Nevesta sa mi vzdiaľuje

2. jan 2021

Mam jedného syna a konečne po dlhšom boji čakajú moje prvé vnúča. Od kedy je nevesta tehotná sme spolu menej a dokonca keď aj prídu je taka odmerana.
Nechcem sa jej na to pýtať, či má dáky problém, je taka precitlivena, tak nechcem ešte prilievat.
Možno som mala pár krát pre ňu nevhodné poznámky, asi, neviem. Povedala som jej, že jej dieťa vychovam. Ale myslela som to rak, že keď nebude mať čas tak sa oňho postarám. Alebo som jej povedala, že by som chcela aby po dvoch rokoch išla do roboty. To zase na mňa tak odvrkla, že to ona sa rozhodne kedy sa vráti. Ale opäť som to myslela, že aby aby nemali finančné ťažkosti.
Myslíte, že by to mohlo byť z týchto mojich pripomienok, alebo proste len nemá náladu v tomto období?

nikpa
3. jan 2021

@katkati áno, ja som to aj napisala, ze chapem ze to myslela v dobrom ale proste to nevhodne povedala a zle to vyznelo. Teraz je z toho zbytočne dusna atmosféra.

janka0509
3. jan 2021

No konkrétne z týchto viet by som ja minimalne oci prevracala😀. Ja nie som nejaka uzkostliva, neurazam sa pre nic za nič, ale vychovavaju dieta rodičia, to je taky zaklad, co by mali babky pochopiť, a to kedy sa zena vráti do prace, je tiez len jej a jej vec. Oni si sami zvazia, kedy bude nutné aby isla do práce.
Ja tiez obcas pocuvam, ze je syn malo oblečený, to dokazem prekusnut😀.

evka258
3. jan 2021

Ja sa tej neveste ani nečudujem, že je odmerana. Takéto pripomienky sú podľa mňa cez čiaru. Ja by som sa tiež napálila. Nestarajte sa do mladých, rada c.1.