Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Na internete nikdy nie sme anonymní

mimi131313
2. okt 2014

upnou nahodou som zistila, ze partner mojej svagrinej ju svojim spôsobom podvadza. Cetuje si na nemenovanom portali so zenami , vyhladava nezavazny sex a posiela fakt oplzle fotky do cetu. Bol ochotny sa okamzite stretnut koli sexu so zenou, s ktorou si len zacal pisat . Uplna drzost je , ze on je doma , ona je doma , aj jej syn je doma a on si v spalni cetuje a foti svojho ....... a posiela do cetu . Ja teraz naozaj neviem co je spravne urobit. Povedat jej to ...povedat to jemu ... neviem si predstavit , ze by mi mne taketo nieco robil chlap. Prosim o nazor ako mam dalej nalozit s tymto zistenim , vdaka .

demeterka
2. okt 2014

a ten partner je tvoj brat alebo je to brat tvojho manzela? lebo keby to bol moj brat tak ho zabijem a zadupen do zeme atak mu vyplachnem zaludok ze by sa v zrkadle nespoznal... ale keby bol cudzi tak tazko povedat... je to velmi chulostiva tema. Je dobrym otcom? stara sa o rodinu? aj partnerke sa venuje aj dietatu? Mozno je len debil a kompenzuje si nejake ego alebo co... ja by som asi ticho nevedela byt, ale neviem ako reagovat, ja som velmi prudka povaha. keby to bol debil totalny a nechcem aby boli spolu tak to poviem ale keby som ich oboch mala rada, tak neviem....

lorela
2. okt 2014

@mimi131313 POVEDAŤ.

krasomila16
2. okt 2014

@mimi131313 je to fenomén a národný šport tej to doby. Hnus fakt.Neviem, čo by som na tvojom mieste robila. Ale v každom prípade najprv zadovážiť relevantné dôkazy a potom niečo podniknúť. Ako si zistila, že sa hneď chcel s nejakou stretnúť ohľadom sexu? Ale robia to chlapi, robia.Bohužiaľ. Môjho priateľa niektorí kamaráti(zadaní) sa tým ani nejako netaja. Čistá žumpa. Neviem, prečo to robia.Ale jedno je jasné.Je to ľahko dostupné a v podstate z pohodlia obývačky si môžu dohodnúť stretko, žene povedia, že si idú zacvičiť, na pivo, za kamošom, do práce a potom prídu, akoby sa nič nedialo. Ja ani za svojeho bysom ruku do ohňa nedala.Život ma naučil.A jeden druhého nepodrazia, lebo každý na niekoho niečo má.
Len dúfam, že na nič také neprídem, ale keby to napr.vedela moja kámoška, tak by som chcela, aby mi to povedala, ja nie som typ, ktorý bude zapierať a obhajovať a kámošku odsúdim.Nie.Pekne by som si to preverila a konala. Bohužiaľ, je to viac, ako si baby myslíte.Sladká nevedomosť, ale len dočasu.

krasomila16
2. okt 2014

A ešte si podsúvajú stránky a kontakty. 😠A nabádajú sa. Niekedy stačí, že tam dotyčný, keďže mu to vrta v hlave, na tú stránku (čo mu povedal kamoš) pôjde zo zvedavosti a keď zistí aké to je ľahké, tak neodolá, začne sa viesť. Neviem, či to bude niekedy lepšie.Ale takmer každý chlap ak má možnosť,zahne. Aj taký, čo by ste si nikdy nepomysleli. Depresívne, ale pravda.

sissy27
2. okt 2014

@mimi131313 čo máš spraviť? nič... ty to povieš, on to zaprie, vykecá sa z toho a ty budeš za debila v celej rodine.. každé hovno raz vypláva na hladinu, aj toto, tak to nechaj, nech to vyhnije samé...

