Nechuť na sex

noro2
28. jún 2012

Sme manželia len 4 roky a manželka má minimálny záujem o sex. Máme 3 ročného synčeka, ale tento problém bol aj pred tehotenstvom. Manželka je veľmi pekná a pre mňa atraktívna, ja by som sa mal záujem s ňou milovať aj niekoľko krát denne..... V domácnosti jej veľmi pomáham, je doma na rodičovskej a prevažná tarcha problémov a starostí v rodine je na mojom chrbte. Pomali začínam mať komplexi, že som neschopný, keď je taký nezáujem..... Pred tým, ako ma spoznala, bola sexuálne aktívna a nemala s tým problém. Vraj to nie je vo mne, ale neviem čo si o tom myslieť. Skúšal som všetko možné aj nemožné, ale bez výsledku či nejakej zmeny...... Nechcem ju podvádzať, lebo viem že by to viedlo k rozpadu rodiny, ale som už zúfalý a nešťastný, že muž v najlepších rokoch (36) musí byť odsúdený k celibátu.... Obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc, aby ste mi poradili, čo zaberá na Vas. Možno to zaberie aj na moju manželku..... Ďakujem Noro zo Zvolena.

luna379
12. júl 2016

@amabeldan Asi si asexuálna, proste nepotrebuješ sex... lenže tvoja chyba je že si o tom neupovedomila partnera. To je podľa mňa na podobnej úrovni ako zatajiť chorobu či neplodnosť.

oldman50plus
12. júl 2016

@amabeldan Podstatne horšie. Pretože tým si nevinného partnera ktorý ťa musí ľúbiť (lebo len hlboká láska dokáže takto zastrieť oči že chlap je ako slepý debil) odsúdila do pekla na zemi kým sa nezmieri so skutočnosťou a neodíde - to sa stane skôr či neskôr (hľadanie útechy u žien s voľnejšou morálkou je len krátkodobou úľavou) ale koľko bude trpieť on a koľko deti ... Škoda zničených životov. Som naozaj zhrozený čítať niečo takéto, lebo ešte ak sa niečo vážne stane a v žene tá chuť odumrie tak to je nešťastie ale osud, no ak to bol podvod od začiatku... Čestné by mu bolo ukázať čo si napísala nech sa vie zariadiť hneď.

amabeldan
12. júl 2016

@oldman50plus lenze on vie ze ja nechcel sex..ze mu nechyba.. ze ho nepotrebujem
.. lenze to nevie pochopit. A jak si mu to je jedno ide mu iba o to aby som ho uspokojila ked zadoni a ked uz nevie vydrzat.. ale viem ze sa budeme musiet rozist koli tomu skor ci neskor lebo ja nie som ochotna donekonecne ustupovat..

kikikat
12. júl 2016

Ja mám taký problém že na sex chuť nemam niekedy aj mesiac,a potom príde deň že mám chuť aj každý deň,kym ma môj drahý nenastve,potom zase príde čas že sex má vôbec neláka,a on sa môže aj na hlavu postaviť,vyhraza sa že si nájde inú a podobne,ja mu len poviem že stále iba sľubuje a nikoho si nenájde,jeho potom tieto blbe myšlienky prejdú. Ale najhoršie je že stále ked mame to sexualnejsie obdobie do mna huci ze nech si dam spravit silikony,cize týmto prichádzame k útlmu lebo ja ich nechcem

oldman50plus
12. júl 2016

@amabeldan nie, on to nevie pochopiť a stále dúfa že chuť na sex dostaneš (inak celkom bez šance to nie je, existujú ženy ktoré to zrazu zaujímať začne až po 30-ke dokonca až po 35-ke, žiaľ, mnohonásobne viac je takých ktoré to naopak po odrodení prestane zaujímať). Pokiaľ to vedel od začiatku tak je mladý a naivný ale ak to zistil až už ste boli spolu ďaleko.... Skutočne neviem čo poradiť v takej situácii, inak som toho názoru že skoro všetko sa dá vyriešiť s chladnou hlavou ak chcú obaja ale tu asi by si mu to mala povedať na rovinu ako to cítiš a že sa to nikdy nezmení.

@kikikat tvoj problém mi pripadá zase normálny. Povedz mu to že jednoducho ich nechceš (máš pravdu je to blbosť) a povedz mu na rovinu že zakaždým ak to spomenie tak ťa prejde chuť na sex na pár týždňov. Ak nie je retardovaný už ani o tom nepípne...

luna379
12. júl 2016

@amabeldan ustupovať mu? :D To on tebe ustupuje ak nemáte... :D

amabeldan
12. júl 2016

@luna379 ustupuje on mne? A keby neustipoval to by sa po mne vrhol a zobral si co chce? Jaj boze nebudem robit ako chlap si ziada a vyhovovat jeho chutkam. Ked on nevie akceptovat mna..

oldman50plus
12. júl 2016

@amabeldan Nie, žiaľ, mala by si mať z milovania sa s ním radosť, obaja by ste mali mať radosť, pôžitok a záujem aj keď zriedka býva rovnako veľký na oboch stranách. Ale v tom čo píšeš cítiť mrazivý závan časov dávno minulých. Ak máš aspoň nejaký vzťah k nemu povedz mu čo si tu napísala.

adrianetta
12. júl 2016

@oldman50plus kiezby povedat mu to bolo take jednoduche. Tu to napisat myslim ze nebol pre nu ziadny problem.. predsalen je rozdiel tu to s niekym preberat a otvorene z oci do oca sa o tom s partnerom rozpravat 😖

amabeldan
13. júl 2016

@oldman50plus kolko krat ti mam opakovat.. od zaciatku vedel ze nie som moc na sex. Ze ho nepotrebujem a nechyba mi. Ale ked dakoho lubim viem sa obcas navnadit.. vedela som. Tak sa to dalo prehliadnut. Trz uz vobec lebo k nemu nic necitim a to vie tiez. Lenze on to berie asi tal ze aj ked vie jak na tom som, mysli si ze sa proste obetujem. Neni prvy ani posledny co by to tak vnimal.
Mozno mu to musim opakovat dookola aby to fakt pochopil ze o mna cesta nevedie a ked mu chuti..musi hladat inde. Aj ked on povie ze ale jemu chuti somnou..a nechce s inou.
Ja samozrejme mu nechcem odopierat to co je pre vacsinu ludi prirodzene.. tak nejak to poriesim.

tiger07
24. nov 2016

Ahojte prosím. Má niekto takýto problém ako ja?? Mám priateľa a užíva SERLIFT..čiže žiadna chuť na sex !!!!máme dve deti aj to musel vysadiť aby mal chuť ale to dokáže tak na 3 týždne a dosť... Ja mám chuť často na sex a on vôbec. Vôbec žiadna vášeň s túžbou po mne.. pacim sa mu . Ľúbi ma .ale nedá sa mu... Mám 33 r. Je to skoro na celibát...nie?? Neviete či sa da ten liek niečím nahradiť??? Baby co. BY ste robili . nik otom nevie aspoň takto mi niečo poraďte alebo sa podeľte o tento problém.. prosím