Muž veľmi túži po synovi

17. jún 2021

Ahojte baby. Mam taky problem a neviem si pomoct. S priatelom chceme dieta a vsetko je v poriadku az na jeden problem. Priatel vzdy apeluje na syna. Vzdy hovori na potomka iba syn. “Ked maly vyrastie, ked bude syn, syn sa bude podobat na teba”. Je to urcite sen kazdeho muza mat syna, ako aj na dceru sa vyjadri ze bude to nadherna princezna ale to iba ked ja poviem ze : “ ale laska pohlavie neovplvnime”. Neviem ako z neho vybit tu brutalnu tuzbu po synovi. Najlepsie by bolo ak by hovoril na nasho potomka proste DIETA. Nie je to v nikoho moci porodit syna ci dceru 😅. No a meno samozrejme vola ho svojim menom “Maly Janko bude behat po byte..” (priklad) . Tak vdaka za rady🙂 Pekny den prajem

cubo2
17. jún 2021

@nika298 myslím, že tú druhú babu mal už dlhšie a to, že čakajú dievčatko iba zobral ako výhovorku, že už pôvodnú ženu proste nechce.. zbabelec

lorin29
17. jún 2021

Mne to príde divne aby sa niekto zameral len na jedno pohlavie😉ale tak každého vec😉
Môj by tiež chcel chlapca ale keď som mu oznámila že čakáme dievčatko tak bol cely šťastný

janickacrazy
17. jún 2021

Môj tiež chcel viac syna, ale povedal mi to až neskôr po pôrode, lebo vedel že ja chcem viac dievčatko. Proste mi nechcel kaziť nadšenie. No máme 3 synov, takže mne to nevyšlo a o štvrté sa už pokúšať asi nebudeme, aj tak by to bol určite chlapec. 😂

sasitimi17
17. jún 2021

No to je radost mat takého rodiča... nech sa pozrie na “chudákov” rodičov čo majú choré deti, nevyliečiteľné choroby, doživotná 24h starostlivosť- ich jedine prianie je aby dieťatko bolo zdravé aj keď vedia že nikdy nevyzdravie a niekto by si tu rad vyberal pohlavie 🤦🏽‍♀️ Je to klišé, ale treba si uvedomiť že zdravie je najdôležitejšie a ja každý deň ďakujem za zdravé krásne šikovne dievčatko a rovnako vďačná by som bola aj keby mám chlapca
Nie každý ma totižto tuto možnosť- stat sa rodičom 😉

thoughtfulweirdo
17. jún 2021

Mne sa zdá, že niektoré komentujúce čítali iný príspevok než ja 😂 veď autorka nenapísala o priateľovi vôbec nič, za čo by si vyslúžil kritiku a už vôbec nie niektoré pomenovania. Že túži po synovi? No a? Veď nenapísala, že hovorí, že dcéru nechce, že sa o ňu nebude starať, že dcéra je niečo menej. Len sníva o synovi. Podľa mňa to má veľa mužov, nevedia, čo robiť s bábikami a šatočkami. Ja som napríklad tiež chcela syna, lebo ako pubertacka som mala malého brata, o ktorého som sa veľa starala, takže som bola s chlapcom už zabehnutá a prišlo mi prirodzenejšie a bližšie bábo-chlapec, tak som k nemu inklinovala a kým sme nevedeli pohlavie, hovorila som o chlapcovi. Bola z toho dcéra a milujem ju rovnako, ako by som milovala chlapca 🤷 na druhý pokus už toho chlapca mám a som šťastná, ale rovnako šťastná by som bola aj z druhej dcéry. Asi som ale tiež zmrd 😂

prasiatko30
17. jún 2021

Dneska som na insta postrehla Toto nadherne vyznanie - hadam vacsi macho ani neexistuje a ma 3 dcery a aky je z nich nadseny je uplne suprove aky ma k nim vztah

lolita555
17. jún 2021

A zrovna keď na to sa tak upriamujes,tak tu babu budeš mať🤭môj chcel babu aj ja a máme dvoch chlapcov,nemenil by za nič,ja nie som tak nejak vnútorne zmierená že ju mať nebudem,ale tak hold človek nemôže mať všetko.som.stastna že ich mám.

