Nie som spokojná s nevestou: Čo robiť?
Mám nevestu, už 9 rokov, so synom sú spolu 11 rokov. Majú dve deti do 5 rokov.
Začali spolu bývať pol roka po zoznámení, aj napriek tomu, že som s tým nesúhlasila. Beriem to tak, že ma syn opustil kvôli nej. Ona sa mi nepáči. Pre svojho syna som chcela niečo lepšie, ale až neskôr. Zobral si ju, keď mal 25, teraz má 33. Ani so svadbou som nesúhlasila. Najprv ma nechá samú a potom si ju ešte chce zobrať. Dievča je to drzé. Áno, sem tam mi k nej ujde nejaká sarkastická poznámka, ale miesto toho, aby to prešla mlčaním sa vždy pred synom ozve a potom som za hlupáka ja. A on si stále zastáva ju. Dievča má nadváhu, ani to sa mi nepáči.
Snažila som sa synovi ukázať, že není tá pravá, ale on je voči tomu slepý.
Chcem, aby sa mi vrátil domov.
Ved ja aj ked sa tam rozplacem a pozriem sa pomedzi prsty ci sa pozeraju, oni kukaju na televiziu ako keby som tam nebola. Vobec ich nezaujima moj smutok nic.
@misicka31 Urcite ho hucka. Usmeje sa ako Mahulena a vsetci aby jej nohy bozkavali. No taku este nehrali aby som sa jej ja klanala.
@anonym_autor Keby hlupost a zloba kvitli, tak by si nemala kusok na sebe bez kvetu.
Ved ja aj ked sa tam rozplacem a pozriem sa pomedzi prsty ci sa pozeraju, oni kukaju na televiziu ako keby som tam nebola. Vobec ich nezaujima moj smutok nic.
@anonym_autor Nie každá herečka to vie zahrať na Oskara
Ved ja aj ked sa tam rozplacem a pozriem sa pomedzi prsty ci sa pozeraju, oni kukaju na televiziu ako keby som tam nebola. Vobec ich nezaujima moj smutok nic.
@anonym_autor a to si robiš p*ču teraz, že hej??😂😂
Ved ja aj ked sa tam rozplacem a pozriem sa pomedzi prsty ci sa pozeraju, oni kukaju na televiziu ako keby som tam nebola. Vobec ich nezaujima moj smutok nic.
@anonym_autor Ano, lebo uz su zvyknutí ocividne na tvoje citove vydieranie🤣 Tvoja nevesta by ti mala povedat, aby si to skusila hlasnejsie a dupat nozickami pri tom ako rozmaznane decko🤣 Uz som ti tu viackrat napisala, ale ako tak citam tebe niet pomoci. Ty si cisty pripad pre psychiatriu, nic viac a nic menej. Plac si kolko chces, tvoje falosne slzy uz davno prekukli. V tomto pripade si normalne prajem, aby ta odstrihli nadobro, pre zachovanie ich dusevneho zdravia...
Ved ja aj ked sa tam rozplacem a pozriem sa pomedzi prsty ci sa pozeraju, oni kukaju na televiziu ako keby som tam nebola. Vobec ich nezaujima moj smutok nic.
@anonym_autor skúste nabudúce omdlieť, bude to vyzerať lepšie ako plač.🤔
@anonym_autor skúste nabudúce omdlieť, bude to vyzerať lepšie ako plač.🤔
@misicka31 alebo sa postaviť, ruky v bok a zarevať: ,,Miško, a marš domov! Už je veľa hodín, mal si už dávno spať!!” 😂😂
@anonym_1ed301 A to je dalsia vec. Ona sa ani nemodli. Tak ja otravujem? Vzdy tam pridem s plnymi rukami.
@anonym_autor Tvoja nevesta by sa mohla modlit, ale len za to, aby si sa viac neukazala🤣
No tak pozor dievcata, ja poznam pripad, ked takato "supersvokra storocia" tak rodinu svojho dietata rozvratila, ze sa rozviedli. Presne kvoli takejto opicej laske. A ostala velmi zaskocena, ked sa na nu ked potrebovala pomoc vsetci v rodine vykaslali. Ostala sama, bez rodiny, bez vnucat, konecna. Lebo potom co spravila s nou nikto nechcel mat nic spolocne.
No tak pozor dievcata, ja poznam pripad, ked takato "supersvokra storocia" tak rodinu svojho dietata rozvratila, ze sa rozviedli. Presne kvoli takejto opicej laske. A ostala velmi zaskocena, ked sa na nu ked potrebovala pomoc vsetci v rodine vykaslali. Ostala sama, bez rodiny, bez vnucat, konecna. Lebo potom co spravila s nou nikto nechcel mat nic spolocne.
@muchotrafka298 ani ten jej synátor?
No tak pozor dievcata, ja poznam pripad, ked takato "supersvokra storocia" tak rodinu svojho dietata rozvratila, ze sa rozviedli. Presne kvoli takejto opicej laske. A ostala velmi zaskocena, ked sa na nu ked potrebovala pomoc vsetci v rodine vykaslali. Ostala sama, bez rodiny, bez vnucat, konecna. Lebo potom co spravila s nou nikto nechcel mat nic spolocne.
@muchotrafka298 No ved aj tato ma od toho len krocik🤣 az na to, ze nastastie ten jej syn ma rozum a stoji pri svojej zene💪
@muchotrafka298 ani ten jej synátor?
@anonym_62c787 ten z toho najlepsie vysiel, nasiel si frajerku, ktora bola "este horsia" ako byvala nevesta....a nedal si uz maniipulovat vztahom od matky, to bolo najhorsie. A takze tam to nemalo happyend.
Toto uz mozno bude aj starecka demencia
Ved ja aj ked sa tam rozplacem a pozriem sa pomedzi prsty ci sa pozeraju, oni kukaju na televiziu ako keby som tam nebola. Vobec ich nezaujima moj smutok nic.
@anonym_autor ako decko
Vy ma tu mate za netvora, pritom ja to vsetko robim z lasky. Ja som ho videla vyrastat, poznam a viem prekuknut ludi a ona je nieco zakerne.
Ved ja aj ked sa tam rozplacem a pozriem sa pomedzi prsty ci sa pozeraju, oni kukaju na televiziu ako keby som tam nebola. Vobec ich nezaujima moj smutok nic.
@anonym_autor Hod sa o zem ritou a kop nozickami. To si nebudes musiet ani ocka zakryvat a pomedzi prsty pozerat.
@anonym_autor ako decko
@reela A co ine uz mam robit? Na nic nereaguju a este sa mi aj vysmeju. Skusim zahrat nejaku vacsiu nevolnost. Mozno za mnou pride. Ale on by prisiel s nou a ona ako dokonala nevesta v ruke polievku.
Vy ma tu mate za netvora, pritom ja to vsetko robim z lasky. Ja som ho videla vyrastat, poznam a viem prekuknut ludi a ona je nieco zakerne.
@anonym_autor bud mas starecku demenciu,smer psychiater alebo si naozaj hnusna zakrpnuta zena,co sa silou mocou snazi rozbit manzelstvo.Ale toto sa ti nepodari,a u nich budes mat dvere na 100zamkov zavrete.Si to uz uvedom,nikto ti to nebude tolerovat,toto chore a zvratene spravanie.
Vy ma tu mate za netvora, pritom ja to vsetko robim z lasky. Ja som ho videla vyrastat, poznam a viem prekuknut ludi a ona je nieco zakerne.
@anonym_autor ále prosím ťa, z akej lásky to ty robíš?!? Len z vypočítavosti a závisti, lebo ti si tvoj syn dovolil založiť rodinu, a už nie si u neho na prvom mieste, tak tu netrep sprostosti!
@reela A co ine uz mam robit? Na nic nereaguju a este sa mi aj vysmeju. Skusim zahrat nejaku vacsiu nevolnost. Mozno za mnou pride. Ale on by prisiel s nou a ona ako dokonala nevesta v ruke polievku.
@anonym_autor Ideálne by bolo, keby ti volali lekára, ktorý by zistil, že to hráš
@reela A co ine uz mam robit? Na nic nereaguju a este sa mi aj vysmeju. Skusim zahrat nejaku vacsiu nevolnost. Mozno za mnou pride. Ale on by prisiel s nou a ona ako dokonala nevesta v ruke polievku.
@anonym_autor Ci je tento tvoj prispevok realny alebo si troll, daj sa liecit, lebo v oboch pripadoch si psychicky narusena...
@stellarstar To vazne vsetky stojite pri nej? Nikto nepochopi staru zenu co je sama?
@anonym_autor vies o tom, ze su stare zeny, ktore su laskave a milujuce babicky, ktore dokazu vychadzat s ich matkami a manzelkami svojich synov, ktore chapu, ze svoje dieta vychovali preto aby si ono raz zalozilo rodinu, rodinu a ta rodina a vnucata im vracaju lasku, ktoru ony davaju im. Ty davas len nenavist, zlobu, odporne sa spravas k vnucatam, k matke deti tvojho syna. A mozno ta prekvapi, najodpornejsie sa spravas k svojmu synovi, tak odporne, ze sa az cudujem, ze sa s tebou vobec bavi a dovoli aby si vidala jeho manzelku a jeho deti.
Vies ako sa hovori, kto s cim zachazi, tim taky schazi. Teraz este stale nevies ako raz budes sama, pretoze pride den, ked po tebe ani ten pes nestekne, nie to este syn alebo vnucata. Co sejes, to budes zat.
A teraz ti nenapisem, ze ta ani nelutujem, nie je ta za co lutovat. Tebe sa da napisat len jedno: Tak ti treba, co si chcela to mas.
@reela A co ine uz mam robit? Na nic nereaguju a este sa mi aj vysmeju. Skusim zahrat nejaku vacsiu nevolnost. Mozno za mnou pride. Ale on by prisiel s nou a ona ako dokonala nevesta v ruke polievku.
@anonym_autor pozor,opät ta prekuknu a ked ti bude ozaj zle,uz ti nikto nepride na pomoc.Zvaz svoje chore zvratene spravanie.
Ona u mna nikdy nic nedoje. Zo vsetkeho si da len trocha. Neviem ci sa hra na stihlu alebo co, ale uraza ma to.
@anonym_autor podľa toho, čo tu predvadzas, sa zrejme opravnene bojí, že ju otraviš
Ved ja aj ked sa tam rozplacem a pozriem sa pomedzi prsty ci sa pozeraju, oni kukaju na televiziu ako keby som tam nebola. Vobec ich nezaujima moj smutok nic.
@anonym_autor ty si ina cirkusantka… skus si ty seba predstavit v ulohe nevesty a ze ty mas taku svokru. A ak ani to nepomoze, tak nepomoze nic a zasluzit si byt sama.
@anonym_autor podľa toho, čo tu predvadzas, sa zrejme opravnene bojí, že ju otraviš
@xenia65 toto aj mne napadlo, že nevesta radšej zo strachu u nej ani neje.
Len myslite na to, že ak raz tu pomoc budete vážne potrebovať, nebude to ich vina, že nezakročili. Ste chorá na hlavu.

@anonym_62c787 Nezastavajte si ju stale.
@anonym_autor a prečo by sme mali byť na tvojej strane? Daj aspoň 10 dôvodov, dobre stačí aj 8. No?