Myslím na priateľa po rozchode. Aký máte na to názor?

anonyy
16. jún 2015

Ahojťe chcela by som vás spýtať bola som s bývalim pol roka na začiatku vztahu bol milý pozorní a tak dalej ale potom po čase si písal s jednov babov stále cez net aj ked sme boli spolu vonku cez mobil na internete ako keby si snov píše normalne tak pohode ale mne hovoril že ma lúbí a tak a popritom ked sme boli vedla seba niekde na kofole alebo tak stále písal tej babe cez internt ako ju lubí s tov čo si písal aj ona jemu písala ako ho lúbí potom ešte si snov volal predo mnou a hovorili sa ako sa lubia bola som samozrejme pri tom ako aj kamarát a tak dalej mi hovorili že keby to kamoške robí muž tak by jej to vadilo ja som mu samozrejme povedala že mi to vadý trochu a on to hned zobral tak že som žiarlila ale dali sme si šancu ale ja som sa sním potom rozišla porom mi volal a prosil ma aby sme boli spolu ale tie veci som už dalej nezvládla tak som sa sním rozišla ale boli tam aj iné problémi onho čo sa stára starká býva u nej a popritom ma ani raz nevidela ani nikdy nestretla tak mu zakazovala mat frajerky ako ved sme v 21.storčí ale ona to asi tak nebrala tak bolo tam s tejto strany moc toho tak sme sa rozišli každy vravel aký sme spolu zlatý a tak prešiel dlhý čas a ja nanho sem tam myslím ale po rozchode sme sa stretávali sem tam nikedy mi aj chýba len si kladiem niekedy otázku či aj on trochu myslí na mna radšej som sním prerušila kontakty ale číslo na seba máme. A jeho kamarát pozná jeho rodinu tak mi písal aký sú a velmi a trápi ma trosku aj to že jeho kamarátovi som nič neurobila uplne že nič a zachoval sa ku mne hnusne možno ma len chrániť od toho všetekho aký máťe nato názor napíšte mi do komentárov ako to vydíte vy je to normalne ???

maria117
16. jún 2015

Ahoj, prepac,akosi nerozumiem,na co sa pytas. Skoda,ze si vytvorila otazku a nie diskusiu, takze kazda mozeme napisat iba raz. Skus to bud zmenit (neviem,ci sa da) al nejako lepsie vysvetlit,ze ake vztahy vlastne riesis? Byvaleho,kt hocikomu pred tebou vyznaval lasku? Dobre,ze uz je byvalym. Jeho starku,kt si nikdy nevidela? Zrejme uz ani neuvidis. Kamarata,kt sa k Tebe hnusne zachoval? Nerozumiem cim? Ze Ti nedaval info o ex? Al sa s Tebou viac nekamaratil? Prosim Ta, kolko rokov maju spominane postavy,vratane Teba? Lebo bez urazky,ale pride mi to ako zo ZS...

miadi
16. jún 2015

@maria117 uplne si vystihla moje pocity 😀
uz neviem co dodat iba tolko
anonyy ze kasli na ex najdes lepsieho nie je to normalne aby chalan s ktorym si vyznaval inym lasku po telefone pred tebou alebo tebe za chrbtom proste vobec v ziadnom pripade...
A ked tak by si mala nie len pravo ziarlit...sak nie si arabka aby mohol mat 4manzelky 😀
ale ak budes este nedajboze v takej situacii mas narok zurit a hodit mu ten telefon do kofoli 😀

zdena12345
16. jún 2015

mna by tiež hlavne zaujímalo, koľko méte rokov, lebo celé je to ako zo ZŠ prípadne SŚ. Nevieme prečo sa priateľ k tebe zle zachoval... ale č je úplne najhlavnejšie, v našej spoločnosti je uznávaná monogamia (i keď sa stáva že sa pošmikne..) a takto verejne aby mal 2 baby??? To ešte mladý zrejme nevie nič o vážnom vzťahu. Teba rozhodne nepokladal za vhodnú a jedinú partnerku na celý život, lebo by nehovoril ďalšej, že ju lúbi. To je vrchol. Keby to môj spravil, tak by mal na hlave prvú vec, ktorú držím v ruke a možno bol na ceste do špitálu. Aj ty si bola hlúpa, že si to tolerovala. Teraz si už poučená a nikdy si nenechaj takto ničiť svoje sebavedomie. Bol to vzťah o ničom. A pol roka je nič, za pár rokov si spomenieš len ako na zlý sen, ak vôbec 😀. V živote budú horšie situácie, túto si vyriešila dobre, už sa s tým len vyrovnať a ísť ďalej 😉

mysicka36
16. jún 2015

...... 😀 a máš už vôbec 16r.? Písomný prejav nula bodov... hanbi sa dievča zlaté 😖

irusa
16. jún 2015

žeby 13 rokov ?

ivett1
16. jún 2015

a aká je otázka?... že, či je normálne, že ti ten tvoj ex chýba a sem tam si na neho spomenieš?...to je normálne ...😉
alebo že či je normálne, že sa ten kamarát zachoval k tebe hnusne a písal ti o rodine tvojho bývalého, ktorú pozná?... ak bol aj tvoj kamarát, tak je to normálne (a možno sa mu aj páčiš) ... alebo že, či je normálne, že stará mama tvojho bývalého, ktorá sa o tvojho ex starala, zakazovala, aby si frajerky vodil domov? ...aj to je normálne (aj keď je 21 storočie, starší ľudia a niekedy aj rodičia, ktorí dbajú na slušnú výchovu svojich nie "celkom" dospelých násťročných ratolestí 😉 sú dosť proti návštevám a prespávačkám - hlavne, ak ine o jedinca opačného pohlavia 🙂 ...čo si o tom ešte nepočula?...)

absolventka
16. feb 2024

@anonyy Ahoj,ja som sa ani po x rokoch nezmierila s rozchodom s ex a to bol vzťah že 4 krát sľuboval zmenu. Poslednú zmenu sľuboval a ja som už neverila a aha on ju myslel vážne. On je dnes šťastne ženatý a je ideálny manžel a ja s dvoma deckami u rodičov plačem do vankúša lebo ho milujem a ešte pre deti som hnusoba lebo som im vzala otca a on sa dnes stará o cudzie deti. Kde je láska tam je vždy priestor na kompromis