Nemáš si s kým pokecať a rozobrat to, čo ťa ťaží?
14. apr 2018
no čo poviete baby, mám to zmazať? lebo medzi "rodinnými problémami" každý príspevok na zasmiatie vítaný 🙂)
Ťažia ho plné guľky, tak skúša šťastie tu....predsa len, je tu veľa...preveľa žien 🙂
@obsadenemeno tak niekedy ma uz tazia ludia naokolo..kazdy len berie a ked ma nieco dat..tak uz nevie
@karel4444 aku energiu vysielas, taka sa ti vrati.... ved aj tu hladas ludi s tazobami.... tak sa necuduj, ze ta vsetci naokolo tazia..... 😈

????