Niekto s podobným príbehom - pobláznená z druhého

viki120
27. dec 2016

Ahojky, chcem aby sa k tomu vyjadrili iba tie zeny, ktoré si niecim podobným presli.

Som 13,5 r. vydatá mám dve baby vo veku 11 a 13 rokov . Nikdy som neverila ze sa mi moze stat ze sa pobláznim z iného chlapa /sama som bola iniciatívna on sa do hry len zapojil/ v manzelstve to bolo vseliaké divoké dobré divoké hrozné pekné. a teraz k veci ....
Ani nie po 3ch týzdnoch písania to všetko prasklo a muz sa uvedomil, že kolko chýb narobil a ze chce vsetko zmenit aby sme spolu dalej fungovali, len ja to tak necitim mozno casom sa to vráti ale teraz som skor v stave ze sama neviem co chcem .... pocas toho obdobia mi bolo fajn citila som sa ako znovuzrodená zabudla na starosti.žiarila som... proste ma to opantalo celu - mladý tiez povedal ze je namotaný a ze mu je somnou dobre .... muz mu zacal vypisovat vyhrazné smsky a tak sa zlakol a stiahol, že radsej mi dá pokoj ako mat zbytocné problémy - svojich má dost.
Citim len uzkost a taku prazdnotu - muz by mi zniesol modré z neba a ja mu neviem ani pusu dať taku uprimnu - viem ze mu tým ublizujem ale takto to momentálne citim.
Ako ste vy vyriesili takúto situáciu ako to zmenilo Vás zivot ....

timea7
27. dec 2016

@viki120 no ja by som napísala do MK a zároveň si dala jednu po hube, ak to už neurobil môj manžel. Bolo koze dobre, išla na ľad tancovať.

janula12345
27. dec 2016

Takto to dopadne ked su muzi prilis dobri; aneb ako sama pises- zniesol by ti aj modre z neba.
Veru; po 13 rokoch ho treba; dobraka, kopnut do prdele a zalubit sa do noveho. Achhh.
Nezabudni na 1 vec: karma je zdarma a aby sa ti raz nestalo obdobne len z druhej strany. Mozno potom by si si vedela svojho muza viac vazit.
:/

zooeynka
27. dec 2016

Asi cakas ze ti tu nejaka napise ze opustila muza kvoli mlademu milencovi a bola s nim nekonecne stastna na veky vekov....sa zobud kym nie je uplne neskoro. Mas veeeeeelmi tolerantneho manzela, vaz si to, iny by ti po papuli dal a kopol do riti ze tahaj mi zo zivota stetka!(neber osobne). Fakt sa uvedom lebo raz budes lutovat ze si si rodinu znicila.

lubkavargova1
27. dec 2016

Zloz ruzove okuliare...

viki120
autor
27. dec 2016

takto takto .... teraz by mi zniesol modré z neba .... 13 rokov sme prechádzali roznymi pekelnými situáciami ... on si tiez pred niekolkými rokmi vypisoval s mladou susedkou , chodil pit s kamaratmi a nás mal casto v paži .... ja potrebujem ako sa z toho dostat do normálneho zivota ...

snehuuulienka
27. dec 2016

@viki120 sama si bola iniciativna,on sa len do hry zapojil??..Kebyze si slobodna,bezdetna pochopim,ale takto?spravas sa ako adolescentna,poblaznenie netrva vecne,potom prichadza vacsinou vytriezvenie a kruta realita.Vrat sa naspat uz teraz z kratsej cesty,mlady sa s Tebou viditelne len zahrava,Ty si vsak vsadila vabank a bala by som sa toho risku,ze pridem o vsetko

lubkavargova1
27. dec 2016

Pozri mne je jedno ze sa oducis ako decko komu vzali hracku...napisem to takto: tak ste si 1:1

sunny8
27. dec 2016

Nikto ta nema pravo sudit... Nepocuvaj nikoho .... Teraz si poblaznena bol to mozno taky ulet a si to vzala vaznejsie nez trebalo ... Chyba ti v manzelstve korenie a preto si zisla z cesty .... Mala si na to svoje dovody ... Nie je to spravne ale to ty sama velmi dobre vies kritiku si asi od nas pocut nechcela. Mas deticky uz starsie a zle by sa im to vysvetlovalo preto sama seba presvedc ze to nie je dobre ze svojho muza milujes a budete zit stastne. Zabudnes ty zabudne aj manzel. Chce to cas. Mozno ti nechyba ako osoba ale tie chvile a nim to pisanie ten vztah jeho k tebe skus to co ti chyba vniest do manzelstva. Ver to prejde je to len otazka casu. (Vsetky zeny sa tu hraju na svate a mnohe z nich co robia poza chrbat svojho manzela sa neda ani povedat) aspon v myslienkach urcite 🙂 drzim palce kym nemas cele manzelstvo naaruby stoj si za nim 🙂

mirkakab
27. dec 2016

@viki120 Asi by som tiež stavila na "istotu" čo mam doma. Ked bolo zle obdobie bola si s ním a ked je dobre rozmýšlaš čo spravíš. Kolko má ten mladý rokov? A čo deti? Potrebujú ešte tvoju starostlivosť? Bral by Ťa aj s nimi? No neviem, úprimne by som do toho nešla.

juriva
27. dec 2016

Hehebe ..no Rosamulde pilcher ( neviem ci sa tak pise) moze sa od teba ucit pisat knihy...tvoju by som nazvala...Romanca roku 2016....
Pockame na pokracovanie;)

viki120
autor
27. dec 2016

@juriva dakujem ze ma más na posmech , ale ked toto robila jedna kamoska tak som z nej bola pohorsená ako moze a bum preslo pár rokov a som v podobnom prusery sama .....
@sunny8 krásne napísané mala by som sa pozbierat a uvedomit si plusy a minusy
@mirkakab o 5 rokov je mladsí ... deti tie zatial neriesia nic ale vedia ze sa nieco deje .vie ze ich mám a mozno by zutekal keby zisti co je to vychovávat dve pubertácky... ako ja sa nejdem strmhlav rutit do niecoho neznámeho uvedomujem si závaznost situácie a ze to co robim je ozaj len chvilkové pobláznenie ale teraz je to hroznéééé

pupava2
27. dec 2016

aj ja toto prezivam, a nie je to sice az take poblaznenie...skor z jeho strany, mam 2 male deti, a druhy tuzi po mne aj detoch, ale neviem opustit muza. opustila by som ho kvoli nasim problemom co mame, ale tie tiez nie su na rozvod ale nie kvoli druhemu,a ten druhy to tiez nechce takto... sialene, cele mesiace nespim, mozme si za to sami... chcela by som sa zobudit aspon o rok neskor... ☹

sissy27
27. dec 2016

@viki120 prerušiť kontakt s mladým a na nejaký čas sa oddeliť aj od manžela, aby si si upratala v hlave a uvedomila, čo vlastne chceš... Ak ti už manželstvo nevyhovuje, tak to ukonči a rozveď sa, a až potom si začni niečo nové... teraz je to pre teba aj toho druhého niečo zaujímavé, príťažlivé, vzrušujúce a bla bla bla, ale to potrvá len chvíľu (nie viac ako 2 roky) a potom to bude to isté čo s hocijakým iným chlapom...
Takže vyčistiť hlavu, rozmyslieť si, či ešte manžela naozaj ľúbiš a chceš s ním zostať (nie kvôli deťom, nie kvôli hypotéke, nie kvôli okoliu, ale čisto sama za seba ) alebo už to medzi vami nemá význam a pôjdete každý svojou cestou. Ale určite nie opúšťať manžela kvôli druhému chlapovi, to je asi druhý najväčší nezmysel po "máme krízu, tak si spravíme dieťa, aby nás spojilo" ...

pupava2
27. dec 2016

@sissy27 ano dobra rada, ja idem s detmi preč, aj manzel to respektuje, potrebujem byt nejaky cas bez oboch....
@viki120 skus to aj ty ak mas moznost. samota robi vela..

viki120
autor
27. dec 2016

@sissy27 je to pravda, že by bolo dobre takto to vyskusat ale muzovi poviem daj cas ono sa to vyvrbí 2dni je pokoj a potom zacne co ako a uz zase riesi .......... ako ja by som robila to isté riesila riesila , verím ze mu to nedá pokoja len zo dna na den sa nic nezmeni

sissy27
27. dec 2016

@viki120 jasné, on je v neistote, to nie je príjemné... ale preto by ste mali ísť fyzicky od seba, úplne ideálne keby bolo vo vašich finančných možnostiach prenajať si extra byt, ani nie ísť k rodičom, lebo tí tiež asi budú chcieť zasahovať... to nie je situácia, ktorá sa vyrieši za pár dní a možno ani za pár týždňov, rátala by som minimálne s dvoma-troma mesiacmi... ale s mužom si treba sadnúť a na rovinu sa s ním o tom porozprávať, aj keď to bude veľmi ťažké...

viki120
autor
27. dec 2016

@sissy27 chcel ist do podnajmu hral hrdinu ale potom preco by mal on odchadzat ... aj ja som povedala ze to nepojde tak rychlo ako si on mysli ... ako su chvile ze vyzera v pohode a potom opat zlom mne to tiez na psychike nepridava ....

sissy27
27. dec 2016

@viki120 ale keď budete stále pod jednou strechou, tak to nevyriešite... resp. vyriešite, rozvodom... lebo ti polezie na nervy s tým dobiedzaním (aj keď je to pochopiteľné) a nikdy neprídeš na to, ako by ti reálne bolo bez neho - či lepšie, či horšie... ak nechce odísť do podnájmu on, tak choď ty...

zakiela
27. dec 2016

Poznam zenu co kvoli mlademu milencovi nebola so svojimi dcerami v podobnom veku ako ty na vianoce.
A poznam zenu, ktora je zamilovana do ineho, ale povedala, ze nebude robit zo svojho muza debila a neopusti kvoli poblazneniu svoje deti,pripada jej to ako nonsens kvoli svojmu uspokojeniu rozbijat svorku,a tak sa aj sprava.kym si to vsak nevyriesila,nemohla mat fyzicky kontakt s ani jednym.s tym druhym nezasli az k milovaniu,ale aj tak nemohla spavat so svojim muzom.

silvia31
27. dec 2016

Teraz prišla príležitosť začať pracovať na manželstve. Žiadne žili šťastne, až kým nezomreli neexistuje.. Zamysli sa, daj si nejaký čas, pouvažuj.. Nový vzťah ti dáva pocit, že žiješ - ale keby si s ním tiež zdieľala všetky veci a problémy, čo s manželom, zrejme by ten pocit bol potlačený. Treba si s manželom začať vytvárať spoločné zážitky - nielen povinnosti a deti a problémy riešiť, vymaniť sa zo stereotypu, ísť dakam spolu, oživiť ten vzťah.
My ženy potrebujeme pozornosť, treba sa s manželom porozprávať a nie raz, začať žiť spolu a nie vedľa seba, robiť spoločné aktivity, smiať sa.. Dá sa to zachrániť, len si musíš sama uvedomiť, že aj s novým chlapom by to po 13rokoch vyzeralo zrejme rovnako ak nie horšie.. Keď už ste si prešli všeličím, je zrejmé, že vieš, čo môžeš od manžela očakávať, nemusíš tŕpnuť čo ako myslel a či je to tak alebo onak.. Skúste si k sebe zase nájsť cestu, skôr ako to zahodíte.. Predstav si každý možný scénár a porozmýšľaj nad ním.. Držím palce 😉

sandrasstini
27. dec 2016

Rozhdoni sa sama. Aj keby tu su zeny s podobnymi pribehmi kazdy sa skonci inak lebo kazdy je iny..neviem mozno by si bola stastna a potom sklamana a prisiel by opat niekto iny alebo ncm ci je to tiez vyhra byt s niekym ako tu niekotoee pisali istym v zmysle ze je to istota...vztahy zo zvyku kde si nemate moc co povedat ake ste spolu lebo je to istota je tiez podla mna smutne..vztahy su vzdy zlozite, a nikdy nevies kde alebo s kym ta caka stastie

viki120
autor
27. dec 2016

@zakiela deti by som urcite nechcela opustit to by bola uz silná kava ..... ako keby som o sebe citala nespala som s nim ale ani doma mi to nejde ....
@silvia31 scenarov som si v hlavne porobilaaaa neskutocne vela niekedy mám pocit ze zostat sama s detmi najideálnejsi scenár ako najhorsie je ze sa neviem prekonat k akejkolvek aktivite s muzom .... dlho sme totiz to fungovali vedla seba a nie spolu .... a na to som si zvykla a teraz sa mi naskytol priestor pre seba samu a takto to vypálilo.

silvia31
27. dec 2016

@viki120 a vaše baby to ako vnímajú? Váš vzťah? Deti bývajú veľmi citlivé a vnímavé na všetky možné situácie doma, možno aj ony majú na to nejaký názor..
Ja som ako 14r mamke povedala, že by radšej mali ísť od seba ako kvoli mne ostať spolu.. Ale u nich boli/sú problémy skrz alkohol a ani jeden by nemal kam ísť.. Akurát ja som si odžila horor s nimi.
My sme boli od seba 4mes, tiež som sa pobláznila, doma len hádky a obchádzali sme sa, každý sme si žili svoje a ja som sa namotala na iného.. Rozišli sme sa, s malým som odišla k rodičom, s tým druhým to nikam neviedlo, ako som si myslela, že som sa zaláskovala, tak ma to aj prešlo.. Všetko zlé je na niečo dobré, ale v každom prípade to môže veľmi ovplyvniť aj vaše deti.
Skús si zaspomínať, čo si na mm videla - čím si ťa získal? Aké boli začiatky? Čo od muža vlastne očakávaš a chceš? Vieš si to definovať? Skús to jemu povedať a zdôveriť sa tak akoby si to hovorila kamoške - úplne otvorene

alaguema
27. dec 2016

@viki120 ako z toho von? Zapoj srdce - rozum - cit. Ten, s ktorým si vypisuješ, má na sebe zázračný romantický poprašok niečoho nového. Píše ti určite krásne veci, hladká tvoje ego, pestuje v tebe pocit výnimočnosti, niečo, čo si už dávno nepocítila. Ale všetko je to len súčasť hry, ktorá predchádza skutočnému vzťahu a ten skutočný vzťah nadobúda svoje reálne obrysy až po dvoch rokoch intenzívneho vzťahu, alebo spolužitia. Až potom máš nejakú šancu zistiť, či ten muž naozaj je pre teba do života partner. Čo ak nie je? Rozbiješ rodinu, ublížiš deťom a čo z toho? Zažila som to a našťastie som si to všetko dokázala včas uvedomiť. Dodnes si za to denne blahoželám. Krízy sú na to, aby sa prekonávali, aby sme prostredníctvom nich rástli. Utiecť k mladému milencovi dokáže každý. Len či to nie je krok späť...Skús reálne prehodnotiť vaše manželstvo. Manželovi na ňom podľa všetkého záleží, ty máš bordel v citoch...bodaj by nie, keď si sa namotala na niečo, čo možno ani reálne neexistuje. Neber to ani do úvahy. Toho človeka skutočne nepoznáš. Rieš len a len situáciu v tvojom manželstve, nech už dôjdeš k akémukoľvek záveru, ten románik by na to nemala mať vplyv...teda ak to dokážeš. Skúška zrelosti 😉

viki120
autor
27. dec 2016

@silvia31 ako myslim si ze ani tu by to nikam neviedlo ....no do muza som sa zalubila v 12stich a od16 sme spolu cize detska laska .... aaa toto bol prvy chlap co ma niecim oslovil po tolkych rokoch . Tiez sme mali vela kriz vzdy som ja bola ta co to davala do kopy ... a teraz sa vyskytlo toto a neviem sa znormalizovat.

stardust
27. dec 2016

@viki120 manzelska poradna, odluka a potom uvidis, ako dalej.

tamtamka26
27. dec 2016

Hmmm, baby ta tu znosia pod ciernu zem. Tazko sa radí v cudzom vzťahu. Píšeš, ze muz vas mal casto na haku...(ako som si precitala, aj na dovolenky vas poslal samych). Ziadny muz/zena nie je dokonalý, aj ten nový bude mat svoje chyby. Horšie je, ze ten tvoj ti to bude pri kazdej hádke vyčítať a zrejme to uz medzi vami nebude ono. Aj ked neviem, ci vobec bolo, ked si aj on písal (ak nie viac). Mozno sa mylim, ale snažiť sa bude 2-3 mesiace. Daj tomu cas, uvidíš, ci ste si súdení...

silvia31
27. dec 2016

@viki120 chápem, takéto veci majú svoj čas, síce sa to zdá ako večnosť a že sa to vlečie, lebo sa nedokážeš zmobilizovať.. Ale prejde to. Daj si čas, funguj, lebo veď musíš, ale treba sa rozhodnúť - zostaneš a začnete makať na vzťahu (aj keď sa ti teraz nechce, nemáš chuť a náladu a najradšej by si šla na pustý ostrov sama, ale sa premôžeš a budeš aj ty robiť veci, ktoré očakávaš od manžela) alebo sa rozhodneš odísť, no a začneš riešiť potrebné veci..

yennn
27. dec 2016

@sunny8 neblazni zena, myslienky sa nerataju, na to ich mame, a nechcem vediet co v myslienkach robia manzelia radsej 😀 😂
Ale suhlasim s tebou, nikto nema pravo sudit a ja nerozumiem ze niektori stale nechapu, ze si sem ludia pridu po radu a povzbudenie a nie sprdung

dorottka
27. dec 2016

@zooeynka kasli na to, budes lutovat... nieco podobne mam za sebou, kazdy ma odhovaral a... vsetci mali pravdu. Nestoji to za to, vaz si, co mas, ak mas dobreho chlapa, drz sa ho zubami nechtami