Neviem ako reagovať, manžel si pýtal číslo na inú ženu

chmuravica
15. nov 2018

baby poraďte prosím ...pre časom sme boli s manželom pohádaní, kvôli viacerým veciam, aj kvôli tomu že sa mu zdalo, že nemá dosť sexu .. klasika, dali sme to do poriadku,nebolo to prvý ani posledný krát. teraz všetko ok, fungujeme, ľúbime sa, on sa ku mne správa fakt vzorne, ale to aj predtým, mimo toho samozrejme, keď mal svoje chlapské "hormonálne" výpadky. minule som mu pozrela do sms-iek v jeho telefóne (prosím neriešte - ako by mi vnútorný hlas povedal aby som to urobila, myslím že nie som jediná 🙂 ) mal tam sms práve z toho obdobia, keď sme sa hádali, kde od svojho kamoša pýta telefón na jednu ženu zo susednej dediny, je to mladé dievča, je o nej dosť známe, že je trošku "ľahšia". ten kamoš mu odpísal, že nemá číslo a že je (môj muž) šialený. Nič viac nič menej tam nebolo. Ja som mu nič nehovorila o tých sms-kách, trošičku som to rozdýchavala, ale neriešila som to .. Včera som mu pozrela zase do telefónu a sms-ky boli vymazané. Vôbec sme sa o tom nebavili ani nič. Baby ja neviem čo mám robiť .. preháňam alebo čo? ja si nemyslím že s tou babou niečo mal, ani nemal vlastne kedy .. ale je normálne že si pýtal to telefónne číslo keď sme boli pohádaní. tak asi mu v tej zlosti muselo napadnúť, že ma chce podviesť .. inak si to neviem vysvetliť. ďakujem vopred za rady .

senta_sofia
15. nov 2018

@chmuravica tak sa ho niekedy po sexe opytaj, ci si lepsia ako “Anca” vedla z dediny, aspon uvidis reakciu. Akurat si vymysli vyhovorku, odkial to vies.

17juraj17
15. nov 2018

@chmuravica Ono je to v tejto faze take ze ti nastrbil sebavedomie ktore by si si mala ukradnut spat aby si sa citila dobre. Inak to bude v tebe iba hlodat a nutit ta aby si si to snim vysvetlovala i ked vlastne nie jeco. Cim som starsi tym viac som presvedceny ze hrdost zeny je daleko daleko vacsia ako muza a prave to prave casto nedovoli polozit tu spravnu otazku. Co sa da urobit lepsie, na co zabudam, co je rutina ? Clapovi to vela zien jasne povie ale muzi nebudu pitvat a nedaj boh upozornovat na chyby zeny.

kvetinka75
15. nov 2018

@senta_sofia super hláška. Mňa by napadlo už len - vraj ťa tam s ňou videli. Ale ako sa hovorí, zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať. Pokiaľ nemá dôkazy, nemusí sa priznať. Poznám jedného ten zatĺka aj nos medzi očami, lebo žena nemá dôkaz. Čo na tom, že pár ľudí o tom vie. Klebety 😉

carrot_apple
15. nov 2018

@chmuravica joj, preháňaš, môj sa stretol s bývalkou, boli si posedieť, sa mi tiež nepriznal, iba keď bol opitý vykryčal voláko krkolomne,že sa s niekým stretol keď sme boli rozhádaní...vôbec som nereagovala riešila som podstatu problému a to vo vašom prípade,je ten sex.

deti95060810
15. nov 2018

ak ťa chce chlap podviesť tak to spraví keby si mu aj za zadkom chodila....ak je slečna ľahšia tak si chcel tvoj mm asi vrznúť - či myslíš, že len tak porozprávať sa 😉....zbytočne sa trápiš....

moonlight1210
15. nov 2018

@chmuravica mas dokaz o tom, ze taku sms v mobile mal?

chmuravica
autor
15. nov 2018

@moonlight1210 mám tie sms sfotené

zuzkaz91
15. nov 2018

@chmuravica nepreháňas!!rieš to.
Druhá vec....prečo sa ženy ospravedlňujete že pozeráte muzovy do telefónu? Nemá mať pred vami žiadne tajomstvá.Ako sexovat to áno ale do telefónu mi nepozeraj...to čo je za vzťah?

katkati
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
osky
15. nov 2018

@chmuravica pozri:
Ty o tom vies a zoziera ta to/lebo si v neistote.
On vymazal a nevie ze ty uz vies...
Mna by porazilo keby sme to neprediskutovali.
Uz len koli tomu,ze pri najblizsej hadke to zo seba vyhuknes ani nebudes vediet ako.
A potom-ked zisti ze ty o tom vies,urcite si nabuduce dobre rozmysli ci bude vyvadzat take somariny!
A bude minimalne davat väcsi pozor-nie tak,ze to viac utaji.skor,ze uz sa o to nepokusi.
Taketo veci sa nedaju dlho tajit.prave preto,ze casom je to verejne tajomstvo😉

Co sa tyka nazerania do mobilz-ak by si nemala podozrenie ze spekuluje,tak by ta to ani nenapadlo.
A zase,je to presne o tej dovere.
Ja cucim muzovi do mobilu a on mne.
Mame ich vzdy kdesi po ruke,kolko razy chyti on moj telefon a vola z neho alebo pozera fotky...moze pozerat i smsky-ja nemam co skryvat.
Rovnako on-ked mu pips alebo zvoni telefon,vzdy pozeram co prislo...
Vsak sme spolu.mame si doverovat.co by sme pred sebou mali skryvat?
Tym padom sa ani nevyykytnu taketo situacie-lebo hned by boli odhalene😉

kvetinka75
15. nov 2018

@chmuravica tak mu ich rovno ukáž a spýtaj sa ho čo to má znamenať. Keď začne klásť otázky odkiaľ ich máš a pod. nereaguj. Stoj si za tým, že chceš vedieť čo to malo znamenať.

lindusss2016
15. nov 2018

@chmuravica
@lulatko11 mna skor napadlo, ze to cislo alebo iny kontakt si mohol zohnat aj inde a inokedy. Mohol, nemusel.

quorum
15. nov 2018

@chmuravica ... keby si sa "nekukala" do mobilu, tak by si nič nevedala a mala by si pokoj 😉
a čo myslíš, ak sa ho teraz opýtaš, že ti povie pravdu???
(neviem, čo je to za hlúposť, pozerať sa manželovi, manželke do telefónu, z toho nikdy nič dobré nemôže vzísť)

gabinkomisko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaz91
15. nov 2018

@quorum čo si to napísal/a ????Teba mať za partnera to musí byť iné kafe.

denisa098
15. nov 2018

@chmuravica pokiaľ mal už teraz aj sms vymazané, tak to zrejme nezostalo len pri vypytaní si čísla ale zrejme má s ňou pomer, inak chlap keď chce vie aj tak ísť za druhou že to nezistíš, dovolenka, nákup, dlhšie v práci, prepáč.

quorum
15. nov 2018

@zuzkaz91 ale no tak, veď to poznáš, "čo oči nevidia, to srdce nebolí"

lulatko11
15. nov 2018

ja ako sa poznam tiez by som nevydrzala a spytala sa nato,nemusis predsa povedat ze si mu pozerala do mobilu mozes si vymysliet ze si sa to dopocula a nepovies odkial...

lulatko11
15. nov 2018

o mobile ani inych sukromnych veciach nehovor nic inak sa prezradis a nabuduce sa uz nedozvies nic lebo si bude davat este vacsi pozor na sms aj na vsetko

chmuravica
autor
15. nov 2018

@lulatko11 no ved práve keď sa bude vypytovať, nemám mu veľmi čo povedať .. odkiaľ to viem

0silvia0
15. nov 2018

@quorum tak tvoja partnerka moze mat pokojne pri tebe kucerave myslienky a ciny. Ked to bude dobre tajit, nebudes riesit. No dobre teda....

quorum
15. nov 2018

@0silvia0 ... no určite jej nebudem pozerať do mobilu, a či má frajera si zistím aj bez toho, stačí mať "oči otvorené" 😉

sashabb
15. nov 2018

@senta_sofia opytať sa po sexe či je lepšia? 😲 hádam je dospelá ... toto by ma ani vo sne nenapadlo 🤐

0silvia0
15. nov 2018

@quorum a ked zistis ze ma frajera tak co? Nezavries rychlo oci a uz nebudes verny svojmu heslu co oci nevidia to srdce neboli?

23lenka
15. nov 2018

Isto by som sa ho opýtala na to... Nevydržala by som to držať v sebe.... Ale nepovedala by som odkiaľ viem, že pýtal číslo... Jednoducho povedz, ze sa povráva, ze vypytoval číslo na ňu... A už uvidíš co povie, ci bude zatĺkať.... Inak ja som mužovi do sms ešte nešla asi mu verím.... Ono keby príde, ze mam podozrenie alebo nejaký tusak asi sa kuknem.....

sashabb
15. nov 2018

@23lenka ak povie, že sa povráva, tak on automaticky obviní svojko kamaráta od ktorého pýtal číslo.
Treba to povedať narovinu alebo byť ticho.

senta_sofia
15. nov 2018

@sashabb tak moze sa opytat, aj ci je Anca lepsia, ja fakt zasnem, ake moralistky bez zmyslu pre humor sa tu vzdy objavia

sunny777
15. nov 2018

@chmuravica ja by som asi tiez sa opytala, ale dolezite je aj to, co ak sa dozvies pravdu, ktora nemusi byt prijemna?! Nechcela by som byt v tvojej situacii, kedy by ma zozierala neistota a zaroven aj strach z toho, co sa mozem dozvediet, ak sa ho na to opytam. Ked sa raz narusi dovera vo vztahu, tak je to potom tazke. A co sa tyka hrabania v telefone, ja sa muzovi obcas hrabem, ale ma to velmi nezaujima, on mne tiez, ale nakoniec to vzdal, lebo tam mam vsetko, co jeho nezaujima 😀

quorum
15. nov 2018

@0silvia0 prečo by som zatváral oči??? to "čo oči nevidia, to srdce nebolí" som myslel v inej súvislosti, s tým jej pozeraném do mobilu, keby tam nepozerala, nebola by teraz nervózna
(vôbec nie je isté, či tá sms znamená že má frajerku, alebo nie, všetko len hypotetické... podla mňa nie)

sashabb
15. nov 2018

@senta_sofia ta veta po sexe ma byť akože humor? no mam dosť 🤐 To by zo seba urobila iba totálnu chuderu.