Nevieme sa zladiť v milovaní

modrenoznice
5. okt 2015

Ahojte baby.
Som s partnerom 8 velmi peknych mesiacov. Zo zaciatku az donedavna bolo nase milovanie krasne, vzrusujuce, spoznavali sme sa a pred milovanim sme sa vela skúmali a nesli sme hned na "vec".
Vcera sme zacali s milovanim, ale nevedela som zvlhnut. Partner zostal smutny, ze si to vsima, ze to nie je prvy ani druhy, a ani stvrty krat. Ze takto to zozaciatku nebyvalo, a ze sa citi zle z toho ze ma zrazu prestal vzrusovat. Ja vsak vzdy, ked ho co i len nahodne zazriem, citim k nemu tolko lasky, vzrusenia, je to ozaj krasny chlap, ale on mi teraz neveri, ze su to len slova ale ze keby ma vzrusuje tak by to bolo aj pri tom milovani citit. Zozaciatku som uplne sucha, ale po minutke milovania, ked ma drazdi, uz zvlhnem.
Doteraz som si naozaj myslela, ze nase milovanie je krasne, iba mi v poslednej dobe mozno chybala dlhsia predohra. Ked povedal ze uz dlhsie citi aka som sucha a je z toho smutny, neviem ako mu mam vysvetlit, ze v nom chyba nie je, ze ma naozaj vzrusuje. Ked som povedala, ze asi bude chyba iba v tom, ze predtym sme sa viac venovali jeden druhemu, a mala som dost casu vzrusit sa, a ze teraz sa nemozem len tak okamzite vzrusit z nicoho nic, zosmutnel este viac, ze on nie je "z ničoho nič." Ze ja ho vzrusujem uz len na pohlad, a preco on ma nevzrusuje tak rychlo ako ja jeho.
Snazim sa mu to citlivo vysvetlovat, ale citim ze je velmi sklamany a smutny. Akoby som mu ubrala sebavedomie. Len na okraj, ja mam 26 a on 30.
Mate skusenost?

maria1989
5. okt 2015

kúpte lubrikant a nevyrábajte problémy tam, kde nie sú 🙂

bosoriak
5. okt 2015

@modrenoznice Kristovanoho, tak mu aj povies a on sa citi urazeny? Ved si mu normalne povedala, ze potrebujes dlhsiu predohru, nechapem co sa oduva. Niekedy mi muzi pripadaju horsi nez zenske. 🙂 No s takymto jeho pristupom neviem, ako to chces vyriesit. Ked mu narovinu povedat nestaci, tak uz fakt neviem, co mu treba povedat.

Inak to moze byt aj hormonalnymi zmenami, stresom, zmenou antikoncepcie a podobne, nemusi to byt hned "problem".

mysicka36
5. okt 2015

Lebo chlapi sú z marsu a ženy z venuše. 😖 bože, vidí problém tam kde žiadny nieje.

eeffka
5. okt 2015

@modrenoznice a ako si to panko predstavuje? ze 2x zamacka za prsia a roztuzena budes do Vcka?
Na to ze ma 30r uz by mal mat predstavu ako funguje zenske telo, uz by ho nadrzane pubertalne predstavy mali davno prejst.

Vacsinou takyto muzi "co to nechapu" asi nemali trvalejsi vztah a stale zili iba z toho prvotneho vzrusenia, a nejak nepochopili ze nic netrva vecne a ak som s niekym roky tak pri pohlade nan isteze sa nevzrusim, max tak rozrusim 😀 😀 😀 ( ak ide o manzela)

charity
5. okt 2015

Mam skusenost. Milovanie milujem, som multiorgazmicka, mavam mnoho vasnivych vyvrcholeni pocas jedneho milovania. A nastastie mam partnera, ktory chape, ze byt vzrusena a byt zvlhcena su u zien dve rozlicne veci. Takze pri kazdom milovani pouzivame lubrikant a /pravdepodobne/ budime susedov. 🙂

Osobne vnimam, ze moje zvlhcenie kolise podla dna v menstruacnom mesiaci. Mam posunute Bartholinyho zlazy, takze nezvlhcuju tam, kde ine zeny. Ale nic mi to neubera na uzivani si.

Daj mu, prosim, precitat tuto temu. Cudzie zeny nemaju dovod klamat. Snad sa uz prestane trapit blbostou.

To je akoby si sa Ty trapila, lebo mu pri sexe nestoja bradavky. 😎

Vyberte si lubrikant a uzivajte si ako doposial.

maminkynafazulka
5. okt 2015

Skúste lubrikant..🙂 Aj ja som pred milovaním s partnerom suchá na začiatku a tu sme nie je problém..:D a hold jemu trvá dlhšie kým zvlhnem..:D neviem asi som vadná..:D netreba zbytočne stresovať..🙂 treba hľadať riešenie ako napr.ten lubrikant ..🙂

modrenoznice
autor
5. okt 2015

Dievcata, az mi srdce poskocilo radostou, naozaj som sa zlakla ci bie som vadna :D ci doterajsie frajerky vsetky hned pri pohlade na neho striekali a ja nic :D dakujem!!!
Mimochodom, ktory lubrikant odporucate? Ja som davnejsie skusala Pepino, ale tak strasne zapachal umelinou ze ma vzdy aj presla chut na akciu 🙂

mysicka36
5. okt 2015

@modrenoznice my máme radi obyčajný kokosový olej.
http://www.pluska.sk/emma/sexi/vezmite-si-kokos...

buba987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modrenoznice
autor
5. okt 2015

@mysicka36 aha, dobry napad, pouzivam ho na telo, na vlasy, na varenie, a ze ma aj toto vyuzitie nenapadlo... 🙂

cacianka
5. okt 2015

tak toto je silná téma .... 😠 😠 😖 😖 😠

cackaa
5. okt 2015

@modrenoznice jednoznačne kokosový olej...a je aj jedlý... 😀 😀

modrenoznice
autor
5. okt 2015

@maria1989
@bosoriak
@mysicka36
@eeffka
@charity
@maminkynafazulka baby ani neviete aky ste mi urobili krasny pondelok :D 🙂 velmi, veelmi dakujem!!!!!

janickacrazy
5. okt 2015

@modrenoznice No super, že sa to tak rýchlo vyriešilo, len aby to ten tvoj aj pochopil. Teda nato, že má 30 asi toho o ženách veľa nevie. Asi 98% žien potrebuje dlhšiu predohru ako priemerný chlap. Čo doteraz chodil len s nymfomankami či čo? 😕

modrenoznice
autor
5. okt 2015

@janickacrazy no prave, tiez ma potesilo ako my, zeny, vieme rychlo vyriesit kazdy muzsky problem :-P

danna85
5. okt 2015

@modrenoznice na margo kokos. oleja ako lubrikantu... Nie je vhodne ho aplikovat v kombinacii s kondomom, moze ho narusit. V tom pripade radsej lubrikant na baze vody, nie oleja...

motiilik
5. okt 2015

@modrenoznice on je hned mokry a postaveny ist na vec ked sa ho dotknes???...aj chlap potrebuje vzrusit a pohladom to nejde...na zaciatok sa treba rozpravat o tom,co teba a partnera vzrusuje a potom to pojde...my debatime este aj teraz a aj pri predohre,alebo samotnom sexe co sa mne a aj jemu paci a co mi nieje po chuti...a hlavne sa neurazat a nerobit dusno vo vztahu...hlavu hore...urcite to pojde,len budte uprimny k sebe a bez urazok...

mala_hobitka
5. okt 2015

@modrenoznice On je z toho smutny? Moje nervy. Jeho problem sa vola EGO. Je dost stary na to aby vedel, ze nie si na gombicek on/off. A ako uz baby spomenuli tak vzrusena zena nemusi byt hned vlhka. Keby prestal riesit svoje ego a kupil lubrikant tak mate vybavene.

babydesire
6. okt 2015

@modrenoznice Ak ti neveri daj mu precitat studie z internetu o zenskej a muzskej sexualite a vsetko co stym suvisi,,clankov je dost a vsetky hovoria to iste,ze je to alfa a omega (muzi a zeny)...taktiez taketo diskusie,aby pochopil ze (asi) vsetky zeny su natom rovnako...naozaj nechapem...pockat,neni nahodou panic,resp nebol ked ste spolu zacali? Asi moc pocuva "blaboli" kamaratov a kolegov,lebo chlapy sa vedia chvalit aky su v sexe uzasny,ale my zeny vieme ze za tym zvysovanim ega su aj lzi 😀 je uplne normalne ze nezmykas gatky hned v sekunde ako ho zbadas...to je blbost! 🙂

babydesire
6. okt 2015

@motiilik He,no u mojho to akosi ide hned,staci ked sa namna ziadostivo 15sekund pozera a gate su mu male...a nemusim nic urobit 😀 je to dobre lebo rucne hry nemam rada,,u ziadneho sa mi to nestalo..takto to funguje uz 2roky...

