Mužova komunikácia so známymi - zhadzuje ma

kalerabka99
13. júl 2018

Ani neviem ako začať. Ide o to, že muž vždy pred známymi začne rozprávať, ako naše deti (2r a 4r) len jedia sladkosti (okrem piškót a marina keksov nič nejedávajú. A aj tie piškóty a mariny majú výnimočne.) Jasné, že starší nad polievkou ohŕňa nos ale vždy zje. Ďalšia vec, čo mi vadí, keď začne rozrozprávať pred známymi, ako stále pozerajú tv. (Starší si sem tam pozrie večerníček na dvojke, ale teraz v lete len sem tam, lebo sme v podstate stále vonku. Ide o to, že synovi zapnem tv okolo 19 a vtedy zrovna príde muž a hneď má reči, že celý deň sedí pred tv ale v skutočnosti tam je 2 minúty.)
Už som mu vravela, že ma to uráža, keď v prítomnosti detí a mňa takto rozpráva pred známymi. Ale on si stále melie to svoje. Mám sa na to vykašľať, čo rozpráva pred druhými, alebo ako argumentovať? Lebo ma to strašne uráža.
Ďakujem





podstate stále vonku).

kalerabka99
autor
19. júl 2018

@denisa098 ahoj, dakujem. s ňou je škoda komunikovať, až teraz som si prešla jej diskusie a teda banujem, že som sa s ňou tu natahovala, lebo vidieť, že to nikam nevedie. Radšej ju treba ignorovať.

denae
21. júl 2018

@kalerabka99 mne to celé príde, že problém máte obaja a to riadny. Pokiaľ sa nechceš dostať do úplnej moci psychického tyrana, lebo vždy to takto začína a toto sú už červené varovné signály, prečítaj si niečo o tom, zhodnoť a zariaď sa podľa toho. Držím palce.

somavi
21. júl 2018

Ja neviem , podľa mna všetko s mierou .. úplne nechápem tým úplne benevolentným rodičom, ktorí dovolia dieťaťu pol dňa sedieť pri tv a ani nerozumiem tým striktným zákazom tv .. že 5 ročne dieťa ešte nevidelo rozprávku🙈 a čo sa týka tvojho muža , toto by ma pekne štvalo . S ich výchovou ma pramálo spoločné a ešte bude kritizovať a takto verejne . To by ma pekne nasral .

romiada
8. aug 2018

@kalerabka99 veď bonzni aj Ty niečo naňho pred "známymi". Napr.že mu smrdia nohy, špára si v nose, alebo prdí pri jedle....čokoľvek čo mu trošku nastaví zrkadlo. Pretože on asi naráža na Tvoju výchovu (resp.na to čo robia keď si s nimi sama). Teda pripadá mi to tak.