Na internete nikdy nie sme anonymní

mimi131313
2. okt 2014

upnou nahodou som zistila, ze partner mojej svagrinej ju svojim spôsobom podvadza. Cetuje si na nemenovanom portali so zenami , vyhladava nezavazny sex a posiela fakt oplzle fotky do cetu. Bol ochotny sa okamzite stretnut koli sexu so zenou, s ktorou si len zacal pisat . Uplna drzost je , ze on je doma , ona je doma , aj jej syn je doma a on si v spalni cetuje a foti svojho ....... a posiela do cetu . Ja teraz naozaj neviem co je spravne urobit. Povedat jej to ...povedat to jemu ... neviem si predstavit , ze by mi mne taketo nieco robil chlap. Prosim o nazor ako mam dalej nalozit s tymto zistenim , vdaka .

kikina84
2. okt 2014

@donna11 dobry napad.. 🙂

kikina84
2. okt 2014

@mimi131313 tak ako hovori donna11,,ja by som to povedala jej a nejak by sme to naneho nafingovali,aby sa nemal na co vyhovarat pripadne pri konfrontacii..

erickatt
2. okt 2014

Jednoducho, tvoj muz at si obtani sestru a rozbije mu. Hubu a nakope do gul, ze posledny krat to urobil

krasomila16
2. okt 2014

@kikush1811 a najhorší je šedý zákal, keď vidíš všetko len na ružovo. 😒

krasomila16
2. okt 2014

A fakt poriadne dôkazy treba.Moja kámoška tak úplne náhodou načapala svojho ex, že on mal dva telefóny,jeden akože pracovný, ktorý doma vypínal.Raz boli kdesi autom, on sa zarozprával s kamošom a ona zobrala ten ,,pracovný" mobil, mal ho zapnutý a našla mu tam sms,že volal si mi na tč.také a také, ak máš ešte záujem, zavolaj...No a práve tie tri bodky za vetou jej nedali pokoja,opísala si číslo a zavolala,ozvala sa jej akási ženská a keď kámoška sa ospravedlnila, že to je omyl, tak začala na ňu ta osoba vyskakovať,že čo to na ňu skúša a že určite vie komu volá, keď volá. Kamoška to zatiaľ nechala tak, šli s priateľom domov a na nete si na druhý deň vygúglila číslo A,,čuduj sa svete" , čože to nevyšlo? Žiadna práčovňa, ani servis, ale ochotná babenka na priváte vo vedľajšom meste aj s fotočkami na pokeci. Tak to vybalila na ex, keď došiel domov a viete čo z neho vypadlo, že on nevedel o čo ide, že jej dlažbu v záchode mal robiť. No, chvalabohu,už je bývalý, lebo ,,čistý" nebol ani dovtedy. 😠

atomica87
2. okt 2014

@mimi131313 ak sa rozhodnes jej to povedat, tak si dobre rozmysli ako. Su baby ktore o nevere nevedia, a ktore o nej nechcu vediet. Ja som capla na diske priatela mojej sesternice ako ju podvadza....priviedla som ju priamo k nemu, podotykam triezvu, a ona sa tvarila ze ho nevidi. Na druhy den som jej pisala ze nech konecne otvori oci a do vecera som bola v celej rodine za najhorsiu, tu co si vymysla klamstva lebo jej zavidi priatela...jej mam obvolala celu rodinu aby vsetkym oznamila ze si vymyslam. Proste hroza des....a to ona ho videla na vlastne oci.
Ak to jej partner robi dlhsiu dobu tak to musi tusit podla mna....lebo ak vysi cele dni na nete tak ho musela niekedy capnut....

hope87
2. okt 2014

@mimi131313 o tomto som uz velakrat viedla taku "babsku debatu" s kamoskami atd. Ono sa povie, ze niekedy je dobre nevediet ale co uz to je za chlapa, ked hned prejde k sexu a posiela foto svojho "nadobicka"?? casom by to bolo este horsie...ja som sa vzdy vyjadrila tak, ze pokial by v tom vztahu bol kamarat, co to robi, tak by som mu povedala, ze o tom viem a ze nech s tym prestane, lebo to poviem jeho milej(teda ak by som ju dobre poznala a mala ju rada), lebo neznamemu sa do vztahu starat nebudem. A pokial by to bola kamaratka alebo rodina, ako je tvoja svagrina, tak by velmi zalezalo na tom, aky vztah s nou mam...urcite by som jej nechcela ublizit ale bud by som povedala tomu blbcovi, ze o tom viem a ze bud sa prizna on alebo jej to poviem sama alebo by som jej to povedala rovno...kazdy si zasluzi vediet pravdu a s kym zije pod jednou strechou. Keby sa toto dialo mne a po case by som to zistila (lebo vzdy vyjde pravda najavo, skor, ci neskor) a takisto by som zistila, ze to vedela moja blizka osoba a mi to nepovedala, tak by som sa velmi nahnevala...

irusa
2. okt 2014

a ty si sa k tomu ako dostala ????????????????? mňa by skôr zaujímala tvoja odpoveď 😉

sunshineka
2. okt 2014

ak jej to povies,aj tak vyjdes ty z toho ako najvacsia puca,takze po mojej skusenosti,kedy som povedala o nevere a predlozila jasne dokazy,by som to uz nerobila.ja som bola za hlupanu a ta chuderka podvadzana si plne stoji za svojim chlapom a obaja sa mi otocili chrbtom...takze asi tak.zeny su naivne cupky

mimi131313
autor
2. okt 2014

@sunshineka ...fuha , to aj po rukolapných dokazoch je zena schopna zavriet oci a nevidiet ????? neverim ....

mimi131313
autor
2. okt 2014

@irusa ......kamoska , ktora nas vsetkych pozna , je na tom komunikacnom portali prihlasena a ona tam dnes nasla jeho foto , a ked si pozerala jeho profil ,tak jej on napisal

irusa
2. okt 2014

@mimi131313 a to podľa čoho ho spoznala podľa ...... videla si to aj ty ???? Vieš je to informácia z druhej ruky...môže niekto posťahovať jeho fotky a zneužiť to

libka1
2. okt 2014

@mimi131313 tiez by som sa bala ze tam niekto dal jeho udaje a on je v tom nevinne...

mimi131313
autor
2. okt 2014

@irusa ... podla konverzacie, kotoru mi dala precitat , je to na 100% on , povedal , kde pracuje , byva, zaluby, aj ostatne detaily ...on pisal skutocne to co zije , nevymyslal ...... a svoje foto, ktore ma zverejnene na tom profile tak rovnake foto ma aj na fb . kde ma plne meno ..proste je to on ,

mimi131313
autor
2. okt 2014

no a aj foto , ktore poslal, toho svojho vt...a - tak to foto bolo cvaknute v jej spalni !!!!!! jej spalnu poznam , proste strasneeeee

zuzanka999
2. okt 2014

No keď je to sestra tvojho manžela a ona je len "prisťahovalec" a ani nie je otcom tak nie je o čom, ja by som to švagrinej povedala.. ale najprv si priprav nejaké hmotné dôkazy.. chudinka nech sa toho debila raz-dva zbaví.. !!!

ivett1
2. okt 2014

@mimi131313 vieš o tom, chceš jej to povedať, ale nevieš ako... založ si niekde nejakú anonymnú e-mailovú adresu... a pošli jej link, prípadne aj jeho nick na jej e-mail ... a veľmi ľahko zistíš podľa jej reakcie, či o tom vie, nevie, nechce vedieť ... a vlastne to necháš na ňu, možno sa s ním nerozíde a vysvetlia si to, alebo sa s ním rozíde a...podstatné je, že z toho prípadného rozchodu nebude viniť teba...aj ke´d sa to môže zdať normálne rozmýšľajúcim ľuďom zvrátené, je možné, že švagriná si pomyslí, že keby si jej to nepovedala, tak by sa s tak perfektným chlapom nerozišla (lebo...sama píšeš, že ho má veľmi rada...) ...ako... z morálneho hľadiska tento postup síce nie je nič moc, ale predídeš tomu, že si naštrbíte vzťahy ... mne keby niekto také niečo povedal, aj keď s dobrým úmyslom, asi by som sa mu vyhýbala a nevybozkávala by som ho, ani mu nepoďakovala ... ak to urobíš "anonymne" tak to rozhodnutie o vzťahu necháš na švagrinú ...strašné, ešte, že nemusím riešiť takéto dilemy ... fakt ti nezávidím ...
PS: ja osobne by som jej to nepovedala...možno svojmu mužovi (jej bratovi) áno ... ale s tým, že to mám od kamošky ...

irusa
2. okt 2014

@mimi131313 tak potom to je riadný magor

sandracs
2. okt 2014

Osobne by som nechcela aby sa takýto človek pohyboval po mojej domácnosti a bol za vzor môjmu synovi. Treba to povedať čím skôr, kým si švagriná s ním nebodaj nezaloží rodinu a neotehotnie. Nech to vie kým ešte nieje neskoro.

sisaha
2. okt 2014

@mimi131313 som za povedat. Mala by vediet akeho hada doma chova

mirka49
2. okt 2014

@mimi131313 u nas je to naopak....svagrina uz roky podvadza svojho muza ☹ fotí s cidzími chlapmi nahate fotky ,to potom visi na nete,neostava to len v tej hranici,strieda ich jak na pase....jej muz sa to dozvedel a stale je s nou.....no iny pako...je len na smiech...no co nestaraj sa lebo sa to otoci proti tebe......

cawes
2. okt 2014

@irusa mi citas myslienky a aj mam dobreho tusaka ze ako da k tomu dostala 😀

nitranka03
2. okt 2014

By som ho vyšmarila z domu , že by sa p....l . Ale samozrejme, najprv by som ho konfrontovala dôkazmi, A pred švagrinou. Urobil to raz, urobí to znovu. Nezmení sa. Nech švagrina nie je naivná, že s tým prestane !!!!

sunshineka
2. okt 2014

@libka1 typicke naivne zeny si takto vysvetluju preslapy svojich panov dokonalych

sunshineka
2. okt 2014

@mimi131313 presne tak.ja som normalne onemela,ake bachorky jej on natlacil do hlavy a ako lahko sa z toho vykrutil

krasomila16
2. okt 2014

@mimi131313 a to až taký CHUmaj môže niekto byť? 😕

krasomila16
2. okt 2014

@mirka49 a to aj taký kokotko existuje??

maria1989
2. okt 2014

@mimi131313 Cetuje si na nemenovanom portali so zenami , vyhladava nezavazny sex a posiela fakt oplzle fotky do cetu. Bol ochotny sa okamzite stretnut koli sexu so zenou, s ktorou si len zacal pisat ... neviem, ale keby normálnej žene poslal foto svojho vtáka, neverím, že by s ním hneď šla zadarmo... to musia byť tety za peniažky... fuj, ešte svojej priateľke domov niečo prinesie 😅 nepatrnú pohlavnú chorobu napríklad

janinah
2. okt 2014

ty by si takú vec o svojom parnerovi chcela vedieť? ja áno,aby som ho okamžite poslala do teplých krajín...teda ja by som to švagrinej povedala....

terezka1947
2. okt 2014

@janinah citam vase nazory uz dlhsiu dobu a pacia sa mi...a aj teraz musim suhlasit
ja by som to tiez chcela vediet...ale urcite nie teatralne ako to tu niektore baby pisu-ale normalne,v klude doma...a od niekoho blizkeho...boliet to urcite boli...ale horsie by bolo,keby som mala okolo seba samych "milych a empatickych"ludi,kt.by mi nechceli ublizit a preto by mesiace cusali...ved "z lasky"...
ak mame niekoho radi,tak sme mu povinni povedat pravdu-aj ked je kruta v tomto pripade.