Neviem sa pohnúť ďalej

vladka201078
21. jan 2015

ahojte....
možno tu nájdem odpoved na otázku ako dalej... som rozvedená, 2 dcéry, hned po rozvode som spoznala partnera..rozvedený , 1 syn, žijúci s matkou..on syna berie často k sebe....
ako sme sa spoznali ON žil v podnájme v meste, velmi sme si rozumeli tak som sa nastahovala k nemu aj s detmi,bolo nám spolu fajn po čase asi po 2 rokoch mu skončil podnájom tak sme sa stiahli do jeho rodičovského domu na dedinu ...ale tam jeden problém, jeho rodičia mna a ani moje deti neprijali asi po roku a pol som to riešila požičkou a kúpou bytu kde som sa ja a deti odstahovali... on nenamietal, neprosil proste to bral ako fakt že odchádzam..už skoro 2 roky žijeme takto... ja v byte a on s rodičmi zhruba raz do týždna , raz cez víkend príde ale skoro stále je pri rodičoch...
je mi z toho nanič...rozum mi hovorí rozíst sa ....ale neviem sa k tomu nejako dokopat..predsa to srdce...hovorí niečo iné...
poradte mi prosím vas ak je tu niekto kto také niečo zažil... trvá to už na moj vkus dost dlho a velmi ma to vyčerpáva... naš vztah sa tým ne/spolužitím úplne narušil...je to úplne iné... ĎAKUJEM

filipal
21. jan 2015

@vladka201078 och joj, ved on a ta sprosto vyuziva! ze sa nehanbi, osamelu matku dvoch deti vyzierat!
vies kolko by ho stal sex v bordeli? 100 € a to len jednorazovka, nie vikendovka.
Fuj, je to naozaj nechutne...fakt si tak poblaznena, ze to nevidis realne?
Presne ako uz niekto pise, vlastne oberas svoje deti o peniaze, ktorych mate aj tak malo.
Zober sa a skonci to s nim hned.

Inac presne na tuto temu bola jedna epizoda z ceskeho serialu " Namesticko". V jeden vikend ked prisiel milenec od svojej mamicky hlavna hrdinka, tiez matka si povedala, ze uz je toho dost!
Vymyslela taku taktiku, ze za kazde "cislo" si vypytala 500 ck. Ze zadarmo to ma iba u manzelky.
Mal so sebou len tisicku, 2x si uzil a v nedelu sa pekne zbalil a viac sa neukazal.

livia84
21. jan 2015

@vladka201078 Som rada 🙂 , lebo úprimne - bolo by ťa pri ňom škoda 😉. Veľmi múdre rozhodnutie bolo, že si si zabezpečila vlastné bývanie a si nezávislá, to je tvoje obrovské plus. Teraz už len povedať mu to (najlepšie čím skôr a na rovinu) a ustáť ten tlak, pretože chlapi sa neradi vzdávajú svojej "koristi", najmä ak im pri nej bolo tak pohodlne ako jemu u teba - predsa len víkendové pobyty s plnou penziou a sexom za cca 10 eur na mesiac nie sú na zahodenie pre žiadneho chlapa 😉 . Myslím, že ak by sme si my vydaté robili prieskum u svojich manželov, tak by to dopadlo jednoznačne 😀 . Žiť život slobodného chlapa so všetkými výhodami a pritom mať aj výhody ženatého je snom väčšiny.

junova
21. jan 2015

@vladka201078 Mňa muž požiadal o ruku po dvoch rokoch chodenia. Povedal mi, že on sa so mnou nemieni vlacit 10 rokov, že to so mnou mysli vážne. Predomnou mal dva dlhodobe vzťahy a obidva po 5. rokoch krachli. Kým sme spolu chodili, každý druhý deň za mnou chodil 30 km autom, počas chodenia som bola na operácii, každý deň za mnou chodil do nemocnice. Kupoval mi malé darčeky a priznám sa, že mi prispel dost veľkou sumou na dovolenku. Videla som, že nie je lakomy, mal ma rád, tak som si ho zobrala a sme spolu už 8 rokov. On si ma chcel k sebe nasťahovať už po pol roku chodenia. Čiže jeho názor na tvojho chlapa je, že to s tebou nemysli vážne.

gurmanka
21. jan 2015

@vladka201078
Pripajam nazor mojho muza, zo strany tvojho "partnera" to vazne nie je.

felicia11
21. jan 2015

Prepac, kedze nie sme citovo zainteresovane radime ti hlavou a ta hovori vykasli sa nanho, vzchop sa, povedz mu bud alebo a ak si vyberie mamičku nech si pri nej zostane.ked sa k tebe nenastahuje-nelubi ta.a naco potom taka laska, naozaj mrhas cas...si nezavisla, mas kde zit, naco to zbatocne natahujes..srdce teraz nechaj bokom, viem ze sa to lahko hovori ,ale vela krat sa mi potvrdilo ze ta hlava mala predsa len pravdu. Vela stastia.

vladka201078
autor
21. jan 2015

ĎAKUJEM dievčatá.... za vaše názory.... a aj vám vela štastia.... ozvem sa tu ako to dopadne... 😉

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vladka201078
autor
21. jan 2015

@edita56 ked sme ešte spolu bývali tak sme boli na nejakých výletikoch spoločných , ale to sme mali spolu peniaze... teraz už nie , ak by sme aj šli tak si každy platí svoje..a vzhladom na moju fin. situáciu si také niečo ja nemožem dovolit..až na to budem mat potom pojdeme..

miskakyblik
21. jan 2015

No..mám rovnakého stryka ako je on..to akoby si o nom pisala ..akurat ze on zije doma s mojou babkou-jeho mamickou, ma doma oprate, navarene, babina mu pofuka bebinka, zije u nej v style nemusim nic a mozem vsetko. Syna ma z byvaleho manzelstva, od jeho 2 rokoch ho nevidel, ma zakaz. ma uz 50 rokov, a uz asi 13 rokov to taha s jednou dievcinou. Takymto stylom. Pride k nej, ked jej pride vyplata. tyzden u nej zije, kym sa peniaze neminu. Potom ide ,,akoze´´ na sluzobku, cize domov k svojej mamicke. Ked ma vyplatu on, nedviha jej ani telefon.a kym jju celu neprechlasta, neozve sa nikomu. To dievca bymu znieslo, debilovi debilnemu aj modre z neba. a on tak zije lebo moze.lebo nikdy mu nikto nic nepovedal.lebo proste mu v tom nic nestoji.ked sa dlho neozyva, nosi mu popod branu kolace, sem tam vonavku, a podobne. a on vzdy posle svoju mamicku, nech mu to ide vziat lebo on nema cas,nema naladu alebo neboli proste dohodnuti tak co tu akoze robi...sem tam si aj pomimo jej vyplaty najde k nej cestu, zatrtka si ked je treba a zase dojde..ona sa naucila akurat tak pri nom chlastat..13 rokov, ani sa jej nedivim, s takym drbom...
nieje to sice presne vas pripad, ale mozno on zije v ,,podobnom´´ duchu...a teda si vies predstavit, co si asi o tebe mysli, ako ta berie, popripade ako ta okolie lutuje..-neviem to posudit..ale v poriadku to nieje a bude to takto dovtedy kym to neukoncis...myslim si ze naprava je asi nemozna...resp. malo realna. drzim palce.

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nyusika
21. jan 2015

@vladka201078 naozaj nedokazes ani chvilku zit sama so sebopu a svojimi dcérkami ? to je naozaj tvoje stastie postavene iba na pritomnosti akehokolvek muza ? lebo tento, prepac, nie je tvoj partner. to je len obcasny milenec. jasne, ze mu to takto vyhovuje, komu by nie...ma panicku s vlastnym bytom, pride vtedy, kedy to jemu vyhovuje, spravi, co potrebuje a sup-sup naspat do svojho pohodlia. davas velmi zly priklad svojim dceram, im sa formuju nazory, ucia sa na nasich prikladoch, co je normalne a co nie...

darzneba
21. jan 2015

Ak by vas mal rad, zahodi vsetko kvoli vam. Ale on nie je ochotny obetovat nic! Maminka navari, vypere, priatelka mu da, preco by to mal menit? Je pohodlny , egoista. Komu by to nevyhovovalo, len sme uz dospeli a za nase ciny berieme zodpovednost. On to urobit asi nechce. Ved naco by mal, ak mu je tak fajnovo. Uz by sa mal nastahovat , aby ste zdielali spolocnu domacnost ( po com vacsina zalubencov tuzi) a tak delit vydavky na stravu a najom medzi sebou. Ale naco by mal prispievat, ked to ma u mamicky zrejme zadarmo, na najom prispievat asi nikomu tiez nemusi. On ma rad len sam seba. Toto si asi nezasluzite...

denkaajejdeti
21. jan 2015

@vladka201078 Najvyšší čas pohnúť sa ďalej 😉 .

janickacrazy
21. jan 2015

@vladka201078 Normálne mi tu pri tom čítaní o tvojom akože partnerovi stúpa tlak 200 na 300! Je to ozaj chudák, ked je radšej u mamičky ako u partnerky, neznášam takýchto chlapov. Mala si to s ním skončit už dávno, ked si sa odstahovala, mala si mu pekne prehovorit do duše, nech ti dá láskavo pokoj, ked nechce s tebou zdielat aj radosti aj starosti, tak nech si ide za mamičkou, úbožiak! Ukonči to s ním, neboj sa, určite sa nájde nejaký lepší pre teba, len si pomysli, nemožeš si nájst iného, lebo tento za tebou chodí a stále ho riešiš, ked konečne definitívne vypadne z tvojho života, potom može príst niekto iný, lepší, krajší, obetavejší, atd. Ako vraví moja babička Pro jedno kvítí slunce nesvítí. 😝

timea7
21. jan 2015

@vladka201078 tu už niet čo dodať, baby už napísali všetko. A ja nechcem byť vulgárna, tak tu radšej nenapíšem, ako pomenovanie ma napadá na adresu tvojho"priateľa". Držím ti palce, aby si sa ho čím prv zbavila a aby si bola šťastná 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vladka201078
autor
21. jan 2015

Ďakujem..... ohlásim sa .....

cacianka
22. jan 2015

@vladka201078 ... ale ja áno

cacianka
22. jan 2015

@filipal videla som, bolo to veľmi silné, múdry ako rádio a tak ho skúsila buď alebo, pochopil to po svojom a zaplatil, a nie 500 ale 1 000 za číslo, debil...
načo taký trutko ?!

cacianka
22. jan 2015

myslela som odpoveď na ... nechce to riešiť,
ty to chceš riešiť, ale bohužiaľ nie je s kým.
daj si pauzu, venuj sa deťom koľko treba, a venuj sa sama sebe, relax večer pri telke, knihe, časopise, daj si so poriadku všetko čo si odkladala, sem-tam pokec s babami, úplne vypni a ked to budeš čakať najmenej a pomaly ani chlapa nebudeš chcieť, nejaký slušňák sa nájde, určite lepší ako tento .
mne sa to stalo, nie je belmondo, ani člen mensy, ale vie sa venovať, pritúliť, nakúpiť, aj variť sa učí...
držím palce a vhodnú chvíľu na riešenie.

vladka201078
autor
22. jan 2015

@cacianka máš podobnu skusenost ako ja??

cacianka
22. jan 2015

nie celkom, ale podobne. tiež som môjho ex veľmi podporovala, pomáhala, a čo som z toho mala ? ešte aj po 13 rokoch mi zvonil teraz pred vianocami pri dverách policajt, či neviem kde je...

načo mi je chlap, keď nie je pri mne, so mnou a chodil by ako do kina alebo len ked ho svrbí ?

môj robí na smeny, takže aj cez týždeň cestuje k rodičom, ako často môže, pomôcť, ale viac ako 80% voľného času je so mnou, lebo to chce, 😀 a pritom mne by stačilo aj 65% 😀

asi 4 roky som bola sama, pracovala som v knižnici, tak som mala cez deň okolo seba dosť ľudí, doma mi nikto nechýbal, aj som bola sama na rehabilitačnom pobyte, necítila som sa osamelá - iba vtedy ked sme išli niekde ako partia, kamoška s rodinou, sestra s rodinou,
kamošky aj známi sa ma pýtali, prečo si niekoho nenájdem, a čo mám chodiť s lampášom a bilboardom "hľadám chlapa" ? a kde - v reštaurácii, na stanici, v kine ?
ale potom som sa cez jednu kamošku zoznámila s mojim terajším a v decembri sme mali 9 výročie.
a to nie som štíhla, vysoká, bohatá ani mladá, do dôchodku mám bližšie ako k puberte 😀

opatrovatelka29
22. jan 2015

rozchod,okamzite,ziadne rozmyslanie.je to lenivy,pohldny hajzel,ktory si z teba robi matrac.

vladka201078
autor
22. jan 2015

nechcem ho obhajovat on je ináč fajn,ja ked som ho spoznala po rozvode tak mi velmi pomohol...či už tym bývaním, ale aj vo všetkom ma podporoval, nič nezakazoval... skor ma posielal chod tam a tam..vobec neriešil... nejaké žiarlivostné scény...doprial mi všetko či mi v rámci našich fin. možností mohol dopriat..ale je pravda, že sme ich mali spolu tie financie...
všetko sa zmenilo-zhoršilo odstahovaním do rodičovského domu začali hádky , nedorozumenia... on furt hovoril že si jeho rodičov nemám všímat aa nič nemám riešit... a tak to on robí aj doteraz ..oni si v kuse niečo šuškaju a nič mu priamo nepovedia...poza jeho chrbát...a toto som ja nedokázala...neriešit...
a tým že som sa odstahovala ....všetko sa pokazilo... ja nehovorím, že mi s ničím nepohol... ale myslím si že si zaslúžim iné... nie len párhodín týždenne... a iba ked sa jemu chce tak príde... a nemá dovod ist do domu k rodičom...nič súrne....čo by mal urobit...ale ide aj tak......
my sme sa mohli zobrat, ale on sa ženit nechcel... ja som myslela že aj dieta sme ešte mohli mat vtedy ...teraz už nechcem..ale on ani sobáš , ani dieta .. no proste... nič...ja nechápem či ma neberie dost vážne... či ešte čaká na inu...no neviem ked som sa ho to pýtala tak povie že nechce nikoho iného...myslím, že hanbit sa za mna nemusí...modelka nesom ale myslím, že 100 krát krajšia ako on... ja vzhlad neriešim.....pracujem, okrom jednej roboty, mám ešte 2 popri... snažím sa peniaze na byt som si zohnala od známeho... zobrala som si dost... a chcem všetko zvládnut tak si myslím, že može byt na mna hrdý...

vladka201078
autor
22. jan 2015

a teraz som chcela ist na ples tak ani to mi nedopraje..a zao začiatku sme zvládli cez plesovu sezonu aj 3, minulý rok sme boli na 1 a t povedl že pojde ak zaplatím lístky..zaplatila som... tento rok už povedal že nejde...

matricia
22. jan 2015

@vladka201078 smutné, myslím, že je to pohodlný chlap, egoista, o nicom vztah... Keby to myslel s vami vážne, tak by niečo pre vás urobil, kopni ho do zámku a pošli k vode

matricia
22. jan 2015

@matricia do zadku🙂

lanczi
22. jan 2015

@vladka201078 On ta nechce,čo ešte ma spravit aby si to pochopila? Myslim že hlbke srdca to vieš aj ty,tak načo ti je nazor niakeho muža na tvoju situaciu? Ak ta niaky muž skutočne chce,nezastavia ho rodičia,deti,finacie..mrzi ma že ti to musim takto napisat,ale ma ta len na to aby i vedel zasunut z casu na čas kym pride lepšia..nerob zo seba handru,nie je ti to hodne,ukonči to, ondlho ti pride niekto do decty kto si ta bude naozaj važit..toto tu nama zmysel..

filipal
22. jan 2015

@vladka201078 prepac, ale sama si mozes za to aky mas zivot. Tak listky na ples si zaplatila, aby sa panovi uracilo ist s tebou...a dobre si sa s nim na tom plese citila? 😢 😝
Nevazis si samu seba, v tom je tvoj problem. Nikto iny ti v tom nepomoze, len ty sama. Ked sa zacnes mat rada, budu ta mat radi aj ini. Teda, predsa len by ti niekto pomohol, kvalitny psycholog, ktory by ti pomohol pracovat na vlastnej sebaucte. Uvidis, ze potom sa zacne tvoj zivot menit k lepsiemu.

vladka201078
autor
22. jan 2015

@filipal ako sa hlada kvalitný psycholog??

vladka201078
autor
22. jan 2015

ešte včera som dostala správu so srdiečkom.... len sa nejako neviem dopracovat od koho...ale aj tak dakujem... 🙂