnute vypsalo mi prectene kedze u toho nebyl a neslysel to nevedel ze sem psala 🙂 Urcie je to ok !

lucinka2811
25. apr 2014

@puncovyrez tu mi napadol tento obrazok :D .. nestresuuuj ... mozno vazne ako pisu zienky tak len zaspal alebo pozera tv alebo oddychuje 🙂)

winka99
25. apr 2014

@puncovyrez ahaa nieco ako skype..som si musela vygooglit 😅 ...tak som zas o nieco mudrejsia 🙂

mariahpd
25. apr 2014

@puncovyrez cim skor sa naucis nezozierat sa takymito situaciami, tym lepsie pre vas oboch a pre vas vztah, zial, niektore zeny su skutocne zmije a niektore su "lahsieho charakteru", ale tvoje fantazirovanie, ak nemas na podozrenie z nevery skutocny racionalny dovod, skodi vasmu vztahu. Zajtra sa pokus s nim cez den spojit a normalne milo sa ho opytaj, ci si precital spravy, ze si nanho myslela, moze to mat normalne racionalne vysvetlenie a zbytocne sa trapis, drzim palce 😉

sissy27
25. apr 2014

@puncovyrez nie, netrafil by ma šľak, lebo ja som v tomto asi chlap 😀 nie že by mi nevera bola nejak blízka, ešte som to neurobila, ale na druhej strane už dávno viem, že jednorazová nevera nie je to najhoršie, čo sa vo vzťahu môže stať... a priznanie nie je poľahčujúca okolnosť... takže ak sa to má stať, tak aspoň s kondómom, nie v našej posteli a nikdy sa to nechcem dozvedieť 😅 a opakujem, hovorím o jednorazovej nevere, nie o paralelnom vzťahu alebo o pravidelne sa opakujúcich jednorazovkách....

puncovyrez
autor
25. apr 2014

Aj tak nezapím 😕 aj keď viem, že je to blbosť, ale ten pocit, normálne toto nemávam. No uvidím, čo napíše zajtra.

puncovyrez
autor
25. apr 2014

@mariahpd Normálne som sa nezožierala, ale v poslednej dobe to medzi nami škrípe, ja nechcem sex... A tie baby, sú sexbomby ☹ aspoň vačšina, reprezentujú firmu, normálne ked na to myslím ach...

puncovyrez
autor
25. apr 2014

@sissy27 keby, ani ja o tom nechcem vedieť a nechcem mať ani podozrenie. Ale ja sa aj tak vždy všetko dozviem! :/

marikaema
25. apr 2014

@puncovyrez Nemsyli nato,ak ma narocnu pracu tak bude tak ako kocky napisali,nechal si to asi zapnute....z toho si nic nerob v kazdom vztahu su slabe chvilky ale to nie je dovod este na neveru....mozem sa spytat na dovod preco nechces sex? prepac ze sa pytam na taku intimnu otazku ale nedalo mi to sa neopytat....

zoraroz
25. apr 2014

Vidíš, v tom je ten problém. Tvoj manžel ťa naučil, že ti odpíše vždy, preto sa teraz obávaš. Môj ma naučil, že mám byť rada, keď vôbec odpíše, lebo väčšinou neodpisuje. A čím menej mu píšem (lebo sama pri dvoch deťoch mu nemám kedy vypisovať), tým viac mi volá 🙂 A keby sa mi malo splniť všetko, čo sa mi doteraz snívalo, tak už som niekde inde a s niekym iným a on tiež. Počkaj dozajtra, všetko sa vysvetlí a ty sa nad tým iba zasmeješ. Čím viac rozmýšľaš, tým viac vymyslíš a tým viac sa trápiš nad niečim, čo sa možno ani nestalo. Nemá to zmysel. Budeš sa trápiť potom, keď sa niečo stane. A ako ti už písali, keď sa to má stať, ty tomu nezabrániš. Neviem, či chodíš na služobky aj ty, asi nie, však - inak by si túto situáciu brala úplne inak. Ak sa ti podarí zaspať, tak ti prajem iba pekné sny bez nevery a daj nám vedieť, ako to dopadlo, lebo väčšinou je tu vo fóre iba začiatok bez konca.

