Muži a ich dni

luvika
6. apr 2014

Ahoj mamuľky, nemamuľky...majú vaši muži svoje dni, kedy sa zo skvelých chlapov stávajú čudáci, ktorých nechápete a sú na míle vzdialení od svojho normálneho správania sa? Ako sa to u nich prejavuje, ako to riešite a ako dlho to trvá? príp. čo ich vráti späť do reality? 😝 samozrejme, budem rada, ak sa zapoja aj muži a sami podľa vlastnej skúsenosti napíšu svoj názor.

livka299
6. apr 2014

No tak to by som aj ja rada vedela. Aj môjmu sem tam prepne, urazí sa na úplnej somarine. Potom je pár dní tichá domácnosť kým sa zas neodrazí.... 🙄 😀

lucia006
6. apr 2014

Mojmu drbe pravidelne,moj sa meni podla toho ci ho dakto naserie ,alebo nie a potom si to vybija namne 😒

anulik88
6. apr 2014

@luvika Aj moj ma obcas svoje dni ale to vecsinou ked pride nervozny z prace ale ja to nanom vidim 🙂 a preto donho vtedy neripem 😉 a funguje to on chvilu pochodi ako lev v klietke nic mu nieje dobre no do par hodin to samo prejde 🙂 a potom mi este aj povie prepac zlato... 😉 Maju aj muzi narok na svoje dni a ja mam stastie ze ten moj ich nema dlho ale kamaratkyn je trosku neprijemnejsi tak ona ked to nanom vidi ide z domu prec na hodku na prechadzku a je to.... 😵

misaelka
6. apr 2014

@anulik88
@livka299
vtedy sa k nim treba spravat ako k zvieratam. nedrazdit a pravidelne krmit, ono to odoznie :D zdekujem sa na chvilu prec aj neresim. aj on je len clovek. ja tiez mam dni (najma pred menzesom 😀 ) kedy by som sama seba nakopala do zadku aka som prijemma :D idem za kamoskou, pokecame a kym pridem da sa do kludu a je pokoj.

nikawero12
6. apr 2014

@anulik88 dobre si to vystihla, ked je chlap nervozny z práce, netreba sa do neho v žiadnom prípade starať a nechať ho tak, potom ho to prejde...u nás je to presne tak - a priznám sa, toto platí nielen na môjho chlapa, ale aj na mňa - ked som podráždená a nervozna moji doma vedia, že sa nemajú do mňa starať a hlavne nech vtedy odo mňa nikto nič nechce, lebo vybuchnem ako sopka...ked to prejde, fungujem v pohode 🙂

ritusuk
6. apr 2014

aj muzi su len ludske bytosti 🙂 a maju pravo na svoje dni. trvalo mi dlho, kym som pochopila, ze jeho trapia tie iste veci ako mna, len sa s nimi vyrovnava inym sposobom. ja sa potrebujem zo vsetkeho vyrozpravat, diskutovat, riesit, co je jeho smrt 🙂 takze po case som prisla na to, ze ked vstane ufrflany, bude ufrflany az do vecera a vtedy sa snazim byt mila, nerypem a obycajne je uz na druhy den normalny 🙂 pocas jednej dlhej chvile mi povedal, ze si neviem predstavit ake tazke to obcas maju, ved konkretne u nas ma zodpovednost za tri deti a za mna, musi sa o nas financne postarat, chce aby sme sa mali dobre (ked sme nemali peniaze, bol z toho viac na nervy ako ja), chce byt dobrym otcom (pomaha s detmi od narodenia, aj k nim vstaval v noci atd), dobrym partnerom (nosi kvety, bonboniery), dobrym milencom ( 😉 ), dobrym synom (rodicia su hrdiii, ze ma krasnu rodinu a dobru pracu) atd atd, no proste je to obcas vela aj na vola, takze tak ako sa to on snazi ulahcit mne, snazim sa aj ja, aj ked som sa to musela naucit a este stale sa to ucim...uz viem, ze je bordelar, takze upratujem po nom bez slova, viem, ze ma rad ked vsetko doma klape a najspokojnejsi je, ked pride domov a vidi, ze o deti a byt (a o maminku) je spickovo postarane, potom je spokojny aj on a uz len pradie 😉

maria1989
6. apr 2014

@luvika u nás mám svoje dni len ja 😉 keď má môj náhodou na niečo nerv, zanadáva si, a tým to hasne... žijem presne medzi takýmito "chlapskými" chlapmi... čiže keď ich niečo vytočí, vybuchnú... ale o chvíľu je kľud a všetko zabudnuté 🙂 mnohokrát sa takto zlosť podarilo riešiť i mne... dosť som sa od týchto pánov naučila 🙂

luvika
autor
6. apr 2014

@lucia006 to je najhorsia moznost, ked si to vybija muz potom na zene 😖 by som cloveka vtedy fakt prizabila. Takze suhlasim, nerypat asi...aj ked niekedy je to tazke a mna stve, ked vidim, ze sa cosi deje, opytam sa a odpoved "nic mi nie je", to vtedy vrrrrr...akoze nic, ked evidentne nieco 😕

betain
6. apr 2014

@misaelka K prvej vete by som len dodal patofyziologický mechanizmus :D a ten je, že niečo nevyjde alebo nás niekto vytočí alebo je veľa práce a hlavne keď je to všetko dohromady.

bosoriak
6. apr 2014

@luvika Mava svoje dni, ale nastastie uz to obaja vieme vcas spoznat. Chodime okolo seba po spickach, deti sa cely den napchavaju sladkostami a cipsami pri notebooku a my tlacime ocami rucicky na hodinach, nech ten den prejde bez vybuchov. 😀 Ja mavam tiez svoje dni, a teda ovela pravidelnejsie. Vtedy do mna manzel hodi cokoladu a uprace sa do bezpecnej vzdialenosti.

Jo a pomaha na to sex, vacsinou odstrani pricinu aj priznaky. 😉