bonaqa2013
2. okt 2014

Švagrinú by som asi pozvala na kávu, alebo niekde do cukrárne a určite by som jej to povedala. Alebo aspoň naznačila. Tomu debkovi by som viac neverila, ani by som s ním stretávať nechcela - rodinné slavnosti... A švagrinej by som sa snažila pomocť. ako sa poznám, asi by som to v sebe dlho neudržala.

mimi131313
autor
2. okt 2014

dakujem za vase nazory , svagrinna je sestra môjho manzela , ma dieta z prvého manzelstva a toto je jej druhy partner , nie je otcom dietata ... ale byva s nou v jej dome .

terezka1947
2. okt 2014

ked je to partner tvojej svagrinej-to znamena-muzova sestra,alebo je to jeho brat????ak ano,porozpravaj sa s manzelom-a ak oni dvaja maju dobry vztah,nechala by som to na nom,aby to primerane poriesil...

bonaqa2013
2. okt 2014

@demeterka no neviem či by si niečo narobila aj keby to bol tvoj brat. tiež mám bratov, o 10 rokov starších odo mňa a keby sa niečo takéto stalo tak som ticho a nemám k tomu žiaden komentár. aj tak by si spravil každý podľa seba, aj tak. V dnešných časoch sa nikto nechce dať poúčať. Každý si myslí že je ten najmúdrejší...

bonaqa2013
2. okt 2014

@mimi131313 keď je to takto, tak porozprávať sa s manželom. Možno mu aj po papuli nahádže....

terezka1947
2. okt 2014

@bonaqa2013 ja by som svojho braska asi zastrelila-pokial by ta svagrina bola ozaj spravnacka a on sa len takto "bavil"...no ale mas pravdu,aj tak by si mohol robit co chce...ale rozhodne by si to zlizol 😠

lehotka
2. okt 2014

Mna by to tiez strasne skrelo a mala chut to povedat, ale nehovor jej to ! Ty budes za hapriu co sa im stara do zivota, poznam z vlastnej skusenosti , ty budes ta zla ...

magic08
2. okt 2014

Povedala by som to, ale s dokazmi v ruke. Aby sa to neotocilo proti tebe, ze si vymyslas.

mataba155
2. okt 2014

Ja osobne by som to svagrinej povedala, a este by som jej pomohla pobalit vsetky jeho veci☺

mimi131313
autor
2. okt 2014

No a co sa tyka tyka dokazov .... cela ta hnusna konverzacia je skopirovana vo Word dokumente .... aj spolu s foto , ktore poslal a aj s foto , ktore ma zverejnene vo svojom profile , tj. je jednoznacne, ze to pise on. Ono cela to konverzacia zacala tak , ze on nevedel s kym si pise a ona dotycna vedela kto je on . A on oslovil ju ..... a po par zdvorilosnych frazach presiel na sex a pod. Takze , ako citam ..viac menej by ste to vsetky svagrinej oznamili ..... bude to boliet , lebo viem , ze ho ma rada ..sladka nevedomost .

cerez
2. okt 2014

Vzhľadom na ich partnerský život a nemajú spolu dieťa, povedať. Možno je lepšie nestarať sa, ale vedieť a prizerať sa je horšie. Povedať jej to čo najšetrnejšie a spolu skúste najprv sa s nim cez cet spojiť a rozohrať hru. Ak sa chytí, má jasný dôkaz. Potom si to musí vyriešiť sama.

ttctwins
2. okt 2014

Odfotit konverzacie z netu, stiahnut fotky, co pridava, vytlacit a s tym v ruke poslat manzela za sestrou... Mlcat urcite nie, ked raz na to prijde a ty si to vedela a nepovedala jej to, vyjdes s toho dost blbo.

mimi131313
autor
2. okt 2014

@lehotka , ahoj lehotka , aj nad tymto som rozmyslala , ze ja budem ta zla , ak jej to poviem , pokazim jej pekny vztah , z ktorého sa tesi a je rada , ze ho ma . Ale na druhej strane , a je vysoke % , ze on sa s niekym naozaj stretava a ma pomer , kazdy mesiac s inou , ved ju moze nakazit ..... to nie je sranda ....

