Otec mi zahrešil

lucia851
22. sep 2021

Ahoj
Otec mi povedal ze som jebnuta
co by ste urobili ak by vám otec toto povedal?

marca12
22. sep 2021

Neviem si predstavit,ze by mi toto otec povedal. Nech si uz cokolvek spravila,taketo castovanie nepatri do slovnika rodica k dietatu ani naopak. Ale ty ho poznas. Ak sa tak bezne vyjadruje,tak mozno je to slovo ako keby ti povedal,ze si blba. Keby mne moj oco povedal,ze som jeb.... ostala by som ako obarena,lebo jeho som to slovo nikdy nepocula povedat,nenadaval nikdy pred nami

miriam11
22. sep 2021

@lucia851 prepáč, asi mal padny dôvod a už mu rupli nervy.

luccija
22. sep 2021

@lucia851 prečo stále riešiš otca?aj v minulej téme...nemáš depresie náhodou z jeho prístupu?Tak asi bol nahnevaný, že si po dni odišla z práce.
Aj môj otec bol na vojne a čo tým chces povedať načo vyťahujes, že Ťa nevychovaval?vtedy to tak bolo ...áno nemal Ti to tak povedať, alebo je to jeho bežne správanie a nevšímaj si to.Ved ty vieš aké máte vzťahy ...vždy len napíšeš výkrik do tmy a nič viac.Mas dobru lekárku, terapie a stresujes tak či tak.Ty ublizujes sama sebe.Utekas pred všetkým prepáč...napísala si, že si nájdeš prácu na 4 hod myslíš, že to je ľahké nájsť?keď zistíš, že ani to nezvladas tak čo?musíš aj ty zabojovať a poriadne

lucia851
autor
22. sep 2021

@luccija pracu na 4 hodiny zvládam už som tak pred troma ci štyrmi rokmi robila v lidli a aj upratovačku.

alex49
22. sep 2021

zablokuj si ho na všetkých frontoch a vybavené

vanda323
22. sep 2021

@pribinak
@loginexistuje
@viestta Dievčatá, akože nechcem byť zlá, nepoznám autorku, ale uvedomte si že píšete si medzi sebou o nej...nemusí jej to byť veľmi príjemné ...ak je niekto psych. Chorý neni to na smiech, netvrdím že sa smejete, len že skôr jej treba pomôcť, podporiť...ako ju zhodiť takto verejne na sociálnej sieti...

pribinak
22. sep 2021

@vanda323 prosím tá, ty sa nerob dôležitá. Nikto sa jej neposmieva a ani ju nezahadzuje.
Ako jej mam pomôcť? Napísala, že otec jej povedal, že je jebnuta. Zisťovali sme prečo.
Niekto jej nenapísal, áno si. Nikto jej nenapísal, že je blázon.
Ale dostala radu, nech minimalizuje kontakt, nestyka sa s ním, vypne fcb, ide na terapie, … čiže rady a podporu dostala

vanda323
22. sep 2021

@pribinak Ja sa robím dôležitá? Ok, beriem je to tvoj názor, ja som nikoho nechcela uraziť...len som napísala ako to vnímam ja...a dokážem sa vcítiť pretože ak má človek psych. Poruchu tak je dva krát tak citlivá ako obyčajne....

pribinak
22. sep 2021

@vanda323 nikto ju nenútil sem písať, napísala, dostala odpovede. S tým musí počítať, že nebude každá odpoved taka akú si želá

miskakyska
22. sep 2021

@vanda323 proste nemáš nárok sa zapájať do debaty🤣🤷tu sú na to špecializované odborníčky,ktoré máš možnosť vidieť hádam v každej diskusii🙊

vanda323
22. sep 2021

@pribinak Samozrejme že nebude každá odpoveď taká akú čaká veď MK je sociálna sieť, to úplne súhlasím...ale ak neviem už ktorá z Vás napísala že má psych. Problém ...tak treba podľa mňa trošku na to prihliadať, a aj odpoveď interpretovať tak aby jej to neublížilo....ale to je môj názor rešpektujem aj tvoj

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
22. sep 2021

@miskakyska Ako, ja sa snažím nemať problém voči nikomu ....a vždy byť empatická 🤔

pribinak
22. sep 2021

@vanda323 nevidím žiadnu urážku. Baby normálne debatovali.

vanda323
22. sep 2021

@viestta Chápem tvoju odpoveď, ale veď ste tam 3 ženy...viedli komunikáciu o nej že je psych. pacient..takže si o Tom vedela...ale je to tvoja vec...ešte raz píšem že nechcem nikoho rozhorcit ani nechcem byť dôležitá, len mi jej došlo ľúto tiež som mala veľmi vážne psych. ťažkosti viem ako sa ťa dokáže dotknúť hocičo a dokážeš plakať fakt pre blbosť....

vanda323
22. sep 2021

@pribinak Ja som nikde nepísala že ju urazate...

miskakyska
22. sep 2021

@vanda323 všimla som si,všade slušne vystupuješ,ale ako si si mala možnosť určite už aj sama všimnúť,čím tu človek slušnejšie vystupuje,tým je za väčšieho debila😒takže tu sa Ti vlastne ani neoplatí slušne vystupovať...

pribinak
22. sep 2021

@vanda323 nechce sa mi tu ťahať za slovíčka, ale prečítaj si svoj príspevok

vanda323
22. sep 2021

@miskakyska MK je v poslednom čase moja naj kamka 😊 Viem nič moc, no...tu kde teraz bývam a keďže už nechodím do práce nemám veľmi kamošku...tak keď nemám čo robiť a deti sú už obriadene čumim tu😀 Hej všimla som si že tu niekedy dostaneš odpoveď že ťa až narovna v chrbte 😊👍 To niccccc....

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
22. sep 2021

@pribinak Čítala som ho , práve preto že dosť zabúdam od kedy som tehotná 😊 A nepíšem tam nič o urazke ....

kitycat
22. sep 2021

To je ta s tymi orieskami?

vanda323
22. sep 2021

@viestta Samozrejme ja ťa nechcem súdiť ani nič iné bol to len môj postreh vieš...ako som už písala že mala som dosť vážne psych. Ťažkosti a viem že sa má dokázali dotknúť fakt všetko....

pribinak
22. sep 2021

@vanda323 pozri, mne je to jedno. Fakt je ten, že keď niečo o sebe napíšem na internet, nemôžem čakať, že všetci budú so mnou súhlasiť a všetci mi budú pritakávať

Další fakt je ten, že či má alebo nemá psychiatrickú dgn., nemôže očakávať, že všetci ju budú ľutovať
Jednoducho aj ona musí niečo urobiť, aby boli veci lepšie

vanda323
22. sep 2021

@pribinak Aha počkaj píšem tam na konci že ju netreba zhodiť takto verejne na sociálnej sieti...tak je to také slovo áno skoro ako urážka...ale myslela som to tak že ak založíme tému, chcem radu...a 3 dievčatá, alebo ženy si o mne budú písať medzi sebou...aha to je tá a tá čo ležala v nemocnici...a mala by zmeniť lekára a neviem čo všetko tak mi to príde také neviem...nepríjemné voči tej osobe...ale to je len môj názor....

vanda323
22. sep 2021

@pribinak Áno súhlasím že psych. Ťažkosti alebo DG sa dá veľmi pekne liečiť...viem to prešla som si...a mala som to dosť vážne a dosť zle...a vďaka Bohu po psych. Ťažkostiach ani stopa...

jana_eyre_2
22. sep 2021

@pribinak čo si vposlednom čase taká podráždená ?😉 A to myslím v dobrom..

pribinak
22. sep 2021

@vanda323 ja nemám ako vedieť čo jej je. Pýtala som sa prečo jej otec niečo take povedal. Neodpovedala dostatočne aby ozrejmila situáciu, to urobili iné 2 diskutujúce.
To že niekto napíše že v minulej téme uviedla že je psych. pacient a bola aj hospitaliz. nie je nič zle, len ozrejmili ako sa veci majú

tom_i
22. sep 2021

@lucia851 veď keď bol 2 roky na vojne máš vyše 30 rokov, a ak bol ženatý mal vojnu skrátenú a riešiš že ti povedal že si je...

pribinak
22. sep 2021

@jana_eyre_2 nie som. Ale nemôžem o každom vedieť všetko.
Akože pamäť mam dobrú, ale zas nedá sa pamätať všetko