Oplatí sa byť verná chlapovi, ktorý o mňa nestojí?

reaxa
6. aug 2013

som tu nova a neviem ci je tu uz takato diskusia alebo nie, zatial som nasla len o nevere muzov 😒 ale ja mam problem s ktorym si naozaj neviem rady, ide o partnersky vztah, teda som vydata mam manzela ale jeho chovanie nie je zrovna ukazkove, na deti len krici, nevenuje sa im, vlastne ani raz sa neopytal ake dostali v skole znamky ☹ my sme si vzdy rozumeli lebo som mu kopec veci odpustila, ked mi klamal ze je niekde inde ako je, ked sa vyhovaral, ked nedodrzal co slubil, ked ho viac zaujimali kamarati a jeho povodna rodina ako ja a deti... roky utekali a ja som dufala ze sa vsetko bude zlepsovat, niektore veci sa zlepsili ale nas vztah je na bode mrazu 😖 vlastne spolu nezijeme ako manzelia, nemame ziadny sex uz dlhsiu dobu, sme skor ako kamarati 😠 niekedy neviem ci je so mnou zo zvyku ze je o neho postarane alebo ku mne este neico citi, ked sa o tom bavime tak tvrdi ze ma ma rad, ale on mi v minulosti uz velakrat klamal, tak neviem ci mu ma verit 😒 navyse som mu nasla SMSky, pisal jednej svojej znamej ako na nu mysli a ako mu chyba ☹ vyzera to ze keby ona chcela kludne by ma podviedol, teraz je mi verny, myslim si to tak na 90% 😒 no a teraz k problemu, zoznamila som sa s jednym chlapom, ktory by chcel mat so mnou vztah, je odo mna mladsi o 12 rokov, trufa si na moje deti, ze ich zvladne, je velmi pozorny, mily, presne chlap akeho som vzdy chcela mat, zenu by aj na rukach nosil, staral sa o nu, vie varit nema problem upratat..... ja vobec neviem co mam robit, nezda sa mi to fer postavit si svoje stastie na nestasti inych ☹ uz ma napadlo ze by som ho mala len ako milenca ale neviem klamat 😒 ja viem teraz ma odsudite ako ma to mohlo vobec napadnut najst si milenca ☹ ale uvazujem nad tym ci sa vobec opalti byt verna chlapovi co o mna nestoji a nevsima si ma, a opalti sa s nim vobec ostat?? co by ste robili na mojom mieste? ostali v nefungujucom manzelstve kvoli detom, alebo isli za hlasom srdca?

maca_p
7. aug 2013

@pragmaticka preco by som nemohla porovnavat? preco by mala byt podla teba priemer? myslis, ze priemerna zena si nezasluzi, aby s nou bolo jednane ako so zenou, matkou?ale iba ako so sluzkou?
z tvojich prispevkov vyplyva, ze je kvazi nemozny vztah mladsi partner a starsia partnerka, preco by to nemalo a nemohlo fungovat??? pretoze ty si nevies predstavit zivot s mladsim partnerom?
tak ako kazdej zene, tak sa i muzom pacia ine typy zien. jeden ma radsej plnostihle, dalsi kostihrkacky, dalsi vyslovene mlado vyzerajuce babenky a dalsi ma rad vyzretejsie zeny, co sa tyka do vzhladu i zivotnych skusenosti.
preco by mala 40tka zrazu zabudnut na to, ze je "zena" a premrhat svoj zivot s chlapom, ktory o to nestoji? ktory si z nej postupne vytvoril sluzku, kucharku a opatrovatelku svojich deti?
je uplne jedno co si o nej budu rozpravat susedky, klebetnice a ludia co do toho prd vidia a mimochodom kazdy skandal trva 3 dni 😀 .

maca_p
7. aug 2013

@marusik iste, chapem ako to myslis, lenze do kedy bude cakat autorka, nez sa jej manzel obrati o 360°? a ci sa vobec obrati a zacne fungovat ako manzel, partner, otec? a ci sa chce vobec zmenit... nasilu totiz nikoho neprinutis.

ultra
7. aug 2013

....ale ti zavidia toho mladsieho. Kasli na ne. Zivot je kratky a sme tu iba na navsteve. Kto je bez viny nech prvy hodi kamenom. Chlap ktory ma 27 uz nieje ucho a ked 2 roky nechce mladsiu zabu tak to nebude rozlietany zasran. Ano ..pre muze je lakave najst si mladsiu od seba......nejaku stavnatu 20 rocnu........ale zrelsi muz na vstah nepotrbuje zabu a ked si niekto rozumie povahovo z drhym tak preco nie. ...... pories manzela....teda spolubyvajuceho a zi......zi svoj zivot

ultra
7. aug 2013

....este ten slovencinos .....pardon.

moonlight1210
7. aug 2013

@maca_p 360 stupnopv radsej nie, lebo bude tam, kde zacal. 🙂

pragmaticka
7. aug 2013

@maca_p sama mam mladsieho muza! moja sestra ma tiez mladsieho muza, moja kamoska ma dokonca o 8 r mladsieho muza takze nepis nezmysly ze ja si zivot s mladsim neviem predstavit!!
a budem sa opakovat ale stojim si za svojim tvrdenim ze porovnavat zivot slovenskej mamicky so zivotom T. Turner je naozaj uplne smiesne!
"myslis, ze priemerna zena si nezasluzi, aby s nou bolo jednane ako so zenou, matkou?ale iba ako so sluzkou?" nikdy som toto netvrdila!! Ak su zeny sluzky su nimi preto, lebo sa same postavili do tej roly, robili vsetko same, muza nezapajali a same zo seba urobili sluzky!!! Ako si chlapa od zaciatku naucis, tak ho mas! ak si ho od zaciatku zacala obskakovat a vsetko v domacnosti robit sama, je jasne ze po 10r ten chlap neurobi nic, lebo je tak nauceny, zvyknuty! Ak sa take zeny az neskor uvedomia, chlapom sa ani necudujem ze ich vycitky nechapu!
"uplne jedno co si o nej budu rozpravat susedky, klebetnice a ludia co do toho prd vidia a mimochodom kazdy skandal trva 3 dni" Mne by to bolo tiez uplne jedno! ale tu nejde len o nu!! ona ma aj tri deti! ktore tieto klebety a reci ale hlavne ju ako ich matku nebudu chapat!!!!!!!
"preco by mala 40tka zrazu zabudnut na to, ze je "zena" a premrhat svoj zivot s chlapom, ktory o to nestoji? ktory si z nej postupne vytvoril sluzku, kucharku a opatrovatelku svojich deti?" sluzku, kucharku a opatrovatelku zo seba urobila sama! a co sa tyka premrhania svojho zivota..neviem! ani z jej pisania necitim zeby toho mladeho chalana lubila..mam pocit ze je len ocarena jeho pozornostou, tym ze ju pocuva a chape! cize to co postrada na svojom muzovi! to mi ale ako laska nepride!!! ak tebe toto staci ku laske, tak klobuk dolu!! si fakt nenarocna!

pragmaticka
7. aug 2013

@ultra ty si ale zabudol ze ona ma tri deti! keby nemala deti, zila by vo vztahu tak by som jej mozno tiez poradila nech to s tym mladym vyskusa. ale urcite nie hrrr a hned ku nemu byvat! kde sme???!!! a uz vobec nie ked su v tom deti! ak je tak presvedcena ze ho miluje a chce, tak nech sa najskor osamostatni od svjojho muza a vyskusa ten vztah s tym mladym zajkom len tak, bez toho zeby sa ku nemu hned s celou rodinou stahovala! ved tam riskuje psych. zdravie svojich deti! co ak si nebudu rozumiet a po dvoch rokoch hadoch ci uz medzi otcimom a detmi alebo medzi nou a jej novym partnerom sa budu stahovat, kam zase ? k dalsiemu chlapovi co ju bude pocuvat a bude k nej pozorny a prejavi zaujem?? chudence deti!

moonlight1210
7. aug 2013

@maca_p nasilu neprinutis. preto clovek musi zacat u seba. bud sa prisposobi, alebo proste pojde za svojim aj v ramci manzelstva. akcia-reakcia. rozhodne to neostane bez odozvy. ked sa clovek zacne menit sam, az tym donuti svoje okolie zacat sa menit tiez.
je fakt, ze nie vzdy zelanym smerom, ale to vyzera tak len na zaciatku (prvy krok byva najtazsi). lebo este zijeme v starych vzorcoch, chodime po naucenych chodnickoch, takze prichadzajuce zmeny, co vyvolame, robia zimomriavky aj nam samym. ale casom zistime, ze tie zmeny sa nam pacia, lebo odburavaju to, co nam vadilo a zacinaju sa na nas nabalovat ludia, ktorych sme si zelali. rozumeju nam a podobne.
ak je to takto, ideme dobrou cestou. ak nie, tak sa my sami menime zlym sposobom (bud sme prilis opatrni, tazko sa nam opustaju tie, sice neprijemne, no naucene istoty, alebo skusame cestu lahsieho odporu.) a treba skusat inak.
samozrejme to so sebou prinasa nielen pozitivne zmeny, ale aj negativa, ako vsetko. kazde rozhodnutie ma klady aj zapory, vynimky neexistuju. len skvele rozhodnutie neexistuje.

tazke az autorka prestane doma robit sluzku a bude ho vediet aj odporucit, ze nie je digitalny, ma rucicky aj nozicky a ked ich vie pouzit inde, bude aj v tychto veciach, ... jeho komentare ohladne jej travenia volneho casu odbije, alebo mu pripomenie, ze jeho travenie volenho casu aona nekomentuje ani neurcuje, ... atd.
proste postupne menit svoj vlastny postoj k tymto veciam, trvat na svojom. ak viem, ze je to normalne, nerobim zlu vec, tak v tom vytrvam.

on potom jednoducho bude nuteny sa menit. nebude mat inu moznost.
moze bud zdupkat ako trucovite decko, ktore sa zrazu z princa na trone stalo radovym clenom rodiny, alebo sa prisposobi novym pravidlam v dome.

ved nech si vezme, ze tento sposob doteraz presne funguje na nej. manzel je nejaky, robi si po svojom, chova sa podla svojich pravidiel a toho, co on poklada za normalne, ma svoje maniere, zvyky a potreby a (akcia-reakcia) prisposobuje sa ona situaciam.
takze uplne presne to bude fungovat aj naopak.

ultra
7. aug 2013

@pragmaticka takze ak ma 3 deti tak ma robit manzelovi sluzku -manzel (spolubyvajuci) bude dalj hulakat na deti a kaslat na rodinu a manzelku a ona pretoze ma 3 deti bude trpiet do konca svojho zivota??? VED su to aj JEHO deti.......a v prvom rade by sa mal o ne a ich pohodlie, vychovu a chod starat MANZEL -ale ten na to evidentne SE.... kasle tak sa s nim treba vazne porozpravat a ked nenastane zmena (bodaj by) tak nech si zariadi zivot tak aby bola spokojna ona a deti.

Ked berieme ohlad na deti ??....Myslis ze toto je pre deti dobre?? Pre ich vychovu, pre ich pohodu a pre ich dalsi zivot ?. No to si pis ze to nieje dobre. Samozrejme ze nepoznam detialne celu rodinnu situaciu ktora je u kazdeho ina a specificka ale urcite by som v tomto pripade nehadzal koli detom riesenie do zita ale prave naopak.

pragmaticka
7. aug 2013

@ultra ja nepisem ze mu ma robit sluzku! ja len ze urcite sa nema hned bezhlavo vrhat do noveho vztahu!! ak si je urcite ista tym ze svojho muza uz nechce, tak ma podat o rozvod, najst si podnajom a odstahovat sa a zacat odznova! a nie hned nastahovat k druhemu chlapovi! asi sme sa nepochopili 😝
a podla toho co pise, nemyslim zeby chcela nechat deti u svjoho terajsieho muza!

adamuska
7. aug 2013

neskúsite najskôr manželskú poradňu. ja som nás objednala, je-bol mi neverný, vzťah viacmesačný s kolegyňou vydatou s deťmi. ... Naskôr poradňa a potom uvidíš.... Inak ja mám 35 r. a neviem neviem či by som zvládla vzťah s 28 r. Ja by som sa stále bála, že pôjde za mladšou 🙂 aj keď som kus a nevyzerám na toľko 🙂))) a čo keby chcel dieťa a pod....

tinki
7. aug 2013

@reaxa jaj, milá moja..nečítala som všetko..možno sa budem opakovať..
Trúfať si na tri cudzie deti..je dosť vysoká méta..
Pre každého je príchod dieťaťa niečím iným, novým..a hlavne zmení to život..
Ten chlap, ktorý ti je sympatický, ti na začiatku vzťahu narozpráva kadečo, môže byť akýkoľvek super, sympatický, empatický, seriózny, ale ide mu o sex..To je jasné..Takže na to, aby ťa dostal, bude súhlasiť so všetkým..
Ak máš problém so svojím terajším partnerom a nevidíš riešenie, tak sa najprv osamostatni, nesťahuj sa k novému partnerovi..Môže sa stať, že skončíte všetci na ulici..Buď samostatná, hoci aj budeš mať nový vzťah, ale vždy mysli na zadné vrátka..
Aj jedno dieťa je pre slobodného chlapa záťaž..On nebude chápať, že nemôžte ísť hocikedy von, že nemôžte mať hocikedy sex, lebo je nejaké dieťatko choré a horúčkuje a ty musíš pri ňom sedieť celú noc..a hneď na to ochorie druhé, tretie..
A peniaze? Myslíš, že terajší partner to len tak rozdýcha, že od neho odídeš k ďalšiemu chlapovi?
Ak chceš, aby ti platil, odporúčam ti, rozísť sa s ním v dobrom..
Aj to nie je záruka, že nebude robiť problémy, ale to je o inom.
To, že je nový priateľ mladší, to je jedno. Záleží ale troška či má 20, alebo 30..

Skús ešte porozmýšľať, prečo máte s terajším partnerom problémy, určite ťa podvádzal? Určite si nenašiel inú preto, že si sa mu nevenovala, ale bola si len s deťmi a on ostal tak troška na vedľajšej koľaji?
Ak je to tak a deti vám odrástli, dá sa to ešte vrátiť späť..
Veď kvôli niečomu ste len boli spolu, či nie?
Tri deti sú záťaž, aj na ženu, obzvlášť na muža.., ktorý je takpovediac ..nie veľmi domácky typ..Niektorí chlapi sa vedia venovať až väčším deťom..keď už vkuse neplačú, nepýtajú sa..

Ale ak teda máš pocit, že ste na mŕtvom bode, je zbytočné predlžovať agóniu a odísť..Ale určite nie k inému chlapovi..To by bola blbosť..A pre deti strašný šok..že si zmenila chlapa v posteli..
Porozmýšľaj a nespadni "z blata do kaluže"..

mamavera
7. aug 2013

@kryska5 asi to bude tým, že v drvivej väčšine deti po rozvode zostávajú s matkou, takže tá nehľadá neskôr len pre seba partnera ale aj pre deti otca, kamaráta. Asi málo žien by malo žalúdok na to, zbaliť sa o odísť od muža aj detí za svojím šťastím (ktoré mimochodom vôbec šťastím nemusí byť) a nechať deti mužovi, aj keď vie, že sa o ne nedokáže postarať.

lili_mia
7. aug 2013

@reaxa Píšeš, že ten mladší povedal, že si na tvoje deti trúha. Hm, trúfa? To čo je za výraz? Že ked budú všetky tri decká naraz choré, teplotovať, tak bude mať v podstate povolené zdupkať a ty mu to veľkodušne odpustíš tak ako odpúšťaš svojmu mužovi? Pretože si zajačik myslel, že deti nie sú až tak náročné?
Nepoviem, kebyže si s deťmi sama. Pôjdete aj s nápadnikom niekde spolu na víkend a tam by si videla ako na neho reagujú deti a ako reaguje na ne on. Čo predpokladám sa teraz nedeje.
V prvom rade rieš manželstvo. Tie sms v mužovom mobile, ktovie, možno je to kamoška zo školských čias a chýba mu tá bezstarostnosť, ked ešte nebola zodpovednosť. Takéto stavy pochytia každého v monotónnom kolobehu práca, rodina, povinnosti.
Začala by som riešiť prečo si ťa muž nevšíma. Nestíhaš si umyť vlasy? Alebo odrastené vlasy (nemyslím farbu, ale strih)? Alebo oblečieš na seba prvé čo príde? Možno si večne mrzutá, len si to neuvedomuješ. Pohladíš ho, usmeješ sa naňho, popraješ dobré ráno, dobrú noc, dobrú chuť? Maličkosti, ale dôležité maličkosti.
Popravde neviem ako za ako dlho by prišla zmena pri zmene týchto maličkostí. Možno sa muža na rovinu opýtať a byť ticho. Nekričať, neplakať, nevyhrážať sa, ani plánovať pomstu. Tak isto ty povieš jemu v čom chceš zmenu.
Zajačik je momentálne niečo ako záchranné lano z celej situácie, ale pokiaľ nepochopíš manžela, ruku na srdce, akú máš istotu, že sa ti toto nezopakuje aj pri mladom?
A možno ti muž povie, že sa o sex nepokúša, lebo padáš do postele kompletne mrtva a tak ťa nechce rušiť 🙂 Zrejme ani nie je povaha, že by ťa mohol cez deň objať, dať pusu. Treba o tom hodiť reč. S tým, že si nič nebudete vyčítať, ani sa preto trápiť, ale že budete hľadať cestu ako to zmeniť.
Veľa šťastia a pevné nervy 😉 😉 😉

danielahamar
7. aug 2013

kvôli deťom s mužom neostávaj 😔 😵 deti trpia v manželstve - v rodine, kde je to na p..... a byť tebou, nehrnula by som sa hned do druhého vzťahu

adri266
7. aug 2013

@lili_mia no neviem, ale napisala si ten prispevok tak, akoby pisatelka temy bola na vine, ze jej manzelstvo je v takom stave, v akom je. Preco by to mala byt vzdy len zena, ktora musi spravit ten krok, aby sa chudak chlap mal dobre??? Ved ona pisala, ze ho volala na poradnu, ale on problem nema..vsak bodaj by nie, navarane, pozehlene, mozno aj nejaka bokovka, ale doma je vzdy vsetko tip top...

Nuz, niekedy 28 rocny chalan je vyspelejsi a pripravenejsi na tri deti ako nejaky 45 rocny chlap, ktory chyta 2. pubertu 😝
@reaxa Nuz neviem, ale urcite by som najprv riesila vztah s manzelom, ci k lepsiemu, a potom Ti mladeho netreba, ale k horsiemu,t.j. rozvod. Lebo aj tie jeho smsky cudzim zenami, klamstva, atd treba nejako riesit...pripadne, aj ked to nie je najlepsi vzor pre vase deti, je dohodnut sa s manzelom na otvorenom vztahu, t.j. Ty mozes milenca a on milenky, ale v tom pripade by som si teda poriadne rozmyslela, ze ake to moze mat nasledky...lebo sa to pri rozvode moze obratit proti Tebe...

V kazdom pripade, ries najprv vztah s manzelom. Ak mlady vydrzal byt s Tebou kamos dva roky bez sexu, vydrzi aj treti, ked vsetko poriesis. Drzim Ti prsty

marusik
7. aug 2013

@maca_p no, netreba čakať... manželstvo je o 2 ľudoch. určite sa to neporieši neverou... zlo ešte nikdy neprinášalo dobro - v konečnom dôsledku

mart1na26
7. aug 2013

vyser sa na muza, lepsi nebude, a ak ano.... Tak 2tyzdne a zas to bude kde to bolo. Daj sancu novemu zivotu. Len ty si to budes vsetko obsierat nikto iny..... Deti vyrastu, ty zostarnes a budes pozerat na ufrflaneho muza ktory uz ked teraz niekomu vypisuje neverim ze ta nepodvede, skor ci neskor......

argyro
7. aug 2013

@reaxa brala by som "mladeho sexuchtiveho zajka" a utekala z takého manželstva preč. píšeš, že si sa veľakrát pokúšala o rozhovor, o zmenu, ale na druhej strane nebola vôľa - tak načo ďalej čakať? na vekový rozdiel sa môžeš vykašľať, to, či bude chcieť aj "svoje" dieťa nie je vôbec pravidlom, možno mu bohate budú stačiť tie tvoje. Držím palce, ja by som neváhala! 😉

lili_mia
7. aug 2013

@adri266 Ak sa neopýtaš, nevieš. Čiže nech sa muža opýta, čo sa deje a tak dalej. Ja mám zas dojem, že ju huckáš k pomeru.

kikina84
7. aug 2013

@reaxa ja by som urcite najprv ukoncila vztah ktory nefunguje,o problem menej a az potom by som zacala riesit iny vztah,.a detom by som dotycneho uviedla az v okamihu,keby som si bola 100% ista novym ,,clenom rodiny,,a mohla mu doverovat..je tu vela pripadov ze tu maminy s detmi pisu ze si narazili noveho chlapa a ako nahle prislo na lamanie chleba co sa tyka vychovy,tak to zacalo krachovat..takze deti by som z toho uplne vynechala,,pokial su nejake mensie a upevnila sa novym vztahom a az potom riesila deti...to je moj nazor..iny nikomu neberiem.. 🙂

nicky182
7. aug 2013

@reaxa myslim, ze si sa dobre rozhodla -ostat trosku sama, spravis si "poriadok v hlave" a neskor sa na veci budes inak pozerat .... drz sa 🙂

adri266
7. aug 2013

@lili_mia to by som neurobila, preto som pisala, ze NAJPRV nech riesi vztah, ktory ma doma. Nech sa radsej rozvedie...ono by mu mozno tuklo, keby mu o mladom povedala. A dalsia vec, ved ona pisala, ze sa o tom rozpravaju, ale ze nechce nic riesit. Vsak aby aj nie, jemu je fajn, doma zena na varenia pratanie a inde mozno ina zena, ktora ho caka....ale ktora nemusi prat jeho smradlave ponozky. Tak ci tak, takyto vztah je hrozny...co ma ona z toho??? Ale chlapi su fakt ako z Marsu 🙄 🙄 🙄

reaxa
autor
7. aug 2013

@moonlight1210 naozaj kompletny rozbor, dakujem, pomohlo mi 🙂
@pragmaticka no naozaj si pragmaticka 🙂 ale nebojim sa ze je pedofil, to viem teda urcite ze je v tomto smere uplne nromalny, a na deti si trufa len z toho dovodu ze sa staral o mladsieho surodenca, ked mal 15 rokov zomrela mu mama a jeho brat mal vtedy 5 rokov, otec chodil na 12tky aby ich uzivil a on sa staral o svojho brata, ucil sa s nim, hraval..... mozno aj preto je skor na starsie zeny, ked druhy pubertiaci "dospievali" a vyvadzali, on mal ine starosti 😕

ale to nechcem bojovat ze ano on je jedina spravna volba, ani tu nechcem rozoberat moje city k nemu 🤐
a nie som zase pubertiacka aby som sa nechala ocarit jeho pozornostou 😅 viem ze ked vtacka lapaju pekne mu spievaju 😅 prave ze sa na celu vec pozeram dost pragmaticky, a sama sa bojim toho vekoveho rozdielu co to spravi s nami o 5-10 rokov, co ked sa mu budem zdat uz stara a najde si mladsiu.... no nad tym sa neda nezamysliet

ale mate pravdu, mala by som najprv uzatvorit jednu kapitolu, nejako ju dokoncit, alebo pokracovat ak sa bude dat... a potom sa da uvazovat o niecom inom 😨 tak mi drzte palce nech sa mi to podari 🙂

reaxa
autor
7. aug 2013

@ultra tesi ma ze viem aj chlapsky nazor 🙂 a bol prekvapivy, skor by som cakala, ze toto chlap nepodpori 🙂 ale ano takyto vekovy rozdiel je dost neprijatelny pre vacsinu ludi, a reci budu vzdy, a ak to aj spolu skusime asi budem musiet ratat s riadnymi klebetnymi recami a odmietanim 😒

1katkas
7. aug 2013

aby z toho druheho sa nevyklul este horsi chlap ako tvoj manzel... rozved sa a zi s druhym, ved dnes je to normalne, dnes vysmeju tu zenu, ktora mala iba jedneho muza a vydala sa zanho a je verna

kryska5
7. aug 2013

@mamavera no tak to myslené vôbec nebolo a už vôbec nie že by odišla matka od detí 😉

mamavera
7. aug 2013

@kryska5 to mi je jasné, ako si to myslela, že poukazuješ na nezodpovednosť mužov

maca_p
7. aug 2013

@pragmaticka absolutne nechapem, ten tvoj posledny prispevk adresovany mne... od pociatku mas negativny postoj k @reaxa mladsiemu priatelovi a teraz vytasis fakt, ze aj ty mas mladsieho manzela. tak preco si potom proti tomu, ze i ona ma moznost prezit (zatial to davam do roviny hypotezy) kvalitny zivot s nim? ved zivot s mladsim muzom moze byt parada.
dalej je zaujimava tvoja osobna anylýza, kde pises, ze z prispevku necitis, ze by ho reaxa mala rada... mas vytiahnutu vestiacu gulu????
mozno je u nej prave cas na zmenu, ze uz nemieni dalej fungovat ako lacna pracovna sila pre neschopneho, egoistickeho, leniveho manzela. rozmyslaj draha, ved prave kvoli detom, ich zdravemu psychickemu a emocionalnemu vyvoju je potrebne, aby sa vztahy v tejto rodine uviedli na pravu mieru. teda bud ozdravny proces s manzelom, alebo koniec nefunkcneho vztahu!!!!!
a ano mas pravdu, ja som nenarocna, mam 9 rokov toho isteho partnera, ale ked jeho chovanie a fungovanie v rodine presiahne iste medze, velice rychlo s nim zatocim prave kvoli detom!!!!!!!

maca_p
7. aug 2013

@moonlight1210 360°som dala preto, lebo na zaciatku to bol urcite milujuci frajer, manzel 😀
chyba v programe nastala az potom....
cize na uvodnej hodnote by som to nechala, ale nastavila by som ine parametre pocas manzelstva 🙂