Partner a kamarát

31. aug 2022

Už nejaký čas sme s partnerom spolu, máme 2 malé deti.. Nás vzťah nie je ideálny, avšak koho je... Má starobylé názory, že žena patrí do kuchyne, sexuálne spolu skoro vôbec nežijeme.,... Pár týždňov dozadu som sa viac skamarátila so ,,známym"... Rozumieme si, a vždy sa teším, keď máme ísť von, kedze sa môžem s niekým porozprávať, keďže doma buď deti, domácnosť, a keď deti spia a doma porobene, len si píšem s kamarátom, pretože partner radšej zahrá nejakú hru, alebo pozrie nejakú kravinu v TV... S tým kamarátom sa už vídame každý deň...pokecáme, zasmejeme... Rozumiem, že s ním neriešim to čo sa už riesi keď ma človek rodinu, atď... Avšak vzťah nemá byť len o deťoch, domácnosti a peniazoch nie? Muž zachvilu odchádza do Nemecka, napriek mojim protestom, ale chce peniaze.... Tak ide... S tým kamošom si veľmi rozumiem, sme už lepší kamoši ako je s partnerom, pritom prvé boli oni dvaja kamoši ale časom som sa s ním viac spriatelila ja.. nehovorím, že ho chcem zbaliť alebo niečo také, avšak vďaka priateľstvu s ním zisťujem že s partnerom sme úplne odlišný.. a neviem ako ďalej....asi som sa chcela hlavne vyrozprávať.. chcem aby sa vrátili času, keď sa ku mne správal ako ten kamarát, keďže na začiatku sa správal tak pekne môj partner..teraz úplne iný človek... Vymýšľala som všeličo, aby bolo lepšie aby sa nám zlepšil vzťah... On má radšej pošle von s tým kamarátom,.keď deti spia než by sme boli spolu...čo si o tom jeho postoji myslieť,?

marca12
1. sep 2022

@janickacrazy tiez si myslim,ze ma milenku. Ktory normalny muz by posielal zenu za kamaratom

laska86
1. sep 2022

No co ked odide do nemecka ty sa zblizis s kamaratom a bude koniec...🤷..ked ta tvoj muz posiela za kamaratom namiesto toho aby ste travili cas spolu ma ta riadne v pazi a mozno ma aj bokovku..uvidis casom..

laska86
1. sep 2022

A mozno ta bokovka pojde do nemecka snim a teba tu necha s kamaratom😆

autor
1. sep 2022

@laska86 dakujem

laska86
1. sep 2022

Tak podla toho co pises nieje urcite normalne aby ta radsej poslal za kamosom ako by mal byt stebou..sama to dufam vies ze to je podozrive a ze zatym nieco bude🤷

adka176
1. sep 2022

👍