Muž so mnou nespí

domka133
5. júl 2020

Ahojte, potrebujem sa vyzalovat. Mám manžela sme spolu 4 roky ako manželia a 7 ako frajeri. Nikdy som naňho nedala dopustiť bol to najúžasnejší chlap pozorný pomohol...nobpo prvom pôrode sa nás sexuálny život dal na bod mrazu...spávali sme spolu raz za mesiac...po roku sa to upravilo a bolo to ešte lepšie ako pred tehotenstvom. Ostala som tehotná znova...mala som rizikové nemohli sme nič žiadne intímnosti. Nevadí prežili sme ale už mám pol roka po pôrode a keď som aj mala snahu niečo začať odbil má slovami radšej si ľahni kým sa dá.... už je tomu rok čo spolu nespime...mala som Ruska že si sniekym píše alebo sa stretáva...tak teraz som prišla na to že je to jeho bývalá spolužiačka píšu si a oklamal má stretli sa na pive...prišiel o 1dnej v noci domov...baby ja neviem ale ja sa cítim strašne sklamaná a ponížená...keď som mu to vykročila povedal mi len toľko že on má svedomie čisté z nikým nič nemá a že nič strašné sa nestalo len ja robím scény...prosím vás myslíte si že naozaj len hystersim?

tosomja
5. júl 2020

Nie. Podľa mňa intuitívne cítiš že sa niečo deje.

mareri
5. júl 2020

musiš sa s nim poriadne porozpravat...možno sa naozaj niečo deje.....

deti95060810
5. júl 2020

nie. tiež by sa mi to nepáčilo. Najllepšie by mu to bolo vrátiť nech vie ako to je, lenže má to zmysel? Jasné že nie. Pomôže Jedine poriadne úprimný rozhovor.

0silvia0
5. júl 2020

@domka133 mas niekolko moznosti:
- uprimny rozhovor, ale k uprimnemu rozhovoru treba dvoch, ak manzel nebude ochotny otvorit sa ti, tak vela nezmozes
- dat mu cas, kym ho jeho naladicky prejdu a trpezlivo cakat
Evidentne ma v hlave nejaku zenu, ktora pritahuje jeho pozornost,ci uz s nou nieco ma alebo sa len chysta s nou nieco mat...

pseudomonas87
5. júl 2020

@domka133 no niečo sa deje určite, nie je možné aby zdravý mladý chlap nechcel so ženou sex... ☹️

0kristina0
5. júl 2020

Tak zhrnme si to:
1. Muz s tebou nema sex
2. Stretava sa s cudzou zenou
3. Chodi domov v noci
Vazne ti treba napisat ze spi s inou? Toto je typicke pre nevernych muzov. Ty prehanas, robis z komara somara, ved on nic zle nerobi a v konecnom dosledku si tu ty ta uderena na hlavu ktora tu vidi problem.

lenuliatko84
5. júl 2020

Zenaty chlap nema co vysedávať na pive do noci s cudzou zenskou a este ked so zenou nesexuje.ziadny zdravý chlap nevydrží mesiac bez sexu,nie to rok

zuzubb007
5. júl 2020

Tak to je jasné na odpoveď by som sa ani nepýtala, je to tak má inú a kvôli deťom možno nechce rozbiť rodinu hneď ale nemá to budúcnosť žiadnu takýto chlap

zuzubb007
5. júl 2020

@lenuliatko84 presne tak

michaelaray
5. júl 2020

@domka133 podla toho co pises sa deje nieco co by sa nemalo ... Stava sa dost casto ze popri babatkach, prebdenych nociach, vytahanych trickach a vlasoch bez ucesu sa manzel prestane na svoju zenu pozerat ako na tu, ktora sa mu kedzysi velmi pacila a pritahovala ho. Zena ma tolko toho na starosti, malo casu a energia na seba vobec pomysliet. Je to nespravodlive, ale za vsetky tie obety nedostane zlatu medailu. Prave naopak ako mi to raz jeden znamy vysvetlil, pozeral sa na svoju zenu po 8 rokoch ako na sucast inventaru bytu. Obaja sa sustredili na deti, karieru a domacnost a zabudli investovat do vztahu. Iskra vyprchala. Nechali to zajst prilis daleko az sa nakoniec rozviedli. Povedal, ze druhy krat by uz daval vacsi doraz na vztah a ze treba mat pravidelny sex aj ked sa manzelom mozno vobec nechce.

Ty sa aj snazis aby bol sex, ale on ma oci niekde inde. Nemusi to byt este koniec. Michal Kopecky vo svojej knihe Zena snov opisuje ako ma zena namiesat ten spravny pomer "dobrej zienky" a "sexy nezbednice". Tento pomer sa meni v roznych stadiach vztahu. Zda sa ze ty si bola posledne roky hlavne dobra zienka a dobra mama. Je cas naliat dobru davku sexy nezbednice a muz bude pozerat ako puk, ze koho doma ma. Vyskusala som a ozaj to funguje. Sexy kosielka, sietove silonky, meikap, zopar sexualnych narazok a manzel ani nevie ako, ma zrazu velky zaujem....

V ramci toho si vybrat aj par vecerov len pre seba, povedat mu ze ma teraz deti on na starosti, lebo ty si ides zacvicit alebo pod. Aby si nemyslel, ze si stale k dispozicii ako ten inventar bytu. ... Funguje tiez ked by ste isli niekde obaja, si pekne oblecena a otocia sa za tebou ini chlapi a on to vidi, zrazu stupnes v jeho ociach ako viac sexy. To vyskumali psychologovia, ze to tak funguje, obdiv tretej strany nam pripomania aky poklad mame doma, co sme mozno aj zabudli...

Az po tomto by som sa s nim pustila do diskusie, bude tak viac motivovaný na vztahu zapracovat.

domka133
autor
5. júl 2020

@0silvia0 však práce to on sa rozprávať nechce 😔

domka133
autor
5. júl 2020

Ja sa bojím že je to naozaj koniec...ja sa naňho už ani pozrieť nemôžem bez toho aby sa mi vybavilo čo si písali...ona je kočka štíhla bezdetná...zase ja som opak po pôrode mi nejde zhodiť 😔 ani len sprosté prepáč nepovedal nič 😔 odísť navečer nemôžem nakoľko malého ešte kojim

kassandra25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
5. júl 2020

@domka133 ty si videla, co si pisu? Podla teba to uz bolo doverne? Jednoducho odisla iskra zo vztahu, on stratil chut. A teraz je tu mlada pekna baba, ktora ma zaujem. Hlada v nej to, co stratil u teba. Ak sa nechce rozpravat, tak mu treba razne povedat, ze takymto spravanim moze prist o svoju rodinu a ci mu to za to stoji. Ty si tiez mozes hladat chlapa, ktory ta moze zboznovat. Ty nie si inventar, ako tu niekto napisal, ale jeho manzelka, tak nech z teba laskavo nerobi trubu...

katkati
5. júl 2020

@domka133 Nehysteričiš, len tvoja intuícia ti niečo našepkáva. Len rátaj s tým, že on ti neodpovie na otázku, či s nou niečo má, že áno. Bude zapierať až kým nebudeš mať dôkaz, alebo kým sa oň nerozhodne, že chce rozchod. Asi som ťa rozosmutnila, ale mladý človek by nebol rok bez sexu, jedine, ze by mu stačila Anča dlaňová, ale on už sa aj stretáva v noci s inou. Buď obozretná a nedaj sa podvádzať, nech jedná s tebou fér.

domka133
autor
5. júl 2020

@0silvia0 nevidela len viem že mu písala asi pred mesiacom že cibpokdu na pivo....od vtedy si maže konverzáciu a teraz som našla teda včera večer...bolo to mierené na rozprávku že: "pozeráš
vidíš sa? 😘To si celá ty☺️" a ona mu odpísala že: "áno pozerám ☺️ môže byť ale ja sa viem korčuľovať😉" ešte dnes večer mu poviem ak mi na to nič nepovie tak neviem 😔

domka133
autor
5. júl 2020

@katkati ďakujem no keď si to teraz spätne vezmem tak chodil za ňou aspoň raz za týždeň...keď som mu povedala že už mu neverím tak mi povedal len toľko že to je môj problém

katkati
5. júl 2020

@domka133 Oni vedia byť veľmi premúdreli, hlavne keď nemajú čisté svedomie.

0silvia0
5. júl 2020

@domka133 nechce sa jej vzdat, preto teba udrziava v neistote, nechce to riesit. Ona mu stekli chlapske ego, robi mu dobre, ked ho nejaka baba chce a teba, ako istotu nechce momentalne riesit.
Neviem, co by som robila na tvojom mieste, ak by chlap nechcel komunikovat. Pravdepodobne ste nieco vo vztahu zanedbali, teraz to uz prislo pridaleko...

domka133
autor
5. júl 2020

@0silvia0 ja si to tiež myslím...neviem čo mám robiť naozaj....no konverzácia nám zlyhala keď som bola v nemocnici na Tom rizikovom...vtedy to začalo škrípať a už to ide len dole vodou...ja nestíham nič padám o 23:00 do postele a čaká ma ďalšia sichta keďže drobec zle spáva 😔

lindusss2016
5. júl 2020

@domka133 nuz tak uz je to jasne, maju spolu nieco. Tazko povedat, ci je to zatial len platonicke, ale ona je ta, na ktoru mysli, neviem, ci sa ti to este podari zvratit. Mozno ano. Ja by som na tvojom mieste od neho chcela pocut najskor pravdu, ci s nou uz nieco ma alebo len flirtuju. A ak ta este nepodviedol, skus na neho nejake sexi finty a pracujte na vasom vztahu, ale vypisovacky s kolegynou musi ukoncit, inak skor ci neskor spolu skoncia. Ale osobne si myslim, ze rok je dlha doba na to, aby na nu len myslel 🤷‍♀️

domka133
autor
5. júl 2020

@lindusss2016 ako nie oni sa určite rok nestretávajú...to len my spolu nespime keďže sme nemohli 8 mes. A potom plus 2 600nedelie musela som počkať až do kontroly od gynekológa ale už je všetko naporiadku ale nič...myslím si že cca 3 mesiace ako prišla naspäť do dediny ako začala karanténa. A tí že ja už n mám chuť sa snažiť o sex...cítim sa podrazena teraz by sa mal snažiť on alebo sa mýlim? Zatiaľ máme tichu domácnosť ani mu len do očí nepozriem...ale začína si to všímať starší 3rocak 😔

lindusss2016
5. júl 2020

@domka133 no a ked si teda navrhla sex, tak ako on na to reagoval?

dajana1983
5. júl 2020

Uff, nejeden chlap takýto je riadny parchant.Tiez som aj istú dobu premyslala či sa obetovať pre rodinu zo všetkými obmedzeniami na veľmi dlho.Riskla som,lebo túžba prišla.Zatim to vyzerá že sa oplatilo.Bohuzial, asi je to risk ,buď to vyjde a šťastná rodina je na svete alebo nie🤷 čo tých anjelov na zemi po svadbe a deťoch zmení,čert vie.Chlap si tá musí vážiť,nehovoriac v spojení z deťmi,aj keď už neľúbi,čo tiež síce nechápem,čo je to za lásku v takom prípade.Razantne by som ho poslala z kufrom prec alebo by som odišla ja aj z deťmi,bez vysvetlenia.Ak máš kam ísť,neváhaj.Len sebe tým pomôžeš,uvidíš po dlhšom čase.Drzim palce

domka133
autor
5. júl 2020

@lindusss2016 citujem: radšej si ľahni kým sa dá....to bola celá odpoveď

sashka22
5. júl 2020

@domka133 chápem, že pri rizikovom sa nedalo sexovať ako zajacom ale teda ja by som toho svojho nenechala na sucho 👀 a ešte 8 mesiacov... Veď sa to dalo všelijako inak vynahradiť len si asi aj Ty zabudla, že on je chlap a potrebuje to dať zo seba von. Verím, že ho nenávidíš momentálne lenže to nieje len jeho chyba! Kaslala si na neho ako svojho muža, nemal odkiaľ cítiť, že po ňom túžiš, tak našiel inde. Snáď zostane dobrym otcom a možno si časom nájdete cestu k sebe opäť keď sa vyšalie.

luccija
5. júl 2020

@sashka22 takže ma čakať kým sa vyšalie?🤣
@domka133 čakala by som čo spraví zatiaľ by som mlčala ďalej.Hystericka nie si, ženy to vždy vycítia.Vela chlapov pri malých deťoch si honi ego u iných žien.Teraz je rada na mužovi vysvetliť, ospravedlniť sa, snažiť sa

domka133
autor
5. júl 2020

@sashka22 ja som skúšala aj inak ale nechcel...odmietal na povedal že keď to nemá mať riadne tak že nechce...a znásilniť som ho nechcela

terces
5. júl 2020

@domka133 veľmi to máš ťažké, obzvlášť ešte takto pár mesiacov po porode a keď aj dojčis aj hormóny tam zohrajú svoje. V zasade si v situácii, na ktorú asi neexistuje nejaké najlepšie riešenie. Máš nejaké možnosti, ale zrejme žiadna z nich neprinesie želaný efekt. Je možné že s ňou ešte nič sexuálne nemal, ale (a to je ešte horšie) podľa toho čo píšeš to vyzerá, že je na ňu momentálne namotany ako maly chlapec a s tým ty momentálne nemôžeš na tej istej úrovni bojovať - myslím to tak, že nech by si sa akokoľvek snažila teraz by tebou nebol rovnako očarený ako ňou. Dobrá správa je, že takéto pobláznenia častokrát prejdu (aj keď ti je zrejme nevoľno pri predstave, že by si to mala tolerovať) a druha dobrá správa je, že ty si jeho manželka a matka jeho deti a to by pre každého muža s hodnotami malo byt najdôležitejšie. Ty môžeš momentálne -1) úplne to ignorovať, ale nenapadne sa snažiť eliminovať možnosti ich osobného kontaktu, 2) byt urazena ako doteraz a úplne bez obalu sa nažiť eliminovať možnosti ich osobného kontaktu, 3) na pár dni odísť s deťmi z domu (ak máš kam) - neupozorniť ho vopred, nechať mu odkaz kde sú deti (samozrejme, že budeš s nimi, ale kde si ty ho trápiť nemusí 😉 ) - zrealizovanie tejto možnosti je dosť komplikovane si myslím, 4) môžeš ho viac zapojiť so starostlivosti o deti a domácnosť s odôvodnením, že chceš ten čas venovať cvičeniu (hoci takéto niečo vôbec odôvodňovať netreba), potom máš aj možnosť urobiť kombináciu týchto možnosti 🙂 ja si osobne myslím, že sa ma pri tebe veľmi dobre a teda vôbec sa mi nepáči ako sa zachoval, akože hocikomu sa síce môže stať, že na chvíľu vzplanie citmi k niekomu v nevhodnom čase, ale takto ohrozovať rodinu s maličkými deťmi nikomu neprospeje. Tvoj postoj je aký? Cítiš sa tak, že ta to nesmierne urazilo a zároveň ta to boli, ale na druhej strane sa desis toho, že by vás opustil?

lindusss2016
6. júl 2020

@domka133 a to si skusala len raz? Ci ti to povie zakazdym?