puncovyrez
autor
25. apr 2014

@marikaema lebo, to medzi nami škrípe vo viacerých veciach, a ja ked nie som psychicky ok, nedokážem to len tak hodiť za hlavu a mať sex, občas sa prinútim, ale... to je určite málo. On si ma potom doberá a to už vôbec nemám chuť ☹. Takže taký začarovaný kruh.

winka99
25. apr 2014

@puncovyrez a ja by som uz tak spala a nemozem, cakam kedy sa konecne pohne ta rucicka na hodinach, nech zoberiem atb ..a ne a ne aby sa pohla 🙄

tomiholjubavi
25. apr 2014

@puncovyrez ja som tiez taka hysterka 😀 nedaj Boze, aby som dvakrat volala a nezdvihol...lenze ja nemam nikdy strach z nevery...ja som po svojej mame zdedila divoku fantaziu a sklon vytvorit milion hrozostrasnych scenarov toho, co sa mohlo stat dramatickeho ked sa neozyva...potom sa bojim jak hovado, poznam ten pocit, ked ti stiska srdce od strachu, ze preco sa neozyva...mne najlepsie pomaha pomodlit sa (fakt ma to upokojuje) a potom sa koncentrovat na nieco ine, narocne na pozornost - ziadne varenie, alebo rucne prace..ale nieco narocne - putava kniha, brutal napinavy film, pc hra...a tak...potom mi rychlejsie ujde cas...vacsinou su dovody neozyvania sa uplne banalne...nechal mobil v aute, nepocul zvonit, akurat mal nieco take na robote, ze nemohol zdvihnut - napr. platil pri pokladni, dohovaral sa na niecom pracovnom...a potom zabudol, ze som volala 😀 moj mužik je presne taky roztrzity, ako som ja paranoidna 😀 raz dokonca odparkoval auto pred avionom, ked sme boli v blave, nielenze nezavrel, ale este aj kluce nechal v zapalovani a vybral sa nakupovat...prisiel na to az za dobru pol hodinku 😀 potom vychvaloval slovensko, ze aky sme poctivy narod...ale podla mna mal len viac stastia ako rozumu 😀 vysvetleni je vzdy kopu, netreba mysliet vzdy na to najhorsie 🙂 keby si uzival so sexbombami, isto by ani nechodil na ten viber kukat, ci mu nepises

puncovyrez
autor
25. apr 2014

@winka99 tak vezmi skôr, to nemusíš presne na minútu 😔

puncovyrez
autor
25. apr 2014

@tomiholjubavi to tiež dáva logiku... urcite by niečo odpísal, aby sa zamaskoval a aby mal pokoj. napr. že ide spat... hm.

winka99
25. apr 2014

@tomiholjubavi to mi pripomenulo ako sme sli nakupovat aj so synom, vystupili sme z auta, manzel zamkol a sli sme...po nejakej hodine prideme k autu a vyvalene pozarame ze co sa deje, ze zadne dvere otvorene...no maly sikulak vystupil ale dvere nezavrel 😅 ale nezmizlo nic

mariahpd
25. apr 2014

@puncovyrez tak ale zvladas to celkom dobre, ked si poslala len 2 spravy, ja som v krizovom case nasho manzelstva volala muzovi asi 10x a nezdvihol mi a potom mi volal, ze boli s kolegami po ture na pivo a mobil si nechal v aute, este aj mapu s trasou tury mi potom domov doniesol, vramci rozpravania, co bolo na teambuildingu mi takto predlozil "dokaz" 🙂 Hej, neistota je na figu, snazim sa nezamyslat sa co robi mimo domu, ale ako sa ku mne sprava, ked je doma a s tym som spokojna 🙂

puncovyrez
autor
25. apr 2014

@tomiholjubavi 😀 😀 😀

marikaema
25. apr 2014

@puncovyrez radim ti teraz z osobnych skusenosti ze nic nie je horsie ako odmietat s mm sex,potom od neho nemozes ocakavat moc vernosti.....myslim to iba v dobrom ale natom by si mala fakt vazne popracovat....setri si to ked sa vam narodi babatko....ja ked som bola tehotna s malou tak som sex mala z donutenia,bol trpezlivy ale chlap je chlap a ma svoje potreby.....po porode to bolo este horsie.....vsetko ma bolelo,nevyspata som bola...na sex som ani len nepomyslela...ledva som cakala aby som si isla lahnut...ale po druhom tehotenstve sa to zmenilo...