Nová známosť a podozrenie na drogy.

3. apr 2020

Ahoj baby, zoznámila som sa s jedným mužom, očaril ma. Má 42 rokov, ja som trochu mladšia - mám 28. Pracuje, má vlastnú firmu, je šikovný. Jeho hobby je muzika, hrá v jednej metalovej skupine, ale žiadna známa skupina to nie je. Dosť veľa fajčí a cez víkendy pije, ale on alkohol moc neznesie, je mu z neho zle. Čo ma ale desí je to, že si myslím, že berie drogy. Neviem to ale s istotou, ale má dosť zlú pleť, takú pleť majú drogovo závislí ľudia. Ale možno preháňam, neviem ako to zistiť, drogoval by keď má vlastnú firmu? Veď to by nedal podnikanie, či?
Drogy by pre mňa boli zásadnou prekážkou. Čo s tým baby?

liz_lemon
3. apr 2020

vela spickovych manazerov je na drogach, hlavne kokain beru, aby vydrzali ten stres a tlak, takze mozne to je

lenuliatko84
3. apr 2020

Tak to ukonči a hladaj v inych vodách ako byt na pochybach

autor
3. apr 2020

@liz_lemon A môžem to ja nejak zistiť? Aké sú príznaky, ako sa správa taky človek? Nie som hlúpa, ale s drogami nemám absolútne žiadne skúsenosti.

autor
3. apr 2020

@lenuliatko84 Ja som sa zahľadela a mám ho rada. Ale pokiaľ sa ukáže, že droguje tak to ukončím.

kristi40270
3. apr 2020

Hmm záleží od toho co berie keď to berie 😃 no ale príznaky môžu byť rôzne bud rozpráva moc rýchlo rýchle reakcie nevie co so sebou možno menej je... Alebo môže byť naopak spomalenejsi a hladný je to rôzne záleží od drogy proste nato aby si prišla na príznaky ho musíš asi veľmi dobre poznať nezdrogovaneho keď ho poznáš vieš ze niečo nieje vpohode sním nie? A nepoznáš to po pleti len

liz_lemon
3. apr 2020

neviem, nestykam sa ludmi co beru drogy
ale zase plet moze mat zlu aj z inych dovodov, ako su drogy
asi by som sa ho to spytala, alebo nejaku debatu na tuto temu, pripadne sa mozes tvarit, ze by si sa nebranila, a uvidis, ako on zareaguje, mozno sa ti hned pochvali

autor
3. apr 2020

@kristi40270 Takže ťažko to zistiť len tak. Nepoznám ho moc dobre, boli sme spolu bicyklovať, bolo to fajn, ale cez víkend mi pripadal taky iný, divný. Sex bol super, žiadny problém nemal v tej oblasti...takže ja neviem. Možno som paranoidná.

liptroman
3. apr 2020

Utekaj, čím skôr a ďalej

vilma7
3. apr 2020

Ono firma, plus víkendy s kapelou, skúšanie, hranie, určite má toho veľa a je možné že si dopomôže nejakou látkou. Ja mám susedov narkomanov, keď sú pod drogami, nenadväzuju očný kontakt, červené oči, skôr taký pohľad ako keby do prázdna...asi aj rôzne drogy sa môžu ináč prejaviť. Aký iný sa ti zdal? A čo tak sa ho opýtať na rovinu?

kristi40270
3. apr 2020

Presne opýtaj sa ho to alebo mu navrhni že by si si niečo dala je viac spôsobov a keď natom fičí tak ho nechaj tak..

autor
3. apr 2020

@vilma7 zdal sa mi taký iný, zvláštny, neviem to ani popísať, ale nemá problém s očným kontaktom ani červené oči, ale má zlú pleť, také diery v tvári, akoby z drog, niekedy mi príde arogantný, inokedy super . Som zmätená

radkaradix
3. apr 2020

Diery v tvary - to by som skor povedala, ze mal v puberte akne a skrabal si to/pucil a ostali mu jazvicky.

mondolina
3. apr 2020

Keby bral drogy ( napr. Pervitín) tak by mal vyrážky aj na tele, nie len tvári.
Hrbolčeky na tvári môžu byť po akné.

autor
3. apr 2020

@radkaradix Videla som jeho foto z mladosti a akné nemal.. tak neviem.

pribinak
3. apr 2020

Nemusí brat drogy, na to, aby mi blikala kontrolky stačí, že pije

autor
3. apr 2020

@pribinak No pije veru, ale nie je zlý.

pribinak
3. apr 2020

Však ho ani moc nepoznáš, tak ako vieš aký je? 😆😆😆😆no okrem toho že sex bol fajn a vie sa bicyklovať 🤣🤣🤣🤣

autor
3. apr 2020

@pribinak 😂😂😂 no neviem, nepoznáme sa tak dobre. Zažila som ho už pod vplyvom a nebol zlý.

pribinak
3. apr 2020

Ty máš 28 rokov? Kriste pane ožratý chlap je pre teba ok?
Alebo je toto vymyslená téma a ty máš 14 rokov, alebo ti úplne šibe
Čau

autor
3. apr 2020

@pribinak Tak čau.

lucyluv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
3. apr 2020

@lucyluv Akné to nie je. No asi to budem musieť nejak zistiť. Alkohol by mi tiež vadil keby pil každý víkend. A zajtra som pozvaná na menší žúr tak možno budem múdrejšia.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
3. apr 2020

Aký menší žúr? Keď sa nemajú stretávať ľudia 👎👎

autor
3. apr 2020

@viestta Myslieť si môžete čo chcete, je to váš názor, nie pravda

autor
3. apr 2020

@mondolina Všetci sme zdraví

mondolina
3. apr 2020

Zodpovednosť 👎👎👎

autor
3. apr 2020

@mondolina Som zodpovedná, veď mesiac trčím len doma viac menej...

mondolina
3. apr 2020

Hej preto ides na žúr s ľuďmi.

autor
3. apr 2020

@mondolina Je to u neho doma s pár ľuďmi.