nyusika
2. okt 2014

manzela by som za sestrou neposielala, so svagrinou by som sa porozpravala ja. manzela by som poslala za tych gerojom najvacsim na svete....

terezka1947
2. okt 2014

@mimi131313 hm...aj tak si myslim,ze ak maju dobry vztah s tvojim muzom-brat,sestra,aby jej to povedal on-aspon ako prvy naznacil...

lehotka
2. okt 2014

Ano, ale su zeny ktore mozno nieco tusia, vedia a neriesia to, ja by som to o muzovi tiez vediet nechcela, radsej by som di odchytila jeho, ze o tom vies a nech sa ukludni, alebo este najlepsie by bolo aj by sa to dozvedela od uplne niekoho nestranneho , ver mi, budes za harpiu, ja som sa dozvedela tiez nieco zavazne od parnerovi mojej svojry a ked som jej to povedala, tak on je za chudacika a so mnou svojra udrziava uz uplne iny vztah aky sme mali...

oladuna
2. okt 2014

Ja by som sa nalogovala na jeho pocitac cez druhy, na ktorom by sme spolu so svagrinou sledovali co to tam ten jej muz poraba na tom internete ;)

mimi131313
autor
2. okt 2014

@terezka1947 , no i ked moj manzel je velmi mierny clovek , a nieco ako agresia okolo neho ani nesla , obavam sa , ze pri tejto informacii by mu asi isiel hned zrovnat cifernik ...... skor zvazujem , ze jej to poviem ja , len neviem , ci mam cakat este na dlasiu konverzaciu , alebo to povedat uz teraz ...

terezka1947
2. okt 2014

@mimi131313 tak to by urobil kazdy brat-ja som myslela,ze ako sestre by to mal povedat manzel..opakujem sa uz 3x-aaaak maju dobry surodenecky vztah
od teba to nemusi zobrat prave naj....aj keby ste mali vy dve super vztah....a mozno by som este pockala na jednu konverzaciu...prip.to uz povedala aj manzelovi,aby pri tej dalsej konverzacii bol aj on

mirko2011
2. okt 2014

Fuha ťažké ale asi by som to povedala jemu aby vedel že to vieš, som veľmi zvedavá ako vám to dopadne, jednoznačne držím palce a prajem všetko dobré 🙂

asfodelka
2. okt 2014

@mimi131313 daj jej jeho meno na chate, nech sa prihlasi pod inym menom, napise mu a dohodnu si rande. o akom peknom vztahu sa tu da hovorit...

kikush1811
2. okt 2014

Povedz dotycnemu, ze o tom vies a podla reakcie sa zariad. Mozno sa zlakne a prestane s tym. Inak nemusia mat problemy vo vztahu, len chalanisko si potrebuje riesit posramotene ego. Ale taketo situacie su vzdy indi vindi. Ja sama neviem, ci by som takuto info o tom svojom chcela vediet...ale asi ano, vsak casom to preboli...slepota je horsia...

donna11
2. okt 2014

@mimi131313 tak si s nim dohodni stretko a zvolaj tam aj ju..nech je pri tom vsetkom..

terezka1947
2. okt 2014

no ja by som to s dotycnym neriesila,naco???aj keby prestal,tak co?zacne znova a sofistikovanejsie...a vydierat ho?tiez nema zmysel...pripravit prekvapko pre svagrinu-streto s nim..tiez by to bol sok a zasluzi si ho ona?
radsej v klude,pokojne povedat-nacrtnut,prip.dat "dokazy"....a nechat to na nu....uz si to vyriesit musi ona...a ma pravo byt aj smutna,rozcarovana a urcite bude potrebovat trosku kludu a sukromia na spracovanie informacie...
ten ON ti moze byt ukradnuty...ublizene je svagrine ...a ublizuje on...

ddanuskaa
2. okt 2014

@mimi131313 daj vediet potom ako to dopadlo...teda, ked sa rozhodnes povedat to svagrinej...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli