Nechcem byť gay

alexander3
25. okt 2016

Prosím, potrebujem odbornú pomoc. som gej a nechem byť. Nepotrebujem povzbudenia ani slova útechy. Už nechem čítať o tom , že je to normálne a prirodzené. Potrebujem odbornú pomoc. kontakt na niekoho kto sa tým zaoberá . A ak je tu niekto kto sa toho zbavil, rád prijmem rady. Ak by ste mi vedeli dať konkrétne informácie budem rád. ďakujem. rád by som sa nakontaktoval na odborníka. Alex.

cacianka
25. okt 2016

to čo je v tebe vrodené, toho sa veru nezbavíš
vo svojom okolí si pohľadaj kontakt na sexuológa, psychiatra

dominika6
25. okt 2016

@alexander3 tak začni spávať so ženami a hladaj v nich to pekné

zdenusa4
25. okt 2016

@alexander3 lenze ak uz raz si tak to nefunguje tak ze si povies ze nechces byt a jednoducho nebudes..musis sa obratit na odbornu pomoc, ta ti bude vediet lepsie poradit a mozno ta trosku spravnejsie zacat orientovat..ale proste je to v tebe a myslim ze na sto percent sa toho nezbavis

septemberkl
25. okt 2016

skus absolvovať rodinne konstelacie, netvrdim ze prestanes byt gay (ja neviem co to s tebou spravi), ale pomaha to pohnut sa z miesta a pochopit. Jednoznacne to pomaha. S postojom ze nechces byt gay sa asi daleko nedostanes a cloveku, ktory tvrdi, ze sa toho zbavil by som neverila

lujza123
25. okt 2016

@alexander3 vies co v lekarnach predavaju ANTIGAY tabletku, je trochu drahsia ale stoji za to...3 dni uzivas a si hetero 🤐

09041986
25. okt 2016

@lujza123 😀

20tanicka20t
25. okt 2016

Neviem ci si veriaci..ale odovzdaj to Panu Bohu..a modli sa ...homosexualita je od diabla.

madamcoco
25. okt 2016

@20tanicka20t toto si dufam, nemyslela vazne!

hankaop
25. okt 2016

@20tanicka20t od diabla su akurat taketo reci

sibalka21
25. okt 2016

@20tanicka20t ty sa odovzdaj psychiatrovi... debilita je od diabla

krajcikovad
25. okt 2016

@20tanicka20t 😂😂😂😂😂

hankaop
25. okt 2016

@alexander3 neviem,kolko mas rokov,ale cas spravi vela. Led nechces byt gay,skus to proste nepraktizovat. Mozes skusit vztahy so zenami,mozno sa ti to zapaci a zistis,ze si Bi. Ale neda sa prestat byt gay,iba nepraktizovat to alebo to potlacit a neviem,nakolko sa da tak zit.

zapka21
25. okt 2016

@alexander3 Alex, zda sa, ze prave podporu potrebujes. Sexualna orientacia sa neda zmenit chcenim, je to proste v cloveku. Podla mna potrebujes aby ta tvoje okolie prijalo takeho aky si - a teda hlavne ty sam seba potrebujes brat takeho aky si, prejav si sebauctu, maj sa rad a ver, ze si jedinecny. Je to urcite tazke sa s tym zmierit, no casom urcite najdes vnutornu harmoniu a potom aj zivotnu lasku. Drzim ti palce.

moni244
25. okt 2016

@alexander3 najlepsie by bolo najst niekoho, s kym si mozes o tom porozpravat, lebo ak si raz gay, tak to uz nezmenis, uz sa s tim mozes len a le vyrovnat

moni244
25. okt 2016

@20tanicka20t uz mi leziete vy veriace na nervy, to snad nie je mozne, co za kraviny tu citam od akoze veriacich

majcika
25. okt 2016

@20tanicka20t hanbi sa za tak hlúpy názor, ktorým môžeš len uškodiť. 😡😤

20tanicka20t
25. okt 2016

@sibalka21
@hankaop
@krajcikovad
S modlitbou nic nepokazi..a aka je pravda to sa vsetci raz dozvieme...

majcika
25. okt 2016

@alexander3 z akého dôvodu si sa takto rozhodol, že sa chceš zmeniť, čiže potlačiť sám seba

20tanicka20t
25. okt 2016

@majcika kazdy si moze povedat svoj nazor...ja som len dala radu ako hocikto iny...a nech si vyberie dotycny..

majcika
25. okt 2016

@20tanicka20t iste mu prospeje tvoja posledná poznámka diabolska. 😂

sardinka32
25. okt 2016

@alexander3 Ak si veriaci, skus zajst za knazom...napriklad pri spovedi sa mu zdôver, on Ta mozno nejako nasmeruje. Skor za nejakym mladsim by som ale s tymto sla.

sibalka21
25. okt 2016

@20tanicka20t no to je teda rada.... bravoo

silaviat
25. okt 2016

raz si gay tak hold budes gay.. podtlacat o mozes..ale ublizis len svojej mozno buducej priatelke ak to raz praskne a aj sebe... jedina rada c ti kto moze dat je zajst za psychologom a zacat mat rad seba sameho takeho aky si ... byt gay nieje nic zle.. budes to mat troska tazsie ludia vedia byt zly .. ale si iny v niecom vynimocny a vobec nie zly ... a ten vtip s modlenim 😀 😀 😀 😀 😀 ako nic v zlom to uz jaka sekta

amoremio26
25. okt 2016

hm, sexuolog, psycholog, psychiater, možno stačí len dodať testosteron

shilou
25. okt 2016

@20tanicka20t hadam tomu aj neveris...panecky...

shilou
25. okt 2016

@sibalka21 přesně si to vystihla...horsiu debilinu som v životě nepocula,to je fakt...niekto si tu prdel asi robi...

sardinka32
25. okt 2016

Dievcata, naco hasterenie tuna zase? Chalanovi to nepomoze. Jasne sa v uvodnom prispevku vyjadril, ake informacie tu hlada...tak radte konkretne to, co by mu mohlo pomoct s jeho problemom. Ano, pre neho to problem je. Problem s tym obvykle nemaju najma ti, ktori nie su homo.

emanka
25. okt 2016

@sardinka32 ale určite mu nepomôže modlitba a už duplom nie kňaz!

20tanicka20t
25. okt 2016

@shilou vzdy bol muz a zena..su tak vytvorene aj nase tela..pre spojenie..preco napriklad nemozu mat dvaja chlapi dieta? Je to predsa proti zdravemu rozumu.. A ak su to take strasne debiliny..tak co robia exorcisti..porozmyslaj nad tym...nemusis odpisovat..

vierocka888
25. okt 2016

@20tanicka20t a keď farár znásilní chlapcov z farnosti, alebo má utajených potomkov s kuchárkami, čo ani čaj nevedia uvariť a predsa bývajú na fare, to nie je od diabla?