Návrat zo zahraničia

16. aug 2023

Momentálne riešim ,, problém '' ,kedy sa plánujem vrátiť na Slovensko po pár rokoch. Plán bol taký,že s frajerom pôjdeme na 2-3 roky do zahraničia zarobit si a vrátime sa naspäť,avšak rozišli sme sa (on chce zostať mimo Slovenska,ja nie), máme cez 30, medzitým sa všetci vydali,oženil,majú deti rodiny...a toho sa obávam,že keď sa vrátim domov, budem kdesi medzi, či stretnem ešte niekoho, či to neboli nejaké premárne roky,alebo ako to napísať. Prežili ste niektora podobnú situáciu? Keď čítam ostatné problémy,toto mi príde ako malichernost riešiť,ale mám z toho vnútorný stres.

luccija
16. aug 2023

Nie, nie sú určite všetci v chomute je vela ľudí čo rieši to čo ty na tomto stroskota veľa vzťahov, že jeden sa chce vratit..Premarnene roky to neboli získala si skúsenosti, jazyk...máš len obavy zo zmeny.

colsami
16. aug 2023

Pozri, stale mas len 30. Horsie by bolo pred 40tkou sa vratit a hladat niekoho na zalozenie rodiny a planovanie deti atd....
Takze sa vrat na SK a uvidis, mozno prave naopak sa po tolkych rokoch budes citit dobre medzi rodinou a starymi priatelmi, ci uz sa medzitym vydavali, zenili, rodili alebo nie... 🙂
A coskoro aj stretnes niekoho, s kym budete zdielat rovnake predstavy o buducnosti. Drzim palce.

kiki68
16. aug 2023

Ja som mala taku situaciu po 6 rokoch a nakoniec som bola presne 6 mes na Slovensku. Po 6 mes som stretla mojo chlapa a isla naspat do Rakuska. Takze ani Slovaka nemam nakoniec a dobre tak 😀 Tak sa toho neboj 😉

aurinia
16. aug 2023

Ja by som sa nevracala....ale to nebola otázka ....u nás to ide dolu vodou ....v 30tke určite nebudeš sama single, nevydata....hranica sa posunula....

janickacrazy
16. aug 2023

Môj muž sa vrátil na Slovensko po 5 rokoch v zahraničí, vtedy mal 29 rokov. Stretol mňa a o pár mesiacov sa vrátil do zahraničia a ja som potom neskôr išla za ním. Absolútne sa neboj, že tu budeš jediná slobodná. Určite sa nejaký fesi nájde.