trajamusketiery
6. okt 2015

Strasne zavidim chlapom to ze sa vedia tak rychlo vzrusit, mojmu manzelovi staci ked sa k nemu pritulim, pobozkam a je vzruseny a to sme spolu uz 16 rokov 🙂 no ,mne to trva o nieco dlhsie ....... 🙂

babydesire
6. okt 2015

@trajamusketiery to je pekneee...no ale ma to aj nevyhodu,ked im stoji kazdy to vidi..ked sa vzrusi zena vie to len ona 😀 Moj drahy tiez sa minule vzrusil vo chvili ked zazvonili pred branou rodicia,,sla som im otvorit kym on skludnoval "nezbednika". 😀

denisa_fabian
6. okt 2015

Myslim, ze to je uplne normalne, co zazivate. Odporucam gelik. Priatelovi odkaz, nech potajomky necita Patdesiat odtienov sivej, lebo potom ma nerealnu predstavu o tom, ako to u zien funguje. 😂😂😂

rajona
6. okt 2015

kdo maže ten jede :D na géliku nie je nič zlé vieš si vybrať dokonca vôňu :D smelo do toho a netráp sa ;)

magmolatus
7. okt 2015

@modrenoznice Zrejme potrebuje aby si to tu trochu preštudoval. Daj mu to tu prečítať čo písali baby. Zrejme predtým nemal dlhší vzťah a nevie ako to chodí. Doteraz sa snažil a to len nahrávalo jeho egu a teraz keď to tak nie je, mu to začína vadiť. 😀
Druhý variant je, že ho prinútiš sa s tebou viac hrať, aby sa to vrátilo do "jeho normálu", ale to by si mu asi moc nahrávala, tak či tak to musí raz pochopiť ako to funguje.

Ani chlap ani žena nie je mixér, že sa dá zapať jedným tlačítkom a už to ide.

Ak si sa rozhodla pre gél, radšej zváž nejaký lepší, možno drahší. Ak chceš značku môžem napísať, len mi pošli správu. V práci sa k takej stránke ani nedostanem. Treba si vyskúšať, ktorý Vám bude vyhovovať. Sú také, ktoré mažú celú dobu a také, ktoré sa rýchlejšie vpijú.

chmurkaxy
7. okt 2015

@modrenoznice mňa pocit,že je mentálne mladší ako 30. Dostatočná lubrikacia slizníc záleží of hormónov (aj počas cyklu sa mení), tak mu to vysvetli takto. Ver keby ta nevzrusuje a nechceš sa s ním milovať,tak sa nemilujes. Kúpte si lubrikacny gél,je to s ním super 🙂

mk22
7. okt 2015

no to je mile, ze je sklamany a smutny 🙂 mna by zaujimalo, aky bude tak po 10 rokoch, ked mu na rovinu povies, ze vies co drahy, dnes nie, mam bolesti hlavy, celu noc len kojim, idem si lahnut, potrebujem dospat, nabrat silu...to ho uuuplne poloziiii, konec, to bude uvazovat nad cim, ked teraz je smutny, hore uz pisali, ved zena nie je stroj, nikde nie je napisane, ze aj ked manzela milujes, rozumiete si, ty si povinna zvlhnut na prvy dotyk..a po 15 rokoch tak na druhy, treti..no neviem, neviem..musim sa lepsie sustredit u nas v spalni, na kolky dotyk som pripravena 🙂
Teraz vazne, nema byt preco smutny, riesi vec, ktora je bezna, normalna..vsetko je na zaciatku ine, krajsie..to iste plati aj vo vztahu..

mircalla
7. okt 2015

@modrenoznice hormonalny problem? nedostatok estrogenu moze byt pricina....skus zajst za gyndosom....

marietuska
7. okt 2015

jezisi,toto mam aj ja..tiež nedokážem zvlhnuť,tak akosi želám...musím mať na to konstelaciu hn´viezd,dni v cykle,oriadne mega dlhu predohru,musím mat skutočnu chuť,musím byt psychicky v pohode, a samozrejme fyzicky,nič ma nesmie bolieť ,nesmiem byť chora atd,lebo INAK to nejde...uplne v pohode som bola asi iba parkrat v živote,kde sme nemali s tým problém...ja sa neviem zase ani otvoriť poriadne ani zvlhnuť ...resp.zvlhnuť už teraz ide,ale rozsiriť sa to nejde,to je horšie,preto si musíme pomáhať rukami a tak ..nie si jedina,ktora ma takyto probém,j super vsak,ze aprtner to s tebou rieši a rozprávate sa o tom.
aj mna priitahuje moj partner,aj všekto,ako ma byt,ale jednoducho nie som ako on,ze na mna pozre a gate su mu tesne..ja taka nie som,zilabohu :/
ja potrebujem všetky aspekty spomenute vyssie,inak to nedokážem....ked nie su aspekty spomenuté vyssie ,resp.podmienky splnene..partner sa može aj na hlavu postaviť a nič nebude,lebo sa neotvorím ani nezvlhnem.neviem,či ma daktora ešte takyto problém,ale u mna všetko ide cezmozog :(