Nezáujem otca o dcéru

kajulqa47
25. aug 2022

Viem že je kopa takýchto prípadov no tie ktoré to takto máte nepríde vám niekedy z toho smutno? Že ste na všetko sama, on nič nekúpi, neozve sa, nepýta sa vlastne ani neplatí a ani o ňom nič neviete? Mám takú večernú depku z toho trocha a vlastne ani neviem prečo keďže si na všetko vystačím sama len proste čo sa tomu človeku odohráva v hlave že nemá záujem o svoju krv? To nepochopím..

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslik81
25. aug 2022

moj spermodarca malu vidi 2x z rok vianoce a jej narodky .. ale nespyta sa ako s ama a podobne .. vezme ju von da darcek narobi milion fotiek a odide ... po case som si nasla priatela a ajked to nieje otec a nikdy nebude a ani sa nanho nehra dava mojej dcera ovela viac a ako ona vravi .. sice nieje otec ale najlepsi kamarat a to je dalkeo viac ...

kajulqa47
autor
25. aug 2022

@bilberryday nemá vzťah k deťom? A potom prečo napríklad ma ďalšiu priateľku s nou dieťa a zrazu má vzťah k deťom? Nerozumiem..

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denden77
25. aug 2022

nie je to moj pripad ale smutno mi je uz len z tej predstavy

kajulqa47
autor
25. aug 2022

@syslik81 no aj také prípady sú, aspoň že 2x krát do roka a kúpi niečo 🙈 aj keď to je s prepáčením na p.. takéto stretávanie

kajulqa47
autor
25. aug 2022
sense
25. aug 2022

Možno preto ze to dieťa nechcel alebo ho nechcel s tebou... Žiaľ prečo taky je vie len on sam

kajulqa47
autor
25. aug 2022

@denden77 no je to naozaj trocha na depku ale tak človek si už časom zvykne ale dieťa sa na otca pýtať bude tak či tak časom..

kajulqa47
autor
25. aug 2022

@sense dieťa bolo plánované, celé tehotenstvo všetko super pomáhal, zaujímal sa, vždy sa staral či všetko mám čo potrebujem...

denden77
25. aug 2022

@kajulqa47 my o tom doma celkom casto diskutujeme, kedze to mame aj v okoli.. nech sa na to pozerame z akejkolvek strany, dako nam to do hlavy nejde.. 🤷‍♀️
kazdopadne.. vela stastia a vela sil 🍀

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslik81
25. aug 2022

@kajulqa47 deti sa tolko nepytaju .. kedze s nim nebude vyrastat a nai ho poznat .ja som mojej povedala ze robi velmi daleko a tam s azalubil a kedze vedelze ja ju budem lubit aj za neho nechal ma aby som sa o nu postarala.. tym rozhovor o nom skoncil .. zeny to prezivaju viac ako deti .. a ber to tak ze radsej sama ako s blbcom na krku .. len si to tiu staci citat ako sa rozculuje kazda druha na rozdielne nazory na vychovu etc...

kajulqa47
autor
25. aug 2022

@denden77 ďakujeme 💓

kajulqa47
autor
25. aug 2022

@syslik81 áno veď ja sa nesťažujem, ja som naozaj rada že si dcérku vychovávam po svojom, mne ani nejde tak oňho ako o dcéru, no ešte je malička čiže aj ked6sa opýta tak len vysvetlím ako to je.. No bojím sa toho čo bude časom keď zrazu bude chcieť dcéru vidieť alebo čo no sama neviem z čoho mám strach..

sense
25. aug 2022

@kajulqa47 koľko má dieťa ako dlho ste od seba? Co bolo dôvodom. Rozchodu. Neviem. Ale neverím ze sa zrazu len tak niekto kto po. Dieťati naozaj túžil sa jo len tak vzdá.

kajulqa47
autor
25. aug 2022

@sense. Dieťa bude mať 4,od seba sme už skoro 3roky...dôvod rozchodu bol že z prace chodil o polnoci, vôbec sa nám pomaly nevenoval, ráno na 7mu do práce v noci domov... hádky, urážky a do troch dňov od rozchodu už bol vo vzťahu s inou čiže si myslím že dôvodom vlastne bola ona..

reanda
25. aug 2022

@kajulqa47 urobil hrubu ciaru.. vase dieta by mu pripominalo "omyl' minulosti, preto ju radsej nechce vidiet.. nema na to gule

sandyan
25. aug 2022

Tiez sa niekedy nad tym zamyslam ako je mozne,ze mu nechyba syn,jeho vlastna krv..nevidi ho vyrastat, ucit sa vsetko nove spolu s nim,nenapise ci je zdravy alebo nieco nepotrebuje. Je mi niekedy z toho smutno ale nic nenarobim..zanedlho ma maly rok,som zvedava ci aspon napise vsetko najlepsie😀

deti95060810
25. aug 2022

ex nevidel syna 15rokov...potom istý čas o syna javil záujem a zrovna minule mi syn vravel že už otca nevidel cca 8 rokov...
pozor, bývame od seba pár km.... žiaden že druhý štát..... v jednom meste.

nenne9
25. aug 2022

@kajulqa47 rozumiem ti, aj ked nemam osobnu skusenost.ale naozaj, ked chlap nema zaujem o vlastne dieta, je to nenormalne, chore, zvrhle, zvratene.chyba v programe.taky muz je pre mna horsi ako zviera.chudak, bez zakladneho instinktu.loser

dagmarovita
25. aug 2022

Tiez som tak a dieťa sa začína pýtať, citala som dosledky na deti vychovaneho 1 rodicom v anglictine aj nemcine, nič moc teda.. este rozdiel matka syn, matka dcerka naopak, čítam rozpravku kde je otec ..medved a matka ..medvedica preskakujem matka a otec, ale nie vzdy sa mi to podarí, pre tie deti to je silna rana do zivota vzdy, uz dvojrocné..mal by s nami vzdy bývať ..chudence deti bez otca, bez matky

majlo1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janickacrazy
25. aug 2022

@kajulqa47 ja som niekde čítala, že niektorí muži si spájajú vzťah k dieťaťu s jeho matkou, proste keď vzťah s matkou nefunguje, tak ani o dieťa nejavia záujem, ale úplne kľudne si nájdu inú ženu, kde to funguje a majú s ňou ďalšie deti, o ktoré sa normálne starajú, je to bohužiaľ tak, vlastná skúsenosť, i keď u nás to je nakoniec aj výhoda

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
26. aug 2022

@kajulqa47 tak nezáujem dieťaťa si spaja s tebou, a nezaujmom o teba. Žiaľ sú aj taky chlapi a u nich je to zrejme sposobovane aj tým ze žena si zvyčajne buduje vzťah už počas tehotenstva k dieťaťu vplyvom hormónov atď. Muž si začína budovať vzťah až po narodení dieťaťa a jeho záujem o dieťa vtedy vybudovaní nebol lebo zrejme bol už citovo na viazaný inde ako na matku svojho dieťaťa

petris369
27. aug 2022

@kajulqa47 dlho som mávala také chvíľky ,myslím že je to absolútne normálne a pochopiteľné ,zmenilo sa to keď sa nachvíľu začal zaujímať ,volať,chodiť za ňou a jedno s druhým,vtedy som si uvedomila že bez toho jeho záujmu nám bolo oveľa lepšie.Našťastie sa asi po dvoch týždňoch prestal zase z ničoho nič ozývať a máme svätý pokoj😁