Muž so mnou nespí

domka133
5. júl 2020

Ahojte, potrebujem sa vyzalovat. Mám manžela sme spolu 4 roky ako manželia a 7 ako frajeri. Nikdy som naňho nedala dopustiť bol to najúžasnejší chlap pozorný pomohol...nobpo prvom pôrode sa nás sexuálny život dal na bod mrazu...spávali sme spolu raz za mesiac...po roku sa to upravilo a bolo to ešte lepšie ako pred tehotenstvom. Ostala som tehotná znova...mala som rizikové nemohli sme nič žiadne intímnosti. Nevadí prežili sme ale už mám pol roka po pôrode a keď som aj mala snahu niečo začať odbil má slovami radšej si ľahni kým sa dá.... už je tomu rok čo spolu nespime...mala som Ruska že si sniekym píše alebo sa stretáva...tak teraz som prišla na to že je to jeho bývalá spolužiačka píšu si a oklamal má stretli sa na pive...prišiel o 1dnej v noci domov...baby ja neviem ale ja sa cítim strašne sklamaná a ponížená...keď som mu to vykročila povedal mi len toľko že on má svedomie čisté z nikým nič nemá a že nič strašné sa nestalo len ja robím scény...prosím vás myslíte si že naozaj len hystersim?

lindusss2016
6. júl 2020

@domka133 ja by som mu povedala, ze nie som unavena, ale nadrzana, ci s tym hodla nieco urobit.

nairia
6. júl 2020

viem, ze nemozes asi moc na dlho odist od maleho, kedze kojist, ale mozes si aspon odstreknut, ze na to jedno-dve kojenia by si nemusela byt pri nom? snaz sa ignorovat to, ze on ta ignoruje a zacni si planovat dni a stavat manzela pred hotovu vec, ze uz doma ti stacilo a potrebujes trosku cerstveho zavanu vo svojom zivote a povedz mu v dostatocnom predstihu, ze napr. v pondelky a stredy vtedy a vtedy ides cvicit/ s kamoskou na kavu/ ku kadernicke, atd... a jeho budes nechavat doma sameho s detmi, nech sa stara... a zacni sledovat aky zacne byt jeho rezim, pripadne si to odsleduj teraz a ako sa zmeni potom... nenaliehaj nanho so sexom, nechaj to tak ak sa da a snaz sa tvarit co najviac v pohode a namaluj sa, pekna bud, ked pride domov a ked (ak) sa ta opyta, co si taka vyfintena, tak povedz, ze si bola s deckami vonku. musis v nom zacat nahlodavat jeho sebaistotu voci tebe, lebo pravdepodobne sa citi velmi isty a nenechaj sa deptat. spisuj si kedy sa co udialo napr. situacie a potom si priprav moment zrkadlenia, ked sa mu to nebude pacit, mozes mu pripomenut moment, ked on to iste urobil tebe

domka133
autor
6. júl 2020

@terces áno presne tak sa cítim...neviem si predstaviť že by nás opustil...skúsim teda ďalej tu ignoráciu a budem chodiť s chalanmi na výlety kým je on v robote...skúsim aj tu kávu no to asi nedám lebo ten menší je strašný ceckos ☺️ a dnes má meniny mám ich ignorovať alebo mu aspoň zavrcat že všetko najlepšie?

0silvia0
6. júl 2020

@domka133 polož mu na stôl čokoládu akú nelúbi😂

domka133
autor
6. júl 2020

@lindusss2016 dva krát viac nie

domka133
autor
6. júl 2020

@0silvia0 😅😅 on nemusí žiadnu čokoládu je skôr na slané ☺️

domka133
autor
6. júl 2020

@nairia dobré ďakujem skúsim to dáko aj sa namaľovať aj chodiť častejšie do mesta 😔 to že máme okolo domu hruza roboty pomáham mu s drevom pratat psi a tak...niečo musím vymyslieť

nairia
6. júl 2020

@domka133 nieco vypusti z toho, lebo sklza vam to k tomu (aspon tak mne sa zda), ze on ta berie ako sucast svojho zivota, matku svojich deti, pomocnu silu, kucharku atd... a berie ta ako samozrejmost... treba mu trosku byt menej napomocna, povedz mu na to drevo "mala som narocny den, idem si rychlo lahnut, kym mozem"

domka133
autor
6. júl 2020

@nairia áno môže byť že na tak vníma...myslela som si že ti tak ma byt no teraz už viem že nie 😔

0silvia0
6. júl 2020

@domka133 hej, priveľmi skáčeš okolo všetkého aj okolo chlapskej roboty. Nechaj ho viac makať, psy nechaj jemu na starosť. Čím viac bude makať okolo domu, tým bude mať menej energie na blbosti a kučeravé myšlienky. Veď máš malé bábo, kojíš, orientuj sa na domácnosť a exteriér nechaj chlapovi a ešte mu aj deti šupni, veď ty sa potrebuješ vyspať

domka133
autor
6. júl 2020

@0silvia0 keď ha som taká že keď mám čas kým deti spia a ja mám podrobené tak sa snažím aj jemu pomôcť 😟 nedá mi to...ale po tomto čo spravil sa zapriem a nepomôžem mu...

terces
6. júl 2020

@domka133 aj ty pochádzaš z tej dediny kde bývate? Lebo ešte som rozmýšľala, že ak ano tak tam máš určite nejakých nápadníkov z mladosti aj ty 🙂 tým nemyslím, že si máš hľadať náhradu alebo ty manžela podvádzať (ani z teba nemám pocit, že by si chcela) len by ti prospelo keby si niekde cítila záujem o seba ako o ženu (stačí pohľad alebo kompliment) . Manžel ti taký záujem teraz nie je schopný ponúknuť - to bude nejaký čas trvať. Je dôležité, aby si sa snažila cítiť príťažlivá nie teraz preto, aby si ta všimol manžel, ale aby si ty nabrala sebavedomie, ktoré aj v tomto vztahu potrebuješ. Neviem či ti ignoracia jeho menín pomoze (on sa tým aj tak neuvedomí) 🙂 ak mu chceš gratulovať, tak to pokojne urob alebo použi trojročného aby gratuloval za celu rodinu, respektíve gratuluj s mladším na rukách akože gratuluje on 😉 tak sa tomu aspoň trosku vyhnes. Vieš my ta tu môžeme len podporiť, zariadiť si to už musíš podľa svojich pocitov a povahy, baby ti tu dali aj výborne rady, len teda musíš si vybrať čo je pre teba prirodzene. A hoci sa možno túžiš len ľutovať a cítiš sa bezmocna, kľudne si poplac a všetko, ale napokon sa budeš musieť vzchopiť a najlepsi spôsob je zapracovať na tom, aby si sa cítila dobre nielen ako matka, ale aj ako zena

andreatytler
6. júl 2020

No neviem, podla mna to nie je dobre. Zenaty chlap si nema pisat s inou zenou. Je to isty sposob nevery. Iba zeny ktore su kamaratky vas oboch su OK. Ak ma on kamaratku, ktora nie je aj tvoja kamoska, tak to nesmie. A ist na pivo s inou zenou je vzdy nespravne (iba ak vies ze su uz roky dobry kamosi, on ti povie dopredu ze ide s nou na pivo ale aj tak by ste mali ist na pivo vsetci traja co by sa lae nekonalo o 1 v noci).
To ako ignoruje tvoje otazky a ze povie ze je to tvoj problem je nesmierne neslusne.

Podla mna ta podvadza alebo to ma v plane. To ze spolu nespite nie je problem, je to dosledok toho ze je neverny. Riesila by som tento problem pred tym ako by som sa snazila vyriesit sex.

Ja by som veru dobra na neho nebola. Pri prvom naznaku nevery by to bolo peklo. Podla mna ak podozrive spravanie ignorujes, davas k nemu suhlas. Povedala by som mu velmi razne a jasne ze co robi je neprijatelne a ze s tym musi prestat, inak nebudem vo vztahu stastna alebo postrasila rozvodom. Ziadala by som volny pristup k jeho telefonu.
Kedze zijete na dedine, navstivila by som tu mrchu a povedala jej pekne hlasno a rovno ze nech da mojmu muzovi pokoj, nech si hlada slobodnych. Ak zije s rodicmi, kludne by som jej to vykricala pred nimi. Nech vedia co ich dcera robi... mozno ju vykopnu z domu.
Kedze na dedine sa vsetci poznaju, vyuzi socialny tlak okolia a daj vediet svojim kamoskam co robi, Nech ju odsudia, nech to roznesu po dedine a uvidime ako sa jej bude zit na dedine, kde bude na nu kazdy zazerat. Nie je to zarucene, ale ak bude nutena sa odstahovat, budu to mat zlozitejsie sa stretavat. Zide z oci, zide z mysle Toto ale ma tu nevyhodu ze vytahujes svoje sukromne veci na verejnost... nie kazdemu to pasuje.

Obdivujem tvoju kludnu povahu. Ak nechces urobit peklo ale namiesto toho celu situaciu pozorovat, tak mas velmi dobre sance byt v tom uspesna. Daj tomu cas a pozoruj ho velmi pozorne. Skor alebo neskor zaletnici urobia chybu a nevera sa ukaze.
Tiez sa zamysli co chces. Chces s nim zit nadalej aj ked ma milenku? Ako vravis je dobry muz a je vela zien co to akceptuju. Si pripravena tomu uverit ze ma milenku? Si pripravena vztah ukoncit ak budes mat dokaz ze ta podvadza. Si ochotna na vztahu pracovat a ist k terapeutovi? Vela krat zeny pohrozia rozvodom ale ked pride na realizaciu, zistia ze sa rozvadzat nechcu a muz ma vyhrate lebo vidi ze zena rozvodom alebo odchodom len blafuje.

Prajem vela, vela pevnych nervov a odvahy. Drz sa.

lindusss2016
6. júl 2020

@andreatytler 🤦‍♀️ dufam, se prva polovica tvojho prispevku bola myslena ironicky...

domka133
autor
6. júl 2020

@terces práveže nepochadzam...našla som si tu veľmi dobrú kamošku no tá sa mi otočila chrbtom ako som ostala tehotná...teraz mám jednu celkom dobrú kamarátku ale nevedela by som jej to na nos...inak som stratila všetky kontakty...mám len sestru a švagrinú ale neviem či im to tiež chcem vešať na nos...preto som to aj sem napísala 😔 musím ísť s chalanmi do mesta pokuoit veci tak sa vyfintim...už dávno som sa nie ☺️ tak možno dáky neznámi aj pokukne ,😅 no meniny som odignorovala keďže aj on zabúda na moje...ale to od začiatku tak to už neriešim.. zatiaľ sa mi darí ho ignorovať no on sa hrá na urazeneho 🤦

0silvia0
6. júl 2020

@domka133 chúďa urazené, nepotrebuje poľutovať?

domka133
autor
6. júl 2020

@0silvia0 presne debil...ale on to vždy tak spraví pro každej hádke čo sme mali aby som sa ja cítila zle že som niečo urobila...

domka133
autor
6. júl 2020

@andreatytler ďakujem budem sa snažiť...no nie som s tých čo by som šla za tou dotycnou...a na verejnosť určite nechcem dávať...chcem snim ostať to je jasné ale teraz momentálne mám chuť ho zbaliť a nech ide kam chce...keby vinde najavo že snou spal tak to asi nedám...to by som mu nedokázala odpustiť..zatiaľ taký dôkaz nemam a preto neviem čo skôr spraviť...

andreatytler
7. júl 2020

domka133 Neviem ci sa slovenska dedina zmenila ale pred 20 rokmi ked som tam zila tam nebolo mozne nic utajit. To ze Betkin Jano bol zo Zuzou na pive o 1:00 vecer by vedela na druhy den polka dediny. Mozno sa ti nepodari veci drzat v tajnosti.

Tiez sa skus zamysliet nad tym co budes tolerovat a co nie. Nevera ma vela podob. Nie je to len klasicka suloz. Vravis ze to je nepripustne ale co ak si s nou bude aj nadalej dopisovat? Alebo sa budu stretavat na pive alebo jej pojde nieco opravit na dome alebo pojdu nakupovat. Preto je podla mna jednoduhsie zakazat exkluzivne kamaradenie s inymi zenami. Ak s nou chce byt v kontakte nech si aj ty v tom zahrnuta.
Daj vediet prosim ako sa ti podaril ten plan s fintenim. Od narodenia syna (uz 7 mesiacov) chodim po byte vo vytahanych teplakoch a trickach, vlasy umyvam 2x za mesiac kedze ich mam stale vypnute do vrkoca a malujem sa len ked robime nejake fotky. Mam dojem ze muz hlavne ocenuje mna ako matku a tak radsej stravim cas zo synom ako prd zrkadlom ale mozno je uz cas prepnut na zenu sexicu.

Este ma napadla dalsia vec. Je lahsie prebrat muza neznamej zene... vravi sa: Drz si pritelov blizko a nepriatelov este blizsie. Co ak by si sa skusila s mrchou skamaratit. Zavolaj ju na kavu, prines so sebou deti.

Nemas to lahke. V tomto case by si si mala uzivat babetko, starsieho syna a rodinny zivot a nie sa trapit moznou neverou. Dufam ze tvoj chlap dostane coskoro rozum a prestane robit somariny.

Takeho zdutka mam aj ja. Urobi nejaku blbost a ja mu to vytknem (ani nekricim, len mu to poviem ze sa mi to nepaci) a on sa odduje a urazi ze ho ponizujem a caka kedy sa pridem ospravedlnit.

domka133
autor
7. júl 2020

@andreatytler nie je to v podstate rovnaké no to že boli na pive podľa mňa nikoho nepoburi už čo sa dialo potom neviem...už teraz viem čo budem tolerovať a čo nie no stále chodí ako taký páv...kým nepríde za mnou a nepovie aspoň prepáč tak sa snim nemienim ani baviť... No fintit sa budem len keď dakam pojdem s drobcami čo i len na ihrisko na dedinu a zmyvam sa v noci keď všetci spia 😉

No na tu kávu keby ju pozveme tak jej vlasy vysklbem takže to nie.. dúfam aj ja a ďakujem za pekné slová

michaelaray
9. júl 2020

@domka133 uz si dostala vela prispevkov, ale este mi napadol jeden iny pohlad.
CO JE KONECNY VYSLEDOK, KTORY CHCES DOSIAHNUT?

A) Chces MAT PRAVDU, ze muz sa v tejto situacii zachoval uplne blbo. Ma sa spamatat, ospravedlnit, priznat si ze sa choval nemozne. Ak nie, tak ty mu toto nebudes tolerovat, spravis cirkus, budes odmerana, budes sa vyhrazat rozvodom, mozno ho vyhodis z domu a ked sa aj tak nespamata, tak poziadas o rozvod...

Ako dosledok budes mat sama na starosti deti, riesit odkial zobrat dost financii a zapasit so zivotom "slobodnej matky". Tvoj muz si po rozvode asi vydychne , ze sa zbavil toho cirskusu a pravdepodobne zacne oficialne vztah s tou stihlou bezdetnou slecnou. Teda v tejto alternative budes MAT PRAVDU, ale sama nic neziskas, naopak vela stratis.

B) Chces si UDRZAT RODINU a ZAUJEM MUZA, tak aby BOL MOTIVOVANY venovat sa tebe a vasej rodine. Na dosiahnutie tohoto musi byt zena dost sebecka, hrava a mierne drza, ist si za svojim cielom. Podobne ako Eva Peron z filmu Argentina (hoci ona mala iny ciel - posuvat sa na vrchol rebricku vplyvnych ludi.) Vedela si namotat kazdeho chlapa, technikami zvadzania a hravosti, tak ze boli motivavni urobit pre nu cokolvek.

Ak chces ist touto cestou, potom pocity urazenosti, znechutenia nad manzelovymi cinmi, pocit nespravodlivosti, obete a pod musia ist bokom. Neobhajujem tu vobec ako sa muz zachoval a nehovorim, ze prekusnut pripadnu neveru je lahke. Avsak miesto obvinovania manzela by bolo zaujimave sa opytat: "Ako som ja mojim spravanim, a nedostatocnou starostlivosotu o seba prispela k tejto situacii v nasom vztahu?" "Co je mojim cielom a ako to dokazem svojou aktivitou zabezpecit? " (nie ze mojim cielom je aby sa manzel choval inak - nad takym cielom nemam ziadnu kontrolu, ale ciel ako sa ja mozem chovat, nad tym mam plnu kontrolu).

V zivote mame vela roli a identit. Na to aby si zvitazila v tejto situacii by bolo dobre vstupit do mentlanej role "vitazky, sebavedomej, hravej zeny, ktorej ziadna cicuska name sancu konkurovat". Som zvedava, co si o takomto pristupe myslis. 🙂

ada715
11. júl 2020

@domka133 podla mna na neho nebud zla, nevrc, to ho iba odradi.. pozri, ak sa namotal na mladu pipku, ta ho teraz vidi v ruzovych farbach, zrejme mu prejavuje obdiv, lahodi jeho egu... netreba zabudat, ze muzi su v svojej podstate jednoduchi....ak sa ty budes stavat do role stale podrazdenej alebo budes permanentne pasivne agresivna, podla mna to medzi vami moze vzbudit iba vacsiu nevrazivost a to nechces. Skus sa najviac ako sa da sustredit na svoju vnutornu pohodu, aj ked to urcite nebude lahke, ale mas dve krasne deti, mas svoju hodnotu, skus ho na chvilu odsunut z prvej kolaje....a mysli na nieco co bavi teba, co ta potesi. Bud stredobod sama pre seba a pre tvoje deti.... zufalstvo ani potlacovany hnev nie je sexi, a ty chces byt pre svojho muza opat sexi...

simona745
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shilou
30. máj 2021

@domka133 ahoj..ako to nakoniec toto vsetko dopadlo?

weronika171717
30. máj 2021

@shilou to by aj mňa zaujímalo @domka133

mareri
27. jún 2021

skus ho nejak zvadzat, skute afrodiziaka a ked to nepojde, budeš to musiet nejak vyriešit.

mareri
27. jún 2021

skus ho nejak zvadzat, skute afrodiziaka a ked to nepojde, budeš to musiet nejak vyriešit.

elisebah91
27. jún 2021

@domka133 ahoj, s tym spanim mame podobny problem ako vy...s muzom nespime vvjednej izbe 4 roky, lebo dve male deti a tretie na ceste a muz ma naprd spanok, vsetko ho zobudi, neoddychne si..ked som kojila tak som spala s detmi v izbe, teraz ked nekojim(mladsia ide mat 2 r) tak ich uspavam spolu a ja som s muzom v jednej izbe, a spime, intimnosti nic moc aj zo zdr.hladiska...nedavno sme mali krizu, doznieva, ja som sa citila sama opustena bez muza v posteli,uz bolo na case nieco riesit...vies, aj ten tvoj mozno nieco preziva co nevie povedat(pri detoch neni cas na sustredeny rozhovor) ale treba si ten cas najst, vecer alebo ked deti spia alebo inokedy....vyjadrit sa, povedat si co vadi tebe, co jemu..vzdy su chyba dvaja...vies, nezastavam ti ho, ale mozno naozaj nic nerobil ,ma ciste svedomie, mozno len tuzi po tebe, len tebe bez deti, len na chvilu...treba si urobit cas a bojovat o vas spolocny cas bez deti, daju sa ti deti zariadit na dve hodky? Kamka, mama...my sme dnes s muzom boli, sedeli sme v hore a kukali a rozpravai...a deti doma s testinou, sicr revali ked sme odchadzali...ale my potrebujeme mat cas pre seba...a potom sa verim zlepsi aj vas zvtah, spanie a intimita...a malymi detmi je to fakt skuska vztahu...drzim palce

domka133
autor
1. júl 2021

@elisebah91 ďakujem za podporu. Začala som pred mesiacom užívať macu... porozprávali sme sa a teraz je to úplne super. Síce sú chvíle kedy sa raz jednému raz druhému nechce ale tých je málo a konečne sa to vracia do normálu. Či už po intímnej stránke alebo aj v inej 😊