• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ochrnutie po autonehode. Vyzná sa v tom niekto z Vás?

30. apríla 2008 
bibinka tu v CR je to to iste,ale ja pochadzam so Slovenska takze som v obraze.Ja sa len divim ze si to ta obvodacka riskne len tak urcit dg
28. apr 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som myslela pohotovost
28. apr 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby otec ide v stredu do monobloku s nohou a lekar mu povedal ze ako poskodeny ma povedat co vsetko ho boli a ze oni ho uz poslu na nejake tie vysetrenia,ale ked ho v nemocke odmietnu ze nema papier na neurologiu od obvodacky tak ja jej dam a este ked mu zistia ze to nie je od barli tak vam tu prisaham ze ta uz viac lekarku robit nebude lebo to nepredycha :angry:
som hrozne na nervy,stale mam pred ocami tie jeho ruky,stale mi je do placu,nemozem spat nemozem nic urobit a on sa hrozne trapi ak mu to orchnutie ostane tak to bude....
28. apr 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca: to je este dobre, ze obvodaci poslu dalej ked nevedia co a ako :sunglasses: mojho otca 17 rokov nikam neposlala obvodacka a skoro prisiel o obidve nohy :angry: nastastie, transplantacia ciev pomohla...
28. apr 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kocky tak otec bol na neurologii a ma to predsa z tych barli,chvalabohu lebo uz som dva dni iba na tabletkach z tych nervov,ale aj tak musi do nemocky na operaciu kedze mu vyslo zelezo z nohy,kedze ma celu nohu podrotovanu
dik za podporu ste zlate
30. apr 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nitka no odlahlo mi.Drzime palce aby bolo vsetko co najskor ok
30. apr 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nitka vďaka bohu, že je to len z tých barlí. ale pre istotu to sledujte, a keby niečo, radšej hystečiť ako niečo zanedbať. aj mne odľahlo. podobne ako bianca držím palce a verím v skoré uzdravenie.
bianca- ty už budeš nastálo v OV? ja som tam prežila 10 r-oj pekné roky. :grinning:
30. apr 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka mi sa stahujeme domov kazdy rok uz 7 rok :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok