Nevera môjho partnera

ivka585
7. jún 2014

Mam problem,ktorý ma z vnútra zožiera. Ide o neveru môjho partnera.
Mám tušenie a veľké,že niečo nie je v poriadku v našom vzťahu.
Už to nie je ako predtým. Dosť často sa mi stáva,že partner piše
sms,čo vysvetľuje tým,že hrá hry na mobile. Chcela by som od vás radu,či
sa dá požiadať o podrobný výpis sms u mobilneho operatora,
bez toho aby o tom partner vedel. Poradte mi prosìm,či sa to nejak
dá zistit.....on to zapiera
že ma klame a ja sa idem z tej neistoty zblázniť.
Potrebovala by som to vediet,len pre svoj vnutorný pokoj

lebo som toho názoru,že ked nemiluješ- nerieš.
Však sme dospeli,tak prečo klamať.
Ja som za ùprimnosť,no on sa stále vykrúca a ja sa idem z toho
zblázniť. Aj ked ho lubim,nechcem žiť v klamstve.

6969eva
8. jún 2014

@ivka585 To poznám, myslím, že má dôvod niečo skrývať.Aj ten môj mi to tak podobne zdôvodňoval, vedela som, že má milenku, sám to priznal a odišie, potom sa vrátil po mesiaci domov a zahral komédiu, ako mu strašne chýba rodina a ja a že sa rozišli. Bol ako med, ale ja som mala pochybnosti a tiež som sa chcela presvedčiť. Podarilo sa mi v noci vziať mu mobil, mal ho zablokovaný, ale ja som našla papiere k jeho karte a zistila si pin. No a bolo to jasné. Možno ma mnohé odsúdia za hrabanie sa v mobile, ale ja som len chcela vedieť pravdu. pre mňa je dôležitejšia pravda, ako nejaký falošný vzťah. Nevedela by som nad tým zatvárať oči a takto ďalej žiť, ani ako s priateľom, pretože ja som aj tak, keď sa vrátil, povedala, že návrat do starých koľají nie je možný a možno spolu existovať len na takejto úrovni. To, čo som zistila v mobile, mi potvrdilo len moje isté pochybnosti a dodalo istotu, že som sa správne rozhodla. Dnes viem, že mu nemožno vôbec veriť. A asi ide aj tebe o to isté. Počkaj, časom urobí chybu a ty sa pravdu dozvieš.

ivka585
autor
8. jún 2014

všetky máte pravdu,načo dôkaz,ke raz neverim, nebudem nikdy,stale budem hladat, s kým, prečo, načo....
tak ja to ukončím,lebo to fakt nemá význam
.....len neviem prečo stále ma prehovára a odrbe ked.....
ten dokaz som chcela len pre svoj vnutorný pokoj,že fakt je to tak,že som stretla bezcharakterného muža

ivka585
autor
8. jún 2014

a potom zas ma začne škrieť, že čo ked mu krivdím
čo ked ho obvinujem nepravom.....
ja neviem,ale toto nieje vztah,určite nie

nini1010
8. jún 2014

Vypis hovorov z jeho telefonu ti operator urcite neda a nic ako vypis odchadzajucich sms sa neposkytuje.Proste sa mu musis pozriet do mobilu a zistit ako sa veci maju.co ja viem,opi ho a v noci sa pozri 🙂

ivka585
autor
8. jún 2014

@nini1010 - nebývame spolu a cez noc je každý doma
ale už som pochopila,z tých vaších príspevkov,že je to zbytočne tak sa trápiť
keby ma lubil,memal by problem ukazať mobil,aj fb
noo čo už stretla som muža sukničkára,charakter ktorý ja neviem pochopiť,prečo to tak robí....
zranuje,podvadza,klame

nini1010
8. jún 2014

@ivka585 Ked sa s nim rozides pritlacis ho k muru a ak ta naozaj nepodvadzal najde si sposob ako ti vsetko vysvetlit a ak sa nebude obtazovat tak vies na com si a dobre si urobila ze si to ukoncila.

ivka585
autor
8. jún 2014

@nini1010 aj ja si tak myslim
ked ma naozaj lubi dokaže mi to
len po tom všetkom mam pocit,že bude hadzat všetku vinu na mna,že ja som ta čo ho nechala
že ja som si našla iného
že ja som ....
tak to urobím
nebudem mu vyčítať už nič
možno si uvedomí
..... a budem k nemu maximalne odmerana

moonlight1210
8. jún 2014

@ivka585 aj keby hadzal vinu na teba. Tak mu povedz: a ty sa divis, ze chcem lepsieho ako ty? Ziadna vyhra snazit sa udrzat si suknickara. Nech si ta berie taka co si seba nevazi. 🙂

borkavan
8. jún 2014

@sansulinka no nemáš pravdu, že ak nič neskrýva tak jej dovolí do telefonu ísť. Mala som priateľa, keď práve mobily začali a obaja sme mali mobil na stole, ale nechodili sme si doň.
A ja osobne som doteraz háklivá, keď mi ide hocikto do mobilu. Mám iného priateľa a neprajem si to aby mi chodil do mobilu a to nič neskrývam.

@ivka585 ja bych tebou, ak fakt nemáš príležitosť ísť do jeho mobilu TAJNE, tak keď budeš s ním a budeš si istá, že mu prišla sms-ka a on bude odpisovať pri tebe, tak sa ho opýtaj komu píše. A ked povie že o nič nejde, tak mu povedz na rovinu, že sama nevieš prečo, ale máš silné podozrenie, že nie si jediná žena v jeho živote a že toto podozrievanie ťa ubíja. Proste rafinovane zvaľ vinu na seba.... aj na neho... aby bol zamotaný a odíď zo schôdzky. Ak sa neozve, tak ťa nechce.

Alebo ešte je tu jedna možnosť, ked mu príde sms-ka, povedz zo srandy nahlas - napíše jej, že teraz si so mnou... alebo ... napíš jej, že o chvíľu sa stretnete.... Proste takto nejako.
Ja som to urobila pri jednom praiteľovi a podľa reakcie som videla, či klame. Ale zas my sme boli spolu už dlhšie. A klamal. Mal inú. A utvrdilo ma to v tom, že večer mal vypnutý mobil,ked som mu volala asi 3x do týždňa. A to nikdy predtým nemal.

borkavan
8. jún 2014

@ivka585 no počkaj, ja osobne mám problém ukázať mobil aj FB môjmu priateľovi a to ho nepodvádzam a ani nemám postranné úmysli. A terajší partner si napr. dnes písal s troma osobami na FB a sa ho pýtam s kým si píše a nepovedal mi. Ale som si istá, že ma nepodvádza. Proste si rád chráni svoje súkromie tak ako ja.
nerozchádzaj sa s ním, ked ti neukáže mobil. Len odíď zo schodzky, so slovami, že máš silné podozrenie a zabíja ťa to... chápeš..

sansulinka
9. jún 2014

@borkavan tak ja muzovi tiez nechodim do mobilu,nemam dovod ale ked potrebujem tak s tym problem nema ani najmensi.ja nesuhlasim,je to proste moj nazor a za nim si stojim 🙂

cta
9. jún 2014

@ivka585 prepáč ale možno robíš z komára slona. Môže mať x dôvodov prečo Ti mobil neukáže. Môj partner mi do mobilu nelezie a v živote by si to nedovolil! Nie si jeho žena a narúšaš mu súkromie! Ak si vedela, že je sukničkar nemala si sa s ním dávať dokopy. Čo keby on tebe zobral mobil a začal sa Ti v ňom hrabať? Bratova priateľka toto urobila a brat ju vyhodil pretože ju nepodvádzal ale kamošky jej natlačili do hlavy, že určite niekoho ma a ta ho bombardovala otázkami a útokmi. Ja osobne sa divim tvojmu chlapovi, že ešte nevzal od teba nohy na plecia a neuteka kadelahšie. Keď budeš taka stíhačka odplašiš každého chlapa. Nerozmýšlaj hlavou ale SRDCOM! AK citiš že ta podvadza ukonči to ak ho lúbiš naozaj ho lúbiš nebudeš to riešiť. Najhlúpejšie je, že ženy sú hlúpe v tom, že keď ich chlap povedie okamžite sa s ním rozídiu hvlavne, že tvrdili ako ho strašne miluju....ja zastavam názor, že ak nozaj miluješ dokážeš to riešiť a nie hneď sa rozisť bohužial zbožne želanie....Ale ak by to urobil môj (čo nehrozi lebo nema k tomu povahu) snažila by som sa ho pochopiť a popracovať na našom vzťahu ale nerozišla by som sa s ním lebo ho lúbim z celeho srdca! O tom je LASKA! 😔

borkavan
10. jún 2014

@ivka585 a ešte si daj pozor aby si ďalšieho nepodozrievala. Tohto necháš a potom budeš mať dalšieho a aj jeho budeš podozrievať? toto si ujasni

soporova
10. jún 2014

Dievcata lahko sa vam pise, hlavne tym ktore sa s neverou nikdy nestretli, pochopite ked zazijete, neprajem nikomu, darmo ho budete milovat az za hrob, nevera vas znici,...cely vas doterajsi zivot. Ono ja chapem zakladatelku presne jej pochybnosti...zena ak pocuva instiknt nie blbe kamosky, vyciti kde je pravda, ale priznat si ju nechce, ona nehlada dokaz ze je neverny, ona hlada dokaz ze sa myli a vsetko je ok....obdivujem vsetky tolerantne zeny, ktore dopraju svojim muzom ine ,,zakusky,, ja si vazim samu seba a vazim si aj svojho manzela, preto by som ho nepodviedla, on to skusil, nasledovalo dlhe obdobie snazenia, ale v mojej hlave sa stale premietal film bolesti a nekonecneho zufalstva az som to skoncila..zili sme oddelene,naz potom som dokazala odstrihnut minulost a znova verit, ale ci spolu zostarneme? Ktovie, kedysi som si tym bola ista, ako aj tym ze my dvaja sme vynimocni, ze mame super harmonicke manzelstvo a nevera sa nemoze stat,

jalucija
10. jún 2014

k ziadnym vypisom sa bez jeho suhlasu nedostanes, nemas zrejme ani sancu preitat si tu overovaciu sms z orangeportalu.
Skus mu povedat, ze uz tie pochybnosti nevydrzis a nech ti donesie komplet vypis sms, alebo nech uz nechodi a trvaj na tom.
Nuz ale kedze si ako tvrdis naivna a romanticka, obavam sa, ze sa nikam dopredu nepohnes, kym ta sa neoserie este viac

ivka585
autor
11. jún 2014

@soporova .. presne tak,som rada,že vieš o čom som písala
ten inštinkt..... ach jaj však to
a práve preto som to chcela, nejak sebe samej dokázať,že sa bud mylim,alebo som mala pravdu

ives77
21. jún 2014

Ahojte čítala som všetko čo ste písali a teraz som zvedavá čo poviete na toto,,,,
Ked som sa zoznámila s mojim terajším manželom bola som rozvedená žena so 4 ročným synčekom.Po pol roku chodenia som otehotnela (neplánovane) a žili sme spolu 4roky a všetko bolo ok,potom sme sa dohodli na svadbe no hned v piatok,presne den pred svadbou som náhodou našla v aute starý mobil (tam kde je rezerva) a boli nom kade jaké smsky typu (viem že sme sa dohodli že minule to bolo poledný krát,no nemohli by sme sa ešte aspon raz stretnúť? ) hned som urobila cirkus no "vraj" mal ten mobil požičaný jeho kolega a sä to jeho smsky /uverila som/ teraz som mu našla v mobile že si píše s nejakou sestričkou (on je ošetrovatel v nemocnici) že si píšu kde čo(povedal že si len píšu že to nič nie je (uverila som) slúbil že to už robiť nebude,v stredu sme ležali spolu v posteli a ja som mala čudný pocit (viem prečo) ked zaspal vzala som mu mobil (inak mobil má vždy všade pri sebe aj na záchode aj v posteli s ním spí)
a znovu som tam našla správy od dotyčnej na mu píše(chcela by som sa ráno zobúdzať vedla teba kedy budeme spolu? on jej (kedy bábika povie,oslovoval ju láska a podobne) ked som mu to v noci vykričala a hodia som mu mobil o zem (rozletel sa na cimpr campr) povedal že to boli le slová,len smsky nič viac a odprissahal mi že ma nikdy nepodviedol äodprissahal mi to na nášho syna) tak čo by ste robili teraz? ako by ste sa zachovali? ja mám momentálne v hlave zmätok a netuším či mu veriť či nie,klame ? ( na svoje dieťa?) či? vždy kem má v ruke mobil ma cuká neverím mu ,čo mám robiť? no nechcem ostať znovu sama s deťmi,bojím sa toho:(

maria1989
22. jún 2014

@ives77 po tomto ho už asi budeš brať len ako otca svojich detí, prípadne zdroj príjmov. dôvera je v keli. čím skôr si uvedomíš, že váš vzťah nikdy nebude ako predtým, tým lepšie pre teba. bola som v podobnej situácii, viem o čom hovoríš.

maria1989
22. jún 2014

@ivka585 vernosť sa nedá dokázať, len nevera 😉

angel1223
22. jún 2014

@ives77 podvadza ta.....

blahowoman
22. jún 2014

@ivka585 tak ako? Uz si cosi nasla? Ci sa stale trapis.

zonjushe
22. jún 2014

@ives77 prepac, ale jednoznacne ta podvadza..to je fakt, to, co s tym urobis je uz len na tvojom uvazeni..

adri266
22. jún 2014

@ives77 skoda, ze si za neho vydala, ked si to zistila prvy krat ☹
Na Tvojom mieste by som mu uz nikdy neverila, pretoze si na to prisla 1x, a on to robil znovu. A taketo veci NIKDY nie su LEN slova a LEN smsky. Rovnako, ako Ti klamal 1x, ze to bolo kolegov mobil, tak Ti klame aj v tom, ze Ta nepodviedol. Ak prides na to, ze k sexu doslo, bude Ti klamat, ze prenho to nic neznamenalo, ze to bol LEN sex, a ze TA stale lubi. Ak zistis, ze dotycna je s nim tehotna, bude Ti klamat, ze to urcite nie je jeho, atd atd.
Proste raz klamar, naveky klamar. Na Tvojom mieste zacnem planovat buducnost bez neho. Viem, ze mas obavy, ale ver mi, ze existuju aj chlapi, ktori nepodvadzaju.

borkavan
22. jún 2014

@ivka585 no čo ako to dopadlo? zistila si, že podvádza?

6969eva
22. jún 2014

@ives77 Určite ťa podvádza. Plzák radí: Pozbierať odvahu a sebazaprenie a rozísť sa. Odísť.Jeho to veľmi prekvapí a bude sa musieť rozhodnúť: buď ty alebo ona(iné). Môžeš vyhrať alebo prehrať, ale nečakaj. Mám to vyskúšané a funguje to. Takýto rýchly útok prekvapí aj ostrieľaného manipulátora, on ho od ženy, o ktorej si je istý, vôbec nečaká. A dozvieš sa pravdu, len buď pripravená ju uniesť.

6969eva
22. jún 2014

@ivka585 Aj mňa by zaujímalo, čo si zistila. Alebo sa spamätal?

ma77
22. jún 2014

@ives77 Podvadza ta len zapiera každy chlap zapiera 😠 kamarati si take sms nepišu 😒a ako piše eva odid od neho bud pochopi čo stratil a ty snad odpustiš a on začne sekat dobrotu alebo nepochopi a nema to vyznam

ivka585
autor
22. jún 2014

noo... nič som nezistila,prisiel za mnou do prace a zas som mu vzala mobil,odblokovala a potom mi ho vytiahol z ruky. a zas sme sa hadali a vykricala som mu,že mna tvoje k-rvy nezaujimaju!
a 8 dni sa odmlcal, teraz samozrejme hadze vinu na mna,ze to ja som ho nechala že on inu nema....
po dnesných sms s nim je zaver asi taký, že ostávame kamarati,lebo on ma nezvlada,chcem od neho viac ako mi dokaze dat,a ze ho kontrolujem a bla bla bla..... a v podstate ma pravdu,už nikdy by som mu neverila, nedokazem to,viem že ma ine zeny okolo mna. uz stacilo. len nechapem preco si so mnou pise celý den,preco mi posiela pusinky cez sms...... toto ja nepochopim.
vsak ked ma nechce tak preco? ci chce ma mat ako istotu,lebo vie ze ho lubim??? choreee

ivka585
autor
22. jún 2014

všetkému som na vine len ja, ja som to skoncila
ja ho upodozrievam
ja mu neverim
ja verim druhým co o nom klebetia a hovoria mi ze ma podvadza
ja mam frajera......
no horor nátura

ivka585
autor
22. jún 2014

@maria1989 ako??? na vsetko ma svoju odpoved
tak rada by som mu to dokazala,ze cely cas klamal