Nevládzem

lindakaps
10. nov 2015

Ahojte baby.ani neviem ako zacat,ale jednoducho nevladzem.Mam manzela a dve deti ale neni to idealne.Vlastnim taku firmicku,ktoru najprv vlastnil on a teraz ja.Od uplneho zaciatku som tam pracovala a robila vsetko tak ako ma byt.Lenze casom sa strasne zmenil,pil,penazi mu bolo malo,vadilo mu vsetko,stale nonstop ponizovanie,vrieska na mna,zhadzuje ma pred vsetkymi,pred detvakmi,pred rodinou a priatelmi,nestaram sa o nic ani o rodinu.Proste teror doma.Strasne ostal na peniaze a vzdy mu je malo penazi.Velky vplyv maju jeho rodicia ktory pozivaju alkohol.Ja neviem preco,ale stale si hlada nieco aby ma mohol ponizovat a hulakat po mne.Behom roka sa uz druhy krat stalo,ze mi prisiel vysoky ucet a zasa velke sceny a zasa krik a ponizovanie.nechape nic,ja uz neviem ako mu to mam vysvetlit a ako sa mam pred nim branit.Som vzdy v takom rozpolozeni,ze sa mi da stale zvracat a ma prehana z tych,nervou.Bojim sa hlavne skrz decka.je tam toho velmi vela

lindakaps
autor
11. nov 2015

@libka1 od tej doby ako mame kaviaren

libka1
11. nov 2015

@lindakaps tak to je zle. lebo takto nebude spokojny nikdy. to sa neda dlho vydrzat. tiez mam firmu a viem kolko to obnasa vsetkeho. no neviem, ale asi budes musiet razne poriesit toto. a mat kaviaren ked on pije tiez nie je velka vyhra 🙄

lindakaps
autor
11. nov 2015

@libka1 najhorsie je,ze ho jeho rodicia vo vsetkom podporuju.a mna ponizuju.

libka1
11. nov 2015

@lindakaps asi ti ine neostane len zjednat razne napravu. posadit ho, povedat mu co mas na srdci a hladat riesenie. ked nebude ochota z jeho strany, urobit radikalny krok. jeho rodicom by som jasne vysvetlila kde koncia hranice ich pravomoci 😝

moonlight1210
11. nov 2015

@lindakaps nakolko sa on zapaja do chodu kaviarne?
vybavuje urady (povolenia, atd.)? reklamu, aby ste prilakali viac zakaznikov? vymysla tyzdnove akcie na rozne vase produkty?
robi objednavky a zhana lacnejsich dodavatelov, resp. zjednava mnozstevne zlavy? robi uctovnictvo?

ako to mate vlastne podelene?
ako sa zapaja sam?
alebo ako ho ty zapajas do chodu?

a preco vznikli tie vysoke ucty? mali zaklad vo vybavovani veci pre firmu?

ako ste sa dostali k tomu skrteniu? to ako prisiel a rovno ta drapol pod krk, ci ste sa predtým riadne dohadali? (neospravedlnuje ho to - info pre tie, co by sa chceli tohto chytit a rozvijat diskusiu zase kamsi offtopic na tri strany.)
to posledne ma zaujima preto, ci hovorim so zenou iba lakomca alebo aj bitkara, co vsetko hned riesi pastami. kazdej sa davaju totiz ine rady.

olus88
11. nov 2015

ahoj,tak toto pozna vela zien a drzim palce aby bolo vsetko ok

dunakiliti80
11. nov 2015

A kto sa venuje detom ked ty si od rána do večera v práci ?

lindakaps
autor
11. nov 2015

@dunakiliti80 dost casto ich mam zo sebou v praci alebo ich maju jeho rodicia.

natalym
11. nov 2015

@lindakaps A on robí čo? Inak ak dokážeš živiť rodinu z kaviarne tak si fakt kúzelníčka, alebo to máš na nejakom super mieste.

mata1984
11. nov 2015

@lindakaps jednoznačne rozvod...on sa nezmení, aj keby tvrdil niečo iné..podla mna si schopná žena, schopná postarať sa sama o seba a nie sa nechať terorizovať taký, chrapunom..čím skôr odídeš. tých lepšie pre teba, deti...môj názor je taký, že radšej bez muža ako s takým mužom...držím palce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

falbala132
11. nov 2015

rozved sa! mozno bude delenie majetku komplikovane, no a co? radsej ako komplikovany zvysok zivota, nemyslis???

bonaqa2013
11. nov 2015

začni vrieska a hulákať aj ty po ňom. Treba ho pekne uzemniť.....

worker_falcon
11. nov 2015

@bonaqa2013 len to moc neprospieva obchodu 😖

flipflopi
11. nov 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

ak to je az take hrozne tak sa rozved

babu15
11. nov 2015
Používateľ babu15 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od babu15.

tiez som si akurat hovorila ze uz nevladzem :(

erikanezbedna
11. nov 2015

@lindakaps prepac moj názor je ho nechat proste sa rozist..ked tebe ublizuje tak aj detom ved to je hrozné ze deti musia vidiet to co bi sa nemalo ..prepác moj názor je sa rozviest predca tu ide viac o deti ze ako len budú virastat...to je moj názor 🙂

ade2
12. nov 2015

Máte dve malé deti. Neradím Ti rozvod. Skús si s ním prehovoriť. Keď bude triezvy. Že nevládzeš, že je toho na Teba veľa. Prípadne mu pohroz rozvodom.... Nech navrhne, že ako ďalej. Že máš pocit, že si v začarovanom kruhu. Keď niekto podniká, a má účet 50.- Eur za telefón, to nie je veľa. To nie je dôvod na hádku. Mala som aj 150.- EUR. Bola som v zahraničí.... povedala som si že O.K. o toľko drahšia to bola dovolenka. Ten účet mi vyrobili nielen pracovné veci, ale aj súkromné. Nemala som sa toľko vykecávať...
Dobre. Je dosť veľký rozdiel v účte za telefón, ak je človek na dovči v Grécku a keď je mimo EÚ napr. v Turecku, tam to za pár pretelefonovaných minút vyletí do astronomických výšok. A potom tiež pozor na internet cez mobil !

jeennyv
12. nov 2015

@lindakaps Pije a nevie co od rozkose...supni ho na protialkoholicke, poinformuj sa co a ako...neviem, ako to je presne, ale nasa jedna znama mala muza co pil, tak ho normalnej jej otec, svokor supol tam...domace nasilie..atd. mas na to x dovodov....kym on sa bude akoze liecit tak sa priprav na osamostatnenie sa...alkohol je podla mna len jeden z problemov, hlavny je jeho pristup k peniazom a to je bude povaha alebo nieco odkukane naucene v rodine ci v istej socialnej skupine alkohol podporuje a len zvysenu agresju, jeho pristup sa nezmeni...ak nevie pochopit vyznam podnikania a penazi v nom jeho pristup sa nezmeni ci bude triezvy alebo pit....stale mu bude vadit, ked prekrocis ucet atd. podla mna je chyba uz len ostat s takym clovekom...lebo deti z takehoto otca nic mat nikdy nebudu, ktory v prvom rade nerespektuje ich matku......
Ja osobne vo vseobecnosti nechapem tu logiku zien, ze aj ked je mu proste moralny mrzak, tak s nim ostavaju, lebo ze nie je kam ist atd... ano je to tazke, ale pre mna je prioritnejsia dostojnost a lepsi zivot nez sa nechat ponizovat, otlkat......