Orálny sex

17. jan 2020

Prepáčte za chulostivu otázku.

Mam s tym posledný cas trosku problem, jednak s vyvrcholením do ust.
Ako ho vnimate vy, nie je vám proti srsti ejakulacia do úst a nedajboze zjesť to?
Prosím hlúpe komentáre si odpustite, celkom ma to trapi nakoľko moj priateľ ma tuto praktiku rad, ale.... 🙏

Veľa x sa rieši " o fajke", ejakulacii do ust, ale prečo sa takto nerieši i ženská stranka oralna? I u spokojenie zeny je podľa mna nesmierne dolezitejsie🤨

greywolf
18. nov 2020

@viikkki nie so stetkou nikdy. Ale so zenou ktorej to iste chyba doma je zadana a nespokojna by som si to predstavit vedel. Ako pisem davam tomu este cas. Manzelka vie co mam rad a co mi chyba, ja viem co ma rada ona a coho chce viac. Az najblizsie mesiace ukazu ci sa nieco zmeni. . . . . Pekne ze ty sa staras o svojho a si rada ze je stastny. O to by malo ist vo vztahu, spravit toho druheho stastnym a nemyslim len sex.

vuelta
3. feb 2021

Prečo tu vypisujú len také , ktorým to vadí a nutne potrebujú dať vedieť svetu , že je to na grc .

mareri
20. feb 2021

ja ho mam rada, s mnaželom si ho doprajeme. Veď je to úplne normálne. Zaujimave je, že ženy ho maju radi, ale mužom ho dopriať nechcu (z nejakeho dovodu).

deximix
21. feb 2021

@mareri lebo je to pre ne fujky-fujky

greywolf
21. feb 2021

@deximix a to co s takou zenou ktora si ho rada necha spravit, ale ona muzovi ho nechce? Kym sa da tak len vymenit. Skoda ze som si to uvedomil neskoro. 🙂 neznasam egoizmus. Ale som rad za kazdu zenu co to manzelovi dopraje a samozrejme partner to opatuje.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
greywolf
21. feb 2021

@karolinakr v podstate si to uplne vystihla. Az som sa zamyslel (prelakol) ci sa nepozname. Ale kedze si z BA a ja Martina, urcite nie. Je to zrejme aj moja chyba ze som to skor neriesil a len cakal ze sa to zmení. Rozhovor nepomaha. Takze s tym stopnem, nebudem to ani ja robit a uvidim ci sa nieco zmení. Horsie ked mi to bude chybat viac ako mojej. 🙂 a ano mam ju rad, inac by som to vyriesil razantne.

essenceee
30. mar 2021

ja osobne ho mam rada, manžel tiež a zatial sa mi nestalo, žeby mi nevonial. Prave naopak. Ked mam na neho velku chut, tak mi tak vlemi vonia, že sa ho niekedy neviem nabažit. Zase ale moja sestra je proti oralnemu sexu a ma k tomu odpor.

kvetinka75
4. apr 2021

@karolinakr to.myslis vazne? Akoze zalezi jej na nej ale.najde si bokovku kvoli sexu a ma to byt OK?

karolinakr
4. apr 2021

@kvetinka75 ked je neuspokojeny, čo narobíš

miroslav124
25. nov 2021

@zuzanka.zuzu To je dobre je to normálne a patrí to k životu podľa mňa. Nieje to nič zložité. A keď si na to Nijaké dievča alebo žena zvykne tak už je to úplne v pohode. Je to normálne.

kohutova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
muzskylukas
22. dec 2023

Ja nie som gay ale svoje spermie okostujem. Chutia podľa toho čo jem.