Neviem ako dalej, ľúbim dvoch mužov

smm3
3. sep 2018

Mam problem s ktorym by som si za normalnych okolnosti hravo poradila,ale.....ani neviem ako zacat, aby to malo hlavu a patu. Skusim dat zakladne fakty.
Som vydata 20r., mam dospele dieta a posledne 3 roky som aj zalubena do ineho muza, ktory je tiez zenaty. To, zeby som sa niekedy naviazala na ineho by ma ani vo sne nikdy nenapadlo, lenze....stalo sa to, ze moj manzel zacal po 15 rokoch nasho spolocneho zivota citit naklonnost k inej zene. Skoro som sa psychicky zrutila....bola som na dne.... urobil zo mna ziarlivku, hysterku, najprv zatlkal, potom povedal,ze ju lubi.....dostal ma so sebavedomim na bod mrazu, po nociach som nespala, vela som preplakala. Doslova som si zelala, aby som niekoho stretla, kto ma nebude urazat a bude si ma vazit. A stalo sa. Bohuzial. Zo zaciatku mi vadilo, ze sa o mna zaujima iny muz, navyse zenaty a tiez s detmi. Nemala som ziadny zaujem. Ale to, co mi na zaciatku vadilo, mi pri vtedajsej situacii casom zacalo imponovat, zacala som si zvykat, ze je tu niekto, kto ma lichotkami vynasa do nebies. Vedel ma rozosmiat, citila som sa bezstarostne, rozumeli sme si viac ako by bolo pristupne.
Ked sme sa po roku od spoznania prvy krat aj intimne zblizili, bola to skor radost z toho, ze som sa konecne nejako manzelovi "pomstila". Nemala som vycitky. Lenze tak som sa postupne zalubila, islo to vsetko postupne, krok za krokom. Zacalo mi na nom velmi zalezat. Moj vztah s manzelom sa casom opat stablizoval, na tamtu si uz ani nespomenie, bol to osial (trval asi 2 roky), ktorym si presiel a je ku mne opat pozorny, mily, pochvali ma za drobnosti, aj ze dobre vyzeram. Problem je vo mne.....neviem si vyhodit z hlavy muza, ku ktoremu stale citim naklonnost, lasku, jednoducho stretla som sa s tym prvykrat, neviem co to so mnou je. Vzdy som vedela veci racionalne vyhodnotit.....viem, ze by to dalej nemalo pokracovat, ze je to blbost, mam vycitky, ale neviem si s tym rady. Stale sa stretavame, vyznava mi lasku, ako ma lubi, o konci nechce nic pocut, vravi, ze som jeho osudova laska.... a ja ho lubim az prilis silno nato, aby som to urobila ja. Viem, co mam urobit a nemam nato dost sil. Bojim sa, ze budem bez jeho dotykov a milovania nestastna. Teraz vsak nie som o nic stastnejsia, lebo viem, ze hram na dve strany a vadi mi to. Predtym bol nas vztah s manzelom normalny, brali sme sa z lasky, milovala som ho celym srdcom, nikde som bez neho nechcela chodit, najradsej som bola s nim, bol aj moj prvy sexualny partner, na ineho muza som nemala dovod ani pozriet. Muz ktoreho lubim je z toho isteho cesta, svoju manzelku mal ako svoju prvu partnerku, vzdy si rozumeli co sa tyka starostlivosti o deti, vedenia domacnosti, len chybali mu city z jej strany, ze sa mu nedostava objatie, bozky....a tiez dovtedy na inu zenu ako na svoju ani nepozrel, cim chcem povedat, ze nejde o ziadneho suknickara.
Mate s tym niekto skusenost? Zazili ste to niektora? Budem rada, ked napisu zeny, ktore si takymto niecim presli.
Vopred dakujem za vsetky prispevky, ktore mi tu date, ci uz pozitivne, alebo negativne

dzjanetta
3. sep 2018

@smm3 ahoj..nemam radu..😉 ale akokolvek sa nakoniec rozhodnes .. drzim Ti palce nech si stastna..🍀🍀🍀

lkristinka
3. sep 2018

@smm3 podobne ako vyššie nemám radu ale mala by si dať na to čo cítiš k jednému a k druhému , a predsalen z manželom si dlhšie 🙂 , budem ti držať palce .. nech sa akokoľvek rozhodneš bude to len a len tvoje rozhodnutie a nikto ti ho nemusí ovplyvniť ak ty sama nechceš

andy241
3. sep 2018

@smm3 moja volba by bol manzel asi...

snehulaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smm3
autor
3. sep 2018

Dakujem za vase rady.....

ma77
3. sep 2018

Ach tažka situacia ale tiež sa priklanam k manželovi predsa je to 15rokov a ked vidiš že sa snaži a tamten ošial skončil a ťo sa tyka teba nie je to s tvojej strany pomsta ošial ? možno bol ale zašlo to daleko a teraz nevieš čo s tym chapem tvoje pocity ked ta manžel sklamal prežila som niečo podobne ale skus mu dat šancu je tam aj dieta 😉

smm3
autor
3. sep 2018

ma77 presne tak, zaslo to daleko....teraz to uz z mojej strany pomstva nie je....neviem co s tym.....a keby mi to druha strana ulahcila, ze ok uzili sme si a koncime, bolo by to pre mna tazke aj bolestive,ale ovea lahsie....lenze on nechce....neviem ci uz len ma ten dobry pocit z toho, ze ma so mnou skvely sex....alebo su tam aj nadalej city z jeho strany,lebo z mojej strany sa city k nemu nezmenili, stale ho lubim....vies co je zvlastne? Ze nema ziadne vycitky voci manzelke zato co robi...ja mam aj za neho tak sa zda, proste neviem...je to chlap co sa stara o deti, pomaha jej s domacnostou, chodi na nakupy, nie je na vsetko sama..ja som toto pri manzelovi nezazila, aj napriek tomu som ho lubila.....a ona mu to neoplaca intimnostami? Som z toho zmatena...ci ma len vyuziva, ci este stale lubi ....

smm3
autor
3. sep 2018

ma77@ ja manzelovi sancu stale davam, ved sme spolu, len sa neviem zbavit zavisloti na tom druhom...myslim na neho stale,nato co sme prezili......budu to skoro 3 roky co to takto ide.....a som z toho aj unavena, potom zasa stastna....tak nastvana co to robim, cela splet mojich pocitov

smm3
autor
3. sep 2018

@ma77...opacne som mala dat ten zavinac 🙂

chinwag
3. sep 2018

Nuž...... Budem trosku tvrdá. Tak, ako sa tvoj manžel nerozviedol kvôli milenke, tak ta okále tvoj milenec, keď mu na to príde manželka. Reči sa hovoria, chlieb sa je..... Staré, ale pravdivé. Poradím ti jedno : rýchlo vycuvaj s pomeru ako dáma a zachová si pekne spomienky. A co sa týka manžela - uprednostňuj svoje túžby. Pln si sny.... Myslím, že potrebuješ trosku po tých rokoch žiť sama pre seba.... Možno len posun doma limity a chod napr na týždňov dovolenku s kamoškou... Užívaj život.

chinwag
3. sep 2018

*okasle

smm3
autor
3. sep 2018

@chinwag ved toto...ja by som velmi chcela, nechat to a zit si svoj zivot, po nicom inom ani netuzim....ale nedokazem to a neviem preco.....nejde mi von z hlavy.....proste trapne ja viem

chinwag
3. sep 2018

Dofrasa aj s telefónom... Samy preklep. Ale hádam rozumiete))) a ešte aj s namiesto z)))

chinwag
3. sep 2018

Dokážeš to.... Milióny pred tebou to dokázali, dokážeš aj ty....

smm3
autor
3. sep 2018

@chiwag chapeme jasne 🙂 Uz asi slabsie vidis 🙂 Aj ja mam s tym problem

smm3
autor
3. sep 2018

@chniwag kiezby si mala pravdu...vidis ja som ti tam zabudla dat "n" 🙂

smm3
autor
3. sep 2018

@chinwag a zasa zle...."n" bolo ale zle som ho umiestnila 🙂 No proste nevidim ani ja

marseillefan
3. sep 2018

@smm3 a čo vlastne ešte cítiš k vlastnému manželovi? stojí to za to, aby si s ním strávila zvyšok života?

rybkoava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smm3
autor
3. sep 2018

@marseillefan citim k nemu uctu, mam ho rada, ma nedostatky ako kazdy, ale to sa snazim prehliadat....stoji zato, aby som s nim stravila zvysok zivota ano...na druhej strane si hovorim, co ak by mi bolo lepsie s tym druhym...krajsie, prijemnejsie

smm3
autor
3. sep 2018

@rybkoava ani ja som netuzila byt v tychto poziciach, ver mi....ked sa mi niekedy snival sen, ze sa manzel len sprava pritulnejsie k nejakej zene, ze s nou flirtuje, zobudila som sa spotena a rozpravala som mu rano, aky zly sen som mala...skutocne som nechcela byt ani na jednej ani na druhej strane...a nevera pre mna znamenala nieco moralne spinave....a pozri sa ... bola som na oboch stranach. Nie som zena co ma dost nudneho manzelskeho zivota a chce este zazit vasen a pod.....ja som pocitila lasku od ineho muza...intenzivnu, krasnu, vasnivu, vzrusujucu....

smm3
autor
3. sep 2018

@rybkoava a ani som po tom netuzila, jednoducho ma to prepadlo....nieco co som nepoznala...a neviem sa z toho vymotat....

lindusss2016
3. sep 2018

@smm3 a ten druhy by kvoli tebe opustil svoju rodinu? Ja by som mu na tvojom mieste povedala, ze to uz takto nechces tahat dalej a ze bud budete spolu, alebo sa vratis k manzelovi a s nim to ukoncis. Ak ti povie, ze sa kvoli tebe nerozvedie, tak aspon snad pochopis, o co mu vlastne ide a vratis sa k muzovi lahsie. Nezavidim ti tuto situaciu, to uz nie je ani trojuholnik, ale nejaky hexagon, cele zapletene... a ty si svojmu.muzovi uprimne odpustila? Ci ti stacila ta pomsta?

smm3
autor
3. sep 2018

@lindusss to bolo tak...najprv sa chcel rozviest on, ja nie...potom zasa ja, on nie....viem, co by mi povedal, ze zatial to takto musi byt, ze nema ine riesenie, kym su deti male, keby tam neboli deti, je davno so mnou...ze veri tomu, ze budeme spolu, ze sme pre seba stvoreni, osudova laska a bla,bla....ale nie teraz, lebo ma zodpovednost za svoje skolou povinne deti

jana005
3. sep 2018

@smm3 ahoj,písala si,ako si sa strašne cítila ty,keď si zistila,že ta manžel podvádzal. A teraz to isté robíš inej žene. Veľmi smutné :(

rybkoava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smm3
autor
3. sep 2018

@jana005 ano mas pravdu, citila som sa strasne vtedy, ale ked citas moje prispevky, citim sa zle aj teraz..nie je mi to jedno ako vidis, preto o tom pisem...ze je to smutne, viem aj sama

ma77
3. sep 2018

@chinwag Suhlasim s tebou tiež si myslim že ked mu nato pride manželka tak vycuva teraz mu to vyhovuje žije dvojity život ale raz to praskne už teraz hovori že ma povinnosti voči detom a bla bla

didaa
3. sep 2018

@smm3 ťahá sa to 3 roky a kedy sa potom stretávaš s tým druhým a kde? Dá sa to 3 roky tajiť? Nieje to mužovi nápadné?

smm3
autor
3. sep 2018

@lindusss prehliadla som tvoju poslednu otazku, tak dopisem, ano svojmu muzovi som odpustila, uz mu nemam co vycitat, myslim, ze som urobila horsie veci ako on...horsie casovo..mozno aj emocionalne....ale raz ked sme mali taky rozhovor mi prizvukoval, len sa nezalub do ineho...muzi to beru inak ako vy zeny, ver mi....