777januska777
17. jún 2021

@thoughtfulweirdo to vieš ako je to chlap a to sa na modrom koniku neodpusta.

autor
17. jún 2021

@thoughtfulweirdo 😂😂😂😍

autor
17. jún 2021

Dámam ktore prispevok pochopili spravne, dakujem krasne za rady a skusenosti ktore mi napisali🙂 damam, ktore nepravom urazali mojho muza alebo podobne - si aspon precvicili vdaka chapavym damam citanie s porozumenim😁dakujem a verte ze ste ma vacsina milo prekvapili! Potesili! A upokojili🥰

andreatytler
18. jún 2021

Ono takyto pristup dava na teba prilis velku zataz... aj ked medicina dnes uz vie, ze je to muz, kto rozhoduje o pohlavi, aj tak je to zena, kto to dieta muzovi porodi... tak to muzi vidia tak, ze to je tvoja robota, ze ci to bude chlapec, alebo dievca.
Ja by som muza vzdy uzemnila alebo opravila... proste by som sa mu tu ideu o synovi snazila z hlavy vyhnat, aby bol co najviac pripraveny na to ze to moze byt dievca a ze aj tak to bude skvele. Moj muz chcel syna ale to len tak tajne dufal v kutiku duse. Nahlas vzdy vravel ze nech je to cokolvek.

queen_el
18. jún 2021

" Je to urcite sen kazdeho muza mat syna" - to si nemyslím. To je ako povedať, že sen každej ženy je mať dievča, napíše ti tu XY žien ktoré preferujú chlapca a ďalšie, ktorým je to úplne jedno.
A inak čo je tvoj priateľ, Henrich VIII. že chce silou mocou syna?
Takto, je normálne trošku viac túžiť po istom pohlaví - to je jedno, či muž alebo žena. ALE netreba to preháňať a upínať sa na to, lebo čo potom, ak budete mať dievča? Ono znie to ako klišé, že "je to jedno, len nech je zdravé", ale je to 100% pravda. Ak si to niekto neuvedomuje, neviem už...

autor
18. jún 2021

@andreatytler velmi trefne priam uplne si vystihla moje emocie a pocity🙂

andreatytler
18. jún 2021

Poved to muzovi... povedz mu ze jeho poznamky na teba velmi zle posobia a popros ho aby skusil o tom porozmyslat a trosku krotit svoje ocakavania. On si to mozno neuvedomuje, co tym tebe sposobuje... ono je skvele ze sa na babo tesi... v tom ho treba podporovat, ale nech ta netlaci do uzkych.

malzeville
18. jún 2021

1. Povedala by som mu nech si ho porodi on
2. Mam dve dcery a syna ex nikdy nehovoril o synovi videl v nom soka - Vadillo mu na nom to muzne leboon bol sra..a syn ho respektoval ale robil si svoje chodil na ryby nevyzival sa v pc dcery otca obdivovali strkali sa mu do....pokupil im mobily synovi nie skratka otec vobec pre neho nebol vzor ked od nas odisiel predtym mi dal facku syn sa ma zastal on videl ze tu bude mat tazke zivot hviezdy uz opustili hniezdo tak zdrhol aj on
Syn zosral 15 r so mnou potom sa ozenil ma tri deti postavil dom dokazal vela viac ako jeho otec ...

kayyaa
18. jún 2021

Mna prekvapili niektore komentare, kde hned dotycne muza oznacili za zmrda apod🙊 hlavne tu na mk casto vidat diksusie, ako zeny doslova placu, lebo cakaju druheho, tretieho syna, a "taak strasneee tuzili po dievcatku😭😭"...uz som to tu videla nespocetne velakrat, to je ale normalne, taka zena nie je "zmrd"😃😃 ale chlap tuziaci po synovi...oj, to je neodpustitelne🙊😃