Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ochladnutie citov

klarikuskaaaa
11. máj 2015

Prepacte ze si tu vylievam srdce ale uz fakt neviem co robit. Tak chcela som si dnes s priatelom spravit pekny den a zasa to skoncilo rovnako hadkou. Chcela som ho trochu zviest a tak a on na mna pri pozerani televizoru zreve ze vyzlec sa to ti ho tam mam strcit cez nohavice. Uplne ma to nastvalo. Ja som odisla byvat k rodicom na par tyzdnou lebo on mi nepomahal s malou a nemal financie kedze som studentka este. A teraz mi to vycita ze ked vie ze o osmej odchadzam ( ked pride z prace ideme k nemu s malou a vzdy na dve hodinky vecer ju ma moja mama a my sme apolu osamote kedze byvame 5 min od seba) proste nechce so mnou komunikovat hovori ze caka kym prideme ze sa vsetko zmeni ale neverim tomu on len cumi do tv a do mobile . ako by ste sa zachovali?

sassannka
11. máj 2015

Ako by sme sa zachovali? Tak napríklad ja už by som s takým chlapom nebola...

tinacho
11. máj 2015

no ako už bolo hore napísané...kašlala by som na takého chlapa. Ak sa smiem spýtať to dieťa máte spoločné? Ak áno ta to už nechápem vôbec...

cerez
11. máj 2015

Je to kuskus. Nepomáha, čumí do TV alebo do mobilu, keď zvádzaš, tak miesto vášne zreve ako keby si chcela od neho umyť riad, s dieťaťom ti nepomáha. Na čo je ti takýto chlap?

klarikuskaaaa
autor
11. máj 2015

@tinacho ano spolocne ma 4 mesiace

merykvei
11. máj 2015

Keď sama neveríš tomu, že sa to zmení, tak čo ťa pri ňom drží? Nemáš v ňom žiadnu podporu a nedá sa teda naňho spoľahnúť. Prečo to toleruješ? Jemu to pravdepodobne takto vyhovuje. Ty si odišla od neho a bývaš u rodičov, ale prídeš na dve hodinky každý deň k nemu, aby si mohol užiť a on to ma bez starostí. Taký chlap nestojí za nič.

klarikuskaaaa
autor
11. máj 2015

@merykvei on sa este citi urazeny ze som odisla ale keby som nie tak uz by som asi bola v nemocnici mala bola velmi narocne babo a bez pomoci by sa to nedalo teraz ked sa chcem vratit mi vyhadzuje na oci ze som odisla

tinacho
11. máj 2015

@klarikuskaaaa no akože každý večer len vy dvaja a namalo by to byť že traja? Mám 8mesačnú dcéru a môj chlap sa ráno lúči s malou jak keby išiel na týždňovku. Miluje ju tak, že sa niekedy tej lásky až bojím. Bez malej si život nevieme predstaviť obaja. Ak on sa správa takto nezodpovedne keď máte malé dieťa, kde berieš istotu že sa to niekedy zmení.....kašli na neho, ver takýto chlap nestojí za nič......

klarikuskaaaa
autor
11. máj 2015

@tinacho tak toto asi ja nikdy nezazijem on sa na malu neopyta nic povire ze je unaveny z prace a s malou som stale ja ked tak sa jej prihovori a to je vsetko

merykvei
11. máj 2015

@klarikuskaaaa že urazený? na tvojom mieste by som urobila to isté. Však starostlivosť o dieťa nie je sranda. Je veľmi náročné starať sa sama o dieťa. A na čo je on? však aby ste mali malé, tak pri tom ste boli dvaja. Kde je zodpovednosť? A to že ti vyhadzuje na oči, že si odišla dokazuje to, čo som písala,že mu táto situácia vyhovuje.

cerez
11. máj 2015

@klarikuskaaaa A takto ak nie horšie to bude aj neskôr. K tebe sa už správa teraz nepekne a k dcére si nevytvorí žiadny vzťah ani cit, tak čo ich bude spájať. Neskôr bude aj do nej vrieskať. To je budúcnosť.

tinacho
11. máj 2015

@klarikuskaaaa no tak to si neviem ani predstaviť. Malú máme tiež číslo....a manž. my s ňou pomáha od narodenia, sme na všetko sami, nám nemá kto pomôcť. Vie sa o ňu postarať rovnako ako ja....len je doma vačší bordel keď sú sami...xixi.
viem je možno pre teba ťažké ostať sama s dieťaťom, ale ak sa takto chová na začiatku, neverím že sa to zmení. Zmeň sa ty, ži pre malú veď to je teraz tvoj život a kašli na takého de..la 😉

klarikuskaaaa
autor
11. máj 2015

@tinacho ja som mu proste vsetko obetovala alebo napriklad ked som mu pisala ze som vonku s malou ci ide tak napisal ze sa ide osprchovat a ked som mu napisala ze mam peniaze mozme ist na nakup hned isiel a ked aom mu to vycitila tak povedal ze ved aj v sprche moze pisat

moni73
11. máj 2015

uz by som s nim nebola. ALE na jeho obhajobu, robit teraz pocas ms v hokeji pekny vecer podla mna nie je moc dobry napad. ad 2/ nechavat malu u mamy a chodit k nemu prespavat 😕 ... ja ti neviem, ved mu musi byt jasne na co k nemu chodis. jednoznacne by som zostala s malou, myslim, ze aj on by si ta viac vazil 😉

pribinak
11. máj 2015

Ja ti napíšem nieco iné, ako ostatne baby. Miesto zvádzania študuj, aby si dokončila školu, na študentku máš mizernú gramatiku a štylistiku.
Nepomáha ti s malou? Nuž, preco aj? Ved to robí tvoja mamina. Ta by s tym mala seknúť a mali by ste začať makať vy dvaja, rodicia dieťatka
Okrem toho, to ze v momente po tebe neskočil, neznamená automaticky ochladenie citov, mozno bol TV program jednoducho zaujímavejší ;)

klarikuskaaaa
autor
11. máj 2015

@pribinak to je to jedine co chcem aby sme sa spolu starali len on o malu nejavi zaujem ani ked sme spolu 5 hodin nie to este cely den. Nevie ju prebalit, uspat nic. A nie je to prvykrat co bol program v TV zaujimavejsi

merykvei
11. máj 2015

@klarikuskaaaa na drzovku by som spravila to, že by som ho s malou nechala samého pár hodín. Už by sa musel vedieť postarať.

svetluska82
11. máj 2015

@klarikuskaaaa ja ta chapem, my sme zacinali nejako tiez tak podobne az na to, že sme nemali dieta. Nie nezmeni sa nic, len sa to zhorsi.

pribinak
11. máj 2015

@klarikuskaaaa časom pochopíš, ze hokej, futbal a box jednofucho neporazis :( my skúsenejšie vtedy necháme našich chlapov tak a vrtenie zadkom si odložíme mimo športovú sezónu ;))

K ostatnému sa nevyjadrujem, snáď, len toľko, ze si "hľadala asi velmi starostlivo otca pre svoje dieta"

mamutka
11. máj 2015

mozno vobec neochladol. Mozno vzdy to bol obycajny gaucovy povalac, ktory mal jedinu zivotnu napln - posobit ako frajer na mladu babenku a uzivat si svet, lebo je gombicka.Len si si to zial nevsimla a mala si pocit, ze zakladas rodinu. Mozno bude tak trochu zrely na rodicovstvo o nejakych 10 rokov neskor. Neviem kolko ma, ale je to urazene decko a dlho este bude.

moni73
11. máj 2015

@klarikuskaaaa musim sa ta to spytat! ty nechas svoju mamu vstavat v noci k tvojej dcere??? predpokladam, ze este pracuje a rano ide do prace. a pises, ze jedine co chces je, aby ste sa starali spolu. prepac, ale ja mam z toho skor pocit - nestarali spolu 😒 .

klarikuskaaaa
autor
11. máj 2015

@moni73 nie nenechavam ja som s dcerou vo svojej izbe pomaha mi s nou len cez den lebo mala sa casto v noci budi ale nenutim ju do toho aby sa starala ona sama chce

sissy27
11. máj 2015

@klarikuskaaaa pre teba by mala byť momentálne priorita štúdium... áno, dobre čítaš, štúdium, dieťa na ten čas bohužiaľ až na druhé miesto... a to preto, aby si vedela svojmu dieťaťu zabezpečiť aké-také zázemie, nie byť mame na krku kým sa malá neosamostatní alebo kým si nenarazíš bohatého chlapa...
takže pekne krásne makaj v škole, prepokladám že v tvojom prípade sa bavíme ešte o strednej, a na toho "pána úžasného", ktorý je otcom tvojho dieťaťa sa vykašli - buď záujem o vás má a dá ho patrične najavo, alebo nemá a potom si ho nevynútiš... a teda nechápem, ty mu voláš, že máš peniaze a nech idete na nákup?? to už keď ty nemáš rozum, tak mama ti toto toleruje?? on má platiť výživné tebe na dieťa, nie ty jemu !!! chápem, že si mladá, nemáš skúsenosti, ale tvoja mama by ťa mala usmerniť...

romana19
11. máj 2015

@klarikuskaaaa Toto je už tvoj druhý veľký problém, o ktorom potrebuješ diskutovať, ale pointa zostáva, priateľ nechce sex a už je oheň na streche. Buď sa ako študentka nudíš a vypisuješ tu bludy, alebo Ti ozaj treba najprv doštudovať, aby si sa spamätala.

pribinak
11. máj 2015

@mamutka toto je zrejme študentka SŠ, alebo SOU, ona si rodinu asi plánovane nezakladala. To bábätko sa im jednoducho "zadarilo" (teda moj názor, myslím si, ze dost reálny)

macka334
12. máj 2015

Doštuduj a snaž sa byť sebestačná. Tak sa dá naozaj kľudne sa rozhodovať ako ďalej.
Čo sa týka akože priateľa, škoda času.

anaitat31
12. máj 2015

Ochladnutie citov je tvoj najmensi problem. Z toho chlapa nic, stracas cas, z vas troch rodina nikdy nebude. Teraz sa radsej sustred na svoju buducnost a na to ako zabezpecit seba a svoje dieta. Tvoja dcera je teraz tvoja rodina a mala by si robit vsetko pre nu, denne zabijas cas s tym darcom spermii, radsej sa venuj skole pestovaniu nejakych konickov, uc sa jazyk, vyrabaj nieco, pec kolace, torty, venuj sa niecomu co ta posunie vpred, lebo on sa ani o teba ani vase dieta nepostara. Minas cas, energiu, city a ako citam aj peniaze na chlapa, ktory o teba nestoji a nevazi si to. Vaz si sama seba a vykasli sa na toho zbabelca, on sa nepostara ani sam o seba. Ak neplati vyzivne tak si to na urade vybav - vyzivne na dieta aj na seba. Co na tuto situaciu hovoria tvoji rodicia? Ty si uz velmi nemozes dovolit byt v svojom veku naivna a riesit lubi/nelubi pretoze okrem toho ze si mlada baba si v prvom rade matka.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli