(Ne)oficiálna milenka alebo dvojitý život ženatého muža

maleslniecko1987
9. nov 2015

Ahojte,

tiež sa chcem s vami podeliť o moje skúsenosť. nepotrebujem počuť reči typu, nemala si ísť do toho, atď.. to viem aj sama.

Dva roky som bola vo vzťahu so ženatým mužom. Celý čas mi iba sluboval, prisahal že budeme spolu. Cely čas som mu verila. Prisahával mi na svoje deti, že budeme spolu. Sám si dával termíny, že kedy. A ja som stále iba čakala a naivne dúfala.. Milovala som ho, aj keď bol žiarlivý, keď mi robil scény. Vedel byť perfektný manipulátor a vždy všetko otočil proti mne, aby ulahodil svojemu svedomiu. Vždy všetku vinu hádzal na mňa, vždy keď nezvládal svoje stavy, kompenzoval si to cezo mňa. A ja som si to vždy vyčítala, trápila, ospravedlnovala sa. Potom som to raz ukončila po naozaj hroznej žiarlivostnej scéne a rok som sa z toho vzťahu dostávala do kopy. ďalší pol rok som už konečne žila, smiala, užívala si.
Potom však nastal nejaký zlom v mojej hlave a ozvala som sa mu a začali fungovať. on pracuje v čechách, chodila som za ním na víkendy a manželku s deťmi mal v BA. raz za týždeň chodil za deťmi-ako tvrdil. Tvrdil mi, že si uvedomil za ten čas bezo mňa veci, že ma neskutočne miluje a že sa rozhodol byť so mnou. povedal, že to doma ukončuje (riešil to asi 4 víkendy, kedy chodil domov), že to povedal deťom, že to vedia svokrovci, že už bol za právnikom, že je všetko pripravené a už to čaká na podpis a že všetko to robí pre nás a kvôli nám. že so ženou nekomunikuje, nevolá. Mala som občas pochybnosti, ale vždy to vedel tak krásne otočiť proti mne, že ešte ja som bola tá, ktorá sa ospravedlnovala. furt mi vravel, aký je on vyčerpaný, ako nevládze, ako má za sebou ťažké dni a noci rozhovorov a ja som bola furt tá chápajúca a čakajúca. Chodili sme spolu von, poznali ma jeho kamaráti, kolegovia..
pred pár dňami som mala telefonát od jeho ženy. niekto jej dal na tip. volala mi, či som u neho a sama mi začala rozprávať veci ako, že je to medzi nimi v poriadku, že spolu spávajú a normálne žijú a fungujú a že ma prosí, nech jej poviem pravdu. hneď som sa jej povedala, že šak sa rozvádzate. a ona zúfalým hlaosm, že nie. Ja jej na to, že šak to vedia deti, že to vedia všetci. a ona v uplnom šoku. že nie, že sa bavili o treťom dieťati, že za celý čas ani raz nepadlo slovo koniec a rozvod. a mne skoro vypadol telefon z ruky. on si to uplne VŠETKO vymyslel, žil dvojitý život, klamal nás, podvádzal navzájom. zrútil sa mi úplne celý svet. chcela vedieť pravdu, tak som jej na všetky otázky odpovedala, ona na moje. chcela naše fotky, poslala som.ani neviem povedať, ktorá z nás bola vo väčšom šoku. obe sme sa podozvedali také veci, že som rada, že som sa tam rovno nezrútila..

samozrejme, keď došiel domov (ku nám), tak všetko bola moja chyba, všetko som len ja zničila, úmyselne a najtvrdšie som zranila a začal sa vyhrážať, že teraz som na rade ja.. pýtala som sa ho, že ako mohol, či aspoň niečo medzi nami bolo skutočné, ako mohol takto žiť, pretvarovať sa. vymýšlal si, že za ním chodia deti s jeho rodičmi a pritom tam chodila ona. nebudem tu rozpisovať všetky jeho podrazy, ale je to obyčajný ... ale klobúk dole, že si všetky klamstva pamatal a nadvezoval na ne..

s odstupom času si uvedomujem, že som jej možno nemala vravieť tolko veci a detaily,ale v tom momente to išlo zo mňa samo. vsetko mi do seba zrazu začalo zapadať a všetky tie slová a veci mi išli z úst samé. odpadol mi zo srdca 4ročný balvan, kedy som si furt myslela, že je to všetko moja vina. a pritom len jeho. on to všetko zničil.
lenže tým, aký je manipulaotr, obviňuje iba mňa z toho. som si vedoma, že som vôbec nemala ísť do takého vzťahu, ale ja som bola bez záväzkov a muža. strašne ťažko sa mi to všetko tieto dni zpracováva. všetky tie moje slzy, trápenie, prosenie, nech sme spolu, boli vlastne na nič. dobre sa musel na mne baviť. a keď už to psychicky nezvládal, všetko to len na mňa tie jeho sračky hádzal a ja som sa trápila. ale konečne viem, kde je skutočná pravda. som dosť citlivý človek a niekedy ma chytajú také stavy, že naozaj som mu to ja zničila a že som jej nemusela vraveť niektoré veci. neviem, ako sa mám s tým vysporiadať.. viem, že musím začať úplne odznova, ale neviem, či ešte niekomu budem veriť :(
Nestála som mu ani za slovo PREPÁČ a úplne ma teraz neznáša..

janinah
9. nov 2015

No,podelila si sa o skúsenosť...a teraz čo chceš počuť?o čom chceš diskutovať? reči typu tak ti treba,vedela si,že je ženatý nechceš počuť,teda ? nerozumiem čo ešte chceš riešiť....

mirkaandrej
9. nov 2015

Budem trochu krutá ale....
Klamal svoju ženu s Tebou, tak ako si si mohla myslieť, že k Tebe bude úprimný???
Poučila si sa, a teraz už hadam vieš, že so ženatým si netreba začínať.
Všetko vylieči čas.

ali08
9. nov 2015

Začni žiť znova.nájdi si nové koníčky,kamošov a ser na takého debila. Neboj ešte v živote nájdeš lásku ale aspoň budeš vedieť že si máš dávať pozor na ženatych.ja poznám osobu ktorá to ma opačne a je z toho pekne na nervy lebo on ju psychicky vydiera. Držím ti palce

dominika6
9. nov 2015

@maleslniecko1987
ked nechceš počuť výčitky,ani ponaučenia,tak ja ti dám iba jednu malú radu...
nabudúce ked zistíš že je dotyčný ženatý,spomeň si na minulosť a bež kade lahšie,lebo karma je sviňa a môže sa ti stať,že ty raz budeš tá druhá s 2 deťmi,ktorá bude volať milenke...

worker_falcon
9. nov 2015

ono sa to akosi dá čakať, že keď klame manželku, bude klamať aj teba. Perspektíva takého vzťahu je absolútne riziko.
A pre teba mám len niekoľko slov, ale všetky by mi ich vyhviezdičkovalo, tak radšej nič nenapíšem 😀

guinevre
9. nov 2015

@maleslniecko1987 Muzovi treba dat hned najavo, ze zadany u teba nema sancu. Potom, ked ta naozaj chce, a ked to naozaj ten stary vztah prenho nema zmysel, rozide sa a pride za tebou. Poznam minimalne 4 take pary, co sa za takych okolnosti dali dokopy, a klape im to uz 10-20 rokov. To znamena, ze ten muz naozaj v tom starom vztahu nebol stastny, a chcel to vazne ukoncit. Potom poznam aj take pripady, kde len sluboval a rozpraval ako to so zenou neklape, a nikdy v zivote ho nenapadol rozvod. Hlavne treba byt velmi opatrny. Osobne by som nikdy nechcela spavat s niekym kto doma este niekoho ma. Najprv sa rozid, potom sa mozeme bavit co dalej.

mimka11111
9. nov 2015

@maleslniecko1987 čo na to napísať?....len toľko, že ten dotyčný muž je riadny chrapúň a sebec..,.myslí len a len na to svoje nepodstatné nič, čo má medzi nohami...chúda jeho žena, na jej mieste by som ho kopla rovno do riti a poslala rovno za tou jeho krásavicou, ktorá velmi dobre vedela, že je ženatý a aj napriek tomu si ho k telu pripustila......každý nech žne len to, čo si sám zaseje .....

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jhalena
9. nov 2015

@maleslniecko1987 Aky isiel, taku nasiel. Nie si o nic menej sebecka ako tvoj milenec, ty tiez ako on hlada vinnika vsade, len nie u seba. Ty si z tohto milostneho trojuholnika vysla este najlepsie. Mas sancu v zivote zacat odznova. Ti dvaja ju uz nemaju. Urob hrubu ciaru a viac si nezacinaj si so zadanymi.

trdelnik234
9. nov 2015

@maleslniecko1987 Ak to, co som si precitala je pravda, tak mi je ta velmi ale fakt ze velmi luto, pretoze si jedna slaba, psychicky nevyrovnana a labilna osobka s nulovou sebauctou. Viem, ze som k tebe kruta, ale je to tak. Keby si bola v poriadku a mala to v hlavicke zrovnane, tak predsa nebudes riesit, ze nie ste spolu a prosit o to, aby s tebou zostal, nie? Ty lutujes, ze si sa bavila s jeho zenou a vsetko jej priznala ale akosi medzi riadkami citam, ze skor lutujes, ze uz nie ste spolu a nedokazes bez neho byt. No ono na zivot bez hajzla a manipulatora sa tazko zvyka! A vies ako to podla mna skonci? Vrati sa k tebe, lebo druhu taku hlupanu ako ty, by uz asi nenasiel, bude s tebou jednat ako s rohozkou a psychicky znici aj svoju stale este manzelku, ktora toto odhalenie pravdepodobne neustoji. A vysledok? Dve baby trosky na antidepresivach a vesely hajzel si suka dalej. Dokaz mi, ze sa mylim. Urobis mi obrovsku radost a hlavne urobis stastnym minimalne jedneho cloveka-SEBA.

fra
9. nov 2015

citujem " som si furt myslela, že je to všetko moja vina. a pritom len jeho. on to všetko zničil."
.
Ako, ty si skutočne myslíš, že táto situácia rozhodne nie je tvoja vina? Naozaj? Chápala by som, že si to robila v zamilovanosti, alebo že si konala proti svojmu svedomiu ale inak si nemohla lebo hormony a blablabla, ale v hlbke srdca by si vedela, že toto nie je správne .... ale vyhlásiť, že to NIE JE TVOJA VINA???? Chápala by som, nejakú noc keď človek stratí hlavu, možno alkohol alebo čo, stáva sa to, ale toľko rokov? A ešte píšeš o sebe, že si citlivý človek? Ked si taká citlivka, tak sa pozri sama na seba do zrkadla a začni tým, že uznáš, že to naozaj JE tvoja vina, minimálne spolovice, priznaj si to sama pred sebou a vyvoď z toho pre seba dôsledky ... až potom môžeš čokoľvek ďalšie riešiť.... Zelám ti, aby si si to konečne uvedomila a mohla potom začať nový život, v ktorom budú tie staré viny zotreté, odpustené a zabudnuté...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mircalla
9. nov 2015

@maleslniecko1987 myslim si, ze slovo prepac by mala pocut hlavne jeho manzelka a deti a nie ty.
k tebe jednu vetu: tak ti treba, sama si za to mozes, a nic ine si ani nezasluzis. lutujem jeho deti a manzelku, teba ani nahodou
akurat nechapem, ze si tak v soku a prekvapena, ze ti klamal

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mircalla
9. nov 2015

@fidka79 ja najviac trapi to, ze ju teraz neznasa, este aj teraz by nabehla, keby zapiskal...mrzi ju, ze mu vykricala to, co nechcela...nie to, aky zivot viedol a co sa podozvedala

zacik
9. nov 2015

ak to nie je vymysleny pribeh, tak nasmu slniecku1987 prajem aby si jej manzel (ak sa k nemu niekedy prepracuje) po 5tich rokoch manzelstva a dvoch detoch nasiel nejaku milenku....nech si vyskusa aj druhu stranu mince

limetka69
9. nov 2015

Ja ti poviem z vlastnej skúsenosti, zazila som nieco podobne, ze ta chapem, pretoze take hovado som stretla aj ja. A to som si myslela, ze vobec nie som naivna, ze vazne to ma so zenou na prd. A ze kazdy potrebuje lasku a nebudem ho odcudzovat. Bol to jeden psychopaticky klamar, ktoremu vsetky lzi zapadali do seba. Naletela som, nie som na to hrda, poucenie mam. Najhorsie je, ze ja som v nom videla lasku svojho zivota a skoncila na antidepresivach. Ale ukoncila som to ja v den svojivh narodenin, myslim, ze on by ma natahoval doteraz. A k tym komentarom, ze ju nelutujete, ze si nemala zacinat.... Chybny je chlap nie baba naivka. Co za chlap urobi nieco take svojej zene? Ja som mala sto chuti, jeho zene poďakovať, ze o neho bojovala a ze mi otvorila oci. Lebo ja takeho nechcem ani zadarmo. Aj sa jej cudujem, ze s nim ostala. Co zrobil raz, zrobi aj druhykrat. A si myslim, ze zeny su len citlive a lahko naletia na smutne reci smutnych manzelov co spia v obyvacke. Ziadna by si nezacala s muzom v stastnom manzelstve. Citala som, ze je to najcastejsi pribeh muzov ked chcu bokovku. Zla zena, spanie v obyvacke, vyprchana laska.... A prd! Chce si spestrit svoj pohodlny zivot.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limetka69
9. nov 2015

A este som zabudla podotknut, ze ten chlap v mojom zivote vytrvalo ma balil asi 5 mesiacov kym som podlahla jeho caru. Denn volal, pisal, bol neodbytny smutnucky chudacik co chce od zivota druhu sancu. Nikdy by som nepovedala, ze toho je chlap schopny pre sex. A tiez si myslim, ze karma mi to nevrati, lebo som to nerobila z romaru, ale z cistej lasky a hlboko som to olutovala a uprimne sa za svoju sprostost v 20 hanbim.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jeannna
9. nov 2015

@maleslniecko1987 S prepacenim, ty si ziadne PREPAC nezaslusis. O akom manipulovani tu ty tocis? Vedela si, ze je zenaty? Vedela ... Vedela si, ze ma deti? Vedela .... Nehraj tu zo seba chudinku, ako si sa ty trapila a zrutil sa ti cely svet, ked ti jeho zena zavolala a povedala ti pravdu. A potom ti spadol zo srdca 4 rocny balvan, lebo si toto bremeno hodila na niekoho ineho, jeho zenu. Tak to je naozaj polutovaniahodne, len co je pravda! Malokedy virtualne niekomu nadavam, ale toto ma teda vytocilo.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limetka69
9. nov 2015

@fidka79 tak sorry, ze som bola mlada a hlupa, a takeho by som nechala aj so 4 detmi. Nie som na to hrda, ale stojim si za tym, ze som bola obet ako aj jeho zena. Len mi to netrvalo roky ale par mesiacov kym som to pochopila. A mimochodom karma funguje tak, ze co zelas druhym to si pritiahnes do zivota. Nesud topanky kym si ich nenosila a nevies kde tlacia. 🙂

sue
9. nov 2015

@limetka69 chápem...bože koľko takých "nešťastných manželov" po svete behá 😐...a potom sa prevalia cez 50ku, začnú zdravotné ťažkosti, pribúdajú strieborné vlasy a centimetre v páse a oni stále ostávajú pri tej "otrasnej žene" a uvedomia si, že častokrát je ona jediná, ktorá ho má naozaj rada....

mircalla
9. nov 2015

@limetka69 nuz dobre, ty si to pochopila...co je plus, dokonca si to ukoncila sama. zakladatelka zjavne nie, neciti pocit viny, citi sa ako obet a este by nemala problem vo vztahu pokracovat aj za tychto okolnosti.

jeannna
9. nov 2015

@fidka79 Ano, ako povedal jej manipulator, teraz je na rade ona. Stastie postavene na nestasti ineho nemava dlhe trvanie.

bonaqa2013
9. nov 2015

Načo ti je ženatý chlap.... Veď to klame na každom kroku...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timea7
9. nov 2015

@limetka69 chúďatko moje 😠 😠 😠 😠 zabúdaš, že ty si sa do tejto situácie dostala dobrovoľne, na rozdiel od jeho ženy. Presne tak, ako tu bolo písané - stačí povedať - ak sú problémy v tvojom manželstve také vážne a neznesiteľné, tak to ukonči a potom sa ozvi. Ale prečo by to muži robili, keď im jedna podrží a druhá zabezpečuje full servis? Okrem toho, že sú to chrapúni, ktorým úcta a zodpovednosť voči rodine asi veľa nehovoria, tak si to šikovne zariadili. Stačí, ak stretnú jednu naivnú osôbku.

jeannna
9. nov 2015

A naivna osobka to sikovno otoci, ze bola zmanipulovana perfektnym manipulatorom 😀