Neprijatie partnera zo strany rodičov

trish31
20. jún 2012

Zaujima ma,ak ste takymto niecim presli,ako ste sa vyrovnali s danou situaciou?S mojou matkou som nemala nikdy dobry vztah,partnerov,vztahy,intimne veci sme nikdy nepreberali.O kamaratskom vztahu s mojou matkou som mohla len snivat.Mam priatela,s ktorym sa milujeme,ideme spolu zit a vziat sa,avsak opat nastal problem zo strany mojej matky-nepaci sa jej,odmieta ho.Otec jej len pritakava,ako cely zivot.

Ako ste presli takymto obdobim?Vdaka za kazdy nazor 😉

trish31
autor
20. jún 2012

@hradnapani
@lu2112 dakujem Vam velmi,aspon vidim,ze nie som sama s takymto problemom

trish31
autor
20. jún 2012

@oskvarka ja ked pridem na navstevu a vidim aka je zas znechutena tak je tiez ticho 😉

oskvarka
20. jún 2012

@trish31 ja si uz jej znechutenie nevsimam hodim masku ako by ani neexistovalo... ale to su roky praxe... 😖

trish31
autor
20. jún 2012

@oskvarka budem si z teba brat priklad 😀

sisaha
20. jún 2012

@trish31 v prvom rade si musis uvedomit, ze zit do konca zivota budes so svojim partnerom (s nim mat a vychovavat aj svoje deti), nie so svojou matkou. Aj ked je to osoba, ktoru si treba vážiť. Na tvojom mieste by som si s nou sadla a povedala, ze plánujem svadbu a zároven jednym dychom dodala, aby sa do urciteho momentu rozhodla, ci bude tvoje rozhodnutie podporovat a zmeni svoj nazor na neho (tym, ze sa s nim aj lepsie spozna), alebo bude v sebe živiť svoju nenavisť, ale potom si svadbu urobite bez nej a vylucis ju zo svojho dalsieho zivota. Ako matka by ta mala podporovat a dôverovať ti, hlavne ak je vas vztah uz tak daleko, ze planujete svadbu. Ak by sa rozhodla, ze ho predsa len chce spoznat, tak ho tam zoparkrat vezmi, nech sa porozpravaju a maju moznost zmenit na neho svoj nazor. Ak budes citit, ze je to o nicom a z ich strany nutene, tak sa na to vykasli a postav sa k tomu zodpovedne.. 😉

trish31
autor
20. jún 2012

@sisaha ano vdaka mas pravdu,vlastne ako vy vsetky 😉 Mozno sa to uz napravit neda,mozno takyto vztah s nou taky byt ma a hotovo.

sisaha
20. jún 2012

@trish31 ak ste nikdy ten vztah nemali taky, ze by si mohla byt na neho hrda a spokojna, tak to uz lepsie nikdy nebude. Moze akurat akceptovat tvoje rozhodnutie. Ale ak nebude, tak hadam nebudes do konca svojho zivota pocuvat jej nazory a hlavne nechavat si od nej organizovat svoj zivot. S priatelom sa porozpravaj, povedz mu aka je, ake su jej nazory. Nebude ani prvy, ani posledny, ktory bude môcť povedať, že najlepšia svokra by bola za morom... 😀

trish31
autor
20. jún 2012

@sisaha ano mozno je naozaj na case zacat zit svoj zivot po svojom a nemysliet na nu.Nie,nikdy sme nemali taky uprimny priatelsky vztah co ma velmi mrzi