Otec mi zahrešil

lucia851
22. sep 2021

Ahoj
Otec mi povedal ze som jebnuta
co by ste urobili ak by vám otec toto povedal?

vanda323
22. sep 2021

@pribinak Jasné úplne to chápem...nechcela som sa takto na večer hádať 😀

pribinak
22. sep 2021

@vanda323 nehadame sa, diskutujeme, teda aspoň ja

jana_eyre_2
22. sep 2021

@pribinak veď tomu rozumiem, ale všetko sa dá napísať normálne.. ale veď ok, mne je to vlastne jedno..

vanda323
22. sep 2021

@pribinak Inak prepáč, že budem taká osobná ale aj mne sa zdá že v poslednom čase si podráždená...ja som si vždy veľmi rada čítala tvoje príspevk lebo som sa aj zasmiala aj som si povedala že máš skvelý úsudok...ale fakt je že v poslednom čase si všímam že si nejaká taká iná ako keby a to tiež nemyslím v zlom

pribinak
22. sep 2021

@vanda323 🤷‍♀️

vanda323
22. sep 2021

@pribinak Ja tiež konverzujem...

vanda323
22. sep 2021

@pribinak Pošlem ti srdiečko možno sa potesis 💙

pribinak
22. sep 2021

@vanda323 ďakujem, posielam ďalej

tom_i
22. sep 2021

@pribinak
@vanda323 kurňa tu 30 ročná baba narieka že jej otec povie čo povedal a vy si tu robíte psychologický profil 😁

pribinak
22. sep 2021

@tom_i 🤣 šikovne sme

luccija
22. sep 2021

@lucia851 a čo chces urobiť ty, keď Ti to povedal?
Vyrozprávali ste si to?Tak prerus kontakty, ak to ide a hotovo.Najdes si prácu aká Ti bude vyhovovať a budeš zvládať.Co hovorí na otcove správanie mama?

tom_i
22. sep 2021

@pribinak šak toto

pribinak
22. sep 2021

@tom_i 🤣 to máš tak, niektoré sme šikovne, múdre, vtipne, inteligentne, proste úžasne a potom niektoré nie. To je už na tebe, koho si do ktorej skupinky zaradis 😝😝😝

zojazoja
22. sep 2021

A ja si myslím osobne, podotýkam môj Subjektívny názor, ze autorke uz by sa nemalo odpovedat nikdy na žiadnu otázku. Bolo by to pre nu lepsie vzhľadom na jej stav zdravotný. Na to ma odbornikov lekarov. Aj tak sa tu vzdy zacykli a je tam kde bola nazaciatku. Niekedy aj ignoracia je lepsia ako rozmazavanie "problemov".. Keďže autorka problemy nejake "nevyriesitelne" bude mat cely život....

lucia851
autor
22. sep 2021

@luccija ona mu musí vo všetkom pritakavat lebo je pod papucou pri nom. Aj moja babka vie aký otec je.

luccija
22. sep 2021

@lucia851 no tak je taký, všetkých diriguje, tak si jeho slová neber k srdcu.Povedz mu, že Ťa to urazilo a nie si malé decko.Je to tvoje rozhodnutie, že si odišla.

vanda323
22. sep 2021

@tom_i Noa veď sme nejaké MUDr.... 👍😀😀 Prax na MK ťa naučí aj čo ešte nevieš 👍

meredith83
22. sep 2021

@lucia851 to naozaj a to ti vadi? Ja by som povedala ze po otcovi... Treba sa nad tym povzniest. este horsie ti ludia povedia v zivote.

lucia851
autor
22. sep 2021

@meredith83 to akože mam byt s nim za dobre? Ani náhodou, ja ho nenavidim

vanda323
22. sep 2021

@lucia851 Ahoj, vieš podľa mňa není dobre nenávidieť otca..ako chápem že ti ublížil...ale musíme si predsa vedieť odpúšťať, ak chceme aby sa aj nám odpustilo

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meredith83
22. sep 2021

@lucia851 To chapem ale zozieras sa s tym a on na to uz davno zabudol. Nenavist je hlavne zla pre teba. Tebe to uskodi. Jemu to moze byt fuk ci ho nenavidis alebo nie ako hovoris. Cesta k samolieceniu a lepsiej psychickej pohode je povzniest sa nad vela veci. Predychat to. Ja ked ma nieco suzuje sa vzdy opytam ci to bude relevantne za 5 rokov. Vacsinou odpoved je nie..

ella_price
22. sep 2021

Nech to čítam z akejkoľvek strany, stále mi to príde ako ľutovanie sa.
Ak máš tak dobrú lekárku, mala si sa porozprávať s ňou a nie čakať nejakú odbornú psychickú pomoc práve tu. Ale chvíľu som študovala forenznú psychológiu, ak ti to pomôže 😂😂

rubinka
22. sep 2021

@vanda323 - A ja sa ťa musím zastať vidím ťa v mnohých diskusiách a teda som milo prekvapená že veľmi múdro a vždy empaticky odpovedaš bez urazok a hádok ako klobúk dolu môžeš ísť mnohých bielym ženám príkladom. Myslím to naozaj v dobrom. 🤗

zanka10
22. sep 2021

@vanda323 plne suhlasim... uz prve reakcie sa mi zdali dost zle. vsak ved ked sa niekomu zda autorka neporaditelna, da sa ignorovat. ale ked sa tu niekto zveri este ho tu znicit, a robit inspekciu kolko ma rokov atd, len aby potom splechli ze "tak potom asi si"... to je riadne krute. az neludske. ale mozno "normalne" na soc sietach.

vanda323
22. sep 2021

@rubinka Jeeej ahoj😊 Teda ďakujem ti veľmi pekne. Teba vždy veľmi rada stretnem tu na MK 👍😊

vanda323
22. sep 2021

@zanka10 Ahoj, už viac nemám čo napísať si to úplne vystihla

lucia851
autor
22. sep 2021

@loginexistuje daj sa vypchat a neurazaj

ketrin1602
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ketrin1602
Odpoveď bola odstránená
Zobraz