Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Odchod od muža

tana7613
30. okt 2015

zdravim vsetkych ktory poradite.
S muzom mame 2 deti, on si pred casom zacal s jednou zenou. on je nezamestnany,pracuje nacierno,v podmienke.
o nej vela neviem neviem ani nechcem,je to jedno
Zacalo to schovavanim telefonu,potom priznanim. ja na nervy,psychicky fakt zle a on celkom spokojny. klasika
kedze nemam kam s detmi ist(aj ked povedal ze nech nechodime) asi sa bal ze bude musiet platit vyzivne, musime ist do azyloveho domu/utulku
ma niekto skusenost?
necakat na vyjadrenie azylaku a ist na urad kvoli peniazom?
co vlastne ako kde zacat? nema kto poradit
dakujem pekne za nejake nazory, inak vo vztahu sme nemali problemy

arabellka
30. okt 2015

preco musis odist s detmi?

hviezdickananebi
30. okt 2015

@tana7613 ahoj, no nechcem byt za zlu, ale zrejme ste problemy mali, kedze si nasiel inu, nieco tam bolo, len si si to mozno ani neuvedomovala a mozno ani on...
ak ti mozem poradit, hlavne si vymaz fotku a sukromne veci , ked chces riesit taketo vazne veci tu na fore, nevies kto to moze citat, aby si nemala nejake problemy...
nemas rodicov alebo inu rodinu, ktora by ti mohla pomoct?

mnamko
30. okt 2015

Kamoska je momentalne s 3detmi v azylovom dome a je spokojna

pribinak
30. okt 2015

nerozumiem.....necakat na vyjadrenie azylaku..... ehm ake vyjadrenie? urad ti ziadne peniaze neda, musis poziadat o vyzivne a to sa podava na sud v mieste trvaleho pobytu deti, plus uprava styku. na urade ti to akurat pomozu soisat, sk budes v krizivom centre vi v azylaku, pomoze ti s tym aj docialna pracovnicka

pribinak
30. okt 2015

ak chces odist daj si dokopy papiere, sobasny list, rodne listy deti, odloz si to aj z obcianskym na bezpecne miesto, idealne je mat aspon nejaku zasobu penazi, kym sa dopracujes k peniazom od muza vo forme vyzivneho a ak je nezamestnany, tak to velka sumu nebude

timea7
31. okt 2015

@tana7613 čí je byt,v ktorom žijete? Nemáš kam ísť? Rodičia by ťa neprijali? Azylák je dočasné riešenie. Že tvoj muž niekoho má, je problém, ale ešte väčším problémom je, že má nezodpovedný prístup k životu - je nezamestnaný, pracuje na čierno, je v podmienke....zrejme si na MD, z čoho chceš žiť? Od neho ti asi vysoké výživné nehrozí. Ak ti neubližuje, k deťom sa chová pekne, nejaké peniaze ti na domácnosť dáva, odhoď svoju hrdosť, hľadaj si prácu, aby si mala nejaký príjem. Viem, máš dve maličké deti, no prácu nemusíš nájsť mesiace, možno rok a to už budú aj deti väčšie.

sasa1310
31. okt 2015

@tana7613 odkedy sú azylové domy pre tie ženy, ktorým muž si našiel inú? Ja som si vždy myslela, že sú pre týrané ženy a deti.
Buď si s ním tam kde bývaš a radšej sa postarať takto za pochodu, aby si sa vedela postaviť na vlastné nohy.
Lebo kvôli tebe možno obsadíš miesto nejakej inej mamičke, ktorej ide možno práve o život

sardinka32
31. okt 2015

@tana7613 A preco musis odist Ty? Byt je jeho ci ako? To by mu akoze nevadilo, ze jeho deti by zili v utulku?

peneloppe
31. okt 2015

Ja sa priklanam k timea7. Tiez si myslim ze pokial nie je vas zly tak ostan u vas v byte a hladaj si pracu, postav sa na vlastne nohy, nasetri si nieco, popripade popros rodicov, surodencov o pomoc.

Neunahli sa odchodom z bytu. Uvolnis mu miesto aby mohol rozvijat svoj vztah? a ty s detmi sa budes tlacit v azylovom dome s cudzimi ludmi? Porozmyslaj, zvaz si vsetky pre a proti.
Drzim ti palce.

mirkava
31. okt 2015

@tana7613 kokso muz v podmienke bez prace, zenaty s dvoma detmi. To aka "glupaňa" si s nim začala? Od takeho na 200 metrov.... Prepac neporadila som, ale musela som napisat.... Drzim palce nemas to jednoduche...

tana7613
autor
1. nov 2015

Takze zatial je to tak ze byvame spolu, priznal sa mi ze stale s niekym vypisoval a vyvolaval povedal ze nevie preco to robi ale ze sa.nic nestalo a ze miluje mna.Z toho so, usudila ze ma psychicky problem,ale viac to rozvadzat nejdem niesom odbornik.
Deti su v pohode,nic zle im nerobi,len pre mna je to vseko divne.
Snazim sa kaslat na to, ved co in mi zostava tak ako ste pisali vyssie azyl je docasne riesenie a tym padom by len on zas vyhral a bolo mu super.
Mstit sa nechcem,fakt to beriem ako chorobu,zavislost ..

timea7
1. nov 2015

@tana7613 nie, nie je to závislosť, nedostatok úcty k tebe a sebadisciplíny možno, ale určite nie choroba. Ty mu ale musíš dať najavo, o čo môže prísť, keď v tom bude pokračovať, nad čím si uvažovala. A zahrň ho povinnosťami v domácnosti a okolo dieťaťa, aby nemal čas a energiu na kraviny.

tana7613
autor
1. nov 2015

@timea7 praveze viac doma porobi , opravuje veci co neopravil pol roka... tak vidim ze hlavne vecer je taky nesvoj,lebo by pisal ale vi ze by zas bolo zle tak ma aj stisene zvuky co som si vsimla. a ked sa nad tzm zamyslim takto sa spraval aj pred rokom ale vtedy som to davala za nasledok praci a jeho matke. no bolo to takto ako aj v dnesnej dobe...

timea7
1. nov 2015

@tana7613 prečo trávi večery pri PC ?

tana7613
autor
1. nov 2015

na telefone s nou alebos viacerymi komunikuje. ved cele je to na hlavu, boze ako sa zaprisahaval ze on v zivote nic proti mne nespravi, bol pri oboch porodoch a plakal az omdlieval ze ake krasne deti som mu dala .... no on bol ten posledny z mojho okolia o ktorom by som si toto pomyslela
@timea7

tiwyna
1. nov 2015

@mirkava by si neverila,ake su niektore zeny sproste. Cim vacsi grazel a primitiv,tym viac ich pritahuje. Samozrejme,ze taky debil frajerke nahovori,ze v podmienke a bez prace je kvoli svojej zene,hroznej mrche....su to nepouzitelne individua,s talym je jedine vychodisko skoncovat.

timea7
1. nov 2015

@tana7613 pýtala si sa ho, prečo to robí? Prečo má potrebu komunikovať s inými ženami? Ako by sa mu páčilo, keby si to robila aj ty? Či si uvedomuje, že ťa to skôr, či neskôr prestane baviť a odídeš? Došlo mu, že potom bude deti vidieť každý druhý víkend? Prečo nemá riadnu prácu? Začni si hľadať prácu, musíš mať príjem, nemôže mať on pocit, že si na ňom po každej stránke závislá. Muž si nikdy nesmie byť ženou istý.
Prepáč, že mám toľko otázok, ale pre mňa je nepochopiteľné, že má žena dve maličké deti s mužom, ktorý nemá poriadnu prácu, je v podmienke , vypisuje si s inými a pritom ona nie je finančne zabezpečená a keby sa niečo stalo, ani nemá kam ísť. Určite to nezačal robiť minulý týždeň....

tana7613
autor
1. nov 2015

Ano pytala som sa odpovedal ze nevie preco to robi,a jasne ze to netrva kratko,robi t urcite uz dost dlho len som o tom nevedela. Ked som sa spytala ze ked to zacnem robit ja ved su taki muzi ktorym nevadia deti a mozno by sa lepsie postarali tak mi povedal ze by mu to vadilo a tym debata skoncila. Nemam problem najst si pracu,ale ide mi o deti,ked ich necham pri nemu a ja odidem , neviem ale zas len bude cakat ze ja donesiem peniaze a on bude mat pokoj a cas na svoje veci. to je taky zacarovany kruh, ani tak ani tak.

tana7613
autor
1. nov 2015

@tiwyna urcite to tym zenam nehovori, podla sprav co som citala je chudacik na deti sam

timea7
1. nov 2015

@tana7613 aký začarovaný kruh? Ak nemáš problém nájsť si prácu, tak rýchlo do práce, postaviť sa na vlastné nohy, prečo by mal byť muž doma? Deti do jasieľ, do škôlky a milosťpán do práce. Do riadnej práce, treba zabezpečiť deti, rodinu a nie vypisovať kraviny s inými ženami. Nie? Tak potom dovidenia. A sorry, ak vypisuje iným ženám, že je na deti sám, tak asi nie je celkom kompletný 😒 😒 😒 .

tiwyna
1. nov 2015

@tana7613 akoze zenu ani nema?

tana7613
autor
1. nov 2015

ano presne tak..a druhej pisal ze ja neviem varit ani nic...apritom vzdy vsetko zjedol,vzdy mal oprate atd
@tiwyna

tiwyna
1. nov 2015

@tana7613 je to tip nepouzitelny pre zivot. Postav sa na nohy a opust ho.

timea7
1. nov 2015

@tana7613 tak to je fakt idiot, tak, ako ti radia, postav sa na vlastné a vykašli sa na neho, je pre život nepoužiteľný. Nie že je v podmienke, nemá poriadnu prácu, neváži si ťa a jeho myslenie je na úrovni pubertiaka. 😠 Ako ti vysvetlil tie hlúposti, čo vypisoval? inak ja keby som si také niečo prečítala o sebe, tak by mal tým okamihom doprané aj dovarené z mojej strany. A mohol by potom vypisovať aspoň pravdu.

hviezdickananebi
1. nov 2015

ja nechapem jednu vec, co tie zeny na takychto debiloch vidia, nezamestnany, v podmienke, dve malicke deti......
smutne je to, ze je vela muzov co by chceli zit ako rodina, vedia sa postarat, su rozumní a zodpovedni, a takym castokrat nie je dopriate mat vlastne deti, a taketo individua nemavaju problem s reprodukciou...taky zvlastny paradox, ktory som si uz mnohokrat vsimla v okoli

tana7613
autor
1. nov 2015

@timea7 VYSVETLIL TO ZAS LEN TAK ZE NECH HO NECHAM ZE LEN TAK TO PISAL ZE NEVIE...JA LEN LUTUJEM TU ZENU KT.SA AJ REALNE S NIM STRETNE,ON VIE BYT MILY POZORNY ALE TO HO PREJDE A TOTALNE SA OTOCI ... NO VED KASLEM NA TO NAZAJ TERAZ PRIORITA NAJST SI PRACU A ODIST,SOM MLADA NEJAK TO PREZIJEM A ON AJ TAK PODLA MNA SKONCI POTOM V BASE,LEBO NEBUDE ZAS PLATIT VYZIVNE, AKO NEPLATI NA DCERKU Z PRVEH VZTAHU A BUDE MAT CO CHCEL

timea7
1. nov 2015

@tana7613 ty neľutuj tú ženu, ona si možno s ním len pošpásuje, ale nebude s ním mať dve deti, ľutuj seba, že si si nevšimla aký je v skutočnosti skôr, ako si s ním mala dve deti. 😒

barcelona94901
1. nov 2015

A kde zijete?sami,vo svojom,ci s rodicmi? On uz bol zenaty a neplatil na dieta? Dlho si pise s inymi ci preco chces od neho odist do azylaku?tvoja rodina by ta neprojala,kym si to neujasnite?tahat deti po azylaku nie je vyhra a pisrs,ze iny problem nemate,tak aky mate vztah? Jeho mamu tu spominas ,ta sa vam montuje dp vztahu ci co?

tana7613
autor
1. nov 2015

@timea7 ked sme sa zoznamili mala som 16 a bum prve dieta...ta dotycna by mohla mat iny rozum ako ja vtedy a ja som nemala uz vtedy kam ist tak sme isli byvat spolu .
@barcelona94901 sme v podnajme, moji rodicia rozvedeni kazdy ma svoj zivot ...on nebol zenaty len spravil decko a nestaral sa teda zozaciatku vraj ano lenze potom ak t iste robil co robi pri mne tak ona vykopla lebo byvali u jej rodicov,do azylu lebo to ma hned prve napadlo,potom ste mi tu poradili.. jeho matka ma neznasala lebo vraj ja niesom dievca z dediny a take koniny hovorila. vztah sme mali fajn dokym si nevypisoval,lenze ako sam povedal nprestane s tym

timea7
1. nov 2015

@tana7613 prepáč, ty si mala s ním dieťa v šestnástich? Akože si nemala kde ísť? A čo tvoji rodičia? Stále boli predsa za teba zodpovední, aj keď si už sama bola matkou, či? Nehnevaj sa, píšeš, že dotyčná by mohla mať už rozum, ty si mala dieťa v šestnástich a vzápätí ďalšie. Tebe to pripadá rozumné? S mužom, ktorý má vyživovaciu povinnosť na dieťa z oného vzťahu a neplní si ju? Ktorý nepracuje a je v podmienke? Vykašli sa na všetko a všetkých naokolo, snaž sa nájsť prácu, ja si na rozdieľ od teba nemyslím, že nájsť a udržať si prácu v tvojom veku, s nulovými pracovnými skúsenosťami a dvomi malými deťmi bude malina, ale držím ti palce. Máš aspoň ukončenú strednú školu?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli