Nepáčim sa manželovi. Čo s tým?

michala11111
26. jún 2016

Ahojte, s mužom sme spolu 10 rokov, máme trojročné zdravé dievčatko. No problém je v tom, že pre manžela nie som atraktívna, konkrétne mu vadia moje kilá a dáva to aj patrične najavo. Napr. idem si dať zákusok a vyčítavo sa ma spýta či mi ho treba a že by som nemala a tak. Pritom ja neviem, či som slepá ale ja si nejaká tučná neprídem. Je pravda že sme sa spoznali keď som mala 19 a teda o 10kíl menej no veď rozumný človek nemôže čakať že budem mať stále takú istú postavu. A neviem čo s tým, keď má takéto blbé reči hádam sa s ním ale on nechápe čo mi vadí. A pritom mám pocit že by sa určite našiel muž ktorému by som sa páčila taká aká som no kvôli tomu zničiť rodinu, by bolo asi hlúpe. No každopádne sa v tom vzťahu necítim dobre. Inak momentálne chudnem som schudla 5 kíl za posledný čas a snažím sa chodím behať, jem menej to nejde to tak rýchlo a raz keď niekedy zhreším že si dám niečo sladké, zákusok tak už na mňa pozera. Pre predstavu pridávam moju aktuálnu fotku zo včera. Milé mamičky ako by ste to riešili vy?

slecnakatie
31. júl 2016

nepočúvaj muža!! si krásna mladá baba a hlavne sa nedaj deptať pretože to čo ti hovorí vôbec nieje pravda vyzeráš super!! 😉 😉

januli74
18. aug 2016

Mila Miska, na rozdiel od horeuvedenych prispevkov ti hovorim, ze uz nie si "kost" a "mamickovaties" a zagulatujes sa. Myslim si, ze to je presne to, co sa Tvojmu manzelovi nepaci. A co takto sem hodit fotku zpredu a nie z boku, ktora moze riadne skreslovat? Ak si pribrala 10 kil, tak to je podla mna mega mega vela a kazdy normalny muz, ktoremu na tebe zalezi, by mal mat z toho hrozu. Ak chces mat stastne manzelstvo, tak si myslim, ze by mohla nepocuvat nazory tunajsich zien, ale svojho muza, snad je pre Teba jeho nazor viac. Palec hore za to, ze sa snazis s tym nieco robit 🙂. Btw, aj ja som chuda pre svoju mamu, ktora ma 100 kg, aj ked mi trener povedal, ze mam lahku nadvahu - 4kg.

jablon_katka
17. feb 2017

@petra7777 ach boze to je nieco strasne, na mna kedysi moj ex hadzal tiez rad vinu a snazil sa aby som uz aj ja verila tomu, ze som na vine a za vsetko mozem ja, ale som sa nastastie zbadala vcas a odisla som, povedala som si, ze mi za to nestoji a nebude zo mna robit najhorsiu, ked nou nie som

alerka
19. feb 2017

:sleepinghif🙄😇🤗😇😇😗😆😗😆😗😗😆😗😆😗