Nevieme sa zladiť v milovaní

modrenoznice
5. okt 2015

Ahojte baby.
Som s partnerom 8 velmi peknych mesiacov. Zo zaciatku az donedavna bolo nase milovanie krasne, vzrusujuce, spoznavali sme sa a pred milovanim sme sa vela skúmali a nesli sme hned na "vec".
Vcera sme zacali s milovanim, ale nevedela som zvlhnut. Partner zostal smutny, ze si to vsima, ze to nie je prvy ani druhy, a ani stvrty krat. Ze takto to zozaciatku nebyvalo, a ze sa citi zle z toho ze ma zrazu prestal vzrusovat. Ja vsak vzdy, ked ho co i len nahodne zazriem, citim k nemu tolko lasky, vzrusenia, je to ozaj krasny chlap, ale on mi teraz neveri, ze su to len slova ale ze keby ma vzrusuje tak by to bolo aj pri tom milovani citit. Zozaciatku som uplne sucha, ale po minutke milovania, ked ma drazdi, uz zvlhnem.
Doteraz som si naozaj myslela, ze nase milovanie je krasne, iba mi v poslednej dobe mozno chybala dlhsia predohra. Ked povedal ze uz dlhsie citi aka som sucha a je z toho smutny, neviem ako mu mam vysvetlit, ze v nom chyba nie je, ze ma naozaj vzrusuje. Ked som povedala, ze asi bude chyba iba v tom, ze predtym sme sa viac venovali jeden druhemu, a mala som dost casu vzrusit sa, a ze teraz sa nemozem len tak okamzite vzrusit z nicoho nic, zosmutnel este viac, ze on nie je "z ničoho nič." Ze ja ho vzrusujem uz len na pohlad, a preco on ma nevzrusuje tak rychlo ako ja jeho.
Snazim sa mu to citlivo vysvetlovat, ale citim ze je velmi sklamany a smutny. Akoby som mu ubrala sebavedomie. Len na okraj, ja mam 26 a on 30.
Mate skusenost?

belasy_motylik
28. apr 2024

@viktoooria to je 9 rokov stará diskusia a autorka je už neaktívna 😉