Neprišiel v noci domov

buduca_mamicka007
16. dec 2023

Ahojte... ako by ste reagovali kebyze manzel je dohodnuty s kamosmi ist von (kamosi mali u nas booknute ubytko v meste) .. boli u nas na navsteve do pol 10 a tak isli do mesta..este sme sa s manzelom rozpravali ze bude spat v obyvacke lebo ked vypije tak chrape..este o pol 1 v noci sme pisali, isla som spat a zobudila som sa o pol 5 rano a jeho nikde..nemohla som zaspat, bala som sa kde je aj ked som si myslela ze mozno ostal spat u kamosov ale tak kedze mi nic o tom nepisal tak som myslela ze sa len zdrzal v meste...zobudila som sa potom o pol 8 rano a jeho stale nikde...tak som mu volala pisalaa kde je a on ze ostal na ubytku.. jasne ze ja nervy zlost... to co si akoze dovolil???? Napisala som mu ze to prehnal a ze toto jeden milujuci a zodpovedny manzel a otec neurobi....co dalej? Ako mu vysvetlit aby naozaj pochopil ze toto robit nebude? Pomoze krik? Ignoracia? On to zlahcuje ze sak viem kde bol a ze aspon mi v noci nechrapal do uska... Ja uz som sklamana a smutna., mame inak pekny vztah, ale toto prehnal... my mame dnees v praci vecierok, inak som na MD...mam aj ja dnes neprist domov aby pochopil co spravil? Ci akoze co??? Neni mi to blizke robit toto co on ale ak by to malo pomoct...

bubuzu
17. dec 2023

Úprimne, on nie je žiaden tvoj majetok, aby si ty bola na neho naštvaná, že sa nechová a nerobí to, čo chceš. Je svojprávna bytosť a môže si robiť čo chce. A ak ťa má rád, tak ti mal dať vedieť, aby si sa nebála. To ľudia v ideálnom prípade robia. Ale ideálny prípad nie je párty s kamošmi a asi aj s alkoholom. Takže jednoducho zabudol, nedošlo mu to a možno si myslel, že už spíš a kedže ťa má rád a práve preto, ťa nechcel budiť. Keby vedel, že si hore a sa o neho bojíš a bol toho schopný tak sa ozve. Alebo si myslíš, že to urobil naschvál, aby ti ublížil? Lebo ak áno, tak máte nejaký problém, čo nemá nič spoločné s jeho záťahom. Ale ak nie, tak jediný kto sa tu chystá na nevhodné chovanie vo vzťahu si ty. S plánovaným manipulatívnym ofučiavaním a pod. Normálne mu povedz, že si sa o neho bála. Však o to ide, nie? A nič sa mu nestalo, však? Ja by som bola rada. A nabudúce nech ti napíše. Lebo tvoja motivácia je buď strach o neho a láska, argumenty, ktoré ľahko pochopí a ospravedlní sa, alebo tvoja potreba ho kontrolovať a možno nejaká neistota a vtedy sa bude skôr brániť a vyviňovať, lebo nikto nechce byť kontrolovaný a nemôcť sa chovať spontánne.

hanelka1
19. dec 2023

@buduca_mamicka007 chápem, že ťa nahneval. Ale čo vlastne? Že odišiel? Že sa bavil bez teba? Že nespal doma? Myslím,že ťa nahnevalo, že nedal vedieť, že nepríde, a ty si ho čakala jedným okom stale hore, a si sa o neho bála. A to je pochopiteľné. Možno mu povedz, že nabudúce ak mieni ostať mimo dom, nech ti pošle sms, aby si nemala starosť. Predsa len čo to popili, mohlo sa mu aj dačo stať a ty si mala strach. Asi takto by som mu to ja. Že jednoducho stačí keď vieš že nepríde a že je tam a tam a že je ok. A potom by som sa vybrala ja niekam na celú noc 🤭😂 kľud, kaša sa nikdy neje taká horúca ako sa navarí, to sú proste muži, nedomyslia a myslím, že väčšina z nich to ani nerobí naschvál 🤭

andigab
20. dec 2023

@hanelka1 myslím, že presne to, že nič nedal vedieť. Tiež to nemám rada.

banderaska29
20. dec 2023

nie je to v poriadku, určite nie je a teraz nemyslím to, že prespal, ale to, že ti o tom nepovedal. a tie, čo ti tu píšu, ako by s tym boli ok 😀 tak to je len vaša krásna vizitka, ako by ste ho mali na háku a pritom by mohol byt váš muž v ohrození života... alebo samozrejme, vaše manželstvo 🙂

ale nemyslím si, žeby Ťa podviedol. poznám x ženatých chlapov, osobne bohužiaľ, ktorí svoje ženy podvádzajú a doma to strúajú na užasného fešáka ktorý seká dobrotku 🙂 asi ta fakt neklamal a fakt prespal s chalanmi a nedal vediet, ale nastavte si hranice že nedať si o sebe vedieť je prúser.