Neviem ako reagovať, manžel si pýtal číslo na inú ženu

chmuravica
15. nov 2018

baby poraďte prosím ...pre časom sme boli s manželom pohádaní, kvôli viacerým veciam, aj kvôli tomu že sa mu zdalo, že nemá dosť sexu .. klasika, dali sme to do poriadku,nebolo to prvý ani posledný krát. teraz všetko ok, fungujeme, ľúbime sa, on sa ku mne správa fakt vzorne, ale to aj predtým, mimo toho samozrejme, keď mal svoje chlapské "hormonálne" výpadky. minule som mu pozrela do sms-iek v jeho telefóne (prosím neriešte - ako by mi vnútorný hlas povedal aby som to urobila, myslím že nie som jediná 🙂 ) mal tam sms práve z toho obdobia, keď sme sa hádali, kde od svojho kamoša pýta telefón na jednu ženu zo susednej dediny, je to mladé dievča, je o nej dosť známe, že je trošku "ľahšia". ten kamoš mu odpísal, že nemá číslo a že je (môj muž) šialený. Nič viac nič menej tam nebolo. Ja som mu nič nehovorila o tých sms-kách, trošičku som to rozdýchavala, ale neriešila som to .. Včera som mu pozrela zase do telefónu a sms-ky boli vymazané. Vôbec sme sa o tom nebavili ani nič. Baby ja neviem čo mám robiť .. preháňam alebo čo? ja si nemyslím že s tou babou niečo mal, ani nemal vlastne kedy .. ale je normálne že si pýtal to telefónne číslo keď sme boli pohádaní. tak asi mu v tej zlosti muselo napadnúť, že ma chce podviesť .. inak si to neviem vysvetliť. ďakujem vopred za rady .

0silvia0
15. nov 2018

@quorum takze co oci nevidia atd. si myslel len v suvislosti s lustrovanim telefonu? Myslela som ze to myslis tak vseobecne ohladom nevery. Mne to tak vyznelo, tak sorry

viera
15. nov 2018

Ja neviem, boli ste pohadani, dali ste to do poriadku...Pocas pohadania poslal taku sms jeho kamaratovi....Ja by som to neriesila a preco?Pretoze to uz mate vyriesene, aspon tak pises..Sms bola v case hadania sa...Cize teraz uz bezpredmetne a nechala by som si to pre seba...Viem, ze taka sms bola a uz nie je(vymazal).....

quorum
15. nov 2018

@0silvia0 to sme si nerozumeli, samozrejme že nevera je nevera, myslel som to výhradne s tým šmejdením v telefóne
P.S. aj keď neviem, ak by ma žena mala podviesť RAZ za život, len raz, žiaden regulérny frajer, tak by som to veru asi radšej nechcel vedieť, v tom prípade by som volil "čo oči nevidia, to srdce nebolí"
ty nie??? 😉

23lenka
15. nov 2018

@sashabb no a čo nech obviní kamoša 😂 to už nie je jej problém 😉 ale uvidí ako zareaguje

tykat
15. nov 2018

@chmuravica ...mozno vedel ze mu chodis do mobilu a chcel ta nastvat ;) tak si vypytal cislo a cakal co bude...teraz si na to prisla, ale neskoro, on to zistil a tak to vymazal...ja by som sa ani za nic nepriznala ze som sa muzovi hrabala v mobile...a uz by som nic z minulosti neriesila ked je to teraz ok

senta_sofia
15. nov 2018

@sashabb hej, ty by si zrejme v pohode spala s niekym, kto ta mozno podvadza, len aby si nebola za chuderu, ze sa po sexe s takym niekym opytas na nieco, od coho zavisi buducnost vasho vztahu...lebo ak to tak je, ona uz co stratit nema, chuderou s parohami je uz teraz

alexema
15. nov 2018

@chmuravica taketo veci som rozdychavala 9 rokov.,potom som dostala rozum. Treba sa snim narovinu porozpravat podla mna.

sashabb
16. nov 2018

@senta_sofia prosim ťa ty aj rozmyšlaš kým niečo napíšeš?
Ak má podozrenie, tak sa asi o tom treba porozprávať a nie ako take teliatko byť ticho a šuchať nohami, sexovať a POTOM ako chudera pytať take veci.
Myslím si, že na taku otázku je asi čas PRED sexom a nie po. 🙄
Dospelí ludia by mali hádam vedieť komunikovať a nie "špliechať" nemiestne poznámky ako pubertálne deti.😖

senta_sofia
16. nov 2018

@sashabb sama napisala, ze to urovnali, ze sa stazoval na nedostatok sexu a zlepsilo sa to, tak skus citat s porozumenim ty

kassandra25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lmml
17. nov 2018

Chlapi vedia že my ženy im do toho telefónu proste pozerať budeme! 😁 Aj môj to vie a nie raz podpichuje či už som si prelistovala messenger..😁 neriešte to..😊 nádych výdych.. skúste pracovať na Tom aby nemal potrebu hľadať inde a na sms zabudnite..😉 zbytočne vás to bude žrať a budete mu to skôr či neskôr vyčítať.. ja to poznám..😉

sasa1310
17. nov 2018

@chmuravica to máte taký parádny vzťah, že keď ty niečo takéto nájdeš v jeho sms, tak mu to ani nepovieš? A kde je vaša dôvera vo vzťahu? Toto fakt nepochopím. Načo pýtaš rady tu, keď sú úplne zbytočné. Pointu nájdeš u tvojho muža a nie na MK.

bolavyzub
17. nov 2018

On zháňa číslo na vychýrenú radodajku a ty máš okolo neho chodiť ako okolo maľovaného vajca? Ešte sa obávať, aby sa neurazil, že si pozrela do jeho mobilu? (veď keď uzatváram manželstvo, do istej miery sa svojho súkromia zriekam a zdieľam s mužom svoju intimitu. Len pozor pane bože, nevziať do ruky jeho mobil... nemám slov, prečo by som ho mala pred mužom zatajovať a on predo mnou. Kľudne si ho požičiam, keď potrebujem). To sme sa kam dopracovali s takouto mentalitou?
Zjavne ťa to veľmi trápi a ťažko by sa ti zrejme fugovalo, ak by si sa mala tváriť, akoby nič. Môj názor - povedať, že si si tú sms v jeho mobile všimla. Ak začne pri obvinení z plánovanej nevery riešiť svoje súkromie v mobile, tak to bude smutná vec. Ja by som na takéto námietky nereagovala, len by som sa opýtala, že keď budete mať najbližšie problém, či máš tiež zháňať niekoho, kto ťa pomojká - však len aby si sa rozrientovala, ako to vlastne u vás funguje. A ďalej by som v danú chvíľu ani neriešila. Nech si uvedomí, že takto sa problémy aj do budúcna nemôžu riešiť. V ďalšej fáze rozhovoru môžete riešiť to, aká je dôležitá v partnerskom vzťahu dôvera a ako ju zháňanie kuriev dokáže narušiť. Vyjasniť si to pokiaľ možno v pokoji, bez scén. Rovno aj s návrhom netajiť pred sebou mobily - napr. mám bilžšie po ruke mužov mobil, kľudne si ho vezmem, keď potrebujem zistiť niečo na nete a pod.

kianka5
17. nov 2018

@chmuravica sama píšeš, že teraz je to OK...tak sa v tom už nerýp...môžeš to akurát tak pokaziť.. Neustále sa vracať k niečomu čo iný považuje za uzarvretú vec dobrotu nerobí. A určite sa nepýtaj nič jeho kamaráte, lebo z toho vyjdeš ako najvačší blbec. Ponúknem ti na vec iný pohľad. Čo ak bola tá sms výkrik do tmy pre toho jeho kamoša že niečo sa deje. Stretli sa, pokecali si a on mu poriadne vyčistil žalúdok, že ho niečo také napadlo, keď má doma rodinu a tá ma byť najdoležitejšia. Čo ak aj toto bol podnet, aby sa to medzi vami urovnalo. To, že si teraz vymazal sms môže byť len zhoda náhod. Nerobme so všetkých chlapov hneď neverníkov....boli by sme prekvapené ako to berú oni. Držím palce, aby si nespravila unáhlené rozhodnutie, ktoré situáciu naopak viac skomplikuje a vzťah zhorší....čo sa raz povie už navždy ostane v ušiach.....

anabella111
17. nov 2018

@kianka5 ...👍...

kaculda2
30. sep 2021

Joj, ja som takého "pána" mala doma.. Krásne zdravé 2 deti a on mal vždy čas si ísť niekam nenápadne suchnut.. Tiez to začalo nevinne "odveziem koleginu domov" a z jednej takej "náhody" bolo aj 10 ďalších.. Ruky preč od takého chlapa..

vecicky1805
24. sep 2022

@chmuravica ako to dopadlo spytala si sa ho?