Neviem ako ďalej

empty112
22. okt 2013

Ahojte.Pokúsim sa svoj problém napísať v skratke,ak sa to teda bude dať 🙂 .Ten problém začal pred 3 mesiacmi,keď som prišla na partnerovú neveru.Písal si s inou,ako ju ľúbi a ako ju vybozkáva.Samozrejme,keď som na to prišla tvrdil,že to je bývala kolegyňa z práce a,že by si nikdy nedovolil takto jej písať,kebyže ju má vo svojej blízkosti,že je to len o písani.S priateľom sme spolu 7 rokov a asi si viete predstaviť,ako ma to zlomilo.Ale verila som mu,môžete si o mne myslieť hocičo,vedel tak dobre klamať,že sa mu nedalo neveriť.Stále som ale cítila,že to nieje v poriadku,stala sa zo mňa stíhačka,keď prišiel domov,mobil bral všade zo sebou,i do sprchy,proste vedela som,že mi naďalej klame,ale tá slepá láska...Až teraz sa prevalilo,že to s ňou vlastne ťahal pol roka.Prišla som na to ja a napísala dotyčnej.Samozrejme som sa dozvedela veľa nie príjemných vecí o mojej osobe.Ako jej o mne tvrdil,že som len jeho kamarátka,že nieje šťastný,že mu je ma ľúto,nechce mi ublížiť,lebo sommoc dobrá.Chodil ku nej,keď mne tvrdil,že má nadčasy a radšej to nebudem ďalej rozpisovať.Dokonca sa mi priznal,že sa do nej zaľúbil,ale keď som na to prišla ten prvý krát,snažil sa to ukončiť,len jej nechcel ublížiť.Samozrejme,mne mohol...Po tomto všetkom som sa rozhodla ukončiť náš vzťah.Samozrejme mu to zrazu nebolo jedno a úplne ho to ničilo,snažil sa o mňa,že s ňou to už ukončil,že už nikdy.Aspoň to tak vyzeralo.Ja hlúpa,zamilovaná husička som sa ku nemu vrátila.No už je tomu par dní a mám pocit,že sme naspäť.Prestal sa snažiť.Síce tvrdí,že ona má už iné smeny v práci,ale pritom rovnako prihlásená na nemenovanej sociálnej sieti,ako končí on a vída ju v práci,pričom si inú prácu nehľada,že kde by mal taký plat a podobne v inej,ale takú prácu nenašiel.Keď som zmienila,že by sme sa po siedmich rokoch mohli niekam posunúť,ani jedna možnosť sa mu nepáči.Nepáči sa mu byť zasnúbený,ani ženatý,ani mať deti.Tie až o 5 a viac rokov.Pritom ja mám 24 a on 30.Stále tvrdí,že sme nikde neboli,že si nič neužil...Myslíte,že je to chlap do budúcnosti?Pretože láska nestačí,ja viem.Najradšj by som sa pobalila a odišla ako predtým,keď sa to stalo,ale nevidím bez neho svoj život.Strašne sa zmenil,už ho nespoznávam a to,ako i ublížil mu nikdy neodpustím,ale tá blbá LÁSKA...

epsm
23. okt 2013

ten chlap si len užíva....až sa mu raz zunuješ (ked sa to náhodou už nestalo -ked má inú...) odíde ....je to ťažké,ale chod prvá od neho ty ! držím palce!

senta_sofia
23. okt 2013

myslis, ze je to laska? a nie je to uz len "zvyk" 🙂 podla mna mozes dosiahnut svoje, spravi ti dieta, ved to je najmenej, ale chces zit v zlatej klietke s vedomim, ze ta aj tak podvadza?

adkoalauri
23. okt 2013

@empty112 nie je to muž do budúcnosti, nechce sa viazať, jemu je moooc dobre aj takto pri tebe. Ty si mladá, treba vyskúšať aj iné vzťahy, máš veľké šťastie, že nemáš dieťa, hypo na krku, užívaj si život a jeho nechaj na pokoji, nech si žije svoj život. Ty si zaslúžiš lepšieho.

1ivanka1
23. okt 2013

Nieco podobne som si prezila, nevera z jeho strany, klamanie, urazky, rozchody a schadzanie spat....uff..ziadna sranda ale nieco mi to do zivota dalo...a tiez sa nechcel nikam posunut a ani o tom diskutovat..
Moja rada z vlastnej skusenosti:rozid sa s nim, a ak to neurobis ty, urobi to urcite on...

broskilinka
23. okt 2013

uz to nema zmyslel,nema to buducnost, odid.... na svete su lepsi chlapi, ktori si ta budu vazit.... hlavu hore, pozbieraj sa a zachovaj si hrdost

kiki68
23. okt 2013

boze to je jeden nevyzrety chlap,nakoneic to prejde aj tu druhu,ked zisti co ma v rukach...taka mizerna trofej ju bavit nebude...si myslim,ze ten chlap je totalny slaboch, neviem odkedy deti a svadba su prekazkou k tomu,aby spolu par nadalej cestoval,mozno prve tri roky to prekazka je,ale potom...aj ta nevera,to ked niekto pol roka zatlka a klame len sa prasi to uz sa ani neda nazvat neverou...to uz je uplna bezocivost. Myslim,ze potrebujes normalneho chlapa,co je aj zodpovedny a nie takeho,co nevie,kde je jeho domov a niekto,kto ho tam doma caka. Mna len prekvapuje ako ti chlapi zatajuju,ze ako to tymi zenami zrazu nejde...zrazu je frajerka len kamoska odvedla.... 😠

janinah
23. okt 2013

@empty112 niet o čo/koho stáť,odíď a zachráň si život

jabadaba
24. okt 2013

nic v zlom, ale povazovat terapiu ako multi riesenie na nevydareny vztah je kapanek ulet. Zaznela tu tak okrajom rada terapiu podstupit aj so zaletnym partnerom zakladatelky. Prosim vas. Zivot je o tom, aby som liecila niekoho kto je totalny idiot? Zivot je na to prilis kratky, aby sme ho preplytvali na nejake psychologicke hokusy pokusy bez jasneho vysledku. Ak niekto niekoho nema rad tak ho mat rad nebude ani po sto sedeniach. Ved je to smiesne, odpustite, na vsetko mat odpoved terapia! Tam si treba hladat vhodneho partnera a nie prerabat niekoho na svoj obraz sedeniami u psychologa! Ak by boli deti, zalozena rodina a naskytla sa docasna kriza, z ktorej partneri nevedia sami von, prosim. Nazor nezaujateho cloveka moze pomoct. Ale vo vztahu kde niekto s niekym este len chodi, kde absentuje spolocna buducnost a laska, respekt ci ucta....treba trosku rozlisovat kedy tu terapiu poradit. 😉