Noví podnájomníci

21. okt 2022

Dobrý večer, máme tu opäť nových mladých cca. do 25r. podnájomnikov, dievčina je taká agresívna a ľúbi si vypiť (alkoholový výpar na chodbe)... Len teraz sa nasťahovali a opäť je tu bordel (hluk po 23hod., nahlas pesničky, hádky s priateľom...) Už som sa už naštvala a zabúchala na stenu, aby si vypli tú príšernú hudbu (keby nemám migrénu, neriešim to) a miesto toho aby sa skludnili, sa ozvala so slovami "Piča vyjebana"
S majiteľom bytu nemá význam sa porozprávať, keďže sem nechodí vôbec ani nevieme kto to je, kúpil si byt vlani len na prenájom... Ani sme nevedeli, či tu bude on bývať, alebo dávať do podnájmu...
My sme pokojní, dodržiavame nočný kľud, a v izbe TV nemáme iba v obývačke. Od nás hluk nejde, na toto sme alergický, nerobíme to čo nechceme, aby druhí nám robili.
Po minuloročnej skúsenosti, tiež s mladými podnájomníkmi, sme museli skrine premiestniť k susednej stene. Žiaľ nepomáha to, čo robiť okrem volania polície (na toto by som nevolala) a presťahovania sa?

parvinka0001
21. okt 2022

Prepáč ale aby bol alkoholovy výpar ako píšeš to by musela alebo variť ten alkohol alebo minimálne mať krčmu tam . toť proste neverím .ak by chlastala deň noc tak to neverím že by na chodbe bolo cítiť .

patka06
21. okt 2022

Ak rušia nočný kľud, spojte sa všetci susedia a riešte s majiteľom, prípadne potom so správcom

autor
21. okt 2022

@parvinka0001 Prepáč, hádam viem keď máš doma nadýchané z alkoholu. Mala som kolegyňu pijanku, tak viem ten nechutný puch rozoznať. A kde píšem že deň noc? Prosím ta, nevytrhaj jedno slovo z celkového textu, len aby si niečo pridala ...

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
22. okt 2022

@parvinka0001 Tomu ver,ze je to citit.

janinah
22. okt 2022

Ak majú v noci hluk a diskotéky.tak teraz spia...dohodnú sa so susedmi ostatnými a od 6 rána by som im vyrobila takú diskotéku.ze si veru nepospinkaju.....ide o to kto to dlhšie vydrží

syslik81
22. okt 2022

nemate spravcu domu? musi vediet kto je majitel .. spisat staznost a poslat mu to a po nocnom klude volat policiu nic ine sa neda

autor
22. okt 2022

@marca12 Samozrejme že je to cítiť a to ešte s mužom absolútne žiaden alkohol nepijeme, tak to neberiem ako prirodzenú vôňu....

Teraz sme sa z práce vrátili s mužom a stretli sme susedu, tá tiež sa čudovala, akých opäť si majiteľ nasťahoval ľudí...
Správca bytu to je kapitola sama o sebe s ním sa ťažko riešia veci. A to sme mala bytovka 4 poschodová.
Ani číslo na majiteľa nám nechce dať, ani s majiteľom si pohovoriť správca nechce...
Tak sme sa zhodli so susedou, ak sa to bude opakovať, rovno voláme PZ. Nemyslím ze sa niečo zmení, aby horšie nebolo. Potom už len odhlučnenie nosných panelov si musíme dať.

sardinka32
22. okt 2022

No to mi je teda "správca"...však tomu človeku vyplývajú aj povinnosti. A nemáte spísaný domový poriadok? Nepíše sa tam nič o hluku/nočnom kľude? By som napísala oficiálnu sťažnosť, nech to pánko rieši. Veď ste 2 byty, ktorým to vadí.