Nie som spokojná s nevestou: Čo robiť?
Mám nevestu, už 9 rokov, so synom sú spolu 11 rokov. Majú dve deti do 5 rokov.
Začali spolu bývať pol roka po zoznámení, aj napriek tomu, že som s tým nesúhlasila. Beriem to tak, že ma syn opustil kvôli nej. Ona sa mi nepáči. Pre svojho syna som chcela niečo lepšie, ale až neskôr. Zobral si ju, keď mal 25, teraz má 33. Ani so svadbou som nesúhlasila. Najprv ma nechá samú a potom si ju ešte chce zobrať. Dievča je to drzé. Áno, sem tam mi k nej ujde nejaká sarkastická poznámka, ale miesto toho, aby to prešla mlčaním sa vždy pred synom ozve a potom som za hlupáka ja. A on si stále zastáva ju. Dievča má nadváhu, ani to sa mi nepáči.
Snažila som sa synovi ukázať, že není tá pravá, ale on je voči tomu slepý.
Chcem, aby sa mi vrátil domov.
@anonym_172547 to bolo hadam pred 3 rokmi, takze tazko poradim ako hladat
@anonym_ab4032 Aha, tak nic 😀
@minenkaa Ale ona si to zasluzi ja si vas komentar nezasluzim. Som dochodkyna.
@anonym_autor ste zákerná dôchodkyňa a zaslúžite si všetko zato ako sa správate vy k iným...
@anonym_62c787 Ale prosim vas a na co by som na nu mala ziarlit?
@anonym_autor pretože žije s vašim synom.kazdy deň je sníma vy nie😉😉😉😉
@anonym_autor ste zákerná dôchodkyňa a zaslúžite si všetko zato ako sa správate vy k iným...
@barborab1411 raz moj dedo povedal, ze staroba nie je zasluha, staci nezomriet skoro. Ale niektori starci si z toho zasluhu robia.
Tato si okrem staroby robi zasluhu aj z toho, co bola jej povinnost. Vychovat syna. Len asi ta vychova zlyhala na celej ciare, ked sa mlady utrhol z retaze a zije svoj zivot podla svojho, neostal u mamy pod suknou
@anonym_autor už začínajú prázdniny 😁
@anonym_ab4032 Tak toto som prehliadla a velmi rada by som si to precitala 😀. Ako to najdem??
@anonym_ab4032
@anonym_172547 toto by mohlo byť ono. Nič iné som nenašla https://www.modrykonik.sk/forum/dojcenie/vnuca-nie-je-kojene-2/
Neverim, ze toto je realna tema. Niekto sa pekne zabava. To nemoze existovat takto pomatena zena.
Ak by uplne nahodou bola realna tato tema, tak smer psycholog hned.
@anonym_autor Buď je to tým teplom a vrie ti mozog, teda ak nejaký máš...Alebo si nejaká fuchtľa robí srandu😝 Diskusia na 18 strán a je to také priehľadné, lebo skutočne neverím, že jedna matka môže byť taká je*nutá🙈

17stran?? ako vazne?? preletela som zbezne autorkine odpovede, a teda autorka preslavenej temy "hore kopcom dolu kopcom" moze len ticho zavidiet. idu prazdniny, teplo je, treba to tu nejako ozivit a tak si niekto vymysli takuto temu nech je co najviac reakcii a nech to tu zije 🙈