Nepáčim sa manželovi. Čo s tým?

michala11111
26. jún 2016

Ahojte, s mužom sme spolu 10 rokov, máme trojročné zdravé dievčatko. No problém je v tom, že pre manžela nie som atraktívna, konkrétne mu vadia moje kilá a dáva to aj patrične najavo. Napr. idem si dať zákusok a vyčítavo sa ma spýta či mi ho treba a že by som nemala a tak. Pritom ja neviem, či som slepá ale ja si nejaká tučná neprídem. Je pravda že sme sa spoznali keď som mala 19 a teda o 10kíl menej no veď rozumný človek nemôže čakať že budem mať stále takú istú postavu. A neviem čo s tým, keď má takéto blbé reči hádam sa s ním ale on nechápe čo mi vadí. A pritom mám pocit že by sa určite našiel muž ktorému by som sa páčila taká aká som no kvôli tomu zničiť rodinu, by bolo asi hlúpe. No každopádne sa v tom vzťahu necítim dobre. Inak momentálne chudnem som schudla 5 kíl za posledný čas a snažím sa chodím behať, jem menej to nejde to tak rýchlo a raz keď niekedy zhreším že si dám niečo sladké, zákusok tak už na mňa pozera. Pre predstavu pridávam moju aktuálnu fotku zo včera. Milé mamičky ako by ste to riešili vy?

duplessis
30. jún 2016

@modraslza no však toto asi, mal nielen obrovské pery, ale celkovo akoby obrovskú hubu, takže som mala pocit, akoby ma chcel prehltnúť, navyše nechutne slintal a tiež trocha divne smrdel....

deltaa
30. jún 2016

@modraslza ja som bola v Anglicku a tam mi to stacilo, polky, cesky, slovenky sa to tam krizilo s nimi ako kraliky v laboratoriu, kazda druha s bruchom od kakaovnika 🙄

deltaa
30. jún 2016

@duplessis 😨 ja by som sa ho asi ani nedotkla mozno tak za saty asi a asi ani netancovala ale to by asi aj bolo na mne vidno 😝 takze by si nedovolil 😅

modraslza
30. jún 2016

@zexi snat nie takyto 😀

natalym
30. jún 2016

Baby choďte do tejto témy, to je zaujímavejšie.

https://www.modrykonik.sk/forum/1-trimester/je-to-normalne-4/

modraslza
30. jún 2016

@duplessis haha, nezavidim skusenost... 🙂 ale aspon si sa presvedcila , hej maju strasne velke pery a tiez to pre nic neni ono podla mna snami, neverim, ze je

deltaa
30. jún 2016

@mircalla oni maju pekne hranate tvare
Mne postaci ked davaju Narniu a slintam nad Princom Kaspianom 😀
Ten keby po mna dosiel tancovat tak by som si tou rychlostou asi nohy dolamala 😉

modraslza
30. jún 2016

@deltaa ano vidim to i ja :D len sa mi strasne tazko veri, ze je tolko hlupuckych zien od nas , ale vidim to denne az to boli

modraslza
30. jún 2016

@natalym haha, zakladatelka uz pisala, ze si to vyriesila s manzelom a vsetko je ok, a ze jej nevadi ak v diskutovani budeme pokracovat a popriala kazdemu pekne leto 🙂

modraslza
30. jún 2016

@deltaa mne sa zda, ze to je zena? podla usi a prstena? alebo je to ono :D ktore sa prisposobi danej situacii 😝

deltaa
30. jún 2016

@modraslza mne to pride divne a zvlastne, pridu do Anglicka alebo Nemecka ci Svajciarska alebo Rakuska (sak koli peniazom a praci) a najdu si tam nie miestneho (teda sak tam chcem zit a sa prisposobim a pohybujem sa predsa v ich krajine) ale oni si najdu prveho pristahovalca kakaovnika 😀

natalym
30. jún 2016

@modraslza Tak som slepá, kde to bolo prosím?

deltaa
30. jún 2016

@modraslza to je ten transgender pekne prosim, to je vyplod dnesnej modernej liberalnej spolocnosti muzo-zeny a maju multifunkcne pouzitie a moj muz povedal ze s tymi perami by perfektne ***** 😀 Mimochodom ten chlap chce vyzerat ako Kim Kardasian

natalym
30. jún 2016

@deltaa Však on to má presne na to, nie?

oldman50plus
30. jún 2016

@mircalla Single sa podľa mňa vzťahuje na partnera/manžela, nie deti. Ak to nesprávne chápem tak sa hlboko ospravedlňujem ale myslel som to takto. Nie si trochu príliš vulgárna pri odpovedi na jednoduchú otázku, alebo som trafil do niečoho čo si nechceš priznať sama pred sebou? Predo mnou sa brániť nemusíš, to si potrebuješ zodpovedať sama pred sebou.

deltaa
30. jún 2016

@natalym urcite a mozno inde ma tak spravene 😉

natalym
30. jún 2016

@deltaa Tak aj plastický chirurgovia musia z niečoho žiť.

modraslza
30. jún 2016

@deltaa nechali sa inspirovat propagujucou televiziou 😀

modraslza
30. jún 2016

@natalym neviem niekde v strede diskusie tejto temy, vcera som to citala :D

modraslza
30. jún 2016

@deltaa fuj..stymi perami uz asi tazko rozpravat

natalym
30. jún 2016

@modraslza Už som to našla. Potvrdzuje pravidlo, že o nič nejde, len to prvotné pobúrenie sa ventiluje. Ach my ženy, ženy........

natalym
30. jún 2016

@modraslza To neni na rozprávanie.

modraslza
30. jún 2016

@natalym 😝

deltaa
30. jún 2016

@modraslza asi to nepotrebuje, to ma na vykonavanie svojho povolania, pracovny nastroj ....

modraslza
30. jún 2016

@natalym chlapozena premna urcite neni a moj muz je silno antihomo , tak u nas taketo zatial do mody neprislo 🙂

mircalla
30. jún 2016

@oldman50plus nie som single = mam partnera. tuto diskusiu opustam.

natalym
30. jún 2016

@mircalla Máš, ale si spokojná, resp. on je spokojný vo vzťahu? 😉 Uhádol to ten
@oldman50plus, nie?

Mám ťa rada, nemyslím to v zlom, ale možno si sama stojíš v ceste.

mircalla
30. jún 2016

@natalym asi tak spokojna ako ty

natalym
30. jún 2016

@mircalla No hej, som nespokojná, lebo som sprostá. 😉

vejula
30. jún 2016

@zexi ale ani toto nemôžeš zovšeobecnovať. Mne keby môj manžel vykrikoval, že nedostatočne prispievam do domacnosti finančne (pričom je to pravda, kedže som doma na materskej už dosť dlho) tak ma to neuveritelne naserie. A ked mi niekedy naznačí, že to čo som kupila nebolo potrebné a že by som mohla viac davať pozor, kde minam peniaze - to sa ma tiež mimoriadne dotlko. Vôbec mi to nieje jedno.. Tebe je. A poznám chlapov, ktorí, keby som im niečo povedala na ich vzhlad tak sa zosypu, lebo si na nom daju mimoriadne záležať. Kdežto, ked mne niekto povie, že mam také a také bruško (čo je pravda, že je pravda) - nieje mi to prijemné, ale nejdem sa kvôli tomu hadzať pod vlak. A do oldmana, som sa ja osobne pustila preto, že jednoducho nesuhlasím s jeho vyjadreniami - robí z chlapov bytosti fungujuce len na uplne primitívnych pudoch - ktorých najväčším problemom je, či ma tá ich dobre cicky a pekný zadok a ešte dodava. že treba pochopiť, že je to pre nich proste dôležité - a pokial chceme šťastné manželstvo musíme to proste pochopiť. JA teda neviem, ale žijem v spoločnosti ludí, aj mužov, pre ktorých je napríklad dôležitejšie či je žena veselá, plná životného elánu, chuti do života.... A oduté ksichty nastajlovaných modeliek su im tak akurat k smiechu. Len ide o to, že asi sa proste ludia obklopuju ludmi, ktorí su im blízki... pohladom na život, nejakým svetonázorom. Včera som sa kvôli tejto téme pýtala, čo si myslí, že je najdôležitejšie na žene, ak o nej muž má rozmýšlať ako o svojej partnerke. Tak povedal - za seba. Určite vyžarovanie, ktoré z tej ženy ide, čo sa týka ženstva ale i materstva, optimizmus a schopnosť byť dobrým priatelom. Ked som mu ukazala fotku zakladatelky na prednej strane a povedala o čo v teme ide, tak jeho komentár - tí dnešní chlapi su už ozaj drblí.