Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Nevesta - žena s diablom v tele

cacianka
22. apr 2016

Máte problémy s nevestou / zaťom ? Vyžalujte sa anonymne, ale slušne, k veci.
Možno vás niekto zneguje, ale skôr nájdete pochopenie, vyrozprávate sa a aspoň sa vám uľaví, prípadne aj niekto poradí a nájdete riešenie.

marse
22. apr 2016

WTF??? o com ? som stratena 😕 😕 😅

tajka1986
22. apr 2016

To uz co je za nazov temy??

bubelko
22. apr 2016

@marse no to je jednouche... mame temu o svokrach... tak tu je ta ista tema ale v opacnom garde ... 😉 teda ak to nie je vtip 🙂

marse
22. apr 2016

@bubelko aha tak potom pardon, ja este nie som svokra :D odchadzam 😀 😀

marse
22. apr 2016

ale verim ze moja svekrusa by tvrdila ze mam nie diabla ale celeho satana v sebe 😀 😀

bubelko
22. apr 2016

@marse ani ja este nie som... ale zjavne ich tu par bude. tak preco by si nemohli ponadavat na nevesty, tak ako nevesty nadavaju na svokry 😀

0silvia0
22. apr 2016

@cacianka prečo hneď diabol v tele?

cacianka
autor
22. apr 2016

@marse ak nepíšem marťansky nerozumieš? 😀
Toto tu je fórum pre mamičky - aj žena ktorá má nevestu, je predsa matka - syna. A má nevestu (aj ked nie každá) a tá nevesta je taká či onaká. Tak si svokričky môžu pokecať. Ved sú tu úplne legálne a normálne témy v štýle "pomoc, svokra mi pije krv, svokra - už nevládzem, svokra nám rozbila manželstvo ", tak tu môže byť aj "nevesta mi pije krvi, nevesta - už nevládzem, nevesta nám rozbila rodinu" a pod.
P.S. Nič v zlom, len ak bude záujem, môžu písmenkovať.

cacianka
autor
22. apr 2016

@0silvia0 -parafráza na film anděl s ďáblem v tele

cacianka
autor
22. apr 2016

@bubelko -@bubelko - presne si pochopila, nie vtip, ale možnosť aj pre druhú stranu .
a tak ako niekto pri iných témach píše nielen svoje zážitky ale aj svojich blízkych, tak je to možné aj tu.
napr." ja mám dobrú nevestu, ale neverili by ste, aká je hnusná nevesta mojej susedy, satanova dcéra..."

magic08
22. apr 2016

no tak to som zvedava teda, na tie príspevky od svokier... 😀

lubkavargova1
22. apr 2016

No tiez by som videla pohlad aj z druhej strany 🙂

cacianka
autor
22. apr 2016

hm, staršia generácia asi veľmi nechodí sem na MK, majú iný program, lebo inokedy je za dve hodiny 50 príspevkov.... 😝 😀 😉

0silvia0
22. apr 2016

@cacianka no to vieš, v záhradkách rastie burina a začínajú telenovely 😀

laura1804
22. apr 2016

To preto, lebo svokry maju diskusne forum pri plote v zahrade a cestou z obchodu🙂

cacianka
autor
22. apr 2016

ved to, MK majú pri kostole.
ale ved svokry majú už okolo 45 - 50 r. , a to až také klepny a kostolné myši nie sú

0silvia0
22. apr 2016

@cacianka takéto mladé svokry dnes nie sú vo väčšine, dnes päťdesiatničky márne čakajú, kedy sa ich tridsaťročné deti rozhodnú mať deti 🙂

katka1981
22. apr 2016

@cacianka, ved napis co ta trapi, nech sa poucime aby nas svokry len chvalili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lauricka
22. apr 2016

@cacianka presne, dajte do placu, co je problem, naco tu chodit okolo horucej kase, patdesiatnicky travia inak svoj cas, nez na MK 😉

gala79
22. apr 2016

cakam na prvy prispevok, ked nevesta odhali svokryn nickname a bude veselo.. to potom bude citanie 😀

sardinka335
22. apr 2016

@cacianka no ja neviem....ale moja svokra je stale vo veku kedy zeny pracuju, takze nema času vysedavat resp. riešiť nejake mamičkovske fora, takže to ze tu bude nejaka svokra je malo pravdepodobne ale nie nemozne...kazdopadne ja som dobra nevesta, takze moja svokra ani by nemala o čom pisat 😝

prasiatko30
22. apr 2016

@cacianka ako v niektorych pripadoch by bolo naozaj zaujimave pocut aj druhu stranku veci😂😂😄

h2
22. apr 2016

No, ja nechcem byť nechutná, ale ak je nevesta žena s diablom v tele, tak ten diabol je v tom prípade občas ten jej muž. 😀

mihula
22. apr 2016

@laura1804 nie,nie,vsetky svokry maju dobre nevesty 😀

mamulka211
22. apr 2016

Zjavne su svokry horsie ako nevesty,ked stale sa ziadna nestazuje

sardinka32
22. apr 2016

@cacianka Tak Ty prva by si to tu mala rozbehnut nejakym konkretnym prispevkom...naco zakladat taku temu, ked sama nemam problem...zeby len tak pre pobavenie z citania? 😉

cacianka
autor
22. apr 2016

@sardinka32 asi tak.niekedy mi liezli na nervy prispevky tu na mk ake boli nevesty uzasne a svokry hnusne bosorky. Preto som miesto buzerovania zalozila tuto temu..ja sama nemam problem so svokrou ani s 1.(nezila),5 rokov tam nechodim vdaka jej dcere a neriesim.. Tak ako sa svagrinka zachovala k svojmu bratovi-mojmu chlopovi som neprezula, nepochopila a znova vyskakovala = adios amigos astala vista bejby a mam ju v pazi

cacianka
autor
22. apr 2016

@sardinka32 p.s. usetrim na bulvarnych casopisoch 😝

tomiholjubavi
22. apr 2016

ked som zbadala nazov temy, prve čo ma napadlo bolo, že moj svokor si zriadil učet na modrom koniku 😀 ....

sardinka32
22. apr 2016

@cacianka Ja som myslela, ze uz si svokra, ked si temu zalozila. 😅 Ono, casom sa tu mozno nejaka ta svokra aj ozve, ale tak zase uznaj, kazda svokra si mysli, ze ma pravdu, tak co tu bude riesit?...ony vacsinou vsetko povedia/vykricia neveste priamo do oci alebo hudú do jej chlapa (svojho syna) a je vymalovane. 😀 To nevesty nechcu byt za zle, boja sa zo zaciatku ozvat, nechcu prilievat olej do ohna...tak sa vystazuju aspon na MK...preto je tu podla mna tak vela tem o svokrach. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli