Orálny sex

17. jan 2020

Prepáčte za chulostivu otázku.

Mam s tym posledný cas trosku problem, jednak s vyvrcholením do ust.
Ako ho vnimate vy, nie je vám proti srsti ejakulacia do úst a nedajboze zjesť to?
Prosím hlúpe komentáre si odpustite, celkom ma to trapi nakoľko moj priateľ ma tuto praktiku rad, ale.... 🙏

Veľa x sa rieši " o fajke", ejakulacii do ust, ale prečo sa takto nerieši i ženská stranka oralna? I u spokojenie zeny je podľa mna nesmierne dolezitejsie🤨

ukulela
20. jan 2020

@john3535 my tvorime nieco lepsie, ako ejakulat: Vedci z Japonska totiž zistili, že menštruačná krv obsahuje až 30x viac kmeňových buniek než kostná dreň, z ktorej sa kmeňové bunky odoberajú najčastejšie. 🙂

karolinakr
20. jan 2020

Ludkovia uz dost ejakulatov a krvi.Pome spat.

john3535
20. jan 2020

@ukulela áno viem o tom😉

john3535
20. jan 2020

@karolinakr veru už dosť,som vyšťavený..😉

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
21. jan 2020

Tak mimochodom vela kulturistov kupuje od zien na internete materské mlieko do proteínu mimochodom ak neviete.
Doslova. V dobrom, pretože najlepšia zložka t človeka a najvyzivnejsia je v ženách LEN MATERSKÉ MLIEKO,🙂😉👌

karolinakr
22. jan 2020

@majkeel Majkel, ty si čo zač? Ty tvoje vyjadrenia o slepičárňach.Sem tam sa mihne tvoj príspevok.Si chlapčisko či chlap v rokoch? Povedala by som okolo 40ky

majkeel
22. jan 2020

@karolinakr dobra trefa s vekom. O slepicarne som nepovedal ja, iba som citoval. ;)

majkeel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
john3535
22. jan 2020

@karolinakr jeho vyjadrenie je opodstatnené, pretože vyjadrenia,nadávky a vulgarizmy na adresu mužov sú tu na dennom poriadku.... Tak ako sa ty pohoršuješ nad tou slepičarnou tak aj my sme pohoršený z toho ako sa tu na mužov kydá... A neže bezhlavo hájim jednu stranu. Úcta a rešpekt je vždy vzájomná.

karolinakr
22. jan 2020

@john3535 jedinu nadavku a vulgarizmus na muzov som tu nevidela.

karolinakr
22. jan 2020

@majkeel keby si mal 55-60 bolo by to ok

andrea400
22. jan 2020

@catherine1989 bleeee 🙈 uplne nechutne a este na prsia fuj

john3535
23. jan 2020

@karolinakr v tejto téme nie,ale celkovo na MK som myslel je to čistá katastrófa a to je ešte veľmi jemne povedané...

banderaska29
23. jan 2020

@john3535 to máš pravdu, musím sa Ťa zastať, že na tomto portáli to vie byť jedna hrôza 😀 ale vyzeráš, že si zvykáš, keď si ešte stále tu 🙂 😀

john3535
23. jan 2020

@banderaska29 neviem či sa na toto dá zvyknúť🤔.... najlepšie by bolo,ak by ma dáka odtiaľto rovno vykopla😆,inak tu budem chodiť,lebo sám sa odtiaľto nedostanem😆

john3535
24. jan 2020

Materské mlieko je výživné ale pre kojenca,pre dospelého človeka ma jeho konzumácia minimálny,alebo žiaden význam. Ohľadom fitnes-fanatikov,idem len o placebo efekt... pretože ich najčastejší argument je že maťerske mlieko obsahuje rastový hormón,to je fakt,ale ten má význam len u dieťaťa.....Nieje pravda, že čo je vhodné pre dieťa,je vhodné aj pre dospelého. Mimochodom kupovaním materského mlieka cez internet.. atď.si užívateľ koleduje a hazarduje so svojim zdravým, pretože materské mlieko môže obsahovať aj infekčné choroby.
Potom je už neskoro plakať nad rozliatym mliekom.🙂

karolinakr
24. jan 2020

@john3535 nikdy ma nenapadlo kupovat si materske mlieko cez internet.To mi pripada, ako ked si chces kupit použité ponožky atd.

alexandra906
10. feb 2020

@anita6666 tiež si myslim že takých žien je hromada. Úprimne ich zopár poznám.

majkeel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareri
25. júl 2020

milujem oralny sex, rada si ho uživam a manžel ho tiež miluje, takže si ho vzajemne radi doprajeme. neviem či je to naozaj stravou, ale velmi mi vonia a tej vone sa neviem nabažit a pritom nepouživame žiadne intimne gely na oralny sex, je to prirodzena vona a ta je pre mna najkrajšia

essenceee
8. aug 2020

milujem oralny sex. Niekedy ma to ovela viac uspokoji ako klasicky sex

uzanka16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
greywolf
17. nov 2020

U mna osobne to je dolezita oblast. A zenu ktora ho nechce robit by som poslal... ale uz sa neda. Ako ho rad robim Tak si ho aj rad uzivam. U nas bol (je) opacny problem, moja si ho uzila a mne nechce. Bojujem s tym a uvidime. Je to o nieco lepsie ale nutit ju nebudem a ani nechcem. Ak sa nespamata budem to riesit po mimo. Nieje mozne aby si ho zena uzila a na manzela sa vykaslala. Smutne ale aj take pribehy su.

viikkki
17. nov 2020

Neznášam to 😐ale robím to 🤦‍♀️

viikkki
17. nov 2020

@greywolf hej po mimo s nejakou stetkou? 🙄

karolinakr
18. nov 2020

@viikkki a aky maš dóvod? Z vyhražok že inak sa s tebou rozide? Mysliš, že to vydržiš ešte 50 rokov robiť?

viikkki
18. nov 2020

@karolinakr nie preboha to nie sme spolu už 8 rokov manželia ktorý čakajú dieťa 😅to by si nedovolil vyhrážať sa, proste len chcem urobiť dobre svojmu chlapovi viem ze to ma rad 🤷‍♀️