Nerozumieme si s manželom. Ste na tom podobne?

feduska
28. mar 2008

ahojte babenky. ak ma niekto podobny problem, rada pokecam a rada zaroven najdem pochopenie u zien s podobnym osudom a zmyslanim.

julia225
28. mar 2008

melory...o tom by som asi nieco vedela... never better sa citim...pa aj tebe a sladke sny...

feduska
autor
28. mar 2008

ty ona nepojde spat. chod spat prosim ta dobre, juli, daj si slofika. co ty vies, kto ma kolko rokov, ja som neni o nic starsia od teba a uz mam tolko problemov ze az a musim zit a nedokazem fungovat ako jedna moja znama, ta len klame a klame a vymysla si az to pravda neni, len aby si riesila komplexy na druhych. ja ked som mala zase konflikt s manzelom, tak miesto toho aby ma vypocula, mi zacala hovorit, aky ma ona uzasny vztah, no to pocuvat nepotrebujem, nech si depta niekoho ineho. aj tak viem aka je pravda. a nech mi nikto nehovori, ze kazda zena sniva o tom, ako bude zit sama s deckom, alebo popripade ako sa bude vydavat tehotna. tak to teda nie. ona sa vydavala s kotlom, tak nech mi nehovori o stasti.

melory
28. mar 2008

julia "baby sa tu hadaju"
jaaaj.....ach jaj 😵

gabika11
28. mar 2008

Fedu, chapem ta, tiez to nemame ruzove, hadky su skoro na dennom poriadku, a snazim sa pozriet sa na to aj ocami inych, ako keby niekto hodnotil mna, co by bolo dobre, aby som zmenila a tak.
Perfektne sa cita, ako tu pisete... 😉

feduska
autor
28. mar 2008

ale dobre ignoracia je najlepsia. ok. otrivinkajanka, zelam ti vsetko dobre, ja viem, ja sa budem snazit bojovat, bojuj aj ty, lebo ked podlahneme, tak uz spustneme a nikam sa nedopracujeme. aj nespokojny clovek moze nieco dosiahnut. kto je spokojny so vsetkym, ten uz daleko nezajde. kto bojuje, aj nieco vyhra. asi sa musime naucit trpezlivosti a ja verim, ze sa nam to vrati tam hore a tam sa stretneme vsetky spolu, ktore bojovali a hladali riesenie.

otrivinkajanka
28. mar 2008

jula ved ti nikto nedrzal ruku na klavesnici aby si sem dokapala na tuto temu ale skoda ti odpisovat fedus ja mam tiez take kamosky,ze skoda reci dnes si najst dobru kamaratku je umenie

julia225
28. mar 2008

melory...ved to naschval... 😀 😝

peha
28. mar 2008

nakolko som premudrela, tak radsej idem von zo slepacej debaty.

cauko melory, cauko sue, posielam pozdravy detickam 😉

bubadlo27
28. mar 2008

tak julia, zarad spatecku 😀 😀 , asi to nebolo vsetko ruzove, ved tvoje motto hovori za vsetko 😉

a uz sa nehadajte 🙂

sue
28. mar 2008

Jul, ale teraz sa trošku správaš ako keby si bola v Dessinkinom veku... vyjadrila si svoj názor, ale babule tu zjavne nezaujal a majú nejaké svoje trápenie, tak neviem, prečo trváš na svojom a skáčeš im sem 😔 poď do ružičkovej témy, pokeciame... ale zbytočne nedráýdi, babule majú toho dosť 😔

feduska
autor
28. mar 2008

presne to, ja tiez som sa nedavno nad tym zamyslala, ze najst si dobru kamaratku je umenie. presne to mi chybalo. ta moja udajna kamaratka mi naschval rozpravala, aky bude mat vaginalny porod, ako sa tesi na vaginalny porod, leboj a som nemala, aby ma zranovala, ale nakoniec skoncila na operacnom stole, s roztrhnutou zilou. ale dneska to uz chapem, som stastna s tym co mam a ona si moze tie blbe recicky vypravat svojmu volovy. ale ne mne. to uz mam za sebou.

otrivinkajanka
28. mar 2008

feduska no problemy su na to aby sa riesili nic nie je dokonale nam len zostava to trpiet ja sa tesim ked pojdem do roboty a pridem na ine myslienky a medzi ludi

uhlikova09
28. mar 2008

peha vyzeras tak 😀

julia225
28. mar 2008

lebo ja nie? a co sa teraz hodim ozem???to si ma teraz aj ty naserinkala...vsak ked to chcu mt takto na furt tak nech kvakaju medzi sebou...

feduska
autor
28. mar 2008

zena chce len jedno, najst dusu kde sa moze vyplakat a citit pochopenie. ja ked mojej matke nieco poviem, tak ma zdube, lebo uz nevladze v nicom, kamosky tie si chcu riesit komplexy na mne, alebo pocuvat vyslovene nezmysly, tak to nevladzem a chlap, vsak som pisala, ten ked neskritizuje za vsetko tak za nic.

uhlikova09
28. mar 2008

julia naco si tu potom????ked ta to netrapi a nezaujima tak chod prosim ta do inej temy

otrivinkajanka
28. mar 2008

taku kamosku by som poslala do ritkarovec to tam kde byvas nemas niekoho s kym by si sa porozpravala?

gabika11
28. mar 2008

fedu, tak potom si tvoj chlap vybija svoje komplexy na tebe, ked pred inymi je tocho a respektuje ich nazory. Asi ma nejaky psychicky problem, ked to robi. nie je to psychicky teror?

feduska
autor
28. mar 2008

ty brdko, tak niektore tu maju dost. ja do dnesneho dna nechapem zeny, ktore idu vypisovat a reagovat na to, co ich stve. vsak ak ma nieco stve, tak to ignorujem. to nie je zamestnanie, ze tu musi niekto ostat vypisovat. chod niekam, ked mas nerva. to je sila, tak idu sem a tu nadavaju. to uz ani moj mozog nevie pochopit. ti za to platia, aby si odpisovala, ci co?

otrivinkajanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uhlikova09
28. mar 2008

baby kde su admini?

feduska
autor
28. mar 2008

ma psychicky problem, uz som to riesila na inych urovniach. ma ho. aj on povedal, ze ma, ale to len ked mal slabu chvilku, ale inac je to tak tazko s nim, dost tazko. a tu kamosku som poslala presne tam. ja teda jej vaginalny porod nemusim. ja som stastna, ze nemam z vaginy vejar. 😀

otrivinkajanka
28. mar 2008

fedus klud mas dost svojich problemov a nie sa tu rozculovat na nejakej zakomplexovanej chudine

otrivinkajanka
28. mar 2008

uhlikova a ty si nesla spat? 😀

gabika11
28. mar 2008

fedu 😀 😀 😀

feduska
autor
28. mar 2008

jej ani nevies ako. ja by som dosla, tak tuzim po kamaratke, uprimnej, s ktorou sa mozem povypravat a povedat jej ako chcem vychovavat svojho maleho, ze ma to bavi, ze chcem mu dat vsetko naj, ze jaky je zivot atd, a tie nase drizdy, ale som mimo sk. takze asi tak. a co sa stalo je to, ze som si povedala, ze nechcem nijake kamosky vo svojom zivote, lebo aj tak mi to vzdy skoncilo o nicom, bud si riesili komplexy na mne, alebo ma vyslovene vytacali ale vyslovene, takymi volovinami, ze az. takze asi tak. presne ako si povedala, je velmi tazke najst dobru kamaratku.

uhlikova09
28. mar 2008

nie lebo som myslela ze je uz jedenast heheh 😀 😀 😀 a tak som tu to sledovala a sledovala az som sa musela zapojit

gabika11
28. mar 2008

fedu, normalne ked ta citam, citim aka si napalena...asi ste sa prdnedavnom chytli...

feduska
autor
28. mar 2008

no vcera sme sa chytili. ale s tou kamoskou udajnou, je to uz davno v pazi, to len na pobavenie. no nedozralo by vas, keby vam nejaka znama zacala vypravat, jak tuuuzi po vaginalnom porode a jak mala vaginalny porod, pritom by ste vedeli pravy opak a pravdu. ako dneska by som jej nieco povedala, ale nestoji mi chuderka za to. to len na spestrenie.

otrivinkajanka
28. mar 2008

no to je skoda,ze si mimo sk ale aj takato forma pisania niekedy pomoze ja mam nejake kamaratky ale to su take co len pokecame a tak mna skor vzdy vyuzivali a ja som taka sprosta,ze dam aj posledne ked mam