O čo mu ide?

denisqaa
25. apr 2015

Dobre ranko . Potrebovala by som poradiť . S priateľom sme spolu 2 roky a máme 6 mesačného syna . Problém je v tom , že je žiarlivý . Uvediem pár príkladov .. No napr. Nemôžem sa stretávať s kamoškami , lebo každá je pre neho ku** alebo zlá , keď zájdem do banky a neoznámim mu to , už je problém .. Reči typu : nedôverujem ti , prečo si mi nedala vedieť atd, keď sa spolu dlhšie rozprávame , tak vždy si niečo vysvetli zle a začne a rozprávam o úplne bežných veciach . A aby toho nebolo málo , vôbec mi nedá pocítiť lásku ( myslím ten pocit , keď sa na svojho pozriete a cítite ten hrejivý pocit pri srdiečku ) ..

vevesh
22. jún 2015

@ali08 nic nove pod slnkom - len ludia to nechapu , ze vsade ale vsade to funguje rovnako, vsade su dobri a zli, vlada proti ludu, bohatym je sveta zit a chudoba drie, aby mala na prezitie... Ale najvacsim krizom dnesnej doby je medialna manipulacia...

ali08
22. jún 2015

@vevesh presne tak.kamaratka je teraz v irane a tiez pisala ze je to uplny opak ako to co ludia pocuju tu.preto hovorim pokial to nezazijes nevies. Ano su Rozny ludia ale netreba koli par jedincom hadzat vsetkych do jedneho vreca. To ze je vlada a zakony na hovno obycajny ludia nevyriesia ani demonstraciou alebo atakovanim obycajnych ludi tym Len ukazu aki su blby a ze budu mat hanbu Vsade vo svete

marcela2015
27. jún 2015

@maslenka47 po vojne je kazdy general!!!!keby ludia nerobili chyby svet by bol krasny!!!

morningcoffee1
29. máj 2017

Nevyzera to pre nu slubne. Jazyk neovlada uplne plynule, kedze ma obmedzenu slovnu zasobu, a bez toho je tazke najst dobru pracu. Nemoze opustit Belgicko (a podla jej slov sa na Slovensko ani vratit nechce, lebo v ich meste su nulove moznosti). Vezmite si do uvahy to, ze ked bude chciet aby jej zverili deti (aspon na striedacku), bude musiet z niecoho zaplatit najom, skolku pre dvoch, stravu, inkaso.... Nehovoriac o tom, ze mozno bude potrebovat aj auto, aby to vsetko rano stihla. Mam kolegov, co vozia deti rano do jasli a sami dochadzaju na osmu, ale bez auta by to nebolo mozne. Tym nechcem povedat, ze ma s nim zostat, to nie je riesenie. Len to, ze sa bude musiet inak obracat.