Nevera môjho partnera

ivka585
7. jún 2014

Mam problem,ktorý ma z vnútra zožiera. Ide o neveru môjho partnera.
Mám tušenie a veľké,že niečo nie je v poriadku v našom vzťahu.
Už to nie je ako predtým. Dosť často sa mi stáva,že partner piše
sms,čo vysvetľuje tým,že hrá hry na mobile. Chcela by som od vás radu,či
sa dá požiadať o podrobný výpis sms u mobilneho operatora,
bez toho aby o tom partner vedel. Poradte mi prosìm,či sa to nejak
dá zistit.....on to zapiera
že ma klame a ja sa idem z tej neistoty zblázniť.
Potrebovala by som to vediet,len pre svoj vnutorný pokoj

lebo som toho názoru,že ked nemiluješ- nerieš.
Však sme dospeli,tak prečo klamať.
Ja som za ùprimnosť,no on sa stále vykrúca a ja sa idem z toho
zblázniť. Aj ked ho lubim,nechcem žiť v klamstve.

6969eva
22. jún 2014

@ivka585 To je normálne, že píše a posiela pusinky, ukazuje ti, že sa mýliš. Zbavuje sa viny a chce, aby si sa cítila vinná ty! Dosiahol presne to, čo chcel. Len kľud, po čase si prestaneš vinu pripúšťať a zistíš, že si urobila dobre. A že si mala pravdu. Ak má inú, tak po čase ho to prestane baviť a nová známosť bude odhalená. Ak je nevinný, tak máte šancu na návrat a nič si nestratila, len získala. Bude vidieť, že máš svoje hranice, čo môže a čo nie.
PS: A máš pravdu, ak si myslíš, že sa chce uistiť, že ho stále ľúbiš.Najväčším trestom pre partrnera, ktorý opustil ( našiel si inú) je, ak opustená partnerka ho už neľúbi, nestojí oňho.Pocit úspechu sa tým uňho zmenšuje. Predstieraj, že ti je ľahostajný, povedz mu, že sa aj bez neho dá dobre žiť, že ti jeho strata nevadí tak, ako si si predtým myslela.Musí pocítiť tvoju ľahostajnosť. To je pre teba zároveň najväčšia výhra a časom sa tá ľahostajnosť aj skutočne dostaví.

zuriva
23. jún 2014

@ivka585 dobre Ti radi @6969eva
A ja len dodam, ze aj keby si nakoniec prisla na neveru, tak povie, ze Ty si na vine, lebo ste mali krizu, lebo sex bol na figu,lebo doma to nefungovalo, atd. Maloktory chlap sa k tomu postavi zodpovedne
Tam funguje jedine riesenie, odchod. Az potom mu dojde, ze to myslis vazne.
Drzim Ti prsty, aby si nasla pokoj a klud. Viem, ake je to dolezite. Aj ja som chcela pocut pravud, aj ja som hladala kade tade, trapila som sa...
Kasli mu na hlavu a zacni odznova.

ives77
24. jún 2014

Ahojte vdaka ze ste reagovali. To ze mu uz nikdy nebudem verit je viac nez iste aleestestaleneviem co robit bojim sa ostat s dvomi detmi sama ☹ musim o tom vsetkom poriadne popremyslat a uvidim no a samozrejme vam hned ako bude nieco nove napisem a este raz vdaka vam vsetkym.

ives77
17. júl 2014

ahojte,som sa na chvílu odmlčala no nebolo veľmi o čom písať...
zatial je všetko po starom a sme spolu,no predsa len sa niečo zmenilo,presne ako ste mi písali-neverí mu už a začala som sa správať tak ako on,zablokovala som si mobil,pomenila si heslá všade,teraz sa mi nikam nedostane,chodím si kam chcm ,kedy chcem a proste žijem a neverili by ste ako stráááášne ho toto moje terajšie správanie sere,vkuse je doma ,stále ma niekam volá,je prehnane milý a pozorný no proste viditelne mu vadí ako sa správam a bojí sa že si z niekým začnem /chlapy,oni môžu všetko no my bože chráň/ takže som zvedavá ako to bude pokračovať.Raz som mu vzala v noci zase mobil no nemal tam nič,tak ja už nevim 😒

bambulka050184
17. dec 2014

@soporova viem aj mail aj cislo aj heslo no neviem sa k tomu dostat k vypisom z orange :(

ivka585
autor
28. dec 2014

@bambulka050184 aj ty by si potrebovala dokaz??

ivka585
autor
28. dec 2014

dievčata nerobíte niektorá u mobilného operatora orange??
alebo pripadne vaš manžel....
chcela by som sa niečo opýtať .... poprosim cez ip

mondolina
28. dec 2014

to este riesis toho isteho alebo uz ineho?

ivka585
autor
28. dec 2014

jaaj ,moja.... toho istého 😀
už ani neviem ci plakat ci sa sa smiat

sunshineka
28. dec 2014

@ivka585 aha hra sa 😀 niekde som uz tuto hlasku pocula.vies,co sa moj byvaly nahral.chudacik cele hodiny vedel presediet na zachode a hrat sa.jasne,ze som mu to nezhltla.v spravnej chvili som pozrela do mobilu,inak velmi starostlivo si smsky mazal,ale nieco tam predsa bolo.a co tam bolo si vies urcite domysliet aj z toho,ze pisem o byvalom.vnutorny pocit zeny nikdy neklame

sunshineka
28. dec 2014

@ivka585 boze moj ty si taka truba.vidis,co z teba spravil?totalnu chuderu a trosku.ty sa nevidis?jasis tu ako 15nast rocna.z tohto vztahu vyjdes s povestou hysterky,stihacky a on z z toho vyjde ako chudacuk a nakoniec to zvali na teba.povie,ze ty si ho svojim spravanim dohnala k milenke.

laskavocka
28. dec 2014

@ives77
Ako nezavidim Ti manzela,hlave ked robi v nemocnici,tam sa osetrovatelia,zdravotne sestry,doktori a doktorky spolu paria ako kralici.Hotova Sodoma a Gomera,jednoducho sexualna nymfomanska kralikaren.

maria1989
28. dec 2014

@laskavocka prečo prilievaš olej do ohňa? 😉

laskavocka
28. dec 2014

@maria1989
Aby bolo teplejsie a pripekalo.

maria1989
28. dec 2014

@laskavocka 😅 čo berieš? aj ja chcem

ivivaiveta
28. dec 2014

@maria1989 😀 😀 😀

maria1989
28. dec 2014

@ivivaiveta no čo no, veď nech nebude súkromníčka, naša láskavočka ... aj my sa chceme baviť 😀

laskavocka
28. dec 2014

@maria1989
Uz sa tesim ako budem mat sex s jednym peknym mladym doktorom,pacientka a doktor dobreeeee!!!

ivivaiveta
28. dec 2014

@maria1989 ja sa tu niekedy udrbavam na tych hlaskach..uz neviem, kto sa jej to minule pytal, ci si pridala lysohlavky do kapustnice 😀 ..som akurát pila caj a ked som to precitala, skoro som ho vylucila nosom 😀 😀

ena70
28. dec 2014

@ivivaiveta aj ja som sa tak nápodobne minule skoro došťala 🙂

stano4000
28. dec 2014

@laskavocka mozno v tvojej hlave... chorej

laskavocka
28. dec 2014

@laskavocka
Ale minule ma balil ,ta sexualna pritazlivost medzi nami sa dala krajat,mala som tazkosti mu odpovedat na otazky,sak ma vyzliekal pohladom,mala som z neho tremu lebo bol velmi pekny,asi slobodny,lebo nemal ziadnu obrucku.Ani sa necudujem,ze ho mal skoro postaveny,ked videl moju peknu tvar a postavu.

ena70
28. dec 2014

@ivivaiveta ja si aj tak myslím že to je nejaký chlap čo sa nudí a tu sa zabáva .....

ivivaiveta
28. dec 2014

@ena70 Boh vie, vsetko mozne 🙂 ...tak, ci onak, vychadza mi z toho bud mariska aspon alebo nejaky silny post-traumaticky syndrom 😀 ...ti hovorim, minule som sa tym cajom skoro zadrhla 😀 😀

mala_hobitka
28. dec 2014

@ivka585 Vazne povazujes tento vztah za perspektivny do buducna? Ste spolu kratko a uz mu neveris. Zrejme mas dovod. Ked chlap miluje, robi vsetko preto aby si sa citila dobre, spokojne a milovane. A to by malo byt samozrejme vzajomne. On sa tak nechova. Vazne chces zit vo vztahu ktory trva preto ze ta vzdy ukeca?

ena70
28. dec 2014

@ivivaiveta ...ja som sa tiez skoro cimsi zadrhla ked jej tu zienky natreli riadne a spominali nejaku plastiku vaginy 😀 😀 ...nie som tu az tak dlho, ale citam ze tu mame riadnych kolombov...proste babule sleduju 🙂... tie jej perly...a ja sa šúľam 🙂

laskavocka
28. dec 2014

@ivivaiveta
@ena70
Chcete mi naznacit ,ze som ako vtipna?Napriek tomu,ze vzdy napisem cistu pravdu!?Kde je ta kolotociarka Zita,normalne mi chyba...

ena70
28. dec 2014

@laskavocka ...nuz ja sa veru zasmejem na niektorých vetach 😉

ivivaiveta
28. dec 2014

@laskavocka no tvoje komenty a hlavne komenty tvojich komentov su niekedy na postanie..ti zita chyba?..neboj, pride,nemas s kym vaginu preberat a tak? .. 😀

mondolina
28. dec 2014

@ivka585
este stale nevies na com si?? zienka zlata 🙂