Nebaví ma už takto žiť

margaretka24
28. mar 2016

Som totálne zúfalá,žijem s mužom ktorý začal holdovat alkoholu.Uráža ma, ponižuje, nie raz sa to skončilo fackou.vždy keď vytriezvie tak ho to mrzí,ja neviem čo mám robiť,sme spolu sedem rokov,nebaví ma už žiť,,stratila som akúkoľvek nádej že sa zmení, ja už vlastne ani neviem čo čakám od života :'(

lauricka
29. mar 2016

@margaretka24 daj mu papa, zacni vlastny zivot, aj chut do zivota sa vrati, toto ale naozaj ze nema ziadny vyznam. To len samovrah by ostal s takym clovekom.

opica_skorica
29. mar 2016

Máš 24 rokov a dve možnosti - 1) dúfaš, že sa zmení a ostávaš s ním - 2) počúvneš dobré rady, že lepšie to už bolo a fujazdíš od neho za lepším životom.
Pri možnosti 1) ti bude trvať ďalších 30 rokov otĺkania, potom pri 54-narodeninách sa môžeš len sama seba spýtať, prečo som to neurobila už dávno, napr. keď som mala 24 rokov ?

lubkavargova1
29. mar 2016

ved aj statistiky treba naplnat..ze kazda 5 zena..inak by nebolo o com a trieskat peniaze z EU ... nechapem niektore zeny...

ena70
29. mar 2016

nechápem čo ťa drží pri ňom ?? veď máš len 24 a si slobodná a bezdetná !!! nejaký kvázipocit že niekoho máš a nie si sama? mám pocit že si jedna z tých žien, ktorá silou mocou musí s niekým byť len aby mala vzťah. dievča zlaté, takto sa chovajú len baby čo si vôbec neveria a sú závislé na niekom. pozbieraj zvyšky svojej dôstojnosti, zbaľ si svoje veci a už aj preč od neho. naspäť k rodičom, ak nie sú, hľadaj podnájom, ale hlavne sa osamostatni a od alkoholika preč. čo najďalej. ten správny čo ťa bude ľúbiť a vážiť si ťa bez otĺkania ešte len na teba čaká. treba zavrieť tieto dvere, aby sa mohli otvoriť druhé....