Obťažuje ma zadaný najlepší kamarát môjho manžela

jakkubova
6. apr 2019

Najlepší kamarát môjho manžela ma začal baliť. S manželom sme spolu 5 rokov, máme krásny vzťah a s jeho najlepším kamarátom sa poznám 4 roky. Bol to vždy fajn chlap, ale posledné 3 mesiace ho nespoznávam. Začalo sa to tak nenápadne, keď bol u nás aj s priateľkou na návšteve, ja som odišla do kuchyne, že idem niečo priniesť a on sa vybral za mnou, že mi pomôže. Keď sme tam boli sami dvaja, povedal mi, že dobre vyzerám a chytil ma za zadok. Nejak som nad tým len mávla rukou, lebo nechcela som hneď robiť scénu a on sa potom správal normálne. Potom mi začal vypisovať rôzne čudné správy o tom, čo všetko sa mu na mne páči a či by som s ním niekedy išla na kávu. Odpísala som mu, či mu šibe na čo mi on odpísal, že veď o nič nejde, len by ma chcel viac spoznať, lebo keď sme vonku ako partia, nemáme tak veľa priestoru. V poslednej dobe má zvláštne narážky na jeho priateľku. Ja som vysoká a štíhla a ona je menšia a takej plnšej postavy, ale jednoznačne pekná žena, je vždy pekne oblečená aj upravená. A on tak zrazu pred všetkými začal, že čím to je, že ja mám takú dobrú postavu a ona sa dosť opustila, že či jej neporadím niečo ohľadom diét a tak. Vrchol bol, keď sme boli na chate a začal sa na mňa lepiť, samozrejme zasa v takej situácii, keď nás nikto nevidel. Dohovorila som mu, že nech sa spamätá a že ja nemám záujem. Ospravedlnil sa, ale vypisovať mi neprestal a vždy keď sa s priateľkou ohlásia na návštevu, bojím sa, čo zasa bude. Čo by ste v takejto situácii robili vy? Komu to mám povedať? Manželovi nechcem skaziť pekné kamarátstvo a jeho priateľka sa mi pred nedávnom zverila, že by s ním chcela mať dieťa. U manžela som nenápadne zisťovala, či ten jeho kamarát nie je nejaký záletník, na čo mi on povedal, že taký nikdy nebol a vždy bol zodpovedný a verný. Ja som si to o ňom myslela tiež a takéto správanie ma veru prekvapilo. Raz mi len povedal, že sa mu páčim už dlho a on už si nemôže pomôcť. Vždy ho spacifikujem, poviem mu že som šťastne vydatá a nemám záujem ale on ako keby ma nepočúval. Neviem ako to riešiť, ak to poviem manželovi, bude po kamarátstve, ak jeho priateľke, zlomí jej to srdce.

uglybetty1234
6. apr 2019

tiez by som to povedala manzelovi. Lebo pravy kamos nebali manzelku svojho kamosa. a povedz mu to cim skor, aby to nakoniec este aj neotocil voci tebe, ze ty si ho balila.
Drzim palce

catherinah
6. apr 2019

Daj vedieť ako to dopadlo

internalflight
6. apr 2019

Asi by si mala pochopiť, že obhajuješ zo strachu niekoho, kto je agresor a tají to pred ženou aj pred tvojím mužom. A agresori presne túto nepochopiteľnú naivitu okolia využívajú na svoje krytie. Chrániš zviera, ktoré si časom bude dovolovať viac lebo vidí, že mlčíš už na začiatku...neskôr bude neskoro pre všetkých a nemusí ísť len o "kamarátstvo" tvojho muža. Nechcem sa dotknúť, ale dúfam tvoj manžel nie je podobná IQ skupina...aby si nakoniec nezistila, že aj on sa vyfarbí po prezradení ...byť tebou poviem mu to expresne rýchlo aby si vedela na čom si..

lija22
6. apr 2019

nieco podobne sa mi stalo. ale malasom toho chalosa rada ako fajn kamosa, ked mi prejavil naklonnost zhnusil sa mi. Ale vravela som si klud asi sa zblaznil, kto sa dakedy nezamiloval bezhlavo az hlupo? snad rok somsa mu snazila vyhybat, neodpisovala, nereagovala na nic. A preslo to. Stretavame sa sice uz malinko, ale je to v poho, v klude, kazdy mame svojerodiny a zrejme sme aj mudrejsi, cim sme starsi. Takze moja rada znie mu napisat a dost, prestan, lebo to poviem muzovi a dostanes na bendzo!

sashabb
7. apr 2019

Hneď po prvej sms-ke ako ťa pozýval na kávu si to mala ukázať manželovi. Nechápem načo čakáš, aby sa to nakoniec neotočilo ešte proti tebe.

sonia.
7. apr 2019

@jakkubova Povedala si to uz muzovi? Ako to dopadlo? Daj vediet..

rakahaka
7. apr 2019

@jakkubova zijes?

angie11
7. apr 2019

To je jak telenovela 🙂 🙂 🙂

jakkubova
autor
7. apr 2019

Tak dievčatá, povedala som to drahému hneď včera večer keď sa vrátil. Mala som asi 15 minútový monológ o všetkom, čo sa dialo a dala som mu aj prečítať všetky konverzácie. Nakoniec som mu povedala, že nech to hlavne rieši s chladnou hlavou na čo mi len dal pusu do vlasov a povedal, že nabudúce nech také niečo poviem hneď. Potom sa zobral a odišiel a keď sa vrátil povedal len, že s jeho kamarátom sa už nebavíme, strhol ich spoločnú fotku čo sme mali na chladničke a ďalej to nechce rozoberať. Dnes bol celý deň z toho dosť vzatý a vidím, že je z toho sklamaný, len ako píšem, nechce mi nič viac k tomu povedať.

ivka185
7. apr 2019

Urobila si dobre ,neboj bude dobre cas to u manzela zahoji a je lepsie pre tvojho manzela prist o kamarata ako o manzelku.

mala_hobitka
7. apr 2019

@jakkubova Nechaj ho situáciu spracovať. Neskôr až budeš vidieť, že je na tom lepšie mu povedz, že by bolo fajn, keby ti povedal čo sa stalo nech si v obraze. Aby sa nestalo, že sa k tebe donesú iné verzie a ty nebudeš vedieť reagovať.

jakkubova
autor
7. apr 2019

@mala_hobitka ja mu čas doprajem a určite nebudem na neho tlačiť. Len ma mrzí vidieť ho takého sklamaného. Manžel prišiel o brata nečakane a tento kamarát mu bol ako brat...u nich v rodine bol skoro ako člen rodiny a teraz sa to bude všade riešiť. No neteším sa na to :(

rakahaka
7. apr 2019

@jakkubova dopadlo to najlepsie ako mohlo. Len cakam ci to necha tak aj ten kamarat. Jamyslimze to bude kus vola a bude sa chciet pomstit...

jakkubova
autor
7. apr 2019

@rakahaka och to hádam nie a zasa nie sme v telenovele. 🙂 ale keby aj chcel niečo skúšať, tak to nejak vyriešime, teraz sme už na neho dvaja.

0martina0
7. apr 2019

ako ja som zaskočena že si to už manželovi nepovedala,podľa mna ti to vyhovuje ako sa k tebe sprava,a čo by si robila keby bol kamarat rychlejši a povedal manželovi ako sa k tebe sprava,a že ti to nevadi,potom by si sa tiež obhajovala kamaratsvom

tatianka0000
7. apr 2019

@0martina0 precitaj komenty vyssie manzelovi to uz.povedala

mravvcek
7. apr 2019

Len daj pozo4,aby to neobratil proti tebe,ze ty si ho balila,ze si s nim flirtovala.... drzim palce

0martina0
7. apr 2019

@tatianka0000 ja viem že mu to už povedala,myslela som tym že už skôr to mala povedať,zle som sa vyjadrila

lenkaam_1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
internalflight
8. apr 2019

Gratulujem tebe aj tvojmu mužovi, spravil dobre, nič nie je horšie ako mať "brata" ktorý má masku tohto druhu. Mimochodom presne na tomto princípe sú založené napr zneužívania detí - v rebríčku vedú podľa nemeckých psychiatrov práve rodinný kamaráti.

dovozadokoca
8. apr 2019

Povedz manželovi, môj mi nepovedal, nakoniec to dopadlo pre neho zle, neakceptovala som nejaké blbosti, ako že on nespolupracoval (haha, bohvie) to ona dolieza...

Sme spolu, rozvádzať sa pre to nebudem, ale je to porušené, dôvera atď. Vieš, nech to nedopadne zle pre teba, nakoniec. Exkamoška, defka, si spokojne žije a mňa máta to, akých ľudí mám okolo seba a kto mi čo tají a spraví.

jakkubova
autor
8. apr 2019

@dovozadokoca už som to manželovi povedala 🙂 našťastie v tých správach, ktoré som mala uložené som dotyčnému jasne napísala, že nemám záujem a jeho správanie ma obťažuje. On mi na to odpísal, že nech sa prestanem hrať na nedostupnú...takže manžel nemá dôvod mi neveriť.

mireckin
9. apr 2019

@jakkubova som rada aj za teba ze sa to ako tak vyriesilo..a dozvedela si sa od manzela, co sa udialo ked odisiel si to vysvetlit s tym tzv. kamaratom?

jakkubova
autor
10. apr 2019

@mireckin manžel mi zatiaľ nič nepovedal, nechce o tom hovoriť a ja na neho nechcem tlačiť. Len som mu povedala, že by som to rada vedela a nech mi to povie vtedy, keď sa na to bude cítiť. Ten jeho kamarát je taká povaha, že keď ho zatlačíš do kúta, tak ti začne vyčítať úplne všetko... takže asi taká nejaká hádka to bola.

kikina84
10. apr 2019

@jakkubova no ak sa takto chova je pekny chrapun..urcite by som s nim nic neriesila..povedala by som to manzelovi..

angie11
10. apr 2019

@kikina84 ona to uz povedala manzelovi 🙂

heyoka
13. apr 2019

Normálne mu vylepiť cez pysk a povedať manželovi nech mu tiež dá po hube a azkončené kamarátstvo..prekračuje hranice ..a jeho priateľka má právo vedieť čo je to zač..urob jej tú láskavosť čím skôr nech od neho uteká daleko a čo najdalej

laffaeitt
27. jún 2020

@tomsta003 a ty si takú fasa hlucnu a pekne otlacenu dala? Nič v zlom len najme pre ženu dat takú facku není jednoduché.

laffaeitt
27. jún 2020

@jakkubova ako to inak dopadlo s tým kamarátom. Stále sa nebavia alebo si vstúpil do svedomia?

